Мікрофінансова компанія Сentro.credit з’явилася в Україні близько двадцяти років тому. Весь цей час їй вдається успішно адаптуватися до сучасних ринкових тенденцій, освоюючи і розвиваючи нові напрямки своєї діяльності.

Коли популярністю стали користуватися онлайн кредити на банківську карту, організація зайнялася розвитком і цієї області. Кредити від Центро Кредит отримати дуже просто – за короткий проміжок часу був створений зручний і доступний сервіс, який працює якісно і швидко. У компанії більше трьохсот офісів по Україні, які продовжують видавати кредити готівкою.

Тут можна оформити позику через інтернет на суму від 500 гривень до 15 тисяч, при цьому термін кредитування – не більше 30 днів без будь-якої застави з умовою погашення процентної ставки кожні 14 днів. Якщо ж ви готові залишити заставу, то сума позики не обмежена.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.65%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Детальна інформація про кредити від Сentro.Credit

Багаторічний стаж надання послуг та відгуки про роботу підприємства Сentro.credit говорять про те, що тут дійсно підходять до клієнтів дуже відповідально. Якщо вам терміново знадобилися гроші для того щоб поповнити свій бюджет, відзначити свято або підтримати своє здоров’я – ви завжди можете розраховувати на послуги цієї мікрофінансової організації.

Відсоткові ставки в Центро Кредит

У мікрофінансовій організації діють досить лояльні умови, отримати кредит онлайн можна за відсотковаю ставкою 1,65%, вона діє для всіх громадян, які хочуть отримати кредит.

Для того щоб отримати повну інформацію про те, скільки складе переплата по кредиту, досить скористатися кредитним калькулятором на головній сторінці сайту компанії.

Тут за допомогою індикаторів необхідно вибрати суму і термін кредитування, а так само відзначити, є ви новим або постійним клієнтом. На зеленому тлі з’явиться детальна інформація про вашому позику. Якщо ви оформляєте кредит на картку вперше, то для вас буде діяти знижена ставка за відсотками, тому обов’язково вибирайте вкладку “Для нових клієнтів” в верхньому меню.

Хто може взяти кредит в Сentro credit

У мікрофінансових компаній досить лояльні вимоги до клієнтів. Вони не можуть зрівнятися з тим переліком, який висуває банк перш, ніж співпрацювати з позичальника. Щоб оформити кредит в Центро Кредит, необхідно:

 1. Бути у віці від вісімнадцяти до сімдесяти років.
 2. Проживати на території України і мати українське громадянство.
 3. Мати ідентифікаційний номер.
 4. Бути власником платіжної банківської картки будь-якого українського банку.
 5. Мати вільний доступ до інтернету і мобільний номер телефону.
 6. Електронна поштова скринька.

Для того щоб отримати кредит на банківську карту від “Сentro.credit”, не доведеться надавати довідку про доходи, або інші офіційні документи, крім паспорта та коду.

Переваги та особливості “Центро Кредит”

На Мікрофінансовому ринку існують компанії аналоги, які кредитують громадян на схожих умовах, і пропонують скористатися швидким позикою на невеликий термін. Кредити в МФО оформляють часто, але ось як правильно вибрати фінансового партнера? Для початку слід вивчити переваги організації, які виділяють її на тлі інших, а також оцінити принципи і особливості її роботи. Якщо говорити про компанії Сentro.credit, до плюсів фірми можна віднести наступне:

 • Скористатися послугами компанії може пенсіонер, мама в декреті або студент;
 • Взяти кредит можна з вісімнадцяти років;
 • Доступна реструктуризація боргу для всіх клієнтів;
 • Компанія схвалює заявки і тим громадянам, які не мають офіційного працевлаштування;
 • На обробку заявки йде не більше десяти хвилин;
 • Більше 80% потенційних клієнтів організації отримують позитивну відповідь по заявці;
 • Отримати позику до 15 тисяч можна без заставного майна, якщо ж надається заставу, сума може бути набагато більше;
 • Для отримання грошей не потрібні поручителі;
 • Вся процедура здійснюється через інтернет – ви можете не тільки оформити позику через офіційний сайт компанії, але і оплатити його;
 • Гроші можуть бути видані готівкою або переведені на карту – в залежності від побажань клієнта;
 • Велика увага приділяється безпеці каналів передачі даних, тому всі клієнти можуть бути спокійні за збереження своєї персональної інформації;
 • Гаряча лінія, де завжди можна отримати допомогу співробітників з питань позик.

