Кредит на карту через інтернет – це простий і сучасний спосіб швидко позичити гроші. Років десять тому для отримання кредиту потрібно було обов’язково відвідати відділення банку з великою папкою довідок і документів, потім простояти в черзі, відповісти на безліч нудних питань про себе, роботу, фінансове становище та інше, а потім ще довго чекати відповідь за вашою заявкою. Але тепер з’явилася альтернатива традиційним банківським кредитам – онлайн займ в мікрофінансової компанії.

В даному секторі зараз працює досить багато організацій. Як простому користувачеві не розгубитися серед великої кількості пропозицій і вибрати дійсно найбільш вигідну і доступну пропозицію? Для таких цілей і був створений інформаційно-довідковий портал «Фінансович». Тут простими словами розповідають про складні фінанси.

Детальна інформація Finansovich com ua

Даний сервіс не надає послуг кредитування, а тільки є посередником між громадянами, які шукають де оформити мікропозику і компаніями, які займаються видачею кредитів через інтернет. Цей ресурс надає ознайомчу інформацію про кредитні пропозиції по всій Україні. Потенційні позичальники можуть заощадити багато особистого часу на пошук потрібної інформації на просторах інтернету. За допомогою даного сервісу можна визначити кращі умови, найбільш комфортні і надійні варіанти отримання позик на карту. «Фінансович» отримує офіційну інформацію від представників компаній-кредиторів.

Хто може взяти кредит на Фінансовичу

Завдяки даному порталу отримати кредит можуть різні категорії населення нашої країни:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • домогосподарки;
 • офіційно не працевлаштовані особи;
 • матусі в декретній відпустці.

Переваги та особливості Фінансовича

 1. Фінансович економить ваш час на підбір кредитів!
 2. На цьому ресурсі зібрані пропозиції від мікрофінансових організацій України, які мають відповідні дозвільні документи на ведення даної діяльності.
 3. Реєстрація на сайті повністю безкоштовна і займає не більше 5 хвилин.
 4. На ресурсі можна ознайомитися з реальними відгуками людей, які можливо, допоможуть зробити вибір на користь тієї чи іншої МФО.

Даний ресурс дає інформаційну підтримку в питаннях кредитування, а саме, на ньому можна дізнатися про переваги мікрофінансування:

 • цілодобово;
 • без довідок;
 • без зайвих документів;
 • без поручителів;
 • дистанційно.

«Фінансович» простими словами відповість на такі часті запитання:

 • що таке кредит онлайн;
 • які потрібні документи;
 • як отримати кредит;
 • наслідки прострочення;
 • на які цілі видають кредити;
 • вікові обмеження при оформленні позики.

Як взяти кредит на Фінансовичі

На даному сайті можна вибрати кредити сумою від 1 000 до 30 000 гривень, на термін від 5 до 60 днів. Для оформлення заявки необхідно заповнити просту форму на головній сторінці цього порталу, де вказуються параметри позики, ПІБ і номер телефону позичальника.

Після натискання кнопки “отримати кредит” вас автоматично перенаправляють на сторінку вибору кредитної організації. Також на цій сторінці надані контактні дані МФО.

Зверніть увагу! “Фінансович” не здійснює видачу кредитів. Оформлення мікропозик відбувається виключно на сайті мікрофінансової компанії. «Фінансович» не контролює, не має впливу і не несе відповідальності за дії організацій, які надають кошти в кредит. Всі послуги даного сайту абсолютно безкоштовні, клієнти платять виключно мікрофінансовим компаніям за використання позикових коштів.

Якщо у вас виникнуть складності з оформленням, або виникла необхідність отримати більш детальну інформацію про умови кредитування, необхідно звернутися в службу підтримки компанії яка надає цю послугу, контакти організації ви зможете знайти на Фінансовичі.

Відгуки про Фінансовича

Відгуки про ресурс, які вдалося знайти в інтернеті – позитивні. Люди відзначають корисність інформації ресурсу, а також швидке реагування на коментарі. Тобто можна не тільки залишити відгук, а й отримати відповіді на свої питання як від самого Фінансовича так і інших відвідувачів сайту.

Фінансович рекомендує, не поспішати з оформленням і досконально вивчити умови кожного кредиту, щоб вибрати найбільш підходящий. Перед підписанням договору з мікрофінансової компанією в обов’язковому порядку ознайомтеся з усіма деталями і умовами операції. Це допоможе уникнути багатьох непорозумінь в подальшому. Після підписання, дію договору вже не можна скасувати і потрібно буде виконувати всі умови прописані в ньому.

Звертаємо вашу увагу, що більшість компаній стягують підвищену оплату, якщо позичальник пропустив або затримав платіж по кредиту.

1
0
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...