Кредит 7 – мікрофінансова компанія, яка тільки нещодавно почала свою діяльність. Основний напрямок роботи – видача позик на карту через інтернет (тільки фізичним особам).

Кредит в credit7 – умови, ставки, можливості

Онлайн займ в цій компанії взяти простіше простого! Вибираєте необхідні суму і термін, заповнюєте заявку, підписуєте договір і гроші вже у вас на карті!

Процентні ставки і умови кредитування

Стандартна ставка 693,5% річних. Відсоткова ставка за один день використання позикових коштів складе 1,9%. Нові клієнти можуть отримати позику на вигідних умовах під 0,01%.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
600 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.90%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Стандартні параметри кредиту в credit7 на банківську карту:

 • мінімально доступна сума – 600 грн;
 • ліміт – 10000 грн;
 • термін дії договору від п’яти до тридцяти днів.

З документів необхідний тільки паспорт та ІПН. У даній МФО не вимагають фото з паспортом або прикріплювати скан-копії інших документів. Потрібен тільки вихід в інтернет.

Хто може стати клієнтом credit7 і взяти кредит на картку

Подати заявку на мікропозик може будь-який повнолітній і дієздатний громадянин України. Взяти онлайн кредит в компанії Кредіт 7 можуть студенти, домогосподарки, мами в декретній відпустці, пенсіонери – словом, всі категорії населення, незалежно від їх виду трудової діяльності.

Це дуже зручно, тому що велика кількість українців працює неофіційно.

Основна вимога мати постійну реєстрацію на території країни.

Переваги та недоліки credit7 ua

Чому велика кількість людей часто вибирає мікропозики? Відгуки про credit7 кажуть, про багато переваг позик в інтернеті над традиційними банківськими кредитами. Отже, чому кредітсім, а не інші фінустанови:

 • Весь процес оформлення відбувається в дистанційному режимі через інтернет. Щоб взяти кредит в компанії Кредит 7 не потрібно навіть виходити з дому.
 • Рішення про видачу позикових коштів приймається протягом 7 хвилин. Для постійних клієнтів це буде ще швидше, їм не потрібно повторно заповнювати анкету і вводити всі дані.
 • Прості і зрозумілі умови. Немає прихованих платежів, комісій, додаткових послуг страхування і т.д. Вся інформація про умови кредитування знаходиться у вільному доступі на сайті.
 • Не думайте про те, як повернути гроші в Кредит 7. Зробіть це в той момент, коли у вас є можливість – достроково або перенесіть дату платежу на більш пізній термін, просто сплативши накопичилися відсотки. Клієнти платять тільки за фактичні дні використання грошей компанії.
 • Заявку можна подати в будь-який час доби (але оброблять її в робочий час). Тут не вимагають поручительство третіх осіб і заставне майно. Також у вас не запитають, на що ви збираєтеся витратити кошти, їх можна використовувати на будь-які термінові потреби і цілі клієнта.
 • Мінімальна кількість документів. Чи не потрібна довідка про розмір заробітної плати. Оскільки велика кількість людей отримує оплату за свою працю «в конверті» – послуги такої компанії для них стають єдиним варіантом кредитування. У банках зажадають велику папку довідок і різних документів, а тут все просто і зрозуміло, без зайвої паперової тяганини.
 • В роботі компанії використовується SSL сертифікат, який забезпечує захист даних клієнтів і запобігає несанкціонований доступ або розголошення особистих даних позичальників. Ви можете бути впевнені в тому, що МФО піклується про безпеку своїх клієнтів.

З недоліків роботи можна назвати тільки невеликий ліміт доступних коштів. Якщо вам потрібна сума більше 4 тисяч гривень, доведеться шукати іншого кредитора.

Ліцензії, сертифікати, нагороди

Реєстрації компанії Credit виконана згідно з усіма законодавчими нормами. Юридична особа зареєстровано 15 січня 2019 року. Ця МФО повністю належить ТОВ «Лінеура Україна».

Реєстрація в державному реєстрі фінансових установ 19. 03. 2019, указ НКФУ №394. Ліцензія на видачу грошових коштів в кредит від 04. 04. 2019 року № 529.

Незважаючи на те, що ця МФО тільки вийшла на мікрофінансовий ринок нашої країни, її послугами щодня користуються безліч українців. Це надійна компанія, кредит онлайн в Сredit7 – це просте рішення при необхідності швидко позичити гроші.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Кредит 7

Для того щоб оформити мікропозик, необхідно зайти на офіційний сайт компанії. Далі в електронному калькуляторі відзначити необхідні вам суму і термін і натиснути кнопку «Отримати гроші».

Далі необхідно пройти реєстрацію в Кредит 7. Вказати ПІБ, номер телефону. Вам прийде в смс код для підтвердження, його потрібно ввести на сайті.

Далі вказуєте, якого типу у вас паспорт, старий паперовий або нового зразка, номер документа, де і коли виданий.

Потім необхідно відзначити поле з пропискою. Якщо у вас відрізняється адреса реєстрації та проживання – це також вказуєте.

На наступному етапі відзначаєте додаткову інформацію про себе. Потрібно тільки вибрати відповідний пункт зі списку. Вам необхідно відзначити сімейний статус, чи є у вас діти. Вказати контактну особу і його номер телефону.

