Гроші Всім – це мікрофінансова компанія, яка спеціалізується на кредитуванні українців, гроші видаються на будь-які актуальні потреби. Тут працюють справжні професіонали, які готові надати повну інформацію про вигідні умови та підібрати для кожного клієнта комфортне пропозицію. У компанії враховують економічне становище в країні і готові забезпечити надійну підтримку в будь-який момент.

Кредит онлайн в Гроші Всім: умови, ставки, можливості

Умови видачі кредитів онлайн в компанії Гроші Всім прозорі і стабільні. Ви ніколи не будете платити більше, тільки відсотки за користування грошовими коштами. Всі юридичні документи знаходяться у відкритому доступі на сайті компанії, це підтверджує те, що компанії працює чесно і надійно. Кредит на картку в Гроші Всім – це вдале і правильне рішення щоденних фінансових питань.

Відсоткова ставка для кредитів на банківську карту, умови

Ставка становить 1,9% в день без додаткових комісій та інших сюрпризів у вигляді юридичного супроводу, страховок й іншого. Максимальна річна ставка 693,5%. Мінімальний термін погашення 5 днів. Максимальний 65 днів – до виконання позичальником всіх зобов’язань.

Мінімальна сума для нових клієнтів не перевищує 3 000 грн. Потім після реєстрації, входу в особистий кабінет Гроші Всім і своєчасної оплати попередніх кредитів максимальна сума буде поступово збільшуватися до 15000 грн.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.90%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може взяти кредит у компанії Гроші Всім

Стати клієнтом даної МФО може будь-який громадянин України віком від 18 років. Максимальний вік позичальника 65 років.

Для отримання мікрокредиту потрібно мати паспорт та ІПН, а також доступ в інтернет з будь-якого пристрою і активну банківську карту.

Більше ніяких вимог компанія не пред’являє. Не потрібні різні довідки, які потрібні при оформленні традиційного кредиту в банку.

Переваги та недоліки

Важлива перевага кредитів на банківську карту – простота і швидкість оформлення. Мінімальний набір документів, які у вас завжди під рукою. Більше не потрібно бігати за довідками та витрачати на це купу часу. Все оформляється тільки за паспортом та ІПН всього за 15-20 хвилин при першому зверненні, а в подальшому на це піде не більше п’яти хвилин. Де ще можна взяти кредит за такий короткий період часу?

Весь процес від початку реєстрації до отримання позикових коштів на ваш пластик виконується в дистанційному режимі. За відгуками людей про Гроші Всім дуже зручно, що не буде потрібно виходити з дому і годинами стояти в черзі. Сучасні технології вивели кредитування в онлайн режим. Ви можете оформити позику перебуваючи вдома або в офісі, не залежно від того, чи перебуваєте ви в Києві чи в маленькому селі на кордоні України. Головне, щоб у вас був вихід в інтернет.

Тут не вимагають цільового використання позикових коштів. Також для оформлення кредиту на банківську карту в Гроші Всім не потрібні поручителі або майно забезпечення. Дуже зручно, що не потрібно шукати боку особа, яка готова за поручитися або залишати в заставу важливі для вас речі.

Ця компанія готова надавати фінансову підтримку не залежно від вашого соціального статусу і типу працевлаштування. Тут не вимагають довідку про розмір заробітної плати. Це і приваблює велику кількість клієнтів, які працюють неофіційно і не можуть взяти такий документ.

Дуже зручно, що гроші нададуть тоді, коли вони вам потрібні. Режим роботи компанії 24 години на добу, сім днів на тиждень. У кожного з нас іноді виникають непередбачені обставини, і немає часу чекати поки закінчаться вихідні або настане ранок. У такі моменти і приходить на допомогу реєстрація в GroshiVsim. Тут видадуть позику в будь-який час дня і ночі, навіть вранці після зустрічі Нового Року.

З недоліків можна назвати зависоку процентну ставку і відсутність акції для нових клієнтів під 0%, яка є в багатьох подібних компаніях. Але не дивлячись на те, що ставка досить висока люди користуються послугами компанії завдяки інших переваг. Розмір процентної ставки чітко вказується, він не ховається, його можна відразу подивитися на головній сторінці та зважити всі за і проти.

Ліцензії

Компанія має всі необхідні дозволи на роботу.

ТМ «Гроші Всім» належить ТОВ «Фінансова компанія« Верона ».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг від 05.12.2017 року. Серія і номер свідоцтва: ФК № 964.

Ліцензія на надання грошових коштів в борг, в тому числі на умовах фінансового кредиту видана 19.12.2017, № 4561.

Дана компанія в стані банкрутства, санації або ліквідації чи не перебуває.

Як взяти позику після входу в особистий кабінет Гроші Всім

Для початку відкриваємо головну сторінку сайту groshivsim.com, в спеціальному вікні вводимо свій номер телефону і натискаємо кнопку «Отримати гроші».

