У житті кожного з нас виникають моменти, коли потрібно терміново отримати певну суму грошей. Хтось вважає за краще звернутися з проханням до друзів або родичів, але не завжди вони можуть позичити потрібну суму саме в той момент, коли це необхідно. Скориставшись сервісом «мікропозик в Dinero», ви зможете швидко отримати потрібну суму на максимально вигідних умовах!

динеро
Dinero – це українська мікрофінансова організація, яка спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках. Її головна мета – забезпечити швидку допомогу при виникненні непередбачуваних ситуацій. У наш час існує стереотип про те, що оформлення кредитних коштів – це тривалий процес, який приховує безліч підводних каменів. Але тільки не з Dinero! Компанія пропонує своїм клієнтам:

 • уважне ставлення та індивідуальний підхід;
 • оперативне нарахування грошей;
 • вигідні умови кредитування;
 • мінімум документації, необхідної для отримання позики.

Детальніше про кредити Dinero.com.ua

Все, що потрібно для того, щоб оформити мікрокредит у МФО – подати заявку онлайн. Після цього кошти надходять на рахунок вже через кілька хвилин! При цьому немає необхідності збирати пакет документів, підтверджувати рівень доходів, надавати заставу або гарантії.

Вирішити свої фінансові проблеми можна, навіть не переплачуючи! Дінеро пропонує унікальні умови кредитування: перший займ оформляється на суму до 2500 грн абсолютно безкоштовно – без відсотків і комісій!

Далі умови кредитування від Dinero стають не менш вигідними – під час чергової позики плата за відсотки і обслуговування буде залежати від суми і обраного терміну погашення коштів. Розрахувати попередню вартість послуги можна на головній сторінці сайту.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
300 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.35%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може взяти кредит в Dinero?

Клієнтом мікрокредітної організації може стати будь-який позичальник у віці від 18 до 75 років, який не має істотних прострочень в інших фінансових компаніях! Він повинен:

 • бути громадянином України;
 • надати номер телефону;
 • володіти дійсним паспортом;
 • використовувати банківську карту.

У порівнянні з великими банками, ломбардами та іншими кредитними організаціями, мікропозики онлайн в Dinero оформляються, не виходячи з дому. Як показує практика, для цього в середньому буде потрібно не більше 15 хвилин. Немає необхідності докладати додаткові документи, а при необхідності дату оплати можна продовжувати! Згідно з аналітичним дослідженням ринку, в цій компанії – одні з найнижчих процентних ставок по повторним позиками!

Як взяти швидкий кредит онлайн в «Dinero»

Оформити кредит можна на головній сторінці сайту – для цього скористайтеся онлайн-калькулятором. Введіть на ньому суму і період, на який збираєтеся отримати кошти і натисніть «Подати заявку». Ви будете переведені на сторінку, де зможете редагувати потрібну суму і особисті дані.

динеро

Для оформлення угоди потрібно ввести особисту інформацію: ім’я, прізвище, по батькові, ідентифікаційний код, а також дані для зворотного зв’язку (номер телефону та електронну пошту). Необхідно і ввести пароль – в подальшому ви завжди будете використовувати його при вході в особистий кабінет. Заповніть всі поля та натисніть «Далі».

динеро

Якщо у вас виникають питання або труднощі із заповненням анкети – можете зв’язатися з співробітниками компанії – вони нададуть консультацію та допоможуть оформити заявку правильно. Зверніться до нас можна будь-яким зручним способом:

 • зателефонувавши по одному з номерів телефону, вказаним на сайті;
 • написавши, використовуючи онлайн-форму зворотного зв’язку, вона знаходиться внизу сайту.

Після реєстрації вас буде перенаправлено в особистий кабінет, з його допомогою ви отримаєте швидкий доступ до основних послуг: оформлення онлайн заявки, запит підтвердження угоди, прив’язка банківської карти, ознайомлення з кредитним договором і його підписання. Після виконання цих нескладних процедур – вже через кілька хвилин ви отримаєте заявлену суму на свій рахунок. Споживчий тест можна побачити тут.

Зверніть увагу! Важливо вносити тільки ті персональні дані, які відповідаю дійсності. Будь-яка розбіжність з реальними відомостями сприймається компанією як спроба надання неправдивої інформації – це може стати підставою для відмови видачі позики. Відзначимо, банківська карта, на яку перераховуються кошти, повинна бути випущена на ім’я позичальника – інші картки не приймаються для обробки на отримання онлайн-кредиту.

Крім цього, існують й інші причини, за якими не схвалюється видача коштів:

 • погана кредитна історія;
 • наявність інших діючих кредитів;
 • спроба прив’язати недіючу банківську карту;
 • допущені помилки при заповненні заявки;
 • технічні збої на сайті.

Нагадаємо, МФО Dinero залишає за собою право не розголошувати причину відмови в наданні позики. Система отримання мікрокредиту працює таким чином, що всі рішення здійснюються автоматично – ви моментально отримаєте інформацію про схвалення і відхилення операції. На основі даних, введених вами, система повідомить попереднє рішення по заявці.

