Мікрофінансових компанія gofingo – це європейська організація, яка працює на підставі нових принципів і пріоритетів. Вона є складовою великого приватного холдингу, який активно розвивається на території таких держав, як Литва, Чехія, Данія. На ринку Мікрокредитний сервіс з’явився в 2015 році, а розвиток в Україні почалося з 2018 року. Тут працюють професіонали, завданням яких є розуміння і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Представники фірми мають багаторічний досвід роботи в сфері мікрокредитування на міжнародній арені, що дозволяє їм якісно обслуговувати українців, працюючи на підставі чесності, пропонуючи швидке вирішення будь-якої фінансової проблеми. Мінімальна доступна сума позики в Гоуфінгоу становить 500 гривень, максимальна – 7000 гривень. Позику можна отримати на термін – від 1 до 30 днів. Відгуки людей характеризують сервіс, як чесний, стабільний, надійний.

Відсоткова ставка в GoFinGo

Оформити мікрокредит в gofingo можна під процентну ставку 2,6%, що нараховується за кожен день використання кредиту. Для позичальників, які звернулися вперше, діє ставка – 0,01%.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.60%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

За допомогою кредитного калькулятора ви завжди можете отримати інформацію про те, скільки складе переплата при оформленні позики на тих чи інших умовах, і вибрати бажаний період і суму для кредитування. Процентна ставка є однаковою для нових клієнтів, і для тих, хто звернувся в фірму, щоб взяти повторний кредит.

Умови отримання кредиту в компанії ГоуФінГоу

Для того щоб скористатися послугами фінансової компанії, необхідно відповідати певним вимогам, які висуває організація до своїх клієнтів:

 1. Вікові рамки – від 18 до 65 років.
 2. Наявність українського громадянства.
 3. Наявність прописки на території країни.
 4. Особиста банківська карта, оформлена на позичальника.
 5. Ідентифікаційний номер.
 6. Посвідчення особи – паспорт.
 7. Доступ до Інтернету.
 8. Дійсний номер мобільного телефону.
 9. Карта одного з українських банків.

Переваги та недоліки gofingo

Вибір фінансового партнера – це індивідуальне рішення кожного, яке базується на ряді різних факторів. Це і цілі кредитування, і бажаний термін позики, і необхідна сума, однак кожен клієнт хоче оцінити позитивні сторони роботи сервісу, особливості обслуговування, щоб вибрати остаточно. До переваг Гоуфінгоу можна віднести наступні:

 • Наявність якісної клієнтської підтримки;
 • Міжнародний досвід роботи у співробітників фірми;
 • Простий і доступний інтерфейс сайту;
 • Відсутність необхідності надавати довідку про доходи;
 • Можливість отримати позику пенсіонерам;
 • Швидка обробка заявок працівниками компанії;
 • Доступ до кредитування для студентів;
 • Можливість отримання позики за відсутності офіційної роботи;
 • Всі шанси на отримання кредитних коштів для клієнта з поганою кредитною історією;
 • Відсутність необхідності в заставному майні;
 • Для отримання грошей в борг не знадобляться поручителі;
 • Оформлення кредиту через інтернет – не виходячи з дому чи офісу;
 • Кілька способів погашення боргу;
 • Можливість продовження терміну кредитування при необхідності;
 • Наявність доступу до погашення боргів по частинах;
 • Можливість дострокового погашення позики.

Якщо говорити про особливості роботи мікрофінансової компанії «Гоуфінгоу», слід зазначити наступні:

 • Оплата кредитів через термінали самообслуговування недоступна;
 • При порушенні умов кредитної угоди, боржнику доведеться платити підвищену процентну ставку за користування грошима, а також йому буде нарахована пеня;
 • Термін кредитування – не більше 30 днів.
 • Відсутність пільгової відсоткової ставки для тих, хто оформляє позику вперше.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрокредитний сервіс веде свою діяльність згідно з усіма законодавчим вимогам держави. Компанія має ліцензію на видачу кредитних коштів громадянам України. У червні 2018 року Національний комісія видала організації свідоцтво про реєстрацію. Організатором є однойменне товариство з обмеженою відповідальністю «ГОУФІНГОУ».

