Мікрофінансова компанія користується великим попитом серед жителів України. Відгуки людей про роботу організації говорять про її порядності, стабільності та професіоналізмі.

Взяти кредит в Forzacredit не складе труднощів для більшості громадян. Система повністю орієнтована на співпрацю з клієнтами через інтернет, тому вам не доведеться відвідувати офіси або відділення компанії. Мінімальний кредит онлайн становить п’ятсот гривень, а ось сума максимального позики – 22 000 гривень. Отримати гроші в борг можна на термін від двох до 30 днів.

Детальна інформація про кредити в “Forzacredit”

Позитивні відгуки багато говорять про роботу сервісу, далеко не всі мікрофінансові компанії можуть похвалитися репутацією. Слід також зазначити, що термін кредитування тут досить великий, часто отримати взяти кредит на термін більше тридцяти днів – це вже проблема. Якщо ви вирішили оформити кредит на банківську карту від “Форза кредит”, то варто докладніше познайомитися з цією організацією.

Процентні ставки

Умови кредитування для нових клієнтів – 0,01% в день. Процентна ставка для постійних клієнтів складає 1,85%, і нараховується щодня.

Для того щоб побачити розмір переплати за користування грошима за своїм кредитом, можна скористатися кредитним калькулятором.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.85%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

За допомогою індикатора вкажіть суму позики, відзначте, що є новим клієнтом, і побачите внизу суму відсотків при обліку мінімального терміну кредитування.

Хто може взяти кредит від “Forza credit”

Якщо в банках існує величезний перелік умов для тих, хто хотів би отримати кредит на картку або готівкою, то в мікрокредітних компаніях все набагато простіше. Для того щоб отримати кредитну підтримку від “Forzacredit”, необхідно відповідати наступним вимогам:

 • Бути повнолітнім, але не старше 70 років;
 • Мати при собі посвідчення особи громадянина України, проживати на території країни і мати реєстрацію;
 • Володіти картою будь-якого українського банку;
 • Мати вільний доступ до інтернету і мобільний номер телефону.

Для того щоб отримати позику на банківську карту, не знадобиться збирати додаткові довідки і папери, вся інформація передається в електронному вигляді, підтверджується лише в телефонному режимі.

Переваги та особливості

Мікрофінансові компанії аналоги пропонують громадянам кредити в інтернеті на різних умовах. Багато з них мають свої позитивні сторони, а також особливості, на підставі яких будується співпраця між сторонами. Якщо ви вирішили оформити кредит в “Forzacredit”, то можете розраховувати на наступні переваги організації:

 • Швидкий розгляд заявки;
 • На переказ грошей йде не більше десяти хвилин;
 • Зручна і проста реєстрація на сайті;
 • Реструктуризація боргу, доступна для всіх клієнтів;
 • Гаряча лінія, де завжди можна отримати консультацію співробітників з питань кредитування;
 • Погасити кредит можна достроково, при цьому не доведеться платити відсотки або комісію;
 • У компанії завжди можна оформити повторний кредит, після закриття минулого позики;
 • Можливість отримання досить великої суми в борг;
 • Тривалий термін кредитування;
 • Немає необхідності шукати поручителів або заставне майно для того, щоб отримати гроші в кредит;
 • Не знадобиться довідка про доходи;
 • Отримати позику може громадянин. який не має офіційного працевлаштування, є самозайнятим або працює без оформлення;
 • Компанія співпрацює з громадянами, яким виповнилося вісімнадцять років;
 • Скористатися послугами фірми може пенсіонер, студент або мама в декретній відпустці.


Принцип співробітництва мікрофінансової організації з клієнтами має і свої особливості:

 • Для отримання кредиту необхідна веб камера;
 • Боржників чекають великі штрафи за прострочення;
 • Відсоткова ставка досить висока, але це природно для мікрофінансових компаній.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Організація “Forzacredit” здійснює діяльність на фінансовому ринку України, згідно з усіма законодавчим вимогам до таких компаній. Вона має свідоцтво про реєстрацію підприємства. як фінансової установи, а також ліцензію, що дозволяє надавати громадянам України послуги з надання мікрокредитів.

Як взяти кредит онлайн від “Forzacredit”

Інтернет вже давно став частиною нашого життя, тому не дивно, що і кредити тепер вважають за краще оформляти саме онлайн. Їхати в банк, збирати документи, стояти в черзі – все це вже добряче набридло громадянам, особливо тим, хто змушений працювати цілий день, і просто не може потрапити до відділення. У таких випадках виручають мікрофінансові компанії. І отримати, і оплатити кредит можна через інтернет, вам навіть не доведеться залишати свій офіс або будинок. що потрібно для цього зробити?

Покрокова інструкція з оформлення кредиту в “Forzacredit”

 1. На кредитному калькуляторі виберіть ту суму, яку ви хочете отримати в борг, після чого натисніть кнопку “Відправити заявку”.
 2. Перед вами з’явиться поле для введення мобільного номера телефону, вкажіть його, і натисніть “Увійти”.
 3. На ваш номер телефону направлено лист з кодом, який потрібно ввести в окремому рядку, після чого система переведе вас на сторінку з полями для зазначення коду і дати народження.
 4. Система заздалегідь попередить вас про те, що слід підготувати для того щоб оформити заявку на отримання кредиту. Уважно перегляньте інформацію, після чого натисніть кнопку “Продовжити”.
 5. Заповніть реєстраційну форму – вкажіть свою адресу, контакти, дату і місце народження, і інші дані. Після того, як всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку “Продовжити”.
 6. Внесіть свої паспортні дані та інформацію про місце роботи, важливо правильно вказати адресу організації, телефон. Також надайте контакти людини, яка зможе підтвердити відомості про вас, зазначені в анкеті. Це може бути друг, родич або колега.
 7. Прикріпіть до своєї анкети відскановані копії документів – п’яти сторінок паспорта та ідентифікаційного коду. Коли все зображення будуть завантажені, натисніть кнопку “Продовжити”.
 8. Зробіть свою фотографію разом з паспортом, відкритим на першій сторінці, використовуючи веб камеру.
 9. Внесіть номер своєї банківської картки, її код і термін дії. На рахунку у вас буде заблокована невелика сума грошей, яка повернеться до вас відразу після того, як ви вкажете її в спеціальному полі. Таким чином здійснюється верифікація карти, тобто її підтвердження. Тепер карта закріплена за вашим обліковим записом.
 10. Чекайте рішення від системи. На це піде не більше десяти хвилин.

