Компанія «GlоriaFin» – досить молода фінансова організація, яка з’явилася на ринку трохи більше року тому. Тут можна оформити кредит онлайн, достатньо заповнити реєстраційну форму, вказати свою банківську карту і дані, після чого протягом декількох хвилин ви отримаєте відповідь на свій запит.

У «GlоriaFin» можна оформити позику на термін від десяти до двадцяти дев’яти днів. Про те, на яких умовах можна взяти кредит на банківську карту «Глорія Фін» ми розповімо докладно в подальшому матеріалі.

 

Детальна інформація про кредити в «GlоriaFin»

Зараз існує дуже багато мікрофінансових компаній, які активно пропонують свої послуги, проводять акції та розіграші з метою привернути клієнтів. Саме тому складно однозначно вибрати фінансового партнера, необхідно ознайомитися з принципами роботи компанії, умовами кредитування, допустимими розмірами позик і термінами. Відгуки людей про «Глорія Фін» говорять про професіоналізм, надійності і стабільності організації, незважаючи на те, що з’явилася вона зовсім недавно.

Відсоткова ставка

Якщо ви вирішили оформити кредит, то напевно розумієте, що відсотки доведеться платити в будь-якому випадку. У мікрофінансових організаціях відсоткові ставки завжди вище, ніж в банках, але зате ви можете отримати гроші протягом півгодини, і вам немає необхідності залишати свій будинок або офіс для того, щоб взяти кредит.

У компанії «Glоria Fin» відсоткова ставка становить 1,8%, причому вона є єдиною, як для нових клієнтів, так і для тих, хто оформляє повторний кредит.

На головній сторінці сайту представлений зручний калькулятор, який допоможе вам вибрати суму і термін позики.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
10 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.80%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

За допомогою індикаторів необхідно вказати, на скільки ви хочете оформити кредит, і через скільки днів готові будете його погасити. У правій стороні відображається інформація по позиці, яку необхідно уважно вивчити. Ви зможете побачити кінцеву суму, яку потрібно буде внести, з урахуванням відсотків, а також крайній термін погашення боргу.

Хто може отримати кредит онлайн в «GlоriaFin»

У кожній фінансової організації є певні вимоги до позичальників. Якщо в банках це досить жорсткі умови, то в мікрофінансових компаніях набагато лояльніше здійснюється відбір клієнтів. Але все ж є деякі умови і тут, наприклад, для того щоб отримати позику в «Глорія Фін», необхідно:

 1. Бути повнолітнім;
 2. Проживати на території України;
 3. Мати активну карту українського банку;
 4. Мати ідентифікаційний номер і посвідчення громадянина України.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, то у вас є всі шанси на отримання фінансової допомоги від компанії «GlоriaFin». Вам не знадобитися довідка про доходи, офіційне працевлаштування, або застава – досить лише вищевказаних умов.

Переваги та особливості роботи «Глорія Фін»

Відгуки про роботу компанії – тільки позитивні, клієнти відгукуються про неї, як про хорошого партнера, завжди працює гаряча лінія, професіонали відповідають на питання, зручно розроблена форма для реєстрації, і багато іншого. Ми об’єднали основні переваги організації в список:

 • Заявку розглядають не більше п’ятнадцяти хвилин, дуже швидко дають відповідь;
 • Можливість оформлення позики, не виходячи з дому;
 • Відсутні приховані комісії і відсотки – прозора робота з клієнтами;
 • Цікаві програми лояльності для постійних клієнтів;
 • Доступна процентна ставка;
 • Можливість оформити позику до 10 000 грн. навіть для новачків;
 • Якісна клієнтська підтримка;
 • Безліч способів, як повернути гроші в «Глорія Фін».