У разі відмови, компанія не видасть вам моментальний займ. В такому випадку ви можете повторно оформити заявку через 30 календарних днів вероятно, вам вдасться виправити ваше матеріальне становище! Якщо ви вважаєте, що виникло непорозуміння – зв’яжіться з представниками Дінер. Вони проведуть додатковий розгляд в найкоротші терміни.
Отримали попереднє схвалення? Вітаємо! Залишається отримати остаточне рішення від МФО. Для цього знадобиться завантажити на сайт скан-копію паспорта.

 

При позитивному результаті кошти будуть зараховані на банківську карту, яку ви верифікувати в процесі заповнення. Ключова перевага компанії – в тому, що гроші можна отримати в будь-який час і день тижня.

Як повернути кредит в Dinero

Повернення кредитних коштів здійснюється так само просто, як і отримання позики. Для цього не обов’язково виходити з дому і стояти в чергах. Можете вибрати один з найбільш прийнятних методів погашення позики:

 • через особистий кабінет, шляхом списання з прив’язаною банківської карти;
 • банківським переказом зі свого рахунку на реквізити компанії;
 • оплатою готівкою в будь-якому терміналі України.


Співпрацюючи з Dinero, ви не зіткнетеся з якими-небудь неприємними сюрпризами! Місія організації – покращувати матеріальний стан жителів України, тому умови кредитування в ній – максимально прийнятні для кожного! Ви маєте право на дострокове погашення боргу, при цьому плата стягується тільки з розрахунку фактичної тривалості кредиту. Ви платите тільки за час користування – без прихованих націнок і додаткових платежів за дострокове погашення.

Пам’ятайте – недотримання термінів оплати загрожує нарахуванням додаткової пені, яка становить 1,5% від суми заборгованості на добу. Якщо у вас виникають проблеми з оплатою через технічні причини – завжди можна звернутися до консультантів і знайти рішення, вигідне для кожної зі сторін. МФО Dinero йде назустріч своїм клієнтам, тому пропонуємо можливість продовжити термін погашення кредиту за символічну плату. Ця процедура проводиться в два етапи:

 • на сайті за допомогою особистого кабінету подається заявка на продовження термінів оплати на строк від 7 до 14 днів;
 • оплачується комісія за пролонгацію виплат за допомогою банківського переказу або списання з карти.

Рекомендується вносити оплату вчасно – так ви не тільки уникнете штрафних санкцій, а й сформуєте позитивну кредитну історію. Саме від цього залежить те, чи зможете ви скористатися кредитними пропозиціями від Dinero і інших фінансових організацій в подальшому.

Дінеро промокоди та акції

 • програма лояльності Dinero Club – для всіх клієнтів компанії – збирайте бонуси і обмінюйте на призи з магазину подарунків Дінеро;
 • акція “Приведи друга” – надішліть реферальне посилання другу і отримаєте бонус у розмірі 100 грн, за оформлений їм кредит;
 • акція “ISammer”, в якій щотижня розігрується новенький IPhone 12.

Контактна інформація

Адреса
03035, м.Київ, вул. Сурикова 3А
E-mail
info@dinero.ua
Телефон
38 (067) 326 22 33
38 (073) 326 22 33
38 (050) 326 22 33
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№ 4021 от 10.10.2017
Юридична особа
ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ДІНЕРО»

Слідкуйте за актуальними новинами в блозі компанії. Також з її актуальними новинами і привабливими пропозиціями ви ознайомитеся, підписавшись на нас в соцмережах. Центральний офіс знаходиться за адресою м.Київ вул. Старокиївська 10Г. Зателефонувати консультантам можна за номером +380 50 326 2233.

Відгуки про компанію Dinero

Якщо вам терміново знадобилися гроші на подарунок рідним, відзначення свята, підтримку здоров’я або просто для поповнення бюджету, ви можете сміливо звертатися в компанію Dinero, це підтверджують відгуки про компанію Dinero. Це досить молода організація, однак, вона працює, згідно з усіма вимогами і правилами. Тут вам не запропонують нечесні умови співпраці, а отримання кредиту займе зовсім небагато часу. У Dinero із задоволенням співпрацюють з пенсіонерами, студентами та громадянами, які не мають офіційного місця роботи. Щоб отримати швидкий позику, вам не знадобиться довідка про доходи або поручителі і застави. Система працює на простій основі – досить буде паспорта та ідентифікаційного номера для того, щоб отримати потрібну суму грошей.

За відгуками клієнтів, саме в Dinero практично завжди видають кредити без питань і сумнівів. Тут завжди можна отримати допомогу професіоналів, швидкий позику і зручні умови співпраці.

UPD: До недавнього часу діяльність мікрофінансових організацій контролював Нацкомфінпослуг. Як на будь-якому молодому ринку, в мікрокредитування було безліч прогалин і невизначеностей з точки зору законодавства. Тому, в кінці 2019 року Верховна Рада України підтримала законопроект про так звані процедури “спліта” – ліквідації Нацкомфінпослуг і розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між Нацбанком і Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Починаючи з 30 червня 2020 року, мікрокредітні компанії будуть підпорядковуватися безпосередньо НБУ, який приведе діяльність МФО у відповідність з міжнародними стандартами роботи. Більш детально – читайте в джерелі https://www.nfp.gov.ua/ua/Proekty-rehuliatornykh-aktiv/27353.html.

23
5
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (140 оценок, среднее: 3,72 из 5)
Loading...