Торгова марка FinX належить фінансовій компанії Кредіплюс. Вона надає споживчі кредити фізичним та юридичним особам. Тут працюють досвідчені професіонали, які завжди допоможуть підібрати максимально зручний варіант позики для кожного клієнта. Якщо вам потрібна фінансова підтримка, не має значення, на які цілі – ви завжди можете звернутися за допомогою в FinX.

Кредит в ФінХ: умови, ставки, можливості

FinX – це надійний фінансовий партнер. Живіть, плануйте, дійте! Умови кредитування трохи відрізняються від стандартних мікрофінансових компаній. Заявку можна подати не тільки онлайн, але і в офісі. Гроші в будь-якому випадку зараховуються на банківську карту клієнта.

Зараз відкрито 57 відділень в 37 великих містах нашої країни. Фін Х – це одна з перших мікрофінансових компаній в Україні, яка вивела на ринок нову послугу – «кредити на карту для підприємців».

Відсоткова ставка

Термін дії кредитного договору від 61 дня до 19 місяців. Мінімальний термін погашення 60 днів. Для нових клієнтів максимально можлива сума кредиту онлайн в Фін Х складе 12 тисяч гривень, для постійних клієнтів вона може досягати 50 тисяч. Період оплати можна вибрати щотижня, кожні два тижні або раз на місяць.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
2000 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.59%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Річна процентна ставка (APR) становить 215%, на день це буде 0,59% – ставка набагато привабливіша, ніж у багатьох МФО.

Кому надають кредити онлайн в FinX

У даній компанії високий ступінь лояльності та велика програма мікрокредитування, завдяки цьому аудиторія клієнтів охоплює майже всі категорії потенційних позичальників. Стати позичальником можуть:

 • студенти, старше 18 років;
 • пенсіонери;
 • офіційно безробітні;
 • тимчасово безробітні;
 • ті громадяни, які починають бізнес з нуля;
 • домогосподарки й молоді мами в декретній відпустці;
 • позичальники з поганим кредитним досьє.

Компанія приходить на допомогу всім, хто цього потребує.

Які умови отримання кредиту

 • наявність паспорта громадянина України, ІПН – для фізичних осіб;
 • наявність виписки з ЄДРПОУ та податкової декларації за звітний рік (два піврічних або чотири квартальних) – для підприємців;
 • відсутність судимості.

Іноземцям та громадянам з судимістю кредити не видаються.

Переваги і недоліки

Дуже зручно, що оформити кредит можна як дистанційно, так і в офісі. Хтось хоче провести процедуру швидко і не виходячи з дому. А комусь зручніше оформляти кредит безпосередньо у відділенні, навіть зараз, під час цифрових технологій не всі люди довіряють інтернету.

Кредит на банківську карту в FinX видається всього за 20 хвилин. Швидкість оформлення є величезною перевагою для позичальників. При повторному зверненні в компанію видача позикових коштів відбувається буквально за пару хвилин.

Умови кредитування дуже вигідні. Процентні ставки нижче, ніж у інших МФО, терміни кредитування великий, також можлива сума позики для підприємців може досягати 50 000 гривень.

Ніякої паперової тяганини. Фізичним особам потрібні тільки паспорт та ІПН, підприємцям будуть потрібні податкові звіти та виписка з ЄДРПОУ.

Пенсіонери і постійні клієнти можуть користуватися послугами компанії на більш вигідних умовах.

Для оформлення кредиту онлайн в Фін Х не потрібні поручителі або заставне майно. Тут не будуть питати, на що ви збираєтеся витратити позикові кошти, цільове використання коштів відсутня.

Сайт та особистий кабінет FinX доступні в режимі 365/24/7. Якщо вам потрібні гроші у вихідні, святкові дні або вночі – не потрібно турбуватися, що офіс компанії не працює. Дистанційно позики видаються цілодобово.

