Мікрофінансова компанія СreditKasa існує на ринку з 2013 року. За цей час відгуки людей про роботу сервісу носили лише позитивний характер. “Кредит Каса” має репутацію надійної, стабільної компанії, яка готова надати фінансову допомогу в найкоротші терміни. Отримати кредит на банківську карту тут можна на термін від одного до двадцяти семи днів. При цьому сума, яка доступна для позики – не більше семи тисяч гривень. Завжди можна скористатися допомогою співробітників компанії, зателефонувавши в службу підтримки, або відправивши питання на поштову скриньку.

Детальна інформація про кредити в “Кредит Каса”

Кредити в мікрофінансових організаціях користуються великим попитом серед всіх категорій населення. Цим пояснюється зростання кількості пропозицій на ринку фінансових послуг. Щоб правильно вибрати відповідну компанію, яка стане для вас ідеальним фінансовим партнером, слід детально ознайомитися з особливостями її роботи.

Процентні ставки

Оформляючи кредит на банківську карту, клієнт готовий до того, що йому доведеться заплатити певний відсоток від суми за кожен день користування грошима.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
400 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.50%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

У мікрофінансової фірмі “Кредит Каса” діє єдина процентна ставка для клієнтів, вона становить 2% і нараховується щодня. При цьому, для нових клієнтів відсоткова ставка становить всього 0,01%! Для того, щоб ознайомитися з можливою сумою процентних нарахувань за вашим кредитом, скористайтеся кредитним калькулятором на головній сторінці сайту СreditKasa.

За допомогою індикаторів встановіть потрібну суму і тривалість позики, після чого внизу можна буде побачити всі параметри свого кредиту: розмір комісії, крайню дату виплати заборгованості, підсумкову суму, яку доведеться заплатити компанії.

Хто може оформити кредит в СreditKasa?

В компанії “Кредит Каса” діє дуже лояльна система вимог до клієнтів. Для того, щоб отримати гроші в борг, необхідно:

 1. Бути у віці від вісімнадцяти до 60 років.
 2. Мати ідентифікаційний код і паспорт України.
 3. Володіти банківською карткою українського банку.
 4. Мати вільний доступ до інтернету і мобільний номер телефону.
 5. Щоб взяти кредит необхідно проживати на території країни і бути громадянином України.

Переваги та особливості роботи

Мікрофінансова компанія “Кредит Каса” пропонує вигідні умови співпраці для своїх клієнтів. Якщо говорити про основні переваги фірми на ринку мікрокредитування, до них можна віднести:

 • Отримати кредит на картку можуть самозайняті громадяни, тобто особи, які не мають офіційного працевлаштування;
 • Компанія співпрацює з пенсіонерами, студентами;
 • Скористатися послугами фірми можна з 18 років;
 • Оформити заявку на отримання позики можна в будь-який час доби – час роботи сервісу – кожен день 24 години;
 • На обробку заявки йде не більше десяти хвилин;
 • Оплатити кредит можна декількома зручними для вас, способами;
 • Ви завжди можете отримати консультацію фахівця;
 • Для отримання кредиту не потрібна довідка про доходи, поручителі або заставне майно;
 • Для всіх користувачів доступна реструктуризація боргу;
 • Надійна система безпеки сервісу;
 • Всі нарахування за кредитом доступні будь-який час у вашому особистому кабінеті.

Кожна компанія має свої нюанси в роботі з клієнтами, про які теж не слід забувати. У СreditKasa це:

 • При першому зверненні в компанію вийде оформити позику на 7 тисяч гривень, велика сума доступна лише постійним клієнтам;
 • Компанія визначає право передачі боргу третім особам в разі прострочення;
 • Для боржників діють досить жорсткі умови.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія працює на підставі всіх необхідних документів, які дозволяють їй вести фінансову діяльність на території країни в області кредитування громадян України. У 2013 році було отримано свідоцтво про реєстрацію підприємства, як фінансової установи, також є ліцензія на надання послуг у сфері видачі позик.

Як отримати кредит від “КредитКаса” онлайн?

