Новий, молодий учасник українського фінансового ринку – мікрофінансова компанія «E-Cash». Установа з’явилася лише рік тому, хоча за минулий час, встигла отримати ряд позитивних характеристик від клієнтів. Досить вивчити відгуки людей про роботу сервісу на різних незалежних сайтах, щоб судити про надійність і професіоналізм сучасної компанії Є-кеш.

Тут ви зможете отримати кредит не тільки в режимі онлайн, але й за допомогою смс-повідомлення, доступний розмір якого від п’ятисот до 10 тисяч гривень. Позику в режимі онлайн оформляється на термін від п’яти до 30 днів, при цьому можна розраховувати на можливість продовження кредитного періоду.

Детальна інформація про кредити в компанії «E-Cash»

На сьогоднішній день сервіс «E-Cash» має досить сучасний та оригінальний підхід до роботи в сфері кредитування. Тут все розраховано на те, щоб створити максимально комфортні умови для клієнтів, розширити клієнтську базу, і зробити співпрацю взаємовигідною. Кожному цікаво мати повне уявлення про ту організації, в якій буде оформлений кредит онлайн, тому пропонуємо ознайомитися з характеристикою «E-Cash».

Відсоткові ставки в «E-Cash»

Мікрофінансовий сервіс пропонує лояльні умови для нових позичальників, з метою залучення клієнтів і поліпшення якості своїх послуг в Е-кеш встановлена ​​процентна ставка на перший займ всього 0.01%. Компанія нараховує відсотки кожен день, а не раз на місяць, як й всі установи даного сегмента фінансового ринку. Скористатися зниженою процентною ставкою може кожен клієнт, незалежно від його статусу, віку чи суми грошей, яку він отримує.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Якщо ж ви оформляєте повторний кредит в цій установі, то відсоткові ставки будуть вже інші. Вам будуть нараховані гроші на банківську карту, з урахуванням щоденної оплати, за використання яких доведеться платити 2%.

Хто може оформити кредит в «E-Cash»

Як і в будь-якій фінансовій компанії, в Е-кеш є певні вимоги до тих, хто хоче отримати гроші в борг. Перелік їх не такий великий, як у банківських організаціях, та й підходить під них більше число громадян.

Щоб успішно співпрацювати з сервісом, необхідно:

 1. Бути не старше 65 років, але і не молодше 20 років.
 2. Мати можливість підключиться до інтернету.
 3. Володіти карткою одного з українських банків.
 4. Пред’явити фотографію свого паспорта громадянина України.
 5. Приготувати ідентифікаційний номер.
 6. Мати мобільний номер телефону.
 7. Проживати на території України, мати реєстрацію та громадянство країни.

Переваги та особливості співпраці з «E-Cash»

На те щоб отримати кредит на банківську карту від «E-Cash» не доведеться витрачати багато часу і сил, однак, щоб бути впевненим у правильності свого вибору, бажано уявляти, які особливості і переваги вас чекають від співпраці з фірмою. До плюсів МФО можна віднести:

 • При первинному зверненні в Е-кеш, ви отримуєте можливість взяти кредит практично без відсотків – ставка складе всього 0.01%;
 • Завжди є можливість отримати консультаційну допомогу від співробітників «E-Cash» – гаряча лінія працює в будь-який будній день;
 • Реєстрація на сайті компанії займає дуже мало часу, вона зрозуміла і доступна для кожного;
 • Для того щоб погасити кредит, можна вибрати будь-який, найбільш оптимальний для вас спосіб з тих, що пропонує компанія;
 • Доступна реструктуризація боргу – досить звернутися за допомогою до співробітника, і він підкаже, як скористатися цією можливістю;
 • Немає необхідності звітувати в тому, куди будуть спрямовані позикові кошти, в компанії не будуть відслідковувати ваші витрати;
 • Компанія працює за прозорою системою – ніяких несподіваних нарахувань вам виплачувати не доведеться;
 • Для того щоб скористатися послугами сервісу не доведеться йти в офіс, заповнювати бланки і чекати у черзі – все можна зробити через комп’ютер або ноутбук;
 • Послуги компанії «E-Cash» доступні для громадян, які не мають офіційного місця роботи;
 • Взяти кредит в Е-кеш можна без пред’явлення довідок про ваші доходи;
 • Онлайн-сервіс працює дуже швидко, ви отримаєте рішення по заявці протягом 10-15 хвилин;
 • З усіма умовами співпраці можна не поспішаючи ознайомитися в кредитній угоді, і в будь-який момент відмовитися від кредиту, якщо що-небудь викличе сумніви або питання.

