FinHub – це платформа, яка дозволяє отримати онлайн кредит в Україні, без черг, походів в банк і великої папки різноманітних довідок. Але схема роботи значно відрізняється від схеми роботи класичної мікрофінансової компанії.

ФінХаб- це сервіс взаємного кредитування, коли ви позичаєте не в банку або МФО, а у іншої людини. Така стратегія дала можливість запропонувати більш низькі процентні ставки по кредитах. Бажаючі інвестувати можуть вигідно вкласти свої кошти.

Система безпеки перевіряє імовірного позичальника і відмовляє порушникам або особам з поганою кредитною історією, а інвестор може без проблем знайти хорошу заявку для свого портфелю. Всі процедури оформлені відповідно до законодавства.

Умови отримання кредиту Finhub

Взяти кредит в компанії FinHub швидко і вигідно. Скористайтеся електронним калькулятором, вкажіть необхідні параметри позики, відразу побачите розмір обов’язкового платежу і клацніть на кнопці «Взяти кредит».

Ставка по відсотку

Чим більша сума і термін, тим вигідніше буде відсоткова ставка. Для тих, хто постійно користується послугами даного сервісу, відсоткова ставка поступово знижується. Якщо клієнт вчасно виплачує позику, він покращує своє кредитне досьє і підвищує свій рейтинг. Відповідно постає надійним партнером для компанії і безпосередньо для інвесторів.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Сума і термін кредитування в FinHub

Тут можна отримати від п’ятисот до тридцяти тисяч гривень. При першому зверненні сума кредиту на банківську карту складе не більше трьох тис., в принципі як і у мфо.

Термін дії позики залежить від типу кредитного продукту. Для кредиту “до зарплати” це не більше тридцяти днів і доступна сума не перевищує 5 000 гривень (для повторного звернення). Для споживчого кредиту термін дії може складати від 3 до 12 місяців. На термін до півроку сума не може перевищувати 10 000 гривень, на термін до одного року максимальна сума може досягати 30 000.

Необхідно звернути увагу, що сервіс стягує одноразову оплату за видачу кредиту в розмірі 10% від тіла кредиту. Клієнту на карту приходить узгоджена сума кредиту за мінусом цих десяти відсотків.

Хто може подати заявку на онлайн-кредит в ФінХаб

Стати позичальником на цій платформі може кожен громадянин України віком від 21 до 65 років на дату погашення. Кредити онлайн в FinHub не видаються іноземцям, жителям окупованих територій (АРК Крим, Луганська, Донецька область).

Позичальник повинен мати постійне джерело доходу і можливість підтвердити цей факт. Компанія серйозно ставиться до платоспроможності клієнтів і коло потенційних клієнтів менше ніж у багатьох МФО. Тут кредитують максимум до 65 років. Якщо заявку подає студент, то він також повинен обґрунтувати своє джерело доходу.

Жінки, які перебувають у декретній відпустці, домогосподарки і безробітні особи не зможуть взяти кредит на картку на finhub ua.

З документів клієнт повинен мати тільки паспорт, ІПН і карту будь-якого банку нашої країни.

Важливо. Банківська картка повинна бути видана на ім’я громадянина, що подає заявку на позику. Система безпеки відсікає порушників, і вони більше ніколи не зможуть скористатися послугами даної платформи. Не можна вказувати карту родичів, друзів, колег.

Переваги та недоліки кредиту в FinHub

Велика перевага – це дистанційне обслуговування. Більше не потрібно нікуди ходити, щоб взяти в борг. Для оформлення позики потрібні тільки: інтернет, мобільний телефон, карта, паспорт, ІПН.

Тут не вимагають довідку про розмір заробітньої плати, але підтвердити джерело доходу необхідно.

Дуже важливо, що платформа працює цілодобово. Подати заявку можна в будь-який зручний для вас час і в комфортній обстановці. FinHub кредит на банківську картку видають 24 години на добу.

Тут не потрібні поручителі або заставне майно. Компанія не питає, на що ви збираєтеся витратити гроші.

Відсотки за використання позикових коштів розраховуються за простим і зрозумілим принципом. Тут немає ніяких платежів і комісій прописаних між рядків дрібним шрифтом.

Особисті дані клієнтів захищені за міжнародними стандартами безпеки. Ви можете, не турбуватися, що вашими даними скористається стороння людина.

З недоліків можна назвати більш тривалий термін схвалення, ніж у стандартних МФО – максимально до семи днів і оплату за видачу кредиту. Але дана умова чітко прописана на сайті компанії в умовах кредитування і кожна людина вже самостійно прораховує, що йому вигідніше – взяти кредит на тривалий термін за нижчою ставкою, ніж в МФО і заплатити цю комісію або звернутися в іншу компанію за короткостроковою позикою.

Також недоліком можна назвати відсутність можливості пролонгувати і відстрочити виплату кредиту.

Ліцензії, нагороди

У даної платформи, є всі дозволи для роботи. Вона веде свою діяльність на законних підставах.

 • Свідоцтво про реєстрацію фінустанови – серія IK №150 від 25.10.2015р.
 • Ліцензія на ведення фінансової діяльності та видачу кредитів – № 16 від 26.01. 2017р.

