Мікрофінансову організацію «Євро Гроші» можна назвати досить молодий, адже в Україні вперше про неї почули менш, ніж два рік тому, а саме в середині 2016 року. За невеликий термін своєї роботи, компанія встигла завоювати репутацію надійного контори, а так само позитивні відгуки людей про роботу сервісу.

Для того щоб отримати кредит на картку, досить просто азйті на офіційний сайт – вам не доведеться їхати до відділення мікрокредітной фірми, і це часто привертає увагу клієнтів, але не варто забувати і про якість сервісу, швидкості роботи і так далі.

Детальна інформація про кредити в «Eurogroshi»

За час існування на ринку, підприємство не раз вдосконалив принципи своєї роботи, аналізуючи загальну ситуацію і переваги клієнтів. Зараз багато фірм пропонують кредит онлайн, тому необхідно весь час спостерігати за тенденціями ринку. Що ж готові запропонувати позичальникам в організації «Євро Гроші»?

Яка процентна ставка по кредиту

Саме процентні ставки часто стають основним критерієм вибору кредитної компанії для клієнтів, кожен зацікавлений в тому, щоб переплата була мінімальною. У мікрофінансових установах відсотки нараховують помісячно, як це відбувається в банку, а щодня, тому, якщо розглядати річну переплату, то вона буде значною. Однак максимальний термін кредитування обмежується найчастіше одним або двома місяцями, що дозволяє скоротити витрати на користування засобами.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.50%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

У «Євро Гроші” пропонують пільгові умои для нових позичальників – 0,01%. Для тих, хто звернувся повторно, буде діяти ставка в розмірі 1.9%.

Тобто тут пропонують взяти кредит під 711% в рік. Якщо клієнт займає 1000 гривень на десять днів, то за користування коштами він заплатить зверху 190 гривень.

Хто може отримати кредит на банківську карту від «Євро Гроші»

Що стосується вимог до клієнтів, то їх можна назвати цілком лояльними. Для того щоб скористатися послугами сервісу «Eurogroshi» вам потрібно:

 1. Перебувати у віці від 18 до 65 років.
 2. Постійно проживати в Україні, мати українську реєстрацію.
 3. Приготувати свій ідентифікаційний номер.
 4. Мати паспорт громадянина України.
 5. Володіти банківською картою будь-якого українського банку, оформленої на ваше ім’я.
 6. Мати можливість зайти в інтернет і мобільний номер телефону.

Переваги та особливості роботи «Євро Гроші»

Кожен мікрофінансовий сервіс має свої особливості роботи, незважаючи на те, що всі вони надають аналогічні послуги, і працюють за принципом однієї системи. Якщо розглядати кредит від «Євро Гроші», то він має ряд переваг, якими завжди може скористатися клієнт:

 • Чи не доведеться чекати 21 роки – тут готові видати гроші в борг з 18-річного віку;
 • Вся процедура оформлення здійснюється через інтернет;
 • Реєстрація на сайті і заповнення заявки займають не більше півгодини;
 • У сервісі працює гаряча лінія, де клієнтам завжди готові надати посильну допомогу;
 • Кожен позичальник може відстрочити свій платіж – для цього доступна пролонгація кредиту;
 • У «Євро Гроші» часто проводяться різні розіграші та акції – є шанс отримати лояльні умови по кредитуванню або цінний приз;
 • Погасити кредит можна різними способами, для цього навіть не обов’язково виходити з дому;
 • Ніяких додаткових довідок і документів з місця працевлаштування – знадобиться лише паспорт та код;
 • В організації з задоволенням працюють зі студентами, мамами в декреті або пенсіонерами;
 • Дострокове погашення заборгованості заохочують в мікрофінансової організації;
 • Щоб скористатися послугами «Євро гроші», вам не знадобиться офіційна робота.

