МФО «Грошик» – це нова мікрофінансових компанія. Тут пропонують українцям зручний варіант кредитування, яким з успіхом користуються багато жителів нашої країни. Грошик пропонує кредити онлайн, відразу на вашу банківську карту. Для цього не потрібно виходити з квартири. Все дуже просто – без поручителів, застави та довідок.

Кредит онлайн в Грошик: умови, ставки, можливості

Ця компанія надає послуги видачі грошових коштів в кредит на дуже простих умовах. Це молодий і сучасний сервіс, веде свою діяльність з 2014 року. Тут створені надійні і безпечні умови кредитування, які зрозумілі будь-якому клієнту.

Грошик – це ваша підтримка в складній фінансовій ситуації. Ті, хто постійно користується послугами компанії, отримують лояльне ставлення з боку кредитора і більш вигідні пропозиції.

Відсоткові ставки, умови

Після реєстрації в Groshik можна отримати короткострокові кредити до тридцяти календарних днів. Мінімально доступна сума – 500 гривень, максимальна, яку можуть отримати тільки постійні позичальники – 5000 гривень.

Річна процентна ставка – 766%. За один день використання позикових коштів процентна ставка складе 2,1%. Відгуки людей про грошик свідчать, що часто кредити надаються на акційних умовах за вигіднішою, зниженою ставкою. Розміри такої ставки визначаються додатково і публікуються на сайті МФО під час проведення акцій.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
2.10%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Для оформлення в грошик кредиту онлайн потрібен тільки паспорт клієнта та ІПН. Більше ніяких довідок і додаткових документів. Це дуже зручний спосіб зайняти гроші для тих, хто не любить паперову тяганину.

Кому надаються гроші в кредит МФО Грошик

Стати клієнтом цієї компанії може будь-який повнолітній громадянин України. Необхідний доступ в інтернет і мобільний телефон.

Для оформлення в Groshik кредиту онлайн будуть потрібні тільки паспорт та ІПН, а також діюча банківська карта. Пластик повинен бути активним, з терміном дії більше місяця, а також виданий на ім’я громадянина, який подає заявку на позику.

Стати клієнтом і взяти кредит можна не залежно від того де ви знаходитесь в Києві або десь за Львовом. Кредит на банківську карту видають будь-якому громадянину України, головне щоб клієнт був працездатним і мав постійне джерело доходу. Реєстрація в грошик і вхід в особистий кабінет для іноземців не доступні.

Переваги та недоліки діяльності цієї компанії

Дуже зручно, що весь процес оформлення кредиту на картку відбувається в дистанційному режимі. У вас фінансові труднощі, необхідно позичити гроші, щоб вирішити раптово виниклі проблеми? Ви думаєте, що потрібно витратити багато часу на те, щоб поїхати в офіс і взяти кредит? Зовсім ні! Компанія Грошик видає невеликі позики через інтернет, тепер щоб вам зарахували займ на карту не потрібно виходити з квартири. Ви залишаєтеся в комфортних для себе умовах, спокійно вивчаєте всі вимоги кредитора і укладаєте договір через інтернет.

Для багатьох перевагою є те, що в Groshik кредит на банківську карту можна отримати без довідки про доходи і без копії трудової книжки, підтвердженої в бухгалтерії вашого підприємства. Відгуки про грошик свідчать, що сюди звертаються люди без офіційного працевлаштування, а в нашій країні таких громадян досить багато. Відсутність паперової тяганини залучає велику кількість людей, бажаючих оформити позику.

Щоб взяти кредит в компанії Groshik не потрібні поручителі, вам не потрібно шукати знайомих які зможу взяти на себе такі зобов’язання. Також не потрібно надавати заставне майно, як це зазвичай буває в ломбарді.

На реєстрацію на сайті кредитора і подачу заявки у вас піде приблизно 15-30 хвилин при першому зверненні, надалі лише кілька хвилин. Де ще так швидко можна позичити гроші? У банку традиційна процедура оформлення кредиту може тривати не менше кількох годин, а то й кілька днів.

Велика перевага роботи МФО – це режим роботи 24/7/365. Видача кредитів і їх оплата здійснюється цілодобово! У вас щось трапилося, зайшли на сайт, зареєструвалися, подали заявку – і гроші у вас! І не потрібно чекати, коли закінчаться вихідні і відкриється банк! В екстрених випадках дуже зручно, що можна оформити позику тут і зараз, без тривалого очікування, в потрібний вам час!

З недоліків можна назвати тільки досить високу процентну ставку і відсутність безпроцентної позики для новачків. Але компанія ще молода і вона постійно працює над поліпшенням умови кредитування.

Ліцензії для роботи

Всі юридичні документи надані у вільному доступі на сайті МФО. Будь-яка людина може зайти в розділ «Про нас», далі клікнути на кнопку «Юридичні документи», там можна скачати зразок договору, виписку з ЄДРПУО, свідоцтво про реєстрацію та інші документи.

Нацкомфінпослуг зареєструвала ТОВ «Фінансову компанію Горизонт», якій належить торгова марка Грошик 05 серпня 2014 року, ліцензія №1718.

А розпорядження на ведення фінансової діяльності і видачу грошових коштів в кредит було видано 13 квітня 2017 року.

Як взяти мікропозику в Грошик особистий кабінет

Спочатку необхідно відкрити головну сторінку на сайті кредитора і вибрати потрібні вам параметри позики: суму і термін дії договору і натиснути кнопку «Отримати кредит».

грошики кредит

Потім ви потрапите на етап реєстрації. Спочатку потрібно заповнити контактну інформацію: ПІБ, дату народження, номер телефону, електронну пошту і придумати пароль. Також на цій сторінці потрібно дати вашу згоду на обробку персональних даних, підтвердити, що ви ознайомлені з правилами і умовами надання кредитів. У вас вже буде Groshik особистий кабінет.

грошик онлайн кредит

На другому етапі проходить ідентифікація особистості. Тут потрібно вказати ваші паспортні дані і індивідуальний податковий номер.

Далі вказуєте адресу проживання. Якщо він не збігається з адресою реєстрації, то потрібно вказати і адреса прописки.

Потім потрібно відзначити ваш соціальний статус, вказати ви в шлюбі чи ні, а також чи є у вас діти і особи на утриманні та вашу освіту.

Потім відзначаєте ваші доходи / витрати.

Далі вказуєте ваш вид діяльності, де працюєте, займану посаду і додаткові контакти.

Потім підтверджуєте свою банківську карту. На ній має бути позитивний баланс більше однієї гривні. У вас заблокують певну суму, ви уточніть її в своєму банку, потім вкажіть на сайті кредитора. Це необхідно для верифікації вашого пластика і підтвердження того, що картою не скористалися шахраї. Потім ваші кошти знову будуть доступні.

Далі відправляєте заявку на розгляд. Її статус можна перевірити після входу в особистий кабінет. Також своє рішення компанія відправить вам в смс і на електронну пошту. Якщо воно позитивне, перевіряєте всі умови договору і підписуєте його. Гроші відразу надійдуть за вказаними реквізитами.

Грошик не дав кредит на банківську карту, що робити

Ви зареєструвалися, виконали вхід в особистий кабінет Groshik, відправили заявку і отримали негативне рішення?

Не турбуйтеся, в першу чергу потрібно перевірити всю інформацію, яку ви залишали про себе. Можливо, ви десь допустили помилку в номері паспорта або ІПН, це одна з найчастіших причин відмови. Виправте всі неточності і подайте повторну заявку.

Під час перевірки заявки вам і вашим контактним особам можуть зателефонувати, залишайтеся на зв’язку, перевірте, чи включений у вас телефон і попередьте про це своїх близьких.

При першому зверненні не потрібно запитувати максимальну суму. Краще попросіть менше, але ймовірність схвалення буде більше.

Якщо вам відмовили – зверніться в бюро кредитних історій і перевірте своє досьє. Можливо, ви забули закрити якийсь кредит. Або недавно виконали всі зобов’язання в іншій компанії, але інформація в УБКІ ще не оновилася.

Що таке промокод Groshik

Це спеціальний код, який компанія надає своїм клієнтам під час проведення акцій. Промокод Грошик дозволить заощадити і скористатися позикою на більш вигідних умовах за зниженою процентною ставкою. Промокод можуть вислати в смс-повідомленні або на електронну пошту.

Акції та вигідні пропозиції

  1. “Приведи друга” – унікальна можливість заробити 125 гривень. Для цього буде потрібно порекомендувати сервіс своєму знайомому, який оформить позику не менш ніж на 1000 гривень строком від 3-х днів.

Як погасити позику на groshik com

Щоб внести оплату потрібно виконати вхід в Грошик особистий кабінет і натиснути на кнопку «Оплатити кредит». Засоби спишуть з банківської карти, яка була раніше ідентифікована і прив’язана до профілю.

Якщо ви не знаєте, як повернути гроші компанії Грошик – можна скористатися популярним інтернет-банкінгом Приват 24. Там зайдіть в розділ Мої платежі і вкажіть в пошуку ЄДРПОУ кредитора -39013897.

Якщо у вас для оплати є тільки готівку – можна повернути гроші Groshik за допомогою терміналів самообслуговування – Айбокс або ПриватБанк. Для цього потрібно мати при собі реквізити кредитора, паспортні дані та номер договору.

Якщо ви є клієнтом ПриватБанку, можна зробити оплату зателефонувавши на 3700. Вкажіть реквізити МФО, номер телефону, який вказали при реєстрації на сайті та дані вашої карти. Гроші будуть зараховані протягом п’ятнадцяти хвилин.

Прострочення Groshik

У вас не виходить оплатити кредит в останній день дії договору? Компанія лояльно ставиться до своїх клієнтів і надала грейс-період. Протягом трьох днів можна внести оплату без штрафних санкцій. Починаючи з четвертого дня прострочення в Грошик, буде нараховуватися пеня і ставка в день складе 3%. Якщо договір оформлявся за зниженою ставкою під час проведення акцій, то починаючи з четвертого дня прострочення, процентна ставка буде перерахована за стандартним тарифом. При виникненні будь-яких труднощів, відразу телефонуйте на support.

Пролонгація

Це зручна послуга, для тих, хто не встигає погасити кредит вчасно. Можна просто продовжити термін дії кредитного договору і далі користуватися грошима кредитора на законних умовах, без будь-яких штрафних санкцій. Для оформлення пролонгації необхідно оплатити тільки відсотки за використаний період. Якщо кредит оформлявся на пільгових умовах за зниженою ставкою, то пролонгація оформляється за стандартною ставкою 1,7% в день.

Контакти

Адреса
місто Київ, вулиця Шота Руставелі, будинок 44, офіс 104
E-mail
info@groshik.com
Телефон
0 800 330 525

Служба підтримки компанії працює з 8 ранку до 8 вечора.

Видача кредитів і прийом оплати – цілодобово.

Відгуки

Компанія хоч і молода, але вже встигла заробити багато позитивних відгуків. Негативні коментарі пишуть тільки ті, громадяни, які не виконують свої зобов’язання. Деякі користувачі скаржаться на високу процентну ставку. Якщо у вас є свій відгук про роботу МФО – залиште його під цією статтею. Сподіваємося, ваш відгук буде корисних для інших користувачів нашого сайту.

1
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...