Сreditcash – це новий і оригінальний сервіс, який об’єднав в собі деякі з принципів кредитування, які використовуються в банках, і деякі – в мікрофінансових організаціях. Можна отримати кредит готівкою в будь-якому відділенні банку, який надасть вам кредит, але саму заявку можна заповнити через інтернет.

Відгуки людей про роботу підприємства Credit Cash вельми позитивні, ця компанія відмінно підходить тим, хто не хоче отримувати кредит на картку, а потребує готівку.

Детальна інформація про кредити в Сredit Сash

Взяти кредит в КредітКеш зовсім не складно, з допомогою співробітників компанії інформація про клієнта швидко надходить на обробку, і клієнтові залишається лише трохи почекати рішення. Але. обираючи, де оформити кредит онлайн, багато хто аналізує ряд умов, які пропонує своїм позичальникам кредитна компанія.

Процентна ставка

Безпосередньо компанія СreditСash НЕ бере ніяких відсотків за свої послуги. Вона виступає в якості посередника між потенційним клієнтом і кредитором. Процентні ставки встановлюються безпосередньо організаціями, які ухвалять позитивне рішення по заявці – це може бути, як мікрофінансових контора, так і банк. Відсотки, які нараховує сама компанія-посередник – 0%. Кожен може отримати кредит на банківську карту від Сredit Сash, або ж скористатися готівковою позикою, спираючись на пропозиції операторів різних сервісів.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
180 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
0.50%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може отримати кредит в СreditСash

Для того щоб скористатися послугами сервісу, необхідно відповідати наступним вимогам:

 1. Оформити кредит в СreditСash може клієнт, якому виповнилося 21 рік і якщо він не досяг 70 років.
 2. Людина повинна бути громадянином України.
 3. Необхідно мати ідентифікаційний номер і паспорт, оригінали.
 4. Кредити від Сredit Сash можуть отримати тільки ті особи, які нададуть довідку про свої доходи за період останніх шести місяців. Ця умова обов’язково тільки для тих громадян, хто хоче взяти кредит на суму більше, ніж сорок тисяч гривень.

Навіть особам, які не мають ідеальної кредитної історії, цілком реально отримати позику в СreditСash, знайдеться хоча б одна фінансова організація, яка візьметься за співпрацю з таким клієнтом.

Переваги та особливості СreditСash

Ця організація – середня ланка між банківськими організаціями та фірмами з мікрокредитування. Якщо розглядати її позитивні сторони, до них слід віднести:

 • Реєстрація та оформлення заявки – це дуже проста і швидка процедура, яка зрозуміла кожному, навіть тим клієнтам, які вперше звертаються до кредитних компаній;
 • Доступна пролонгація позики. Якщо клієнт не може розрахуватися із заборгованістю вчасно, він завжди може оформити відстрочку платежу;
 • Сервіс працює цілодобово – отримати гроші можна в будь-який день тижня і в будь-який час доби на банківську карту;
 • Постійні клієнти сервісу можуть скористатися спеціальними пільгами, взяти участь в акції і отримати бонуси;
 • Якщо клієнт бажає оформити позику на невелику суму до 40 тисяч, йому достатньо мати паспорт та ідентифікаційний номер;
 • Сервіс співпрацює тільки з надійними банками і перевіреними організаціями, які надають якісні послуги своїм клієнтам;
 • Безпека даних клієнта – це окремий напрямок, який контролюється кращими фахівцями і програмами;
 • Фірми аналоги будуть дзвонити на ваш номер телефону, і пропонувати конкурентоспроможні умови кредитування.

Якщо говорити про особливості роботи сервісу КредітКеш, то слід зазначити наступне:

 • Досить суворі умови для боржників, великі відсотки за прострочення кредиту;
 • Компанія не працює з громадянами, які молодші за 21 років.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія працює на законних підставах, що підтверджується ліцензіями, які видали їй великі банки України. У 2011 році Сredit Сash отримала ліцензії від банків ПУМБ і Альфа-Банк, а з 2014 співпрацю було закріплено документально і з Форвард Банк.

Як оформляються кредити в СreditСash

Асортимент пропозицій фінансового ринку іноді ускладнює вибір партнера для клієнта, адже у кожної компанії є свої принципи і особливості співпраці, які необхідно враховувати. Оформлення позики в Сredit Сash – це найпростіша процедура, яка складається з наступних кроків:

 1. Перейдіть на офіційний сайт компанії, і знайдіть кнопку «Заповнити заявку».
 2. У заявці вкажіть всю необхідну інформацію, перевірте правильність зазначених даних, після чого натисніть кнопку «Відправити заявку».
 3. Протягом години або двох з вами зв’яжеться представник компанії, і уточнить детальну інформацію про вас, поставить низку питань. На підставі ваших відповідей буде прийматися рішення про надання вам кредитних коштів.
 4. Якщо заявка на кредит отримує позитивну відповідь, гроші будуть перераховані на вашу банківську карту або видані готівкою у відділенні банку – в залежності від побажань клієнта.

Перш, ніж отримувати гроші і погоджуватися з кредитною угодою, уважно вивчіть вимоги і умови співпраці з обраної організацією. У компанії Сredit Сash вам запропонують позику на термін від шести до шістдесяти днів, а сума позики може досягати і ста тисяч гривень. Обирайте оптимальну для себе пропозицію, з урахуванням процентних нарахувань і своїх можливостей своєчасно погасити кредит.

Чому може бути отримана відмова від Сredit Сash

Незважаючи на те, що 90% рішень по кредитах – позитивні, залишаються ті 10%, яким все-таки не видають гроші в борг. З яких причин можна зіткнутися з негативною відповіддю?

 1. Невірно заповнена заявка, допущені помилки. При вказівці своїх даних уважно перевіряйте їх достовірність і правильність написання.
 2. Якщо ви оформляєте кредит на банківську карту, перевірте термін її дії, це дуже важливо, на прострочену картку жодна компанія не переведе кредитні кошти.
 3. Можливо, співробітник компанії не зміг з вами зв’язатися. Перевірте, чи правильно вказані ваші контакти, і чи працює мобільний пристрій.
 4. Якщо ви оформляєте повторний кредит, бажано почекати деякий час після погашення попереднього, це необхідно для того, щоб дані в системі оновилися і ваша оплата була зарахована.

Промокоди від Сredit Сash

Компанія завжди пропонує своїм постійним клієнтам взяти участь в акціях і розіграшах призів. Промокоди надає безпосередньо та організація, яка буде кредитувати клієнта. Якщо в мікрофінансової компанії або в банку проходить акція, то вона в будь-якому випадку торкнеться того позичальника, який звернувся в сервіс через КредітКеш.

Для того, щоб бути в курсі новин кредитних організацій, з якими ви співпрацюєте, підписуйтесь на їх розсилки і отримуйте свіжу інформацію про акції і бонусні програми.

Як повернути гроші Кредит Кеш

Для того, щоб сплатити борг існує кілька способів. Те, як погашати борг в Сredit Сash, залежить від банку або організації, з якою ви будете співпрацювати. Найбільш поширеними способами погашення заборгованості є:

 • Оплата в особистому кабінеті, який знаходиться на сайті компанії. Тут можна повністю розрахуватися з боргом, або внести оплату частинами, використовуючи свою банківську карту і пароль для входу в особистий кабінет;
 • Термінали самообслуговування, які нескладно знайти в будь-якій точці країни, пропонують оплатити кредит готівкою. Більшість фінансових установ співпрацюють з такими системами, але не забувайте зберігати чек про оплату до того моменту, поки не отримаєте підтвердження того, що гроші надійшли на рахунок;
 • У різних відділеннях банку можна відправляти гроші в рахунок боргу, головне мати реквізити компанії.

Прострочення і її наслідки

Умови прострочення регулюються тією фінансовою установою, яка схвалить вашу заявку на кредит і буде обрана вами в якості партнера. У будь-якому випадку, умови для боржників завжди не найвигідніші – ви будете втрачати свої гроші, виплачуючи підвищені процентні ставки, штрафи і пені. Крім того, будь-яке прострочення позначиться на кредитної історії і ускладнить можливість отримання кредиту в майбутньому.Не повернути гроші в будь-якому випадку не вийде – доведеться зіткнутися з колекторськими компаніями або судовим розглядом.

Реструктуризація боргу

Для клієнтів працює гаряча лінія, ви завжди можете отримати відповіді на питання щодо реструктуризації боргу. При продовженні позики необхідно сплатити процентну частину, а тіло кредиту можна буде виплатити пізніше.

Контакти Сredit Сash

Адреса
Україна, м Київ, вулиця Велика Васильківська, 72

Відгуки про роботу Сredit Сash

Перш, ніж звертатися в ту чи іншу компанію, необхідно ознайомитися з досвідом інших користувачів. Якщо говорити про відгуки про компанію Сredit Сash, то можна з точністю говорити, що більшість – позитивні. Негативні відгуки пов’язані тільки з простроченням або спробами ігнорування співробітників мікрофінансової організації. В основному, користувачі відзначають швидкий сервіс, вигідні умови і цілодобову підтримку.

3
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...