Торгівельна марка CLY належить європейській компанії «Займер». Це мікрофінансова компанія, яка працює згідно з нормами і правилами ведення бізнесу, прийнятими в Європі. У команді цієї МФО тільки професіонали з багаторічним досвідом роботи на міжнародному ринку.

Кредит онлайн в CLY

Це компанія, яка впроваджує в Україні європейські стандарти ведення бізнесу. Основне завдання – зробити процес кредитування в нашій країні зручним, швидким, без прихованих платежів і комісій. Якщо вам не вистачає коштів, ви завжди можете отримати фінансову підтримку прямо на картку, сидячи вдома перед телевізором або перебуваючи на роботі, в кафе. Для цього залиште заявку на сайті і отримайте свої гроші.

Клієнти компанії отримують бонуси за використання послуг, а також можуть брати участь в акціях. Cly (Клі) піклується про своїх позичальників і про якість сервісу, бере до уваги всі побажання і прохання. Працює віддалено по всій Україні, крім зони АТО і Криму.

Умови отримання кредиту Cly

Який розмір відсоткових ставок?

Ставка за день використання позикових коштів становить 2%. Річна процентна ставка 745%. Приклад розрахунку позики 1000 грн на два тижні – сума до повернення 1 430 грн.
Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
14 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Яка доступна сума позики?

Мінімальна сума позики становить 1000 грн, максимальна сума 5 900, термін дії договору від 14 до 30 днів. Для прикладу, в SOS Credit можна взяти цю ж суму, але під 1,9%

Хто може отримати в CLY кредит онлайн

Стати позичальником даної МФО може будь-який громадянин України віком від 18 років. Максимальний вік клієнта – 60 років.

Які необхідно документи для оформлення кредиту?

Все, що потрібно клієнтові це паспорт, ІПН і карта будь-якого українського банку. Пластик повинен бути активним, з позитивним балансом і оформлений на ім’я громадянина, що подає заявку на позику. Якщо ви спробуєте оформити позику на чужу карту, вас просто заблокують і ви більше не зможете взяти кредит в цій компанії.

Переваги та недоліки кредиту онлайн в Cly

 1. Для багатьох сучасних людей дуже важливо, що взяти гроші в борг можна в дистанційному режимі, без відвідування відділення, великих черг і паперової тяганини. Все це в минулому, тепер кредит можна оформити через інтернет і більше нікуди не ходити.
 2. Оформлення у новачків займає приблизно 15-20 хвилин. Постійні клієнти зможуть взяти кредит всього за пару хвилин.
 3. Для того, щоб оформити кредит на банківську картку в Клі, необхідні тільки паспорт і код платника податків. Тут не вимагають довідку про зарплату або копію трудової книжки, завірену роботодавцем. Це велика перевага для тих, хто працює неофіційно, або просто не має багато часу на паперову тяганину.
 4. Кредит на картку можна оформити в будь-який час доби. Клі працює 365 днів в рік без перерв і вихідних. Ви можете отримати необхідну фінансову підтримку тоді, коли вам це необхідно – вночі, у вихідний день, навіть вранці після зустрічі Нового року. Це єдиний сервіс в нашій країні з автоматизованою системою видачі кредитів.
 5. Тут високий відсоток схвалення – понад 87%. Тому у вас є великий шанс отримати гроші в борг, навіть якщо раніше були негативні позначки в кредитній історії.
 6. Після схвалення гроші надходять на картку клієнта протягом п’яти хвилин завдяки співпраці з системами Віза і Мастеркард.
 7. У даній МФО не вимагають поручительство третіх осіб або заставне майно.

З недоліків можна назвати лише те, що мінімальний термін дії кредитного договору – 7 днів і досить висока процентна ставка – 2,2% в день. В Україні можна знайти і більш вигідні пропозиції, за нижчою ставкою. Але в той же час, дані умови чітко вказані на сайті, вони не ховаються і кожен позичальник може ознайомитися з ними до початку оформлення заявки.