При оформленні кредиту важливо враховувати і деякі особливості компанії. Незважаючи на те, що все мікрофінансові організації працюють за схожим принципом, все ж є ряд відмінностей в їх діяльності. Якщо говорити про особливості співпраці з «GlоriaFin», то слід виділити наступні:

 • Немає пільг для нових клієнтів;
 • Високі штрафи за прострочені кредити;
 • Мінімальний термін кредитування – 10 днів.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія «Глорія Фін» має ліцензію та свідоцтво, які дозволяють їй вести фінансову діяльність на території країни. Вся процедура оформлення та видачі кредитів – повністю узаконена і схвалена, тому є документальне підтвердження. З огляду на те, що організація досить молода, вона ще не встигла обзавестися нагородами, проте напевно в найближчому майбутньому це зміниться.

Як взяти кредит онлайн в «GlоriaFin»

Далеко не всім громадянам зрозуміла процедура оформлення позики через інтернет. Деякі все ще не вірять в те, що можна не виходячи з дому, отримати кредит, і для цього не треба стояти в чергах, збирати безліч документів, і днями чекати рішення. Мікрофінансові організації – це альтернатива банкам для тих, кому гроші потрібні терміново, але не на тривалий термін. Для того щоб процедура оформлення позики онлайн стала більш зрозуміло і доступною, пропонуємо вам ознайомитися з докладним керівництвом, створеним на прикладі позики в «Глорія Фін».

Покрокова інструкція отримання кредиту онлайн в «GlоriaFin»

 • Процедура починається з того, що ви вибираєте суму кредиту, а так же термін, на який ви хочете отримати гроші. Тут максимальний термін – 29 днів, мінімальний – 10 днів. Що стосується суми, то максимум, що вам запропонують співробітники «Глорія Фін» – 10 000 грн., А мінімум – 3 000г грн. Перш ніж натискати кнопку «Отримати кредит», уважно вивчити інформацію в правій частині калькулятора – чи зможете ви погасити кредит до зазначеної дати, і чи влаштовує вас сума погашення, разом з відсотками;
 • Вам необхідно заповнити першу анкету – вкажіть основні дані про себе, в тому числі номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Прочитайте інформацію про згоду на використання зазначених вами відомостей, і натисніть кнопку «Відправити»;
 • Вам необхідно придумати пароль для свого облікового запису, після того, як введете комбінацію і підтвердіть її, натисніть кнопку «Реєстрація». На вашу електронну поштову скриньку буде відправлено лист, відкрийте його і перейдіть за посиланням, натиснувши кнопку «Підтвердити адресу електронної пошти»;
 • Повторно введіть пароль – і ви зайдете в ваш власний особистий кабінет. Тепер знову потрібно вказати суму на кредитному калькуляторі, і натиснути кнопку «Отримати кредит»;
 • Заповнюємо анкету з докладним зазначенням інформації про себе. Не пропускайте поля, уважно вносіть дані, і, слідуючи підказкам, послідовно виконуйте дії. Тут досить проста анкета, на її заповнення не втече багато часу;
 • Тепер прийшов час вказати і верифікувати банківську карту, на яку ви хочете отримати фінансову допомогу. Для цього вам необхідно внести всю інформацію про карту, і система заблокує невелику суму на вашому рахунку, яку через кілька хвилин поверне назад. Це необхідно для того, щоб прив’язати картку до вашого аккаунту;
 • Тепер залишається тільки чекати рішення, це не займе більше п’ятнадцяти хвилин.

Отримано відмову – чому не видали кредит на картку

Хоч умови для видачі кредитів в мікрофінансових організаціях досить лояльні, іноді все ж клієнти стикаються з відмовою системи. Тоді виникає питання, чим це обумовлено, адже багато громадян, яким не видали позику, мають прекрасну кредитну історію або взагалі вперше беруть гроші в борг. Розглянемо основні причини відмови від видачі фінансової допомоги в «Глорія Фін».

 • У вас є прострочення по кредиту, можливо, ви числитеся в боржниках у інших фінансових організаціях;
 • Ви недавно оплатили один кредит, і відразу хочете взяти гроші в борг знову. Система могла не встигнути оновити дані, тому ви все ще були сприйняті як боржник. Почекайте деякий час, або зателефонуйте в кредитне бюро, і поясніть ситуацію;
 • При введенні даних ви допустили помилку. Будь-яка помилка або невірна літера в анкеті буде сприйнята системою, як спроба представити неправдиву інформацію про себе. Уважно перевіряйте всі дані, які ви вказуєте при заповненні онлайн форми;
 • Помилка при верифікації карти. Перед тим, як оформити кредит в «GlоriaFin», перевірте термін дії своєї картки, можливо, він вже закінчився. Так само дізнайтеся стан свого рахунку, якщо на балансі менше однієї гривні, то картка не буде верифицирована. Уважно вказуйте номер карти і всю інформацію про неї.

