CreditUp – це популярна мікрофінансова організація, яка видає кредити на картку на різні потреби під певні відсотки.

За весь час існування компанії “Кредит Ап” встигла зарекомендувати себе як стабільна і чесна організація з постійними акціями та знижками за відсотками для своїх постійних клієнтів.

Детальна інформація про кредити в CreditUp

Кредит Ап – українська компанія, яка видає кредити онлайн на банківську карту 24/7. Мінімальна вірогідність відмови і низькі відсотки по кредитам дозволяють вигідно використовувати кредитні кошти без поручителів.
На сьогоднішній день компанія працює без надання довідки про доходи. Досить мати український паспорт (бути громадянином України), мати оригінал ідентифікаційного коду, відкриту банківську карту в будь-якому українському банку і бути повнолітнім (18+).

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
3500 грн
Термін кредиту
14 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.90%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Відсоткова ставка

Кредит на банківську карту CreditUp видається під певні відсотки. Вони залежать від кількості взятих кредитів, першого кредиту і т.д. Так клієнт може взяти кредит для лікування, студентський кредит, кредит вихідного дня і багато інших.

Середня процентна ставка для нових клієнтів 1,9% в день, але не менше 50 гривень. Для тих, хто в подальшому буде користуватися послугами компанії Кредит ап діє спеціальна система бонусів. 1 бонус  еквівалент 1 гривні. Їх можна отримати за користуванням послугами банку, за реєстрацію, в день народження і за запрошених клієнтів, які скористалися послугами банку.
Бонусна система створена для можливості погасити кредит з деякою знижкою. Розрахунок відбувається виходячи з даних таблиці.

Сума витрат % від суми витрат, що нараховується на бонусний рахунок
Від 0 грн. до 250 грн. 3%
Від 251 грн. до 500 грн. 5%
Від 501 грн. до 750 грн. 7%
Від 751 грн. до 1000 грн. 10%
Більше 1000 грн. 12%

На сайті компанії створений спеціальний калькулятор, який допоможе розрахувати процентну ставку, покаже майбутні бонуси і визначить дату виплати кредиту.

Доступні пропозиції:

 1. “Заряджайся грошима” – 2000 гривень на 12 днів (переплата 360 грн).
 2. “Будь здоровий” – 1500 гривень на 14 днів (відсоток – 315 грн).
 3. “Ремонт без турбот” – 5000 гривень на 10 днів з переплатою в 650 гривень.
 4. “13 зарплатня” – 2300 грн на 15 днів (переплата складе 311 гривень).
 5. “Будь-яке свято” – 3500 гривень на 10 днів (+455 гривень переплати).

Хто може отримати кредит в Кредит Ап

Як будь-яка організація, CreditUp встановила ряд правил для користування їх послугами. Вони включають в себе такі пункти як:

 • Бути громадянином України;
 • Схвалення тільки для дієздатних і правоздатних;
 • Досягти 18 річного віку;
 • Не бути старше 65 річного віку;
 • Мати постійну реєстрацію місця проживання на території України;
 • Мати відкритий рахунок в банку України для відправки онлайн позики;
 • Діяти від свого імені, для покриття власних потреб, але не діяти в інтересах третьої особи;
 • Чи не перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння в момент позики.

Переваги та недоліки компанії

Перш, ніж взяти кредит в тій чи іншій організації, необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками майбутнього рішення. Вибираючи кредит ап для отримання онлайн позики ви отримуєте ряд переваг:

 1. Низька процентна ставка;
 2. Рішення про видачу кредиту всього за 8 секунд;
 3. Цілодобова гаряча лінія;
 4. Онлайн калькулятор кредитної ставки;
 5. Працююча бонусна система;
 6. Термін кредитування до 90 днів;
 7. Можливість отримання кредиту до 10 000 гривень.

До загальних особливостей відносять відносно невеликий перший займ (до 5 000 гривень) і загальні умови як для першого так і для наступних позик.

Відгуки про CreditUp тільки позитивні. Це пов’язано з відкритістю мікрофінансової організації і цілодобовою підтримкою, де докладно консультують і допомагають у вирішенні питань.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Дана мікрофінансова організація має всі необхідні документи для здійснення фінансової діяльності: реєстрацію своєї діяльності, свідоцтво про внесення підприємства до єдиного державного реєстру та ліцензію на здійснення фінансової діяльності.