Ліцензії

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано 07.08.2018 року. Серія і номер свідоцтва ФК №1069.

Ліцензія на надання фінансових послуг та видачу грошових коштів в кредит видано 16.08. 2018 року.


Всі документи є у вільному доступі на сайті компанії. Також тут можна вивчити зразок кредитного договору та внутрішні правила видачі фінансових кредитів.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Cly

 • Для цього необхідно відкрити головну сторінку сайту і в електронному калькуляторі вказати необхідну суму і термін дії кредитного договору. Якщо клієнт вже користувався послугами, то необхідно просто оформити заявку через особистий кабінет, це не займе багато часу. Після кожного успішно закритого кредиту ваш рейтинг збільшується разом з доступною сумою позики.

 • Потім потрібно заповнити анкетні дані. Тут немає нічого складного. Вказуєте ПІБ, номер телефону, адресу електронної пошти, підтверджуєте номер телефону.
 • Далі необхідно вказати паспортні дані, номер ІПН, адресу реєстрації та проживання. Компанію не цікавить, в якому місті ви зареєстровані, в Києві або в невеликому райцентрі, головне, щоб це була постійна прописка на території країни.
 • Далі потрібно зазначити дані про ваше місце працевлаштування, номер телефону вашого керівника і номери телефонів двох контактних осіб.
 • Потім необхідно завантажити копії вашого паспорта та ІПН, а також селфі з паспортом. Це необхідно для підтвердження того, що займ оформляє дійсно власник документів, а не шахрай.
 • Тепер вказуєте номер вашої банківської картки, на яку хочете отримати позикові кошти. Зверніть увагу, пластик повинен бути оформлений тільки на ім’я позичальника, мати достатній термін дії і позитивний баланс. Необхідно мати на рахунку невелику суму, до однієї гривні, для проходження верифікації. У вас випадковим чином буде заблокована невелика сума, необхідно в своєму банку уточнити її (інтернет / мобільний банкінг, смс-повідомлення, гаряча лінія банку) і вказати в поле перевірки. Компанія ніколи не знімає ці гроші з рахунку, вони будуть автоматично розблоковані після проходження верифікації.
 • Відправляєте заявку і очікуєте рішення. Дізнатися статус розгляду вашої заявки можна в особистому кабінеті Клі. Також клієнтові надійде смс-повідомлення. Після цього необхідно повторно виконати вхід в особистий кабінет CLY і вивчити умови кредитного договору. Наполегливо рекомендуємо не пропускати цей пункт! Якщо вас все влаштовує – підписуєте електронний договір і гроші відразу надійдуть на карту.

Як погасити позику

Якщо ви не знаєте, як повернути гроші Клі – вивчіть можливі способи оплати і підберіть відповідний варіант:

 • через особистий кабінет з картки, на яку отримували позику;
 • в касі будь-якого банку країни за реквізитами компанії, необхідно вказати ваш ІПН, для ідентифікації платежу;
 • в терміналах самообслуговування за реквізитами.

Зверніть увагу, що тільки оплата через особистий кабінет Cly передбачає миттєве перерахування коштів на рахунок кредитора, в іншому випадку гроші можуть надійти протягом трьох робочих днів, а за цей час вам буде нараховано додаткові відсотки.

Контакти

Адреса
04071 Киев, Подольский район, ул. Ярославская, д.5/2В
E-mail
info@cly.com.ua
Телефон
067 530 25 07
Графік роботи
24\7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№1449
Юридична особа
ООО "Займер"

Відгуки про Cly

Компанія працює на ринку України з 2018 року, але відгуків в мережі вже досить багато, ми викладемо лише загальну думку клієнтів Клі. Компанія чесна, прозора, всі умови зазначені в договорах – виконуються. Вона нічим особливим не відрізняється від інших МФО. Клієнтам не подобається досить висока процентна ставка, але вона чесно вказана на сайті і кожна людина самостійно приймає оптимальне рішення.

2
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...