Компанія “iFinance” почала свою роботу на фінансовому ринку в 2016 році. На даний момент вона займає лідируючі позиції в рейтингу мікрофінансових організацій, що дозволяє говорити про якість сервісу і надійності фірми, досить почитати відгуки людей про роботу “Ifinance”.

Її характеризують, як стабільну мікрокредітной контору, яка з розумінням і повагою ставиться до кожного клієнта. Тут можна оформити кредит на картку на суму від п’ятисот до 8 тисяч гривень, термін кредитування – не більше 30 днів. Умови компанії досить лояльні, отримати кредит від “Ifinance” може практично кожен громадянин України.

Детальна інформація про кредити в “I finance”

Оформляючи кредит на банківську карту, необхідно ретельно ставитися до підбору фінансового партнера. Для кожного клієнта ключовими параметрами можуть бути різні особливості співпраці з компанією. Одні готові переплатити за процентними ставками, але отримати велику суму, інші, навпаки, в першу чергу економлять на переплату, і так далі. Сучасний фінансовий ринок пропонує широкий вибір мікрофінансових компаній, серед яких напевно знайдеться оптимальну пропозицію. Як працює система кредитування від “Ifinance”?

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.75%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.50%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Відсоткові ставки

Якщо клієнт вперше прийняв рішення взяти кредит в мікрофінансової організації “Ifinance”, розмір процентної ставки для нього складе 0,75%. Оформити повторний кредит обійдеться вже трохи дорожче – відсоток складе 1,5% щодня.

Для того щоб отримати повну інформацію про те, скільки доведеться переплатити за використання грошей, скористайтеся кредитним калькулятором.

За допомогою спеціальних індикаторів виберете суму кредиту і його тривалість. З правого боку ви побачите повну інформацію про своє позику – розмір процентної ставки, суму кредиту, переплату за день, підсумкову суму до оплати і крайній термін погашення заборгованості.

Хто може взяти кредит в “Ifinance”

Мікрофінансова організація пред’являє мінімум вимог до своїх клієнтів. Для того щоб отримати кредит на банківську карту від “Ifinance”, необхідно відповідати таким умовам:

 1. Бути громадянином України і проживати на території країни.
 2. Володіти платіжною карткою будь-якого українського банку.
 3. Мати ідентифікаційний номер і паспорт України.
 4. Мати доступ в інтернет і мобільним телефоном.
 5. Мати електронну пошту.

Щоб оформити кредит в “Ifinance”, не доведеться збирати додаткові папери. Досить вказати інформацію про свою роботу і доходи в анкеті, і дати необхідні контакти, документальне підтвердження не знадобиться.

Переваги та особливості

На території України існують компанії аналоги, які пропонують українцям отримати кредит на вигідних умовах, терміни кредитування і суми можуть відрізнятися, також, як і перелік додаткових послуг. У мікрокредитної компанії “Ifinance” є наступні переваги:

 • Отримати позику може громадянин, якому виповнилося 18 років,
 • Немає необхідності пред’являти довідку про доходи;
 • Оформити кредит може людина, що працює неофіційно;
 • Не знадобиться залучати поручителів або заставне майно;
 • Процедура оформлення не передбачає відвідування відділень або офісів компанії – все виконується з дому, з комп’ютера або телефону;
 • Реєстрація на сайті дуже проста і швидка;
 • Відсутні приховані комісії і відсотки – ви оплачуєте ту суму, яка була вказана на кредитному калькуляторі при оформленні позики;
 • Надійна система безпеки гарантує збереження персональних даних клієнта;
 • Гаряча лінія працює регулярно, здесь якомога отримати допомогу співробітників в питаннях оформлення, погашення або продовження кредитів;
 • Відсоток схвалення заявок – понад 80%;
 • Реструктуризація доступна для всіх клієнтів компанії;
 • Існує кілька зручних способів оплатити борг, кожен може вибрати підходящий для себе варіант.

Необхідно враховувати також і особливості роботи мікрофінансового установи. До них слід віднести:

 • Обмеження по кредиту для всіх нових клієнтів – не більше тисячі гривень;
 • Нарахування пені і зростання процентних ставок для боржників.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрофінансових компанія “Ifinance” працює на ринку на законних підставах, і має всі необхідні документи, що дозволяють їй здійснювати діяльність в сфері надання мікрокредитів громадянам України. У 2016 році було видано свідоцтво про те, що підприємство зареєстроване, як фінансова установа. Є ліцензія на проведення кредитних операцій.

Як взяти кредит онлайн в Ifinance

Для багатьох все ще незвичним здається процес оформлення позик через інтернет. Протягом багатьох років люди приходили до відділення банку для того, щоб отримати, доводилося відпрошуватися з роботи, брати відгул, витрачати час на дорогу і черги. Зараз все набагато простіше – кредити в “I finance” можна оформити не виходячи з дому. Для того щоб краще розібратися в процедурі оформлення онлайн позик, пропонуємо вам вивчити покрокову інструкцію оформлення кредиту через інтернет.

Покрокова інструкція отримання позики в I finance

 1. На кредитному калькуляторі вкажіть, яку суму ви хотіли б отримати в борг, і на який термін. Ознайомтеся з умовами оформлення такого кредиту, вони з’являться поруч з самим калькулятором, якщо все вас влаштовує, натисніть кнопку “Взяти кредит”.
 2. Необхідно створити обліковий запис для того, щоб надалі можна було заходити в свій особистий кабінет. Саме тут буде відображатися вся інформація по кредиту, а також через кабінет можна погасити кредит, оформити пролонгацію. Введіть свій номер телефону, придумайте пароль для входу, відзначте галочками свою згоду на отримання розсилки і обробку ваших даних. Після цього натисніть кнопку “Продовжити”.
 3. На номер мобільного, який був зазначений в минулій анкеті, прийде повідомлення з кодом. Його необхідно ввести в спеціальне поле, щоб підтвердити, і прив’язати в свого облікового запису.
 4. Заповніть реєстраційну форму, докладно вказавши всі свої дані: адресу, контакти, сімейний стан, номер паспорта і коду, і інше.
 5. Внесіть відомості про свою банківську картку – її номер, термін дії та код, вказаний на звороті. Після цього слід підтвердити, що картка дійсно належить вам. Для цього проводиться процедура верифікації. Система заблокує на рахунку невелику суму грошей, після чого в спеціальному полі потрібно буде вказати, що саме це за сума. Якщо інформація вказана правильно, карта буде закріплена за профілем клієнта, а гроші повернутися на рахунок.
 6. Ще раз підтвердіть розмір і термін свого кредиту, після чого система переведе вас на кредитну угоду. Уважно прочитайте всі умови співпраці, тільки після цього підписуйте договір.
 7. Протягом п’ятнадцяти хвилин ви отримаєте рішення по кредиту, гроші нараховуються практично відразу, якщо заявка схвалена.

Відмова від кредитування – причини

Саме в мікрофінансових організаціях найбільше шансів отримати гроші в борг, тому вони і користуються такою популярністю. Але і тут клієнт може зіткнутися з відмовою. Найчастіше причиною відмови стає:

 • Недостовірна інформація, зазначена в анкеті. