Мікрофінансова компанія «Експрес Фінанс» з’явилася на ринку більше трьох років тому. Тут громадяни України можуть отримати кредит онлайн на вигідних умовах, причому досить швидко. Мінімальний термін кредитування становить один день, а максимальний – дванадцять місяців. Компанія пропонує на вибір кілька тарифних планів, які дозволять найбільш оптимально підібрати для себе вигідні умови кредитування. Ви можете самостійно вибрати суму кредиту – від однієї тисячі гривень до п’ятнадцяти тисяч. МФО може надати кредит на картку або видати гроші готівкою, все залежить від уподобань клієнта.

«Експрес Фінанс» постійно розвивається, відкриваючи нові відділення на території країни. Зараз практично в кожному українському місті є хоча б один офіс організації, де завжди можна отримати гроші на руки.

Детальна інформація про кредити в «Експрес Фінанс»

Мікрофінансові компанії – це багато в чому аналоги банків, тільки взяти кредит тут набагато простіше. Гроші готові перевести на банківську карту, не доведеться їхати у відділення і стояти в черзі, а вимог до позичальників дуже мало. У будь-якій організації завжди можна отримати допомогу співробітників, достатньо зателефонувати на гарячу лінію або відправити лист по електронній пошті. Що ж своїм клієнтам пропонує Мікрофінансове підприємство «Експрес Фінанс»?

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
152 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.50%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Відсоткові ставки Експрес Фінанс

Перш ніж взяти кредит в «Експрес Фінанс», необхідно зіставити свої можливості з вимогами компанії – оцінити відсоткову ставку, терміни й доступні суми позики.

Оформити кредит від «Експрес Фінанс» можна під різний відсоток, все залежить від обраного тарифного плану.

 1. Тарифний план “Пенсійний” – сума кредиту від 1 тисячі до 15 тисяч, термін кредитування не менше двох місяців і не більше 12. Процентні ставки складуть від 0,68%, а погашати позику потрібно раз на місяць.
 2. Тарифний план “Лояльний” – пропонує аналогічні суми на такий же термін, але процентна ставка починається від 0,55%, а оплатити кредит можна раз в тиждень, два тижні або місяць.
 3. Тарифний план “Для студента” – пропонується на термін від одного до двадцяти шести місяців, з процентною ставкою від 0,6%. Оплачувати борг можна щотижня, раз в 14 днів або раз на місяць. Доступна сума від однієї до п’ятнадцяти тисяч.
 4. Тарифний план “Стандарт” – сума від 1 до 15 тисяч, термін кредитування від 2 до 26 місяців, процентні ставки – не менше 0,61%. Обов’язково оплачувати борг кожні сім чи чотирнадцять днів.

Хто може отримати кредит на банківську карту від «Експрес Фінанс»

У мікрофінансовій установи є певні вимоги до позичальників, які продиктовані законодавством або прийняті самими працівниками фірми.

Для того щоб оформити кредит в «Експрес Фінанс», необхідно:

 1. Досягти повноліття і бути не старше 75 років.
 2. Проживати на території України і мати українське громадянство.
 3. Мати паспорт й ідентифікаційний номер.
 4. Мати доступ до інтернету та мобільний телефон.

У компанії не вимагають ніяких додаткових документів або довідок.

Переваги та особливості «Експрес Фінанс»

Відгуки людей про роботу мікрофінансової організації позитивні. Клієнти відзначають, що саме в цій компанії можна оформляти позику, не боючись ніяких переплат і комісій. Крім того, громадяни виділяють наступні переваги «Експрес Фінанс»:

 • Індивідуальний підхід до створення графіка платежів – можна вибудувати оплату таким чином, щоб це відповідало матеріальним надходжень;
 • Представник компанії може самостійно приїхати до позичальника, і видати йому гроші;
 • Отримати кредити в мікрофінансової організації можна без застави, довідки про доходи, поручителя і офіційного працевлаштування;
 • Дуже високий відсоток схвалення заявок;
 • На обробку запиту йде не більше півгодини;
 • Проста і зручна реєстрація на сайті;
 • Лояльні штрафи для боржників;
 • Надійні і безпечні канали передачі даних;
 • Щодня працює гаряча лінія – можна отримати консультацію і відповідь на своє питання;
 • Часто проводяться різні акції та розіграші серед клієнтів «Експрес Фінанс».

Якщо говорити про особливості роботи сервісу, то необхідно виділити наступні:

 • Іноді грошей доводиться чекати досить довго – більше двох годин;
 • Якщо має місце прострочення – будьте готові до постійних дзвінків представників компанії з нагадуванням про необхідність погасити кредит;
 • У будь-якому випадку доведеться спілкуватися зі співробітниками – або клієнт приїжджає в один з офісів, або працівник компанії сам відвідує позичальника.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Підприємство «Експрес Фінанс» працює на підставі ліцензії, має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, яке дає право на надання кредитних послуг громадянам країни.

У 2016 році підприємство «Експрес Фінанс» отримало перше місце в рейтингу по номінації ділової активності, а також було визнано переможцем на конкурсі “Лідер галузі”.