На жаль, через молодий вік компанії, кредит ап ще не встигла заробити нагороди за діяльність, але це ще попереду. Міжнародні фінансові організації вже визнають українську компанію і успішно співпрацюють на загальних інвесторських умовах.

Як взяти кредит онлайн в CreditUp

Звертаючись в мікрофінансову організацію, не всі розуміють як оформити кредит в Кредит Ап, які відсотки будуть нараховуватися і правила повернення отриманої позики. Для того, щоб кожен міг розібратися була складена докладна покрокова інструкція по взяттю кредитних коштів.

Покрокова інструкція як взяти кредит

Для того, щоб взяти перший кредит, не потрібно шукати додаткові посилання на оформлення кредиту. Досить зайти на офіційний сайт creditup.com.ua і скористатися калькулятором кредитних коштів, який розташований на головній сторінці сайту. Саме тут ви зможете побачити і обрати суму позики, дату погашення і процентну ставку. Трохи нижче буде розташована загальна сума.

Крім цього в вікні калькулятора кожен користувач зможе ознайомитися з бонусами і дізнатися майбутній бонусний баланс свого аккаунту. Також, якщо у вас є промокод ви можете ввести його в цьому ж калькуляторі. Це майбутня основа вашого кредиту.

Після того, як ви визначилися з сумою, слід натиснути активну кнопку “Отримати”.

Сайт переводить вас в реєстраційне вікно аккаунту, де відбувається швидка реєстрація. На даному етапі досить ввести свій е-меіл, номер телефону, дійсний номер телефону (надалі він стане в нагоді і на нього будуть відправлені смс). Після необхідно прочитати умови обробки персональних даних (активне посилання) і натиснути зареєструватися.

І саме в цей момент (після натискання кнопки зареєструватися) прийде смс повідомлення з швидким кодом-паролем, який необхідно ввести в вікно, що з*явилося на екрані.

Після, вас чекає докладна анкета, яка включає в себе повне прізвище ім’я по батькові, дату вашого народження, паспортні дані, ваш ідентифікаційний код, місце проживання і прописки, рівень доходу і додатковий дохід, а також місце роботи і загальна анкета, чому ви звернулися в мікрофінансову організацію .

Рекомендується давати тільки правдиву інформацію, оскільки автоматично перевіряють дані. Також вас попросять зробити фотографію паспорта поруч з особою для ідентифікації та підтвердження особи. Робіть якісне фото, адже це також впливає на схвалення або відмову по мікропозиці.

Після того, як основні умови виконані, треба заповнити банківську частину. На картку, яку ви вказуєте в цьому пункті, будуть відправлені гроші.

Тут ви вказуєте номер карти, прізвище та ініціали власника карти (рекомендується використовувати тільки свою картку), термін дії, СВ код (знаходиться на зворотному боці під магнітною стрічкою; включає в себе унікальні три цифри).
Ми рекомендуємо детально ознайомитися з умовами кредитування перш, ніж підтверджувати всі свої дані. Якщо ви з усім згодні, внизу договору необхідно підтвердити ознайомлення.

Рішення по вашому питанні ви отримаєте протягом 8 секунд! Весь процес автоматизований і виключає живі дзвінки з метою підтвердження кредиту. Це економить час і виключає людський фактор на помилку.

Що робити, якщо ви отримали відмову

Буває, що користувач помиляється при введенні даних і сервіс це бачить. Звичайно, після цього йде відмова, але не варто впадати у відчай. Кожен має право на три спроби реєстрації, але після цього йдуть санкції.
Якщо ви після 2 спроб знову вводите недостовірні дані, сервіс розцінює це як шахрайство і блокує ваш аккаунт (телефон, пошту, ip адресу) для реєстрації на сайті. Далі тільки після закінчення 90 денного терміну ви зможете знову спробувати взяти кредит.

Причини для відмови

 1. Невірно введені дані банківської картки.
 2. Недійсні або неправдиві дані ідентифікаційного коду або паспортних даних.