Потім відкривається вікно з підтвердженням номера телефону. Там потрібно ввести код з смс-повідомлення. На цьому реєстрація закінчена і у вас вже буде свій особистий кабінет в Гроші Всім.

Далі потрібно заповнити анкету і залишити інформацію про себе. На початку необхідно вказати ПІБ, адресу електронної пошти, ІПН, дату народження, освіта, серію і номер паспорта, ким і коли він виданий і прикріпити скани паспорта – першу, другу і сторінку з реєстрацією.

На наступному етапі вказуєте адресу прописки, хто володіє житлом, в якому ви проживаєте, скільки років там зареєстровані, номер домашнього телефону, якщо проживаєте за іншою адресою, то його теж потрібно вказати.

Потім вказуєте дані про вашу роботу, вид зайнятості, вид діяльності, основне джерело доходу, підприємство на якому ви працюєте, стаж, робочий номер телефону, скільки разів на місяць отримуєте зарплату, рівень доходів / витрат.

На наступному етапі вказуємо дані про вашу сім’ю, чи є у вас діти. Також тут потрібно буде вказати два додаткових номери телефонів.

Далі вказуєте номер банківської карти і проходите її верифікації. Ця процедура необхідна для того, щоб підтвердити, що заявку подає власник карти, а не шахрай, який заволодів чужим пластиком.

Відправляєте заявку і очікуєте поки її розглянуть. За відгуками людей про Гроші Всім зазвичай на це йде кілька хвилин. Після схвалення необхідно підписати договір і гроші вже у вас. Електронний договір має юридичну силу, точно так же, як і паперовий варіант з мокрою печаткою.

Що робити, якщо Гроші Всім відмовили

В даному випадку необхідно повторно виконати вхід в особистий кабінет Гроші Всім і переглянути дані, які ви вказали в анкеті. Можливо, ви десь просто помилилися. Одна цифра в номері паспорта неправильно і все – такої людини не існує і вам видадуть негативне рішення.

Також слід звернутися в УБКІ. Може бути, ви недавно закрили кредит в сторонньої організації, а інформація в бюро кредитних історій ще не оновилася. У такому випадку під час перевірки вас сприйняли як злісного неплатника або порахували вам занадто велику кредитне навантаження.

Зателефонуйте на support. Може бути, проблема досить проста і там зможуть вам допомогти. Хоча компанія не зобов’язана оприлюднювати клієнту причину видачі негативного рішення.

Клієнту і його контактним особам слід завжди бути на зв’язку. Якщо під час перевірки комусь не змогли додзвонитися, то це теж може бути причиною відмови.

Також новачкам не рекомендуємо відразу запитувати максимальну суму.

Що таке промокод Гроші Всім

Це спеціальний код, який датою можливість отримати знижку на процентну ставку. Якщо є активні промокодом в Гроші Всім, то можна трохи заощадити і оформити мікропозик на більш вигідних умовах.

Щоб бути в курсі всіх акцій від Groshivsim необхідно підписатися на е-мейл розсилку компанії. Також часто промокоди публікують компанії-партнери на своїх інформаційних сайтах.

Як погасити кредит

Как вернуть деньги GroshiVsim? Для совершения мгновенной оплаты  зайдите в личный кабинет Гроші Всім и совершите оплату со своей банковской карты. Здесь зачисление средств происходи мгновенно.

Можно воспользоваться терминалами самообслуживания или совершить оплату в кассе любого банка Украины. Для этого потребуется иметь при себе паспортные данные и реквизиты компании.

Вернуть деньги Гроші Всім  можно досрочно, без каких либо штрафных санкций. Можно вносить частичную оплату и тогда проценты будут насчитываться на остаток долга.

Прострочення в GroshiVsim

Якщо клієнт не виконує свої зобов’язання то він виходить на прострочення в Гроші Всім. Йому буде нараховуватися пеня 2,9% відповідно до умов договору.

Пролонгація

Дана послуга дозволяє продовжити термін дії договору на необмежену кількість часу. Клієнт зможе далі користуватися позиковими засобами. Йому не нарахують прострочення і кредитна історія залишиться без негативних оцінок. Для цього необхідно кожні десять днів оплачувати відсотки.

Контакти

Адреса
04073, м Київ, проспект Степана Бандери, д. 8, корпус 6
E-mail
support@groshivsim.com, zhaloba@groshivsim.com
Телефон
0 800 216 777

Відгуки про Гроші Всім

Наші фахівці вивчили коментарі користувачів про цю компанію. Більшість відгуків про Гроші Всім позитивні. Компанія чесна, відповідальна, всі умови зазначені в договорах виконуються. Додаткові платежі не нав’язуються.

Відсоткова ставка хоч і висока, але вона не ховається, знаходиться у вільному доступі і завжди можна порахувати переплату. Термін дії кредиту більш тривалий, ніж у інших. Людям подобається, що гроші можна отримати швидко, цілодобово і без великої кількості довідок. В цілому можна рекомендувати дану компанію, як надійного і чесного кредитора.

4
5
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...