Є й деякі особливості в роботі сервісу, про які слід знати заздалегідь. До них відносяться:

 • Обмеження на перший займ – 3 тисячі гривень;
 • Зростання процентної ставки і пеня для боржників з першого дня прострочення;

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія Сentro.credit працює на підставі всіх необхідних документів. У неї є ліцензія на надання послуг з кредитування громадян України, а також свідоцтво про реєстрацію підприємства, як фінансової установи. Ознайомитися з документами можна на офіційному сайті компанії.

Як взяти кредит онлайн в Сentro.credit

Багато громадян вже давно освоїли онлайн кредитування, і активно користуються послугою протягом багатьох років. Проста реєстрація, швидка робота сервісу, зручний інтерфейс і якісна підтримка професіоналів – все це змушує багатьох віддавати перевагу мікропозик, а не банківським кредитам. Однак для деяких все ще не до кінця зрозуміла сама процедура оформлення позик через інтернет. Пропонуємо вам ознайомитися з докладною покроковою інструкцією по отриманню кредитів онлайн.

Покрокова інструкція оформлення позики в інтернеті

 1. На кредитному калькуляторі вкажіть суму і тривалість кредиту. Якщо умови, які будуть показані з правого боку калькулятора, вас влаштовують, натисніть кнопку “Отримати гроші”.
 2. Після цього необхідно створити свій профіль, за допомогою якої ви завжди зможете зайти в особистий кабінет, щоб подивитися статус заявки, погасити кредит або виконати інші дії. Для цього вкажіть свій номер телефону в спеціальному полі, і натисніть кнопку “Зареєструватися”.
 3. На ваш телефон буде направлено повідомлення з кодом, який потрібно вказати в спеціальному полі, після цього натисніть “Перевірити код”.
 4. Система знову запропонує вам вказати суму і термін кредиту, а так само ви зможете побачити всі умови надання грошей в борг. Ознайомтеся з інформацією, після чого натисніть “Отримати гроші”.
 5. Подача заявки на отримання кредиту починається з заповнення першої анкети про персональні дані. Вона включається в себе основну інформацію про позичальника: поштову скриньку. паспортні дані, дату народження та інше.
 6. У другій анкеті теж потрібно вказати інформацію про себе, після чого натиснути кнопку “Зберегти”.
 7. Зробіть свою фотографію, на якій буде добре видно ваше обличчя і паспорт, розкритий на першій сторінці. Його потрібно прикріпити до реєстраційної форми.
 8. Введіть інформацію про свою банківську карту, на яку хочете отримати позику. Вона повинна бути зареєстрована на вас, за тими документами, які ви вказали в анкеті.
 9. Процедура верифікації карти полягає в тому, що система блокує невелику суму грошей на вашому рахунку, після чого необхідно в спеціальному полі вказати, скільки грошей було заблоковано. таким чином ви підтверджуєте, що є власником карти, і вона буде прив’язана до вашого профілю. Гроші повернутися на рахунок найближчим часом.
 10. Тепер залишається чекати рішення сервісу, на це піде не більше 10 хвилин, якщо кредит схвалять, інформація з’явиться у вашому особистому кабінеті. У деяких випадках представник компанії дзвонить позичальникові, щоб уточнити дані, зазначені в анкеті.

З яких причин може бути отримана відмова

Перевагою мікрофінансових компаній є те, що вони в більшості випадків схвалюють заявку на кредит. Але і тут іноді зустрічаються негативні відповіді, з яких причин МФО може відмовити користувачеві в кредиті?

