Компанія ФКС існує на ринку вже дуже давно, вперше українці почули про неї ще в 2005 році. Свою діяльність підприємство починало з видачі мікропозик, причому було одним з перших, які працювали в цьому напрямку.

За тринадцять років існування компанія встигла створити найбільшу клієнтську базу, а відгуки людей говорять про те, що тут дійсно працюють професіонали. «Фінансово-кредитний супермаркет» так само пропонує оформити кредит онлайн на вигідних умовах. Чим особлива організація ФКС, і що слід про неї, ми розповімо вам в подальшому матеріалі.

Детальна інформація про кредити в «Фінансово-кредитному супермаркеті»

Перш ніж взяти кредит в мікрофінансової організації, громадянин намагається дізнатися максимально докладні відомості про неї, і це цілком природно. Незважаючи на те, що принцип оформлення позик в організаціях такого типу практично однаковий, завжди існують відмінності в умовах співпраці. В одних компаніях пропонують вигідні процентні ставки, але невеликі суми, в інших – занадто короткий максимальний термін кредитування, і так далі. Вибір фінансового партнера залежить від того, що хоче отримати позичальник. Які ж умови пропонує ФКС?

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
3000 грн
Термін кредиту
365 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.85%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Відсоткова ставка

З огляду на, що в будь-якому випадку доведеться виплачувати відсотки за користування грошима, багато громадян підшукують компанії, які пропонують максимально низькі ставки. Однак іноді і це не є принциповим критерієм для підбору фінансового помічника.

Відсоткова ставка в організації ФКС становить 1,85% за один день використання кредитних коштів. Не має значення, в перший раз ви оформляєте кредит на картку в цій компанії, або вже зверталися до неї за фінансовою допомогою – ставка однакова для всіх.

На головній сторінці сайту можна знайти зручний кредитний калькулятор, який дозволить вам визначити суму процентних нарахувань. За допомогою пересування індикаторів виберіть суму кредиту, яку ви хотіли б отримати від організації, а так само термін кредитування. Мінімальний займ в «Фінансово-кредитному супермаркеті» становить три тисячі гривень, максимальний кредит на 10000 грн. Кредит можна оформити на строк, що не менш десяти днів, і не більше двадцяти дев’яти. Під індикаторами ви побачите суму, яку треба буде заплатити компанії, коли будете повертати кредит.

Хто може отримати кредит в «Фінансово-кредитному супермаркеті»

У мікрофінансових організаціях можуть взяти кошти багато громадян, деякі компанії навіть готові закрити очі на погану кредитну історію, але все одно є певні обмеження. Деякі з них загальні для всіх, але інші кожна компанія встановлює в залежності від свого бачення роботи. У кредитної компанії ФКС можуть отримати гроші в борг тільки ті громадяни, які:

 1. Мають хорошу кредитну історію, будь-яка прострочення за попереднім кредитом – це вже відмова з боку компанії;
 2. Знаходяться у віці від двадцяти п’яти до шістдесяти п’яти років;
 3. Мають паспорт громадянина України, ідентифікаційний код;
 4. Володіють банківською карткою.

Переваги та особливості роботи компанії ФКС

Перед тим як оформити кредит в ФКС, необхідно ознайомитися з принципами та особливостями їх роботи. До переваг даної організації можна віднести:

 • Стабільність і надійність компанії, за п’ятнадцять років існування на ринку, «Фінансово-кредитний супермаркет» завжди вів чесну діяльність;
 • Можливість оформити кредит, не виходячи з дому, достатньо мати вихід в інтернет;
 • Якісна професійна клієнтська підтримка;
 • Можливість оформити позику до 10 000 грн. для нового клієнта;
 • Немає проблем з тим, як повернути гроші, компанія пропонує кілька способів;

Існує ряд особливостей співпраці з цією компанією:

 • Клієнт не може отримати гроші на термін, менший ніж 10 днів;
 • Кредит видається тільки на карту;
 • У деяких випадках може знадобитися довідка про доходи;
 • Іноді вимагають підтвердження офіційного місця роботи.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Фінансова організація має ліцензію, яка дає їй право надавати кредитні послуги громадянам України. Ліцензія була видана 17.12.2015. Також є свідчення про реєстрацію фінансової установи.

Як взяти кредит онлайн в «Фінансово кредитному супермаркеті»

Взяти кредит на банківську карту в ФКС – це легко і швидко. Досить заповнити анкету, ввести свої дані, і слідувати інструкціями, щоб отримати гроші на рахунок. Але, тим не менш, багато остерігаються оформляти позику онлайн, так як просто не уявляють собі саму процедуру. Ми пропонуємо вам ознайомитися з послідовним керівництвом з оформлення онлайн кредиту в компанії «ФКС», напевно, процес здасться вам дуже простим і зрозумілим.

Покрокова інструкція оформлення позики в ФКС

 • На кредитному калькуляторі виберіть суму і тривалість кредиту. Уважно ознайомтеся з розміром кредитних нарахувань, які можна буде побачити на калькуляторі. Якщо умови вам підходять, і ви впевнені, що зможете погасити кредит в строк, натисніть кнопку «Оформити заявку»;
 • Програма переведе вас на реєстраційну форму. Тут необхідно вказати загальні відомості про себе – номер мобільного телефону, адреса електронної пошти, ім’я, по батькові та прізвище. Після чого підтвердіть, що ви не робот, і натисніть кнопку відправити;
 • Після цього, для створення облікового запису вам необхідно придумати пароль, а логіном залишиться адреса електронної пошти. Після створення облікового запису необхідно зайти в свою пошту, перейти за посиланням з листа, який відправить компанія. Таким чином, ви підтвердите свій обліковий запис, і зможете продовжити заповнення заявки на кредит;
 • Перед вами відкриється повна анкета, де необхідно ретельно вказати всі свої дані, внести інформацію про місце роботи, освіту, сімейний статус, паспортні дані, і багато іншого;
 • Після того, як всі поля анкети будуть заповнені, необхідно верифікувати картку. Для процедури верифікації система повинна буде заблокувати на вашому рахунку невелику суму, а вам знадобитися її вказати в спеціальному полі. Після цього карта буде прив’язана до вашого профілю;
 • Далі необхідно виконати ще деякі операції, і ваша заявка буде відправлена ​​на розгляд.

