Мікрофінансових компанія «Гроші247» надає позики громадянам України. Цей сервіс не входить в топ МФО, але у нього є переваги, які багатьом можуть бути цікаві.

У цій статті ви дізнаєтеся про переваги і недоліки компанії, і про те, як взяти гроші в кредит на карту в «Гроші247».

Відсоткова ставка

Скільки позичальникові потрібно буде заплатити за користування кредитом?

«Гроші247» беруть 1,75% в день. Для нових клієнтів зараз є вітальний бонус у вигляді знижки 21% на перший кредит.

Щоб було легше розрахувати, скільки це в гривнях, сервіс пропонує зручний калькулятор на своєму сайті – просто рухайте два повзунки і вибирайте найоптимальніший для вас термін і суму.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.82%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.75%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Мінімальний займ в Groshi247 – 500 грн, а максимальний (для нових клієнтів) дорівнює 3000 грн. Виплативши свій перший мікрокредит, ви підвищите свій рейтинг в компанії, і зможете в наступний раз взяти суму до 10 000грн.

Термін кредитування можна вибирати в діапазоні від 7 до 30 днів.

Позикові кошти сервіс виплачує на банківську карту, оформлену на ім’я клієнта.

Кому надає гроші в кредит Groshi247?

Оформити позику в «Гроші247» набагато легше, ніж оформити кредит в банківській установі. Клієнт повинен відповідати мінімальним критеріям. Виглядають вони наступним чином:

 1. Вік від 18.
 2. Українське громадянство.
 3. Карта, оформлена в одному з українських банків.
 4. Наявність активного номера мобільного телефону.
 5. Відсутність відкритих прострочень по кредитах.

З документів користувачеві знадобиться лише паспорт громадянина України та ІПН. Для оформлення позики також необхідний доступ до мережі інтернет.

Переваги та недоліки сервісу «Гроші247»

Судячи з відгуків позичальників сервісу Groshi247, споживачі довіряють даному МФО.

До плюсів цього сервісу можна віднести наступні фактори:

 • мінімум документів для оформлення позики – тільки паспорт громадянина України та ІПН;
 • швидка обробка запитів користувачів – всього 15 хвилин;
 • схвалення більше 85% заявок;
 • відсутність прихованих платежів і комісій;
 • процентна ставка 1,75% на добу. Багато українських МФО пропонують позики з процентною ставкою до 2%,що помітно перевищує номінальну вартість послуг сервісу Groshi247;
 • бонуси для нових користувачів і регулярно проводяться акції (промокоди);
 • доступ до послуг сервіс в 24 години на добу, 7 днів на тиждень;
 • зручний сайт і калькулятор на сайті.

Запит на оформлення мікропозик відправляється через інтернет – це дуже зручно, нікуди не потрібно йти, в будь-який час доби і в будь-яку погоду можна отримати кредит. Заявки постійних клієнтів сервіс обробляє максимально швидко. Якщо позичальник не має можливості погасити позику, можлива пролонгація боргу.

З мінусів Groshi247 слід виділити:

 • мінімальний термін кредитування – 7 днів. Інші компанії видають позики на термін від 1-2 днів. Користувачі, яким потрібні гроші буквально на пару днів, буде зручніше взяти позику в будь-якому іншому МФО. Хоча, з іншого боку за дострокове погашення мікрокредитів у компанії немає ніяких штрафних санкцій;
 • відсутність онлайн-чату зі Службою підтримки, для того, щоб уточнити запитання, доведеться дзвонити за номером Гарячої лінії

В ході обробки звернення оператори «Гроші247» можуть передзвонити користувачеві для уточнення деяких відомостей, зазначених у заявці.

Ліцензії та інша документація

На сайті «Гроші247» в розділі «Про нас» присутня вся основна документація, яка може бути цікава потенційним клієнтам компанії. Серед них:

 1. Типовий кредитний договір.
 2. Свідоцтво про державну реєстрацію.
 3. Правила роботи сервісу.
 4. Аудиторський звіт за 2017 рік.
 5. Публічна інформація про компанію.

ТОВ «Гроші247» – на 100% легальна фінансова структура. У сервісу є всі необхідні дозвільні документи. Це означає, що співпрацювати з компанією не тільки зручно, але й безпечно.

Як взяти кредит онлайн в особистому кабінеті Groshi247?

Оформлення позики не вимагає багато часу. Заповнення анкети відбувається в максимально стислий термін. На головній сторінці сайту виберіть необхідну суму, і клікніть на «Отримати гроші». Після цього ви побачите віконце.

Тисніть на «Новий клієнт». Перед вами з’явиться реєстраційна форма.

Введіть своє повне ім’я, e-mail, і номер мобільного телефону (одного з українських операторів стільникового зв’язку). Після цього з’явиться ще одне поле, в яке потрібно вписати код, відправлений вам у вигляді SMS. Поставте «галочку» в пункті про те, що ви даєте згоду на обробку персональних даних, і тисніть «Зареєструватися».

Відкриється сторінка, де потрібно внести інформацію про себе. Спочатку заповніть особисті дані. Йдеться про ІПН, вік, стать, сімейний стан, кількість дітей і рівень освіті.

Далі заповніть відомості про адресу проживання. Вкажіть область, район, назва населеного пункту, його тип, вулицю, номер будинку і квартиру. Також потрібно вписати тривалість проживання в це місце. Якщо адреса фактичного проживання збігаються з реєстрацією, поставте відповідну позначку.