 1. Невірно вказані паспортні дані, адреса, контакти, або інша інформація в реєстраційній формі. Будь-яка помилка може бути сприйнята, як спроба надати помилкову інформацію про себе. Щоб уникнути цього, потрібно ретельно перевіряти всі дані. які ви вказуєте в анкеті, і тільки потім відправляти її на розгляд.
 2. У вас є прострочений кредит в будь-якої мікрофінансової або банківської організації. Зв’яжіться з кредитним бюро і уточніть, чи є у вас прострочення з яких-небудь позиками.
 3. На рахунку банківської картки недостатньо коштів для проходження процедури верифікації. Перед тим, як починати заповнювати заявку перевірте свій рахунок, знадобиться не більше однієї гривні для того, щоб підтвердити карту.
 4. Компанії прострочена – тобто термін її дії вже закінчився.
 5. Ви занадто багато полів залишили незаповненими. Постарайтеся максимально повно вносити інформацію в анкеті – це підвищує шанс на отримання кредиту.

Промокоди для  “Сentro.credit”

Мікрофінансова організація регулярно проводить різні акції для нових і постійних позичальників. Отримати промокод на знижку по процентним нарахуванням можна, якщо підписатися на розсилку від компанії. Перед святами часто проводяться розіграші цінних призів або матеріальних винагород. Отримати повну інформацію про всі нові бонусних програмах для клієнтів можна на офіційному сайті, в розділі “Акції та новини”.

Як погашати борг в “Сentro.credit”

Сервіс пропонує кілька способів погашення заборгованості, кожен може вибрати найбільш оптимальний для себе варіант:

 1. В особистому кабінеті на сайті компанії. Вам знадобиться карта банку з достатньою сумою для погашення заборгованості. Процес оплати дуже простий, а гроші поступаю на рахунок вже через кілька хвилин.
 2. У відділенні МФО. якщо поруч з вами є відділення компанії, то можна погасити борг тут. Для цього вам знадобиться номер кредитного договору та документ.
 3. У відділенні будь-якого українського банку. Клієнт може зайти в будь-який банк, і зробити оплату боргу через касу, вказавши реквізити фірми. свої паспортні дані і номер ідентифікаційного коду. Гроші надійдуть на рахунок компанії протягом трьох днів.
 4. У терміналах самообслуговування. Розрахуватися можна і через термінал, для цього введіть всі необхідні дані на екрані, і зробіть оплату. Гроші можуть йти не більше трьох днів, обов’язково зберігайте чек про операцію, поки вони не відобразяться у вашому особистому кабінеті.

Прострочення та його наслідки

Якщо клієнт вчасно не погасить борг, йому з першого дня прострочення буде нарахована пеня в розмірі одного відсотка від суми самого позики. Крім того, процентна ставка зросте, в залежності від суми та строку кредитування. Інформація про невиконання умов договору буде передана в Кредитне бюро, і відобразиться на кредитному минулому позичальника.

Співробітники компанії “Сentro.credit” будуть регулярно дзвонити і нагадувати про прострочений кредит. Вони можуть турбувати не тільки самого боржника, але і його колег, родичів і друзів. Якщо ж ці заходи не будуть приносити ніякого результату, через певний період борг буде переданий колекторській службі. У деяких випадках проблему вирішують через суд.

Пролонгація кредиту в “Сentro.credit”

Для того щоб зберегти свою кредитну історію, і не переплачувати через прострочення, можна оформити пролонгацію позики. Це бажано робити до того, як почнуть нараховуватися перші штрафи. Для того щоб скористатися послугою, оплатіть всі відсотки, які були нараховані за використання грошей, а також пеню, якщо її вже нарахували. В особистому кабінеті виберіть період відстрочки, причому робити це можна нескінченну кількість разів. Головне, погашати відсотки.

Контакти  “Сentro.credit”

Адреса
Україна, 04073, м Київ, проспект Степана Бандери будинок 6, офіс 904
E-mail
centrocreditinfo@gmail.com
Телефон
0 800 40 71 51
Графік роботи
Час роботи служби підтримки - в будні дні - з 8-00 до 20-00, у вихідні та свята - з 09-00 до 18-00

Відгуки про Центро кредит

Користувачі залишають в основному позитивні відгуки про компанію Сentro.credit, тому що нарікань на роботу бути не можуть. Оператори якісно виконують свою роботу намагаючись мінімізувати дзвінки начальнику з роботи або родичам.

3
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (10 оценок, среднее: 3,80 из 5)
Loading...