Отримали відмову – причини, за якими можуть відмовити в ФКС

У мікрофінансових компаніях відмовляють, звичайно, рідше, ніж в банках, але, тим не менш, такі ситуації бувають. Якщо почитати відгуки про роботу компанії «Фінансово0кредітний супермаркет», то можна зробити висновок, що вони рідко відмовляють у видачі фінансової допомоги. Найчастіше послужити причиною для відмови можуть такі обставини:

 • При заповненні анкети ви вказали неправильні дані. Це дуже поширена причина, пропущена буква або цифра, помилка – це змушує систему сприймати ваші дані, як завідомо неправдиві відомості. При заповненні заявки будьте уважні, не поспішайте, вносите всю інформацію точно так же, як зазначено в документах, перевіряйте ще відомості перед тим, як відправляти їх в систему;
 • Проблема може полягати в банківській картці. Якщо ви помилилися при введенні, використовували карту, яка вже не є дійсною на сьогоднішній день – це привід для того, щоб система не видала вам фінансову допомогу. Так само перед оформленням кредиту перевірте свій баланс, має бути достатньо коштів для того, щоб пройти процедуру верифікації;
 • Можливо, ви вирішили оформити повторний кредит відразу після того, як розрахувалися з попереднім. Дані в системі могли ще не оновитися, а інформація про платіж не вступити. Отже, система сприйме вас, як боржника. Якщо вам необхідна фінансова допомога терміново, можна зателефонувати в кредитне бюро, і уточнити інформацію, але якщо є можливість почекати, то краще повторити спробу через час.
 • Якщо ваша кредитна історія має багато сумнівних моментів, то ймовірність відмови теж велика. Хоча в деяких випадках система видає гроші і колишнім порушників кредитного договору.

Промокоди для ФКС

У компанії ФКС немає на даний момент можливості використовувати промокод. Але іноді організація пропонує своїм клієнтам взяти участь в акціях, де можна отримати цінні подарунки або додаткові бонуси. Про такі заходи зазвичай інформують через розсилку по електронній пошті.

Як повернути гроші ФКС

Все мікрофінансові компанії зацікавлені в тому, щоб клієнти вчасно розраховувалися зі своїми заборгованостями, саме тому вони створюють для них максимально зручні умови погашення кредиту. У ФКС працює гаряча лінія, по якій ви можете зв’язатися з консультантом і попросити допомоги в погашенні кредиту. Для погашення заборгованості ви можете скористатися наступними способами:

 • Зайти в свій особистий кабінет на сайті організації, і за допомогою карти банку розрахуватися з боргом;
 • Взяти реквізити компанії на сайті, і по ним оплатити свій кредит в будь-якому відділенні банку України. Не забудьте вказати деякі свої дані, щоб було зрозуміло, від кого надійшли кошти;
 • Оплату можна здійснити через термінали самообслуговування. Зберігайте чек до того моменту, поки отримана сума не відобразитися в особистому кабінеті, і борг не буде погашений.

Прострочення та його наслідки

У будь-якій фінансовій організації позичальника попереджають про те, що не слід допускати прострочення платежу. Це призведе до нарахування додаткових штрафних санкцій, які за короткий період можуть перетворити незначну суму в непосильну. Якщо ви розумієте, що не впораєтеся з погашенням боргу своєчасно, зв’яжіться з представником компанії, проконсультуйтеся, як краще вчинити, можливо, актуальною буде реструктуризація боргу.

Пролонгація позики

Ви можете скористатися послугою продовження кредиту. Для цього необхідно сплатити всю суму процентних нарахувань, яка набігла за період використання грошей. Умови пролонгації позики можна вивчити в особистому кабінеті, вони залежать від суми кредиту, і терміну, на який він був оформлений.

Контакти ФКС

Адреса
Україна, м Київ вулиця Лейпцизька, 16; м. Одесса, вулиця Пантелеймонівська, 25
Телефон
8-044-58-555-16,
8-067-69-43-145
Ліцензія Нацкомфінпослуг
ліцензія ФК №676 від 17.12.2015 р

Відгуки про компанію ФКС

Мікрофінансова організація ФКС займається кредитною діяльністю на фінансовому ринку України вже досить давно. Якщо судити про її роботу за відгуками клієнтів, які скористалися кредитами, то можна сказати, що компанія дійсно завоювала довіру громадян. В першу чергу, відзначається прозора і чесна робота мікрофінансового сервісу, завдяки якому отримати термінову допомогу можуть практично всі громадяни країни. Тут із задоволенням співпрацюють зі студентами, пенсіонерами та особами, які не мають офіційного працевлаштування – відгуки про компанію ФКС це доводять.
Якщо говорити про історію формування ФКС, то важливим аспектом є постійне вдосконалення роботи компанії і спрямованість на досягнення максимально комфортних умов для клієнтів.

4
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, среднее: 4,20 из 5)
Loading...