Перед тим, як робити остаточний вибір на користь «Євро гроші», варто ознайомитися і з особливостями роботи сервісу:

 • Для боржників діють штрафні санкції, які здатні за нетривалий термін збільшити заборгованість в рази. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете своєчасно погасити кредит, краще вибрати більш тривалий термін або пошукати альтернативні варіанти отримання грошей в борг;
 • Гроші можна отримати тільки на карту – готівкового кредитування немає;
 • Відсутність пільг для нових клієнтів – єдина процентна ставка;
 • Перший кредит не може бути більше, ніж півтори тисячі гривень.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія надає громадянам України послуги в сфері кредитування, право на це їй дає наявність всієї необхідної документації. Сервіс має ліцензію, а так же цінний папір, що свідчить про те, що з липня місяця 2016 року підприємство є фінансовою установою.

Як взяти кредит онлайн в Євро гроші

Отримати позику на банківську карту дуже легко, процедура набагато простіше, ніж при оформленні кредиту в банку. Звичайно, ще не кожен освоїв принцип отримання грошей в борг через інтернет, тому пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією реєстрації та заповнення заявки на отримання онлайн кредиту.

Покрокове керівництво по отриманню кредиту онлайн

 1. Відразу на головній сторінці сайту компанії ви зустрінетеся з кредитним калькулятором, на якому потрібно буде індикаторами вказати, скільки грошей ви хочете взяти, і на який проміжок часу. Після цього тисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Так як ви вперше звертаєтеся до фірми «Eurogroshi», необхідно пройти реєстрацію. Після цього у вас з’явиться свій особистий кабінет, а так само можливість використовувати його для відстеження стану своєї позики, погашення або продовження кредиту. Вкажіть свої контакти, придумайте пароль для входу в кабінет.
 3. Ви отримаєте повідомлення від співробітників «Євро гроші», яке містить код. Його потрібно внести в спеціальне поле на наступній формі, яка відкриється автоматично після натискання кнопки «Далі».
 4. Заявка на отримання позики складається з декількох анкет. Перша стосується персональних даних громадянина, і включає в себе деяку особисту інформацію. Це і паспортні дані та ідентифікаційний код, і загальні відомості.
 5. Вкажіть адресу свого проживання, а якщо вона відрізняється від адреси, за якою ви прописані, то доведеться вказати обидві. Тут знадобиться ввести телефони вашого знайомого і родича. З цими особами може зв’язатися представник «Євро гроші», щоб перевірити правильність наданих вами відомостей.
 6. Кілька питань з приводу сімейного стану, відповісти на які не важко, наявність дітей до 18 років і сімейний статус.
 7. Тепер прийшов час розповісти про своє місце роботи. Незважаючи на те, що ви можете працювати неофіційно, знадобиться вказати багато інформації: це і назва компанії, і її телефон, а так же ваша посада, відомості про освіту та додаткових джерелах доходу, і звичайно, розмір місячного прибутку. Далі підуть кілька питань про наявність майна, кредитів або кредитних карток, сторінках в соціальних мережах і джерелах, звідки була отримана інформація про сервіс «Євро Гроші».
 8. У новому вікні ще раз ви зможете перевірити суму, яку ви хочете взяти в борг, і термін, але тепер на калькуляторі вже з’явиться інформація про розмір переплати, про відсотки. Ви можете замінити суму або термін тут, якщо вас щось не влаштовує.
 9. Для того щоб оформити кредит в «Євро Гроші», знадобиться прив’язати свою картку банку за допомогою процедури верифікації. Після натискання кнопки «Прив’язати карту», ​​вам буде запропоновано ввести всі дані цієї карти. Йдеться про номер, термін дії та кодової комбінації на зворотному боці. Після того, як на балансі буде знята невелика сума, потрібно вказати, що це за сума. Таким чином, процедура буде пройдена і карта закріплена за клієнтом.
 10. Прикріпіть свої сканкопіі документів, які можна попередньо зробити і завантажити в комп’ютер. Сфотографуйте свій паспорт – першу, другу сторінку, і ту, де записана прописка, а так же ідентифікаційний номер.
 11. Уважно вивчіть кредитну угоду, яка відкриється в окремому вікні. Це важливо, щоб розуміти усі принципи співпраці, і не потрапити в непередбачену ситуацію. Якщо все, що тут написано, вас влаштовує, натискайте «Підписати».
 12. На мобільний прийде ще одна СМС, код з якої потрібно буде вказати в полі, в якості вашої електронного підпису, після чого знадобиться трохи почекати рішення сервісу. Інформація про рішення буде направлена ​​вам в особистий кабінет, на поштову скриньку.