Сучасні люди дуже зайняті, часто у них просто немає часу на похід в банк і оформлення позик, адже знадобиться не одна година робочого часу. Саме тому багато хто віддає перевагу мікрофінансовим кредитами, які видаються через інтернет. Це швидко, просто і зручно, подати заявку можна в будь-який час доби, не виходячи з дому чи офісу. Але деяким все ще не до кінця зрозуміла реєстрація і процес отримання грошей. Щоб краще розібратися з усіма нюансами, ознайомтеся з покроковою інструкцією отримання кредиту в СreditKasa

Отримання кредиту в особистому кабінеті “Кредит Каса”

 • На головній сторінці сайту визначте суму і термін кредитування, уважно ознайомтеся з умовами надання грошей, інформація наведена нижче, під індикаторами. Якщо вас влаштовує все, натисніть кнопку “Оформити кредит”.
 • Для створення свого облікового запису заповніть невеличку форму, вказавши свої офіційні дані і номер мобільного телефону. Це дозволить отримати доступ до особистого кабінету, де будуть відображатися всі відомості по ваших позиках. Всі дані необхідно вносити на українській мові. Натисніть кнопку “Далі”.

  вход в личный кабинет Кредит Касса

   

  • Ви отримаєте повідомлення з кодом з чотирьох цифр на той номер телефону, що був зазначений в попередній формі. Введіть цей код в спеціальне поле. Ви також можете ознайомиться з умовами співпраці і принципами обробки персональної інформації.
  • Перед вами з’явиться реєстраційна форма, а саме її перша частина. Тут потрібно внести дані про себе: адреса, номер ідентифікаційного коду, паспорт і так далі. Після цього натисніть кнопку “Підписую”.
  • З вами зв’яжеться представник компанії для уточнення необхідної інформації, в цей момент ви можете додати до своєї анкети відскановані паспорта та ідентифікаційний коду та фотографію свого обличчя разом з паспортом.
  • На телефонний номер, який був зазначений при реєстрації, прийде повідомлення, де буде вказано ваш логін і пароль для входу в особистий кабінет. Логін – це ваш номер телефону.
  • Співробітники компанії, напевно, зв’яжуться з вашими родичами або друзями, чиї контакти ви вкажете в анкеті.
  • Внесіть номер карти банку, її код і термін дії. Після цього натисніть кнопку “Підтвердити”. Система переведе вас на процедуру верифікації. На рахунку буде заблокована невелика сума грошей, яку вам потрібно буде вказати в окремій графі. Після цього гроші будуть повернуті, а картка закріпиться за вашим аккаунтом.
  • Після отримання позитивного рішення по вашому кредиту, потрібно буде ще раз вибрати картку в випадаючому меню, а також прочитати кредитну угоду. Якщо всі умови, які є в договорі, вас цілком влаштовують, натисніть кнопку “Підписати”.
  • Найближчим часом гроші надійдуть на вашу картку, вся інформація про кредит знаходиться в особистому кабінеті.

  Чому отримано відмову по кредиту?

  Кредит від СreditKasa може отримати практично кожен громадянин, який відповідає вимогам організації. Тут не доведеться надавати ніяких документів з місця роботи, щоб довести свій дохід, не береться до уваги і кредитна історія потенційного клієнта. Але, тим не менше, і “КредітКаса”, і компанії-аналоги, іноді змушені відмовляти клієнтам. В чому причина?

  • Оформляється повторний кредит за наявності непогашеної заборгованості перед компанією або відразу ж після її погашення. Система повинна оновити дані, щоб вивести вас зі списку боржників, на це буде потрібен якийсь час, тому почекайте трохи, перед подачею нової заявки;
  • У реєстраційній формі допущені помилки. Це можуть бути помилки, пропуски символів або завідомо неправдиві дані – сприймається все однаково. Уважно перевіряйте всі відомості, які ви вказали в анкетах, а тільки потім відправляйте їх на розгляд;
  • На балансі картки недостатньо коштів для проходження процедури верифікації. Перед тим, як приступати до заповнення заявки на кредит, перевірте баланс – там повинно бути не менше двох гривень;
  • Допущено багато пропусків в анкеті. Намагайтеся заповнити всі поля, навіть якщо вони відзначені, як необов’язкові. Це підвищить шанси на отримання кредиту.
  • Співробітник не зміг зв’язатися з вами. Перевірте свій мобільний телефон, наявність зв’язку.

  Промокоди

  Компанія проводить регулярні акції, як для своїх постійних клієнтів, так і для тих, хто звертається у фірму вперше. Промокодом тут можна отримати через розсилку або на інтернет сайтах, які займаються продажем купонів на знижки. В Кредит Каса часто реалізують різні бонусні програми та розіграші призів серед клієнтів. Для того, щоб бути в курсі останніх новин читайте повідомлення розсилки, заходите на сайт компанії.

  Діючі акції

  Хочете отримати 2 000 гривень? Тоді оформлюйте позику в період з 14.06.2021 по 15.08.2021 та беріть участь у розіграші. Кожен день три щасливчики отримують заповітну суму.

  * в акції не беруть участі користувачі, які одним днем отримали й погасили позику

  Як погасити борг в СreditKasa?

  Існує кілька способів повернути кредит в “Кредит каса”:

  1. Для того, щоб оплатити свій борг не виходячи з дому, скористайтеся офіційним сайтом компанії. Дотримуючись інструкцій, переведіть гроші зі своєї банківської картки на рахунок мікрофінансової організації. Вони надійдуть на рахунок через кілька хвилин.
  2. Скористайтеся терміналом самообслуговування – виберете іконку СreditKasa, введіть всі потрібні дані і внесіть гроші. Обов’язково зберігайте чек про операцію до того моменту, поки гроші не надійдуть на рахунок. Це може зайняти не більше трьох днів.
  3. Переказати кошти можна через будь-який український банк, вказавши в касі свої дані і реквізити підприємства. Термін надходження грошей – не більше трьох днів.

  Прострочення і його наслідки

  Якщо клієнт не виплатить свою заборгованість в крайній день терміну кредитування, його чекають вагомі штрафні санкції. Щодня буде нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми простроченого платежу. Прострочення відіб’ється на кредитній історії, тому що інформація про боржників передається в кредитне бюро. Крім того, регулярні і наполегливі дзвінки співробітників МФО не дадуть клієнтові забути про борг. Вони можуть зв’язуватися з друзями, колегами, родичами боржника.

  Якщо ці заходи не приведуть ні до якого результату, борг буде переданий третім особам, тобто колекторської службі. У деяких випадках можлива передача справи до суду з метою стягнення заборгованості.

  Пролонгація позики

  Якщо обставини складаються так, що клієнт не може своєчасно погасити борг, найкращим виходом для нього стане оформлення продовження терміну кредитування. Компанія СreditKasa пропонує послугу абсолютно безкоштовно, досить сплатити процентну частину боргу, і пеню, якщо така вже була нарахована. Оформлення пролонгації здійснюється в особистому кабінеті. Якщо у вас виникнуть питання – є гаряча лінія і служба підтримки. які завжди готові прийти на допомогу. користуватися послугою можна нескінченну кількість разів.

   

  Контакти

  Адреса
  01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407
  E-mail
  info@creditkasa.com.ua
  Телефон
  38 (044) 333 52 22,
  38 (067/099/063) 373 37 57
  Графік роботи
  24/7
  Ліцензія Нацкомфінпослуг
  №2401 от 08.06.2017
  Юридична особа
  ТОВ «УКР КРЕДИТ ФИНАНС»

  Відгуки про “Кредит Каса”

  Найчастіше користувачі залишають позитивні відгуки про компанію “Кредит Каса”, оскільки сервіс працює на відкритих умовах. Для студентів і пенсіонерів немає ніяких обмежень і це приваблює нових клієнтів.

  23
  13
  1
  question

  Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
  Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (90 оценок, среднее: 3,47 из 5)
  Loading...