Як взяти кредит онлайн в «Експрес Фінанс»

Для тих, хто оформляє повторний кредит, процедура здається простою і зрозумілою, а ось у нових клієнтів часто виникають деякі питання. Пропонуємо вам ознайомитися з покроковим керівництвом, яке дозволить легко і швидко пройти процедуру реєстрації, і отримати свій кредит.

Покрокова інструкція з оформлення кредиту в «Експрес Фінанс»

 1. На головній сторінці офіційного сайту пропонується вибрати тарифний план, який є для вас оптимальним, а також вказати суму і тривалість позики. Тут же ви відразу можете ознайомитися з умовами кредитування – внизу, під індикаторами, буде вказана сума, яку доведеться повернути разом з відсотками, тіло кредиту і термін. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку “Оформити кредит”

 1. Перед вами з’явиться поле, в якому необхідно вказати своє ім’я та номер мобільного телефону. Протягом декількох хвилин з вами зв’яжеться представник компанії, і поставить низку питань, а також підкаже, як діяти далі.
 1. Заявка в режимі онлайн не заповнюється – ви просто відповідаєте на питання менеджера, який становить документ на підставі ваших слів.
 2. Після цього або працівник мікрофінансової організації приїде до вас додому, або ви самостійно відвідайте відділення.
 3. Співробітник зробить ваше фото, перевірить всі необхідні документи.
 4. Чекайте рішення від компанії.

Чому можлива відмова від кредитування в Експрес Фінанс

У мікрофінансової організації дуже часто схвалюють заявки на кредити, але іноді доводиться стикатися і з негативним рішенням. Отримати відмову можна з наступних причин:

 1. Клієнт не відповідає вимогам, які висуває компанія до позичальників.
 2. Співробітник підприємства не зміг зв’язатися з абонентом;
 3. Невірно вказані реквізити банківської картки;
 4. Є прострочена заборгованість в цій або іншій мікрофінансової організації.
 5. З поганою кредитною історією.

Промокоди для Експрес Фінанс

На даному етапі компанія не бере участь в наданні знижок через промокод. В Експрес Фінанс проводяться різні акції, як серед постійних клієнтів, так і серед новачків. Багато беруть участь в бонусних програмах і програмах лояльності від компанії, які дозволяють скоротити розмір відсоткових ставок або виграти грошовий приз.

Для того щоб отримувати всю інформацію про акції мікрофінансової фірми, підписуйтесь на розсилку новин, а також заходите на офіційний сайт компанії.

Як погашати борг в Експрес Фінанс

Питання погашення заборгованості також дуже важливе, тому компанія постаралася створити максимально комфортні умови для оплати кредиту. Кожен клієнт може вибрати оптимальний для себе спосіб, і відправити гроші мікрофінансової організації.

Способи погашення боргу:

 • Оплата в режимі онлайн – досить мати банківську карту з необхідною сумою. Вам потрібно буде зайти на сторінку, на якій проводиться оплата, вказати дані своєї карти, а також номер кредитної угоди;
 • Термінали самообслуговування. Знайти термінал не складе проблеми. Можна скористатися терміналом ПриватБанку, або іншими системами. Після оплати обов’язково візьміть чек, і не викидайте його до тих пір, поки кошти не надійдуть на ваш рахунок;
 • Банківські відділення. Ви можете зайти в будь-який банк, і провести оплату через касу. Правильно вкажіть номер договору і реквізити МФО.

Прострочення та його наслідки

Якщо ви не виплатили кредит своєчасно, то з першого дня прострочення компанія буде нараховувати вам пеню в розмірі п’яти гривень. Крім того, працівники компанії будуть постійно дзвонити вам і вашим близьким, нагадуючи про необхідність розрахуватися з боргом. Якщо протягом певного часу людина не реагує на ці заходи, то мікрофінансових організація може звернутися до суду або передати ваш борг колекторам.

Пролонгація позики в Експрес Фінанс

Реструктуризація боргу – це відмінний спосіб уникнути нарахування пені, і в той же час відстрочити виплату свого боргу. Для того щоб продовжити термін кредитування, необхідно сплатити всю процентну частину боргу. Про те, на яких умовах здійснюється відстрочка платежу, і що необхідно для продовження терміну позики, завжди можна дізнатися у представника компанії, написавши електронного листа або зателефонувавши на номер телефону, вказаний на сайті.

Контакти Експрес Фінанс

Адреса
04074, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 12
E-mail
office@expressfinance.com.ua
Телефон
0800211112
Графік роботи
з 8-00 до 20-00 в будні дні. з 10-00 до 18-00 - у вихідні та свята.
Ліцензія Нацкомфінпослуг
ліцензія ФК № 1047 від 19.06.2018 р
Юридична особа
ТОВ "КРЕДИТНІ ІННОВАЦІЇ"

Відгуки про Експрес Фінанс

В основному відгуки про Експрес Фінанс позитивні, проте люди відзначають часті дзвінки консультантів по проблемним боржникам з метою повідомити про необхідність погашення позики.

Користувачі також відзначають стабільність сервісу, важливих і привітних консультантів, а також швидкість отримання грошей.

1
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оценок, среднее: 3,25 из 5)
Loading...