З яких причин можна отримати відмову

Незважаючи на високий відсоток видачі кредитів в мікрофінансових компаніях,  тут набагато частіше дають позитивну відповідь претендентам, ніж в банках. Відмови теж зустрічаються. Причому винна, в більшості випадків, неуважність або необізнаність клієнта. Чому взяти кредит в «Євро Гроші» може не вийти?

 • Справа може бути в банківській карті та її балансі – якщо термін дії закінчився або на рахунку недостатньо коштів, щоб пройти верифікацію, кредити в МФО вам не видадуть. Перш, ніж приступати до заповнення заявки, перевірте свою карту;
 • Прострочення в «Євро Гроші» – привід для відмови. Навіть якщо ви хочете оформити повторний кредит занадто швидко після того, як розрахувалися з минулим, вам все одно можуть відмовити. Це відбувається через оновлення системи, на яке потрібен певний час. Перевірте, чи не залишилося у вас прострочення за попередньою позикою і не поспішайте відразу після оплати подавати новий запит;
 • Неуважне заповнення анкети – прямий шлях до отримання відмови. Перевіряйте правильність зазначеної інформації, чи не допущена помилка перш ніж натискати кнопку «Далі».

Промокодом для «Євро Гроші»

Отримати акційний код на знижку в компанії Євро Гроші може кожен клієнт, незалежно від того, скільки разів він звертався за кредитом. Промокод дає можливість скористатися зниженою ставкою при оформленні позики, його потрібно вказувати в спеціальному полі, вже на завершальному етапі заповнення заявки онлайн. Він являє собою комбінацію з цифр або букв. Знайти такий код можна в новинній розсилці від компанії, на сайтах, які пропонують різні інтернет купони, іноді його видають клієнтам, які своєчасно погашають заборгованість.

Як погашати борг у «Євро Гроші»

Існує кілька способів погашення:

 • Особистий кабінет клієнта, через який здійснюється переказ коштів з картки боржника в мікрофінансову компанію;
 • Будь-який український банк готовий здійснити переказ грошових коштів, головне правильно вказати реквізити і свій ідентифікаційний номер.

Прострочення – що чекає боржника

Якщо клієнт не виплачує свій борг до останнього дня, обумовленого в угоді, з 12 ранку наступного дня його процентна ставка зростає до 5%, тобто практично в три рази. Крім того, слід бути готовими до постійних дзвінків від працівників сервісу, які вимагатимуть погасити кредит негайно. Практично всі підприємства-аналоги мають право на передачу вашого боргу колекторській конторі, а так само вони можуть звернутися до суду. Після певного періоду.

Реструктуризація – як уникнути прострочення

У сервісі «Євро Гроші» клієнтам намагаються піти на зустріч, пропонуючи відстрочити виплату платежу в тому випадку, якщо на даний момент сума є непосильною. Все що потрібно для підключення послуги – оплата процентної частини боргу, тобто ви повинні заплатити ті гроші, які нараховані за користування коштами. Максимальний термін для відстрочки – тридцять днів, але повторювати підключення можна стільки, скільки буде потрібно, тим більше що це абсолютно безкоштовно.

Контакти «Євро Гроші»

Адреса
Україна, 04071, місто Київ, вул. Хорива 1А
E-mail
info@eurogroshi.com.ua
Телефон
+38(044)-228-42-82
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№ 1754 от 21.07.2016
Юридична особа
ТОВ «КРЕДИТНА УСТАНОВА «ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА»

Відгуки про Євро Гроші

На різних сайтах клієнти залишають відгуки про компанію Євро Гроші зі своїми враженнями від співпраці з організацією. Велика частина з них – позитивного характеру. МФО характеризують, як стабільну, чесну і професійну контору, де з повагою ставляться до кожного клієнта. Негативні відгуки залишають в більшості випадків ті, хто не виконує умови договору, і просто намагається не повернути гроші, обдуривши компанію.

2
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оценок, среднее: 2,82 из 5)
Loading...