Компанія Глобал Кредит, відгуки про яку представлені на цій сторінці, є крупою мікрофінансової організацією, заснованою в 2012 році. За час свого існування компанія встигла зарекомендувати себе як стабільна і надійна організація по видачі позик онлайн і встигла розширити свої філії до 70 штук по всій країні.

На сьогоднішній день саме Global Credit завойовує першість у послугах мікрокредитування і онлайн позик в Україні.

Детальна інформація про кредити в Глобал Кредит

Компанія Глобал Кредит видає від 200 гривень на картку українського банку з можливістю виплати протягом 14 днів. Максимальна сума для першого мікропозик становить 10 000 гривень, однак тривалість позики не змінюється і залишається 2 тижні.

расчет ставки по кредиту в Глобал Кредит

Варто зазначити, що для перших клієнтів діють знижки та постійні акції для постійних клієнтів. Так кожен користувач зможе заощадити гроші на процентній ставці і отримає кредит за 60 секунд.

За допомогою регіональних відділень (яких на сьогоднішній день відкрито 70 штук) можна оформити позику в відділенні. Це дозволить виключити власну помилку, отримати гроші готівкою, а також оформити і підписати договір позики з мокрою печаткою.

Відсоткова ставка

На сьогоднішній день для всіх нових клієнтів відсоткова ставка Global Credit становить 0,01%. Ставка повторного кредиту – 2%.

Також компанія дбає про клієнтів і робить постійні акції, де відсоткова ставка на кредит зменшується.

Для постійних клієнтів банку також є постійні акції, які зменшують виплати за користування. Щоб їх отримати досить вчасно погашати попередній позику.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
200 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може отримати кредит в Global Credit?

Оформити кредит в Global Credit може будь-який громадянин України, який є повнолітнім, а також має паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, а також постійну роботу.

Основними вимогами до клієнта Global Credit є:

 • Вік в межах 18 – 71 рік.
 • Наявність паспорта громадянина України.
 • Ідентифікаційний номер платника податків.
 • Мобільний телефон.
 • Електронна пошта.
 • Наявність банківської карти, яка видана на ПІБ позичальника. (В тому випадку, якщо сума кредиту буде нараховуватися безготівковим шляхом на карту.)

Переваги та недоліки

Компанія мікрофінансування Global Credit дуже зацікавлена в тому, щоб клієнт отримав кредит на прийнятних для нього умовах. Компанія має широке коло клієнтів, кількість яких зростає з кожним роком все більше і більше. Наявність такої кількості клієнтів пояснюється тим, що компанія володіє великою кількістю переваг:

 • Кредитування є по всій території України, так як Global Credit – це широка регіональна мережа.
 • Цілодобова доступність до послуг.
 • Заявка на кредит, яка підтверджена, є доступною ще протягом 60 днів. За ці 60 днів ви зможете звернутися за видачею кредиту в будь-яке місце і в будь-який час.
 • У режимі онлайн ви зможете продовжити термін дії кредиту, для цього вам не потрібно відвідувати відділення компанії.
 • Продовження кредиту ви можете виконувати необмежену кількість разів.
 • Компанія Глобал Кредит надає прозорі та надійні послуги. Тут відсутні приховані комісії та платежі.
 • Клієнт не повинен надавати заставу у вигляді майна, або ж шукати поручителів.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Global Credit – мікрофінансова організація, яка офіційно зареєструвала свою діяльність. Для повноцінної і законної роботи були оформлені всі необхідні документи:

 • свідоцтво про реєстрацію компанії як фінансової установи відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг;
 • реєстрацію в єдиному державному реєстрі підприємств і організацій в Україні;
 • витяг з державного реєстру про реєстрацію компанії.

Це обов’язкові документи для здійснення фінансової діяльності на території України.

свидетельство о регистрации Глобал Кредит

Як взяти кредит онлайн в Global Credit

Взяти кредит тут дуже легко. Для цього не потрібно їхати в відділення банків, досить зайти на сайт і вибрати суму позики. Саме в цьому онлайн калькуляторі ви побачите всю необхідну для вас інформацію: процентну ставку, зможете вибрати суму майбутньої позики, дату погашення.

Цієї інформації достатньо, щоб прийняти рішення про необхідність грошей мікрофінансової організації.

Оформлення позики: особистий кабінет Глобал Кредит

Взяти кредит в Global Credit в режимі онлайн дуже просто. Для цього Вам потрібно всього лише наявність виходу в мережу Інтернет, а також електронна пошта. Необхідно зайти на головну сторінку Global Credit. Далі Вам необхідно пройти реєстрацію, вказавши свої особисті дані, інформацію про дохід, а також постійне місці проживання. При заповненні онлайн заявки Вам необхідно вказувати свої точні дані, інакше будь-яка невідповідність даних буде вважатися, як надання неправдивої інформації, і вам буде відмовлено в кредитуванні.

На головній сторінці сайту Global Credit є онлайн калькулятор, де ви зможете підібрати необхідну суму для кредиту і термін. Після чого в особистому кабінеті Вам необхідно зробити верифікацію своєї банківської картки до своєї онлайн заявці.

Гроші будуть перераховані на Вашу карту після того, як ви підтвердите онлайн заявку, а також підпишите кредитний договір. Підписання кредитного договору здійснюється за допомогою електронного підпису.

Що робити, якщо отримали відмову?

Отримати відмову в кредитуванні ви можете в декількох випадках, які вказано нижче:

 • Недостовірність зазначеної інформації про позичальника.
 • Наявність попередніх непогашених кредитів в компанії Global Credit.
 • У тому випадку, якщо буде виявлена велике боргове навантаження позичальника.
 • Якщо ви маєте “погану” кредитну історію.
 • Якщо у вас немає паспорта.
 • Якщо ваш вік перевищує 71 рік.

