Фінансова компанія «Є Гроші» зареєстрована в січні 2018 року. Основний напрямок роботи – видача позик в дистанційному режимі. «Є Гроші» – веде свою діяльність з видачі кредитів онлайн на законних підставах, складається в реєстрі Нацкомфінпослуг.

Кредит онлайн в «Є Гроші» – умови, ставки, можливості

Клієнти цієї МФО отримують безпечні та зручні умови використання кредитних продуктів. У компанії постійно працюють над удосконаленням системи захисту особистих даних позичальників, над поліпшенням рівня сервісу. Отримання в «Є Гроші» кредиту на банківську карту проходить без впливу людського фактора. Вся система автоматизована, в роботу постійно впроваджуються сучасні алгоритми для обробки анкет і прийняття рішення.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1005 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.50%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Умови кредитування в Е Гроші

E-groshi пропонує своїм клієнтам три кредитні продукти.

Кредит «Перший»

 • Нові позичальники можуть отримати до трьох тисяч гривень безкоштовно, на 14 днів під 0%.
 • Максимальний термін кредитування – 31 день. Починаючи з 15 дня процентна ставка в e groshi на кредит онлайн складе 2,5% в день.

Кредит «Вигідний для всіх»

Зручний варіант для постійних клієнтів:

 • Ставка 2,5% в день від суми позики.
 • Максимально доступна сума 10 000 гривень.
 • Термін дії до 31 дня.

Кредит «На бізнес»

 • Доступний ліміт – 10 000 гривень.
 • Ставка на перші п’ять днів – 0%, починаючи з шостого дня – 1,5%.
 • Термін дії кредиту на банківську карту – 31 день.

Які вимоги до клієнтів?

 

Взяти кредит в компанії «Є Гроші» може будь-який громадянин України віком від 18 років. Йому потрібен тільки паспорт та ІПН, телефон і будь-який гаджет з виходом в інтернет.

Щоб взяти кредит, не залежно від того, де ви зараз перебуваєте – в Києві чи десь на західній Україні, необхідно мати карту будь-якого банку країни. Вона повинна бути активною і оформленої на ім’я потенційного позичальника. Також буде потрібний мобільний телефон.

Щоб взяти кредит на картку, не потрібні ніякі довідки про доходи за останні півроку, копія трудової книжки, завірена роботодавцем або підтвердження рівня заробітної плати членів вашої сім’ї.

Зверніть увагу. Отримати позику на сайті egroshi.com можуть всі повнолітні та дієздатні громадяни України, незалежно від виду зайнятості, рівня офіційних доходів або сімейного статусу. Всі, хто потребує швидкої фінансової допомоги, можуть розраховувати на підтримку МФО «Є Гроші», відгуки постійних клієнтів це підтверджують.

Переваги та недоліки

Завдяки цим параметрам роботи МФО, багато клієнтів вибирають мікропозики, а не традиційні банківські кредити:

 • Сервіс працює цілодобово, без вихідних і свят. А значить, фінансову допомогу можна отримати тоді, коли це необхідно, в режимі 24/7/365. Оформлення та зарахування коштів на ваше карту відбувається дистанційно, вам не потрібно нікуди йти і стояти в черзі!
 • Мінімальна кількість документів, тільки паспорт та ІПН. Без довідок про доходи та іншої паперової тяганини.
 • Не потрібні поручителі, заставне майно. У компанії у вас не запитають, на що збираєтеся витратити гроші.
 • Час від початку реєстрації в «Є Гроші» до отримання грошей на карту не більше п’ятнадцяти хвилин. Це найбільш швидкий метод позичити гроші.
 • Всі нові клієнти отримують перший займ безкоштовно! Скільки взяли, скільки й повернули в кінці терміну дії кредитного договору.
 • Вигідні умови для приватних підприємців. Такого пропозиції немає ні в одній іншій подібній компанії.
 • Прозорі умови кредитування. Ніяких додаткових комісій або страховок, як в банку. Клієнт бачить всю суму, яку необхідно буде погасити на початковому етапі, ще до реєстрації на e groshi та входу в особистий кабінет.

Ліцензії

Діяльність фінансової організації «Е гроші» регулюється українським законодавством. Ця МФО входить до реєстру Національної комісії, яка займається регулюванням у сфері ринків фінансових послуг – «Нацкомфінпослуг». Реєстраційний номер запису 13103707 від 16 січня 2018 року, свідоцтво ФК № 974, код фінустанови – 13.

Компанія ще молода й працює трохи більше року, але вже встигла себе зарекомендувати як надійного фінансового партнера. Про це свідчать численні позитивні відгуки людей про e groshi.