Компанія веде фінансову діяльність недавно, проте вже зараз є ряд особливостей, які краще заздалегідь вивчити:

 • Вам не видадуть гроші, якщо ваш вік менше 20 років;
 • Перша позика може бути не більше трьох тисяч гривень;
 • Боржників чекають штрафні санкції та пеня.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Перш ніж починати свою роботу на фінансовому ринку, кредитна компанія отримала свідоцтво про реєстрацію суб’єкта фінансової діяльності, а так само необхідну ліцензію. Всі дії сервісу абсолютно законні, і вони регулюються законодавством України.

Як взяти кредит онлайн в компанії «E-Cash»

Сучасні люди ведуть дуже активний спосіб життя, вони змушені постійно працювати, займатися розвитком бізнесу та кар’єри, приділяти увагу дому, тому часу на те, щоб відвідувати банк, абсолютно не залишається. Та й графік роботи банківських відділень часто збігається з робочим графіком громадян, а брати відгул зовсім не кожен зважиться. Саме тому в Україні все популярнішим стає онлайн кредитування. Якщо у вас все ще залишилися питання щодо самого процесу заповнення заявки в онлайн, пропонуємо вам вивчити покрокове керівництво з оформлення позики через інтернет.

Як оформляти кредити в режимі онлайн в сервісі «E-Cash» – покрокова інструкція

 1. Перейдіть на офіційний сайт компанії Е-кеш. Тут перед вами з’явиться кредитний калькулятор, на якому потрібно спеціальними точками визначити, скільки саме грошей вам потрібно, і на який період. Праворуч ви зможете отримати основну інформацію про кредит – розмір переплати по процентній ставці, суму, яку вам доведеться віддати в результаті, і дату, коли це потрібно буде зробити. Якщо ви впевнені, що сума вам посильна, і ви її погасите в зазначений термін, натискайте «Оформити».
 2. Ви побачите реєстраційну форму, де потрібно заповнити всі поля, щоб створити свій особистий кабінет. Саме він стане помічником при оплаті, продовженні кредиту, а так само ви завжди зможете бачити тут інформацію про те, скільки вам потрібно заплатити й коли. Вкажіть свою поштову скриньку, яка і стане логіном, паспортні та персональні відомості, мобільний номер телефону, після чого натискайте «Надіслати код».
 3. Ви отримаєте повідомлення на свій телефон, в якому буде кодова комбінація. Її потрібно ввести в спеціальне поле, після чого можна переходити до заповнення другої частини анкети. Тут потрібно відповісти на питання про наявність утриманців і сімейний статус.
 4. Придумайте надійний пароль, за допомогою якого ви зможете заходити до свого облікового запису на сайті сервісу Е-Кеш, після чого поставте позначку про те, що ви не заперечуєте проти обробки Ваших персональних даних, і тисніть «Продовжити».
 5. Форма, яку ви побачите, повинна містити інформацію про вашу роботу і доходи. Навіть тим, хто працює без офіційного працевлаштування, обов’язково вказувати телефон своєї роботи, сферу діяльності, посаду, назву компанії або ім’я роботодавця, стаж роботи. Трохи нижче буде потрібно відповісти на питання про наявність непогашених позик, дати номер контактної особи.
 6. Введіть дві адреси – адресу прописки і фактичного проживання, якщо вони збігаються, можна вказати один, зазначивши, що ви проживаєте за місцем реєстрації.
 7. Натисніть кнопку «Вибрати файл» і завантажте фотографію, на якій зображено ваше обличчя і сторінка паспорта з фотографією.
 8. Верифікуйте свою картку, для цього потрібно вказати її дані в спеціальній формі. Це секретний код карти, який вказаний на задній стороні, номер і термін дії. Вам прийде повідомлення про зняття грошей з карти. Це невелика сума, яка буде повернута на рахунок відразу після того, як ви вкажете її розмір в спеціальному полі.
 9. Уважно вивчіть ще раз ваші умови кредитування, а так само прочитайте кредитну угоду, якщо вам підходить співпраця з цим сервісом, натискайте «Створити заявку»
 10. Співробітник компанії подзвонить вам з деякими питаннями, після чого, якщо залишаться сумніви, він може зв’язатися з контактною особою. Після цього протягом десяти хвилин ви отримаєте відповідь на свою заявку.