Промокоди для «GlоriaFin»

Компанія «Глорія Фін» поки не впровадила використання промокодів в свою роботу, однак постійно функціонують інші пропозиції для клієнтів організації. Наприклад, програма лояльності для постійних позичальників, акції, приурочені до свят, і деякі інші заходи. Інформація про програми буде приходити на вашу електронну скриньку, яку ви вказали при реєстрації. Так само можна дивитися інформацію на сайті, у вкладці «Акції».

Як повернути гроші «GlоriaFin»

Про те, як повернути гроші, багато людей замислюються ще до того, як оформляють кредит. Кожен зацікавлений знайти зручний для себе спосіб оплати боргу, тому сучасні мікрофінансові компанії створюють максимально зручні умови для своїх клієнтів. Компанія «Глорія Фін» пропонує скористатися одним з наступних способів для погашення заборгованості:

 • Ви можете зайти до свого облікового запису, і за допомогою банківської картки миттєво оплатити свій займ;
 • Оплату можна здійснити в терміналах, які зараз дуже легко знайти навіть далеко від міста – практично в кожному супермаркеті, магазині, на зупинці, є термінал, так що оплатити позику не складе труднощів;
 • Якщо вам зручно погашати кредит в банку, то завжди можна зайти в будь-яке відділення будь-якого банку України, і здійснити оплату, використовуючи реквізити компанії «GlоriaFin». Важливо точно вказати їх, а так само внести деякі свої дані, щоб було зрозуміло, від кого надійшли гроші.

Прострочення та його наслідки

Іноді виникає ситуація, коли крайній термін оплати вже близько, а грошей зовсім немає. В такому випадку вам може допомогти пролонгація позики, але головне не допускати прострочення. Пеня та штрафні санкції збільшать суму боргу в рази, і розрахуватися з організацією буде ще складніше. Якщо гроші не надійдуть вчасно до певного моменту, компанія може звернутися за допомогою до суду, або передати ваш борг колекторській фірмі. Тому до оформлення позики слід ставитися з усією відповідальністю. Чим раніше ви звернетеся до співробітника банку з проханням продовжити термін кредитування, тим краще, не затягуйте до того моменту, поки почне нараховуватися перша пеня. Гаряча лінія компанії завжди працює, ви можете зв’язатися з консультантами, і порадитися, як краще вчинити в тому чи іншому випадку.

Реструктуризація боргу

Реструктуризація боргу – це спосіб уникнути нарахування штрафних санкція при простроченні виплати. Вам необхідно погасити тільки процентні накопиченні за користування грошима, а виплату самого тіла кредиту можна відкласти. Оформлення продовження терміну кредитування виконується в особистому кабінеті на сайті компанії «GlоriaFin».

Контакти

Адреса
Україна, м. Одесса, проспект Гагаріна 12А
E-mail
support@gloria-fc.com.ua
Телефон
+3-8-044-333-85-10

Відгуки про компанію GloriaFin

Незалежно від того, в якому місті розташований головний офіс мікрофінансової організації, вона на високому рівні підтримує у фінансовому плані громадян, які проживають в самих різних куточках країни. В основі концепції роботи з клієнтами у GloriaFin лежить чесність і відкритість. Саме тому кожен клієнт може чітко бачити суму своєї позики, процентних нарахувань, і крайню дату виплати боргу. Якщо що-небудь не влаштовуватиме позичальника, він завжди має право відмовитися від послуг компанії.
У мікрофінансової організації GloriaFin оформити кредит дуже просто, про що говорять відгуки про компанію GloriaFin. Досить правильно вказати всі свої дані при заповненні анкети, а також ввести код, який буде відправлений компанією.

 

3
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...