CreditUp промокод

Промокоди в Credit Up – це розвинена система знижок, яка знаходиться у вільному доступі інтернету або на тематичних сайтах. З їх допомогою клієнти отримують знижки до 50% на кредитну ставку. Так, якщо до промокоду необхідно було заплатити близько 300 гривень за користування грошима, то з його допомогою сума скоротитися до 150 гривень.

Ввести промокод можна на головній сторінці в розділі калькулятору, який відразу буде враховувати знижку і показувати нову суму.

Актуальні акції

Зараз в КредітАп діє акція “Приведи друга” – будь-який постійний клієнт компанії, може активуватися як учасник акції і отримати свій індивідуальний промокод. Якщо людина оформить по вашому промокоду позику, то на наступний день вам на карту зарахується 100грн.

Як повернути кредит

Коли термін кредиту добігає кінця виникає питання: як повернути гроші Кредит ап? Кожен клієнт може самостійно оплатити кредит, а отримувати прострочення і штрафні санкції не кожен хоче. Дана мікрофінансових організація пропонує кілька видів оплати кредиту:

 • Оплата через кабінет. Це найбільш простий і найбільш зручний спосіб оплати позики. Для того, щоб здійснити оплату необхідно зайти в свій аккаунт (логін і пароль з реєстрації) і натиснути кнопку оплатити кредит. Однак варто пам’ятати, що гроші будуть списуватися з тієї карти, яка була вказана в момент реєстрації. Саме цей спосіб є найпоширенішим серед користувачів.
 • Оплата за допомогою City24 і EasyPay. Цей спосіб оплати здійснюється за допомогою терміналів. Щоб оплатити, підійдіть до терміналу. Далі виберіть розділ “Банки” і знайдіть назву даної МФО (за допомогою логотипу буде простіше знайти компанію). Далі в спеціальне поле введіть дані свого кредиту. Після введіть свої дані (прізвище ім’я по батькові і т.д.) і суму, яку хочете оплатити. Після натисніть оплатити і візьміть чек.
 • Оплата за допомогою каси. Для цього з паспортом зверніться в будь-яке відділення банку, надайте реквізити МФО і оплатіть займ. Кошти надійдуть на рахунок через три робочих дні.

Наслідки прострочення

Буває, коли клієнти забувають про свої позики і згодом нараховуються шалені відсотки. Єдино правильний вихід з подібної ситуації – це реструктуризація боргу. За кожен прострочений день будуть нараховуватися 3,8% щодня.

Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією – не затягуйте і зверніться на гарячу лінію. Там вам підкажуть, як виплатити кредит, оформити пролонгацію і оплатити нараховані відсотки. Однак, при повторному кредиті у вас можуть виникнути труднощі і вам можуть відмовити за недотримання умов договору.

Пролонгація CreditUp

Пролонгація – це можливість продовжити виплати кредиту на певний термін без додаткових відсотків. CreditUp надає можливість відстрочити на 30 днів термін виплати кредиту. Однак, при цьому потрібно пам’ятати, що перш, ніж отримати пролонгацію необхідно сплатити нараховані раніше відсотки. Це обов’язкова умова.
Щоб отримати можливість продовження позики, потрібно зайти в особистий кабінет і натиснути пролонгація. Так ви анулюєте прострочення і продовжите свій займ.

Контакти

Адреса
м.Київ, вул.Героїв Севастополя, 48.
E-mail
office@creditup.com.ua
Телефон
(050) 304-77-55
(093) 304-77-55
(098) 304-77-55

Відгуки про компанію CreditUP

Мікрофінансова організація існує на українському ринку кредитування вже не перший рік, при цьому вона намагається постійно поліпшити свій рівень сервісу та обслуговування клієнтів, надати найбільш комфортні умови для позичальників. Тут завжди можна ознайомитися з інформацією по кредиту на головній сторінці компанії, досить просто вказати необхідну суму і тривалість позики. Відгуки про компанію CreditUP говорять про те, що тут ніколи не нараховуються додаткові відсотки або комісії при виплаті кредиту, тобто можна говорити про прозору та зрозумілу роботі сервісу.

CreditUP пропонує хороші умови для співпраці з усіма категоріями громадян України, які потребують фінансової підтримки. В першу чергу, слід врахувати досить широкий діапазон термінів кредитування, а крім цього, важливу роль грають вигідні акції і пропозиції для клієнтів.

6
3
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, среднее: 3,29 из 5)
Loading...