Як взяти кредит в особистому кабінеті FinHub

Система оформлення трохи відрізняється від традиційного МФО. Розгляд, схвалення проходить швидко, а ось отримання коштів може зайняти до п’яти днів.

Правила подачі заявки

 • Заходимо на сайт компанії. У кредитному калькуляторі вибираємо необхідну суму і термін. Далі натискаємо на кнопку «Взяти кредит».

 • Потім потрібно заповнити кредитну заявку, не можна нічого пропускати, всі поля повинні бути відзначеними. Вся інформація про клієнта буде зберігатися в особистому кабінеті ФінХаб. У разі повторного звернення немає необхідності заповнювати все заново, потрібно буде вказати тільки ту інформацію, яка змінилася. Якщо у вас змінилися: прізвище, паспортні дані, номер телефону – зателефонуйте в службу підтримки клієнтів, там підкажуть ваші подальші дії.
 • Для подачі заявки необхідні фото особи клієнта і окремо фото паспорта, селфі з документом не приймається. Паспорт можна завантажити з раніше відсканованого файлу. А ось фото особи позичальника необхідно робити в реальному часі за допомогою веб-камери на комп’ютері або фронтальної камери на смартфоні. Тут використовується біометричний аналіз особи, завдяки такому заходу безпеки запобігається оформлення підставних кредитів шахраями.
 • Потім необхідно буде вказати номер вашої банківської карти, випущеної будь-яким українським банком. Пластик повинен бути іменним – персоніфікованим. Платформа FinHub не зберігає дані банківських карт позичальників, за безпеку перекладів і збереження банківської інформації відповідає процесинговий партнер – TAS Link.
 • Якщо ваша заявка заповнена без помилок, то схвалення проходить автоматично. Якщо ви допустили неточності, то вам може передзвонити оператор. Якщо заповнюєте заявку вночі і допускаєте помилки, то схвалення відкладеться до ранку. Вам зателефонують вже в робочий час з 9.00 до 20.00.

Як збираються кошти від інвесторів

 1. Для початку вашу заявку перевіряють, вивчають вашу платоспроможність, фінансову і кредитну дисципліну. У разі схвалення ваша заявка стане доступною для всіх інвесторів, які зареєстровані на цій платформі.
 2. Заявка залишається доступною для інвестування протягом тижня. За цей час велика кількість інвесторів зможе її переглянути в онлайн-режимі, а ви зможете отримати кредит онлайн на ФінХаб.
 3. Якщо вашу заявку повністю проінвестують вам надійде смс-повідомлення на телефон, також вся інформація буде доступна після входу в особистий кабінет FinHub.
 4. Якщо протягом семи днів по заявці вдається зібрати понад 75% від запитуваної суми, на платформі вам запропонують взяти кредит на зібрану суму. Якщо вдається зібрати суму менше 75% то ваша заявка анулюється.
 5. Після того, як ваша заявка схвалена і зібрала необхідну суму для фінансування ви підтверджуєте актуальність заявки, вивчаєте всі умови паспорту кредиту і підтверджуєте його за допомогою одноразового цифрового ідентифікатора, який приходить в смс. Потім гроші відразу приходять на вашу банківську карту.
 6. Якщо ваша заявка анульована, то ви відразу можете подати нову. Якщо ж ви отримали відмову, то нову заявку можна подати раніше, ніж через три місяці. Якщо ви три рази поспіль відмовляєтеся від заявки, яка вже погоджена, то нову можна подати тільки через два тижні.

Як оплатити кредит FinHub

На даний момент оплата кредиту онлайн від ФінХаб доступна тільки в особистому кабінеті і за допомогою банківського переказу. В останньому випадку стягується оплата 2,5% від суми переказу. Врахуйте, що банк може переводити гроші протягом трьох робочих днів, а в цей час вам буде нараховуватися прострочення.

Слідкуйте за оновленнями на сайті компанії, пізніше будуть додані нові способи оплати. На даний момент найвигідніше платити через особистий кабінет FinHub.

Якщо позичальник вчасно не виконує свої зобов’язання, пропускає платіж, робить його пізніше – до нього застосовуються штрафні санкції. На наступний день, після дати планового платежу нараховується штраф 50 грн в день і далі додатково 10 грн в день. На невеликі кредити нараховується штраф 3% від суми.

Функція пролонгації, яка є у всіх традиційних МФО, на FINHUB не передбачена. Якщо є бажання, можна погасити кредит достроково, за це не стягуються ніякі комісії.

Контакти FinHub

Адреса
Київ, Куренівський провулок, будинок 17-Ш, 04073
E-mail
info@finhub.ua
Телефон
0800 502 346
Графік роботи
7/24
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№ 16 від 26.01. 2017 г
Юридична особа
ТОВ «КУ« Фінкредіт плюс »

Також на сайті є кнопка зворотного зв’язку – контакти / зворотній зв’язок.

FinHub відгуки

Якщо ви оформляли кредит через платформу ФінХаб, залиште будь ласка свій відгук в формі нижче. Це допоможе нашим користувачам зробити вірний вибір.

15
7
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 2,67 из 5)
Loading...