Відмова МФО від видачі кредиту – причини, як уникнути

Мікрофінансові установи дуже лояльні до своїх клієнтів, в середньому, 85% заявок отримують позитивні відповіді, проте бувають і відмови. Чим вони викликані?

 • Співробітник компанії або система помітили неправдиву інформацію в анкеті – друкарську помилку, пропущену цифру, букву, неправильний номер документа, і так далі. Вносьте всі свої дані якомога уважніше, перевіряйте інформацію, звіряйте номера документів;
 • Ви вказали дуже мало даних. Пропуски рядків, що не мають відповіді на питання, навіть якщо вони і не обов’язкові, скорочення, узагальнення – це говорить про те, що потенційний клієнт щось приховує, і часто призводить до відмови;
 • Карта банку виявилася недійсною через брак коштів на балансі, її прострочення тощо. Перевірте, щоб на рахунку у вас було не менше 1 гривні, перед тим як заповнювати заявку;
 • Наявність прострочених боргів – привід для відмови, а ось погашене прострочення, відображене в кредитній історії, не сильно знижує шанси на успіх;
 • Звертаючись до компанії повторно, почекайте якийсь час після погашення минулого заборгованості. Це потрібно, щоб оновилася база даних.

Промокоди для «E-Cash»

Зараз сервіс «E-Cash» не використовує систему надання знижок власникам промокодів, але існують інші цікаві акції та бонусні програми, які дозволять отримати кредит від Е-кеш з істотною вигодою. Уважно стежте за новинами на сайті компанії, підписуйтесь на розсилку, будьте в курсі останніх новин.

Як погашати борг у «E-Cash»

Кожен клієнт може використовувати зручний для нього спосіб погашення заборгованості:

 1. Оплатити позику в будь-якому українському банку через касу, надавши реквізити компанії і свій ідентифікаційний номер.
 2. Скористатися особистим кабінетом, де можна миттєво переказати кошти зі своєї картки на рахунок компанії.
 3. Погасити кредит через систему інтернет-банкінгу.
 4. Використовувати платіжні термінали, в яких є іконка «E-Cash».

Прострочення та його наслідки

Мікрофінансові сервіси пропонують дуже зручні умови для своїх клієнтів, натомість вони вимагають виконання умов угоди, що укладається на початку співпраці. Якщо ж людина порушує ці умови, їй слід бути готовою до штрафу в 50% від суми позики, щоденної піні в 2%, постійним дзвінків від співробітників служби. Через певний час сервіс просто передасть борг колекторам, якщо боржник не вирішить проблему, або направить справу до суду.

Пролонгація – як не прострочити кредит

Для того щоб відстрочити платіж, необхідно сплатити процентну частку позики, тоді саме тіло кредиту можна буде виплатити пізніше. Пролонгація оформляється в особистому кабінеті, на безкоштовній основі, вона допоможе уникнути штрафів і пені.

Контакти «E-Cash»

Адреса
01021, м. Київ, ул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А
E-mail
info@e-cash.com.ua
Телефон
+38(044) 337 88 33

+38(068) 611 41 31
Графік роботи
Пн.-Пт. з 08:00 до 23:45*

Сб.-Нед. з 10:00 до 23:45**

* Пн.-Пт. з 20:00 до 23:45 робота проводиться тільки з повторними клієнтами
** Сб.-Нед. з 18:00 до 23:45 робота проводиться тільки з повторними клієнтами
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№913 від 07.12.2016
Юридична особа
ТОВ «Е-КЕШ»

Відгуки про роботу Е-Кеш

Якщо проаналізувати думку громадян на різних незалежних сайтах, можна сказати, що компанія якісно виконує свою роботу, надає послуги на взаємовигідних умовах, співробітники ввічливо спілкуються з клієнтами, намагаються увійти в їхнє становище.

5
2
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (14 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Loading...