GoFinGo особистий кабінет – реєстрація

 1. При відвідуванні офіційного сайту компанії на головній сторінці ви побачите кредитний калькулятор. Тут є два індикатори – суми і терміну кредитування, за допомогою яких слід виставити бажані умови отримання грошей. Трохи нижче індикаторів з’явиться інформація про те, коли настане крайній термін користування коштами, сума, яка розрахована на кожен день, а так само загальна кількість грошей, що потрібно буде повернути. Виберіть оптимальний для себе варіант, після чого натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Перед вами з’явиться реєстраційна форма, в якій має бути вказано свої контакти, а також придумати пароль, який після буде використано для входу на сайт. Після цього натисніть кнопку «Далі».
 3. На вказаний номер буде направлено повідомлення з комбінацією символів, які слід вказати в спеціальному полі. Так ви зможете закріпити номер за вашим особистим кабінетом, після чого реєстрація буде закінчена.
 4. Далі необхідно заповнити заявку на отримання кредиту. Для цього потрібно послідовно внести відомості про себе, до яких відносяться паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, сімейний стан, освіта, адреса проживання та реєстрації, а також деякі інші дані.
 5. Окремо потрібно заповнити форму про працевлаштування. Тут потрібно вказати рід занять, статус, посаду, місце роботи, робочий телефон, розмір заробітної плати.
 6. Коли всі дані будуть занесені в анкету, знадобиться прикріпити відскановані копії ваших документів. Бажано підготувати їх заздалегідь.
 7. Після потрібно вказати свою картку, на яку і будуть відправлятися кредитні кошти. Інформація про карту повинна бути повною – її номер, CRV-код і термін дії. Після цього система повинна верифікувати карту. Процедура передбачає блокування незначної суми грошей на рахунку, яку клієнт повинен вказати в спеціальній формі. Гроші повернуться на рахунок, а карта закріпиться за профілем нового позичальника.
 8. Уважно ознайомтеся з кредитною угодою, його обов’язково потрібно прочитати, а якщо з’являться питання – зв’яжіться з представником фірми по гарячій лінії, і обговоріть всі нюанси.
 9. Відправте заявку на отримання кредиту, чекайте дзвінка оператора. На протязі декількох хвилин співробітник зв’яжеться з вами, а ще через деякий час буде прийнято рішення по заявці.

Відмова – причини і наслідки

Компанія gofingo відрізняється досить лояльними вимогами до клієнтів, але в деяких випадках люди отримують негативну відповідь від сервісу. Основні причини відмови:

 • Клієнт свідомо дає неправдиву інформацію про себе, відповідаючи на питання в заявці;
 • При заповненні форми допущена помилка, скорочення або пропуски;
 • Позичальник звернувся за повторним кредитом відразу після того, як погасив минулу позику;
 • Карта банку прострочена – операції недоступні;
 • На рахунку недостатньо грошей, щоб верифікувати картку. На це потрібно не більше однієї гривні;
 • У вас є кредит в компанії gofingo.

Якщо вам відмовила організація у видачі кредитних коштів, ви завжди можете повторно звернути за позикою через сім днів.

Промокоди в ГоуФінГоу

Сервіс Гоуфінгоу – досить молодий, тому програми по використанню промокоду поки тут немає. Однак організатори планують регулярне проведення цікавих і вигідних акцій для постійних клієнтів, а так само приємні бонуси для тих, хто звертається у фірму вперше. Щоб завжди бути в курсі вигідних пропозицій від Гоу фін гоу, підписуйтесь на розсилку новин сервісу, і отримуйте першими всю інформацію.

Способи повернення кредиту

ГоуФінГоу пропонує своїм клієнтів кілька способів погашення заборгованості:

 1. Миттєвий переказ грошей через особистий кабінет на сайті фірми з використанням банківської карти.
 2. Оплата через відділення українських банків, надходить на рахунок протягом трьох днів, зажадає оплату комісії.
 3. Проведення платежу через систему інтернет банкінгу – термін надходження коштів так само становить не більше трьох днів, відсотки за переклад стягує банк.

Прострочення та його наслідки

Мікрофінансовий сервіс співпрацює з бюро кредитних історій, незважаючи на те, що при прийнятті рішення по заявці не бере до уваги дані кредитного минулого. Якщо позичальник не виплачує гроші вчасно, інформація про це спрямовується в бюро, і людина вважається недобросовісним клієнтом.

З першого дня прострочення боржника слід очікувати частих телефонних дзвінків від працівників сервісу, з наполегливими проханнями виконати умови кредитної угоди, і повернути гроші компанії. Процентна ставка буде збільшена, так само клієнт отримає пеню, яку потрібно буде сплатити. Сума боргу значно збільшується з кожним днем, що може привести до утворення боргової ями.

Згідно із законодавством, кредитор має право на передачу заборгованості третій особі, тобто колекторської компанії. Питання так само може вирішуватися через суд, тоді велика ймовірність того, що майно боржника буде конфісковано в рахунок покриття боргу.

Пролонгація в GoFinGo

Щоб уникнути негативних наслідків прострочення, сервіс пропонує клієнтам скористатися послугою пролонгації. Продовжувати термін кредитування можна нескінченну кількість разів, при цьому максимальний термін відстрочки – 30 днів. Щоб скористатися послугою, і відстрочити виплату тіла кредиту, знадобиться оплатити процентні нарахування за користування грошима, а так само пеню, якщо вона вже нарахована.

Для оформлення пролонгації можна скористатися своїм особистим кабінетом, а оплату відсотків провести через карту банку.

Контакти

Адреса
04071, м. Київ, ул. Хорива, 1А
E-mail
info@gofingo.com.ua
Телефон
38 (044) 333 73 05
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№876 от 07.06.2018
Юридична особа
ТОВ «ГОУФІНГО»

Відгуки про GoFinGo

У мережі можна зустріти різні відгуки про данне МФО. Негативні в основному стосуються досить високих відсотків і активних дзвінків в разі прострочення по кредиту. Клієнти, які залишили позитивні відгуки, відзначають, що при своєчасній оплаті боргу й уважному прочитанні договору, перед його підписанням, ніяких “сюрпризів” не виникало.

8
6
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...