Чому компанія може видати відмову по кредиту

Ситуації не завжди розгортаються однаково. Незважаючи на високий відсоток схвалення за заявками, іноді доводиться стикатися з негативною відповіддю. Чому ж в мікрофінансовій організації можуть відповісти “Ні”, і як уникнути відмови?

 • У клієнта є прострочення по якомусь кредиту. Якщо ви не впевнені в тому, що розплатилися з усіма попередніми позиками, уточніть інформацію в кредитному бюро;
 • Повторне звернення. Якщо ви тільки що розрахувалися з кредитом, і відразу подаєте заявку на наступний, то цілком ймовірно, що ви ще числитеся боржником. На оновлення системи необхідно трохи часу, тому перед отриманням повторного позики почекайте пару годин;
 • Невірні данні. У процесі реєстрації ви навмисно або випадково вказали неправдиву інформацію.
 • Система перевіряє достовірність усіх відомостей, будь-яка помилка, пропуск символу або неточність може стати причиною для відмови від співпраці;
 • Банківська картка прострочена. Перевіряйте термін дії своєї картки, на прострочену картку кредитні кошти не зможе відправити жодна мікрофінансових компанія;
 • Невдала верифікація. Пояснюється відсутністю потрібної суми грошей на рахунку. Перегляньте баланс свого рахунку перед тим, як приступати до заповнення заявки.

Промокодом від Forza Credit

Мікрокредітной організація регулярно проводить різні акції серед своїх клієнтів. Найчастіше розіграші призів приурочені до свят або певних дат. Промокод використовуються в “Форза Кредит” не часто, зате є багато інших цікавих пропозицій. Щоб бути в курсі останніх новин, підписуйтесь на розсилку від фірми, і заходите на офіційний ресурс “ForzaCredit”. Там завжди з’являється нова інформація про акції та цікаві пропозиції.

Діючі акції

 • “Промокод за одного” – щоб отримати промокод на знижку – 30% на наступний кредит, при оформленні позики “друг” в графі “Контактні особи” повинен вказати ваш номер телефону. Даний код буде доступний на наступний день після оформлення позики по вашій рекомендації і дійсний протягом одного місяця.

Як погашати борг в “ForzaCredit”

Існує кілька способів погашення позики в мікрофінансових компаніях. Організатори постаралися створити максимально зручні умови для своїх клієнтів. тому пропонують скористатися наступними варіантами для оплати кредиту:

 • Термінали самообслуговування. Переказати гроші можна в будь-якому терміналі, які встановлені в супермаркетах і на зупинках громадського транспорту. Важливо враховувати невелику комісію, яку бере термінал за переклад, і правильно ввести всі дані. Зберігайте чек до того моменту, поки кошти не відобразяться в особистому кабінеті;
 • Відділення банків. Погасити борг можна в будь-якій касі українського банку, досить вказати реквізити мікрофінансового установи, свої дані, і зберегти квитанцію про оплату.
 • Особистий кабінет. Оплатити позику можна, не виходячи з дому. Досить скористатися своїм особистим кабінетом, і мати на картці банку необхідну суму для погашення заборгованості.

При використанні перших двох способів гроші зараховуються на рахунок протягом трьох днів. Це важливо враховувати, щоб не прострочити свій платіж. Оплата в особистому кабінеті проходить практично моментально.

Прострочення і її наслідки

Якщо клієнт вчасно не погашає свою заборгованість, з першого дня прострочення зростає відсоткова ставка по кредиту на 3%. Крім цього, дані про несумлінне позичальника передаються в кредитне бюро, і це відразу відбивається на кредитній історії. Надалі оформити позику буде складно. Представники компанії почнуть постійно турбувати боржника дзвінками, нагадуючи про прострочення, крім того, вони будуть дзвонити, заповнивши контактну форму, чий номер ви залишили, а так само на роботу.

Якщо протягом певного періоду позичальник не постарається вирішити ситуацію, його заборгованість буде передана колекторам. У деяких випадках починається судовий розгляд.

Пролонгація позики

Оформити пролонгацію свого боргу може кожен клієнт. Це єдиний спосіб уникнути наслідків прострочення, якщо ви розумієте, що не зможете віддати кредит вчасно. Для продовження необхідно виплатити всі відсотки, які були нараховані за користування грошима по сьогоднішній день. Тіло кредиту можна буде оплатити пізніше. Про терміни і правила пролонгації завжди можна дізнатися у представника компанії на гарячій лінії.

Контакти “Forzacredit”

Адреса
м. Київ, вул. В.Хвойки, буд. 15/15
Телефон
0 800 300 770
Графік роботи
з 09-00 до 18-00

Відгуки про Forza Credit

Вигідні умови для всіх клієнтів, якісний сервіс, кваліфіковані оператори – це переваги, які заманюють клієнтів. Вони залишають позитивні відгуки про Форза кредит і рекомендують сервіс своїм друзям.

9
4
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (21 оценок, среднее: 1,90 из 5)
Loading...