Як зайти в «Є Гроші» особистий кабінет і взяти позику

 1. Для входу в особистий кабінет необхідно зареєструватися на офіційному порталі кредитора. Підтвердити процедуру реєстрації через електронну пошту. Вхід в Є Гроші особистий кабінет – це доступ до центру управління вашими кредитами.
 2. Далі в електронному калькуляторі вкажіть необхідну суму і термін. Відразу побачите розмір переплати і підсумкову суму, яку необхідно внести на дату закінчення терміну дії договору.
 3. На наступному етапі необхідно уважно вивчити правила надання грошових коштів в кредит і заповнити заявку. Уважно заповнюйте всі поля і не допускайте помилок. Всі заявки обробляються роботом, в автоматичному режимі. Якщо вкажете не точну інформацію, можете отримати відмову.
 4. У заявці потрібно вказати всю контактну інформацію. Також у вас запитають паспортні дані, вік, сімейний стан, тип зайнятості, рівень доходів / витрат в місяць, наявність додаткових джерел доходу, наприклад, від здачі в оренду нерухомості.
 5. Далі буде потрібно ввести реквізити вашої банківської карти і натиснути кнопку підтвердити. У вас тимчасово заблокують суму не більше однієї гривні. Її потрібно уточнити на гарячій лінії банку або подивитися в смс-банкінгу, якщо підключена ця послуга. Потім виконайте вхід в особистий кабінет і вкажіть заблоковану суму, її потім розблокують і ви зможете вільно використовувати свої особисті кошти. Дана процедура необхідна для підтвердження того факту, що карта знаходиться в руках у свого власника і він подає заяву на позику.
 6. Потім необхідно зайти e groshi особистий кабінет і прикріпити скан-копії паспорта та коду платника податків.

Після того, як компанія схвалить вашу заявку, ще раз прочитайте всі умови, погодьтеся і підпишіть електронний договір. Він має юридичну силу.

Є Гроші реєстрація не займе багато часу. Гроші на карту надійдуть буквально через пару хвилин.

Що робити, якщо отримали негативне рішення

Якщо отримали відмову, не турбуйтеся. Рішення про видачу мікрокредиту приймає робот. Спробуйте повторити подачу заявки через кілька днів. Повторна реєстрація в e groshi не буде потрібна. А ось ту інформацію, яку ви вказали про себе, потрібно буде детально вивчити.

Можливо, при заповненні первинної заявки ви допустили якісь помилки, забули написати одну цифру в рівні своїх доходів і робот визначив вашу платоспроможність як занадто низьку. Ще раз перевірте всю інформацію в реєстраційній формі.

Можна трохи знизити суму кредиту. Також радимо звернутися в бюро кредитних історій. Можливо, у вас є вже закриті кредити, а інформація там ще не встигла оновитися. У такому випадку система вважатиме вам занадто велике кредитне навантаження і може видати негативне рішення. Виправте всі помилки і подайте повторну заявку.

Е Гроші промокод

МФО піклується про своїх клієнтів і для більш приємного використання кредитних продуктів часто роздає «Є Гроші» промокод. Це спеціальні коди для отримання знижки на процентну ставку. Їх можна знайти на офіційних сторінках компанії в соціальних мережах Фейсбук або Інстаграмм. Компанія e groshi висилає промокодом своїм постійним клієнтам на електронну пошту.

Зверніть увагу:

 • дія промокода обмежена, це вказано на самому промокоді E-groshi;
 • кожен промокод може бути використаний користувачем тільки один раз;
 • промокод діє на всій території України.

Акції

Приведи друга і отримай 450 гривень на банківську карту. Зручно, що запрошення можна відправити необмеженій кількості людей.

Як погасити кредит

Щоб своєчасно закрити кредит і виконати свої зобов’язання – перераховуйте гроші на кілька днів раніше. Якщо вони надійдуть після дати зазначеної в договорі, то у вас буде прострочення в e groshi.

Як повернути гроші «Є Гроші»

Для закриття кредиту виберіть для себе максимально зручний варіант:

 • Увійдіть в особистий кабінет є гроші і зробите оплату будь-банківською картою. Без додаткових комісій і очікування. Гроші надходять миттєво. Зверніть увагу – карту можна використовувати будь-яку, не тільки ту, на яку були зараховані позикові кошти.
 • Внесіть гроші в терміналах самообслуговування. Необхідно мати при собі реквізити кредитора, ваш номер договору.
 • Скористайтеся послугами вашого інтернет-банкінгу.
 • Здійсніть переклад з каси будь-якого українського банку.

«Є Гроші» прострочення

Якщо у Вас сталися непередбачені обставини, і ви не знаєте, як повернути гроші компанії e groshi – скористайтеся послугою пролонгації. Це дозволить не потрапити в категорію боржників і далі на законних підставах користуватися кредитом.

Це свого роду реструктуризація боргу в e groshi. Ви просто оплачуєте накопичені відсотки, і договір автоматично продовжується на початковий термін.

Контакти

Адреса
м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
E-mail
info@e-groshi.com
Телефон
0 800 300 330
Ліцензія Нацкомфінпослуг
ФК № 1247 от 17.09.2019 г
Юридична особа
ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ»

«Є Гроші» відгуки людей

Співробітники нашого порталу проаналізували, що пишуть про e groshi, усі відгуки позитивні. Компанія хоч і молода, але надійна. Вона впевнено зайшла на мікрофінансовий ринок нашої країни. Ті, хто пишуть негативні коментарі – не виконують взяті на себе зобов’язання і вчасно не платять.

Задоволені клієнти говорять, що «Є Гроші» – це надійний фінансовий помічник. Перебоїв у роботі сайту не виникає. Гроші видають швидко, в будь-який час. Умови використання кредитних продуктів безпечні і дуже зручні! Особисті дані надійно захищаються і не передаються третім особам.

26
19
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оценок, среднее: 2,44 из 5)
Loading...