Далі йде пункт про зайнятість, вибираєте потрібний варіант зі списку і вказуєте рівень доходів.

На останньому етапі потрібно додати вашу банківську карту – оформлену на позичальника, який не прострочену і з позитивним балансом більше однієї гривні. Буде потрібно пройти процедуру верифікації вашого пластика. У вас спишуть суму в розмірі 1 грн., Потім повернуть її. Це необхідно для підтвердження активності карти.

 

Після цього можете відправляти заявку. Вона розглядається дуже швидко. Про статус своєї заявки ви можете дізнатися в Сredit7 → особистий кабінет.

Для завершення угоди необхідно підписати договір шляхом введення одноразового ідентифікатора. Він надійде в смс-повідомленні на телефон клієнта. Електронний договір має юридичну силу. Після підписання гроші надійдуть на вашу карту практично миттєво.

Що робити, якщо ви отримали відмову у видачі позики

По-перше не хвилюйтеся, це, швидше за все технічна помилка. Відгуки про Кредит 7 свідчать про те, що дана МФО працює навіть з тими громадянами, у яких раніше були негативні позначки в кредитній історії.

Уважно вивчіть свою анкету. Можливо, ви допустили помилки при заповненні анкети і вказали неправдоподібні дані. Наприклад, коли вказували рівень доходу, написали на одну цифру більше або менше.

Також спробуйте звернутися в УБКІ. Можливо, ви недавно закрили кредит в іншій МФО або банку, але дані в бюро кредитних історій вчасно не були передані і при перевірці в Кредит 7 вирішили, що у вас занадто велика кредитне навантаження.

Банальною причиною відмови може стати відсутність зв’язку з клієнтом під час перевірки. Може бути, треба було уточнити додаткові дані, а ваш телефон був поза зоною доступу і вам не змогли додзвонитися.

Що таке Кредит 7 промокод

Якщо хочете взяти кредит, скористайтеся спеціальним кодом і отримаєте знижку на процентну ставку. Credit7 промокод можна отримати під час проведення різних акцій. Також його можуть надати постійним клієнтам, які своєчасно виконують свої зобов’язання. Увійдіть в особистий Credit7 і перевірте наявні вам акційні пропозиції.

Акції

ТехноЛіто разом з Кредіт7! Кожен літній місяць буде розігруватися цінна побутова техніка. З 07.06.2021 по 30.08.2021 необхідно оформити або продовжити строк дії кредиту на суму від 1000 гривень і чекати своєї удачі.

Як погасити кредит

Якщо ви не знаєте, як повернути гроші Credit7 – виберіть один із зручних для вас варіантів:

 • Увійдіть в особистий кабінет на сайті компанії і погасіть кредит своєї банківською картою. Максимально швидкий варіант.
 • Через Приват24. Відкрийте вкладку Мої Платежі в пошуковому рядку введіть Credit7, далі зробите платіж без комісії. Теж досить зручно, послугами даного банку користується велика кількість наших співгромадян.
 • У терміналах самообслуговування iBox і ПриватБанк.
 • У касі будь-якого українського банку.

Зверніть увагу. Тільки використання першого методу оплати забезпечить миттєве надходження коштів на рахунок кредитора. Якщо використовуєте інші методи оплати, то краще проводите операцію заздалегідь, щоб не допустити в Кредит7 прострочення.

Що робити, якщо немає можливості виконати зобов’язання в строк

Якщо ви не встигаєте оплатити, виконайте вхід в особистий кабінет Кредит 7 і оформите пролонгацію. Дана послуга дозволяє продовжити перенести дату оплати та уникнути нарахування прострочення Credit7. Буде потрібно внести тільки нараховані відсотки.

Кредит 7 реструктуризація

Це перегляд умов кредитного договору з метою полегшення обслуговування боргу. Найчастіше таку послугу надають, коли позичальник зіткнувся з фінансовими труднощами з незалежних причин і вже вийшов на прострочення.

Про наявність Credit7 реструктуризації поки інформації немає. Компанія тільки почала свою діяльність і, можливо, в подальшому така послуга з’явиться. Але якщо у вас виникли труднощі, спробуйте звернутися на гарячу лінію, що не ховайтеся від кредитора, а самі розкажіть про свої проблеми. Можливо, в компанії увійдуть у ваше становище і переглянуть умови договору.

Контакти і реквізити

Реквізити ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА»
01030, м.Київ, вул. Леонтовича, 7
код ЄДРПОУ 42753492
т / с 26506052600502 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 320649

Адреса
вулиця Багговутівська, 23, Київ, 04107
E-mail
info@credit7.ua
Телефон
0 800 33 07 33
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00 - 20:00
Сб-Нд: 10:00 - 18:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг
НКФП № 529 від 04.04.2019р.
Юридична особа
TOB"ЛІНЕУРА УКРАЇНА"

Кредит 7: відгуки людей

Компанія молода, тільки починає свою роботу і поки величезної кількості відгуків нам не вдалося зібрати. Але навіть за такий короткий період часу вона вже встигла заслужити довіру своїх клієнтів.

За тими відгуками, які позичальники Кредит 7 залишили в мережі можна судити, що це хороша компанія, яка заслуговує на гідне уваги при виборі МФО. Позики тут видають дійсно швидко і без зайвої мороки.

11
8
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...