Якщо ви отримали відмову по будь-якій із зазначених вище причин, вам необхідно ліквідувати їх. Після цього потрібно ще раз заповнити заявку і вказати достовірні дані.

Промокоди

На сьогоднішній день промокоди Глобал кредит не передбачені. Це пов’язано з тим, що за різні дії або дати клієнтам і так нараховуються знижки за користування грошима компанії. Наприклад, клієнт, оформляє вперше займ в цій компанії надається знижка в розмірі 10%.

Спеціально для відвідувачів сайту Дельта Фінанс, компанія Глобал Кредит люб’язно надала промокод на 25% – DELTA25. З цим промокодом можна отримати 25% знижку на повторний кредит.

Крім цього постійним клієнтам, які в термін погашають заборгованість, також нараховуються знижки на подальші позики. В цілому знижки діють майже завжди і це значно економить гроші за подальші відсотки по користуванню.

Діючі акції

З 21.05 по 30.06.2020 включно Global Credit проводить акцію для своїх клієнтів. Якщо погасити позику в період проведення акції, то ви отримуєте шанс отримати грошовий приз, який дорівнює розміру тіла погашеного кредиту, включаючи оплату нарахованих відсотків за період користування кредитом.

Подробиці акції можна дізнатися на сайті globalcredit ua.

Як повернути кредит?

Повернення відсотків за кредитування або ж суми кредиту повністю можна виконати декількома способами, які вказані нижче:

 • Особистий кабінет Global Credit (Тут ви можете заздалегідь оплатити кредит, не чекаючи зазначених термінів)
 • Приват24
 • Платіжний сервіс PayMaster
 • Сервіс Easy Pay
 • Сервіс Web Money

Якщо ви хочете здійснити оплату готівкою, то виконати це ви зможете безпосередньо у відділенні, а також через платіжні термінали.

Наслідки прострочення Global Credit

Головне при зверненні в будь-які мікрофінансові організації – вчасно погасити отриманий займ. Звичайно, бувають випадки, коли з різних причин не виходить повернути гроші, але тоді краще заздалегідь звернутися на гарячу лінію глобал кредит або підійти у відділення. Там вам допоможуть з реструктуризацією вашої позики або порадять оформити пролонгацію.

Компанія Глобал Кредит не нараховує додаткові відсотки по кредиту перші 3 дні. Далі нараховуються додаткові відсотки – штрафні санкції. Вони складають в 2 рази більше призначених відсотків в день. Варто відзначити, що при погашенні кредиту, насамперед, закриваються штрафні санкції за прострочення і лише після цього – сам займ.

Щоб не виникало проблем з виплатою через нерозуміння сервісу компанії ми рекомендуємо подивитися як повернути гроші глобал кредит.

Пролонгація Global Credit

Якщо ви розумієте, що не встигаєте вчасно погасити позику – не зволікайте до останнього. Послуга пролонгації кредиту в Global Credit допоможе зробити так, щоб не нараховувалися додаткові санкції. Так, вам потрібно буде сплатити вже нараховані відсотки по користуванню позики і вибрати дату наступного погашення.

Для того, щоб докладніше дізнатися про всі плюси і мінуси подібної послуги необхідно звернутися на гарячу лінію, або в відділення на території України. Якщо ви вирішили продовжувати займ зайдіть в особистий кабінет і виберіть пролонгацію кредиту.

Контакти

Різна контактна інформація про компанії розташована в соціальних мережах, а також на головному сайті компанії. У соціальних мережах публікується вся інформація про різні новини компанії, також в соціальних мережах можна обмінюватися думками, знайти своїх однодумців, і залишати відгуки про роботу компанії.

Для зворотного зв’язку з компанією Global Credit можна скористатися номерами телефонів, зазначеними на головній сторінці. Телефони гарячої лінії: 097-097-88-88, 067-327-20-80, 044-466-28-88. Оператори здійснюють прийом дзвінків з 9 до 20 годин. Клієнт також має можливість замовити зворотний дзвінок.

Адреса
01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
E-mail
info@globalcredit.ua
Телефон
097-097-88-88,
067-327-20-80,
044-466-28-88
Графік роботи
Оператори здійснюють прийом дзвінків з 9 до 20 годин
Ліцензія Нацкомфінпослуг
АВ 614820 від 04.02.2013 р
Юридична особа
ТОВ «Глобал Кредит»

Відгуки про компанію Глобал Кредит

Для клієнтів, яким терміново необхідно отримати невелику позику до зарплати, привітати родичів з важливою подією або підтримати своє здоров’я, компанія пропонує одні з найбільш лояльних умов. У Global Credit готові співпрацювати з усіма верствами населення і видавати кредити пенсіонерам, студентам або мамам, які перебувають в декреті. НЕ є обов’язковою умовою для отримання кредиту офіційне працевлаштування, як і наявність довідки про доходи.

Відгуки про Глобал Кредит підтверджують, що для отримання кредиту знадобиться мінімум документів і часу – досить заздалегідь підготувати свій паспорт та ідентифікаційний номер, причому бажано зробити скановані копії цих документів. Гроші будуть переведені на банківську карту, тому важливо вивчити термін її дії та баланс рахунку перш ніж приступати до оформлення заявки. За відгуками клієнтів, фірма Global Credit працює чесно і прозоро, надає позики на дуже вигідних умовах, її багато хто радить свої знайомим і друзям.

9
3
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оценок, среднее: 4,18 из 5)
Loading...