З недоліків можна назвати лише мінімальний термін погашення 60 днів. Можливо, комусь буде потрібно позику на більш короткий термін, а відсотки потрібно буде все одно платити за два місяці. Але навіть в такому випадку позика буде досить вигідною, якщо порівняти кредит на місяць за середньою ставкою 1,8% в більшості МФО і кредит на 60 днів за ставкою 0,59% в Фін Х. Кожен клієнт самостійно оцінює свої потреби і вибирає максимально вигідний варіант кредитування.

Ліцензії, сертифікати

Компанія FinX веде свою діяльність виключно в рамках законодавства. Має всі необхідні дозволи на видачу грошових коштів в кредит.

Початок дії ліцензії Нацкомфінпослуг 02.09.16. Вона була переоформлена 26.01.17 і є безстроковою.

Свідоцтво про реєстрацію фінустанови видано 09.08. 2016. Номер свідоцтва ІК 179.

Всі документи надані на сайті компанії у вільному доступі.

Як оформити кредит в особистому кабінеті FinX

Для початку заходимо на головну сторінку сайту, вибираємо необхідні параметри позики: суму, термін дії договору і період виплат, натискаємо на кнопку «Відправити заявку».

Далі відкривається поле, в якому необхідно вказати ваше ім’я, прізвище, номер телефону і погодиться з обробкою персональних даних.

Тут відкривається вікно, в якому компанія дякує вам за заявку і що менеджер скоро зв’яжеться з вами за вказаним номером телефону.

У телефонному режимі вам допоможуть підібрати оптимальний режим кредитування з найбільш вигідними умовами. Далі вам потрібно заповнити анкету з паспортними даними, інформацією про ваші доходи, номерами контактних осіб. Також необхідно буде прикріпити електронні версії вашого паспорта та ІПН.

На останньому етапі необхідно пройти верифікацію вашої карти. Це необхідно для підтвердження того, що займ оформляє власник пластика, а не шахрай.

Потім можна відправляти заявку на розгляд. Якщо анкета заповнена без помилок, то розгляд і схвалення зазвичай не займає багато часу. У разі позитивного рішення компанії потрібно підписати електронний договір і гроші будуть на вашій карті практично миттєво.

Як погасити кредит FinX

Ви не знаєте як повернути гроші FinX? Компанія передбачила кілька способів оплати для максимального комфорту клієнтів, виконати свої зобов’язання перед кредитором можна одним з даних способів:

 • в режимі онлайн, після входу в особистий кабінет;
 • через онлайн-банкінг Приват24;
 • через термінали самообслуговування ПриватБанку;
 • перекладом з каси будь-якого банку країни.

Для оплати через касу банку будуть потрібні реквізити кредитора. Цей метод оплати не гарантує моментальне надходження грошових коштів на рахунок позичальника, вони можуть надходити протягом трьох робочих днів. Враховуйте цей момент, поки банк буде проводити платіж, вам будуть нараховуватися додаткові відсотки.

Акції та вигідні пропозиції

Тільки до 30 червня 2021 року, кожен клієнт компанії отримує унікальну можливість отримати до 50 000 кредиту з оплатою за користування грошима всього 1 гривня!

Контакти

Адреса
04107, м. Київ, вул. Багговутівська, буд. 17-21
Телефон
0 800 75 30 00
Графік роботи
з пн по сб з 9.00 до 20.00
у нд з 9.00 до 16.00
Юридична особа
ТОВ «ФК «Кредіплюс»

Знайти найближчий офіс можна через пошук на сайті компанії.

Відгуки про FinX

Компанія працює давно, має велику кількість відгуків, більшість з них позитивні. Клієнтам подобається швидкість обслуговування і простота оформлення. Дуже зручно, що є різні методи подачі заявки, процентна ставка набагато нижче, ніж у інших мікрофінансових компаній. Клієнти задоволені тривалим терміном кредитування. Всі умови, прописані в договорах, виконуються, немає ніяких прихованих відсотків або додаткових платежів.

6
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...