Наступний етап – заповнення відомостей про вашому типі зайнятості, і місце роботи. Тут необхідно вказати посаду, сферу діяльності, робочий стаж, найменування компанії, і ваш рівень заробітної плати.

Внесіть інформацію про контактну особу, яка зможе підтвердити вашу особистість. Вкажіть його номер мобільного телефону. Також можете відповісти на кілька додаткових питань (обов’язково).

Впишіть серію номер свого паспорта, і вкажіть ким і коли вам було видано цей документ. Після цього натисніть на «Подати заявку на кредит».

 

Далі необхідно завантажити перелік електронних копій документів. Прикріпіть файли з фото ІПН, першої, другої сторінки паспорта, а також сторінок з сімейним статусом і місцем реєстрації.

Тепер потрібно верифікувати свою банківську картку. Введіть її номер, термін дії, а також CVV2. Натисніть «Додати». Після цього з карти буде списана сума від 0,01 до 5 грн. Незабаром вона повернеться на ваш рахунок.

Ваша заявка буде розглядатися протягом 5-15 хвилин. У разі позитивного рішення, потрібно буде підписати кредитний договір за допомогою електронного підпису (ввести код, який прийде вам в СМС). Після чого чекайте, поки кошти будуть зараховані на ваш картковий рахунок.

Що робити, якщо сервіс «Гроші247» відмовив у кредиті?

Відмови в отриманні позики може бути обумовлені різними причинами. Найчастіше проблема полягає в наступному:

 1. Помилки, які допустив користувач в ході заповнення анкети. Будь-які неточності в даті народження, місце реєстрації, серії / номер паспорта призводять до автоматичного припинення. Уважно перевіряйте вводяться вами дані, щоб уникнути відмови в отриманні кредиту.
 2. Борги і прострочення. Сервіс досить терпимо ставиться до позичальників з поганою кредитною історією. Однак, якщо у користувача безліч боргів з простроченням, компанія швидше за все винесе негативне рішення по заявці.
 3. Недостатній рівень доходу. Якщо ваша зарплата не дозволяє своєчасно погасити позику на необхідну суму грошей, компанія відмовить у видачі мікрокредиту, або запропонує скоротити його обсяг.

На думку більшості користувачів сервісу «Гроші247» він вважається одним з найбільш лояльних до позичальників. За даними наданих самою компанією, вона схвалює близько 85% заявок клієнтів.

Що таке промокод і навіщо він потрібен?

Знижки на послуги компанії можна отримати після введення спеціального промокодом, який ви можете отримати, наприклад, за підписку на акаунти компанії в соціальних мережах і т. д. Більш докладно про проведення акцій цим МФО ви зможете дізнатися на сайті в розділі «Акції».

Як погасити кредит в сервісі Groshi247?

Оплата позики, виданого цим сервісом, проходить досить легко. У позичальників є стандартний набір способів погашення мікрокредиту:

 1. Через банк. У платіжному дорученні необхідно вказати реквізити компанії, в призначенні перекладу повинен бути присутнім номер вашого кредитного договору. При цьому потрібно враховувати, що банківські платежі можуть оброблятися протягом трьох днів.
 2. Через термінал. Доступний і простий спосіб погашення заборгованості. Виберіть в терміналі назву компанії, і введіть платіжні реквізити. Після внесення готівки, і підтвердження операції термінал роздрукує квитанцію. Обов’язково збережіть її.
 3. Через «Особистий кабінет» на сайті «Гроші247». Все дуже просто. Зайдіть в свій аккаунт, і виберіть відповідний розділ. Вкажіть необхідну суму платежу. Після цього гроші будуть списані з вашої банківської картки.

Останній варіант – найбільш практичний. Він дозволяє переводити кошти, не виходячи з власного будинку або квартири. Перед здійсненням платежу обов’язково переконайтеся, що на вашій картці достатньо коштів.

Прострочення в Groshi247: що робити?

Якщо у вас не вийшло вчасно погасити заборгованість перед сервісом, вам буде нараховано пеню. За кожен день прострочення компанія почне нараховувати штрафи. Обслуговування мікропозик істотно зросте. В цьому випадку потрібно максимально швидко погасити заборгованість. Якщо у вас немає можливості виплатити борг «Гроші247», оформіть пролонгацію – продовження кредиту.

Пролонгація мікрокредиту

Термін використання позики можна продовжити за допомогою процедури пролонгації. Потрібно зайти в особистий кабінет натиснути на відповідну кнопку, вибрати новий термін кредиту (не більше 30 днів), і оплатити поточну суму нарахованих відсотків. Користуватися пролонгацією можна нескінченну кількість разів. Обмеження можуть діяти лише на акційні кредити зі знижкою або за промокодом.

Контакти

«Гроші247» абсолютно легальна структура. Контакти компанії наступні:

Адреса
Київ, вул. Січових Стрільців, 77, кімната 732
Телефон
0 800 21 24 24
Юридична особа
ТОВ «Гроші 247»

Відгуки про Groshi247

Компанія веде свою діяльність протягом декількох років. Відгуків про роботу компанії більш ніж достатньо. Сервіс хвалять за швидку швидкість обробки заявок, і регулярно проводяться акції. Більшість користувачів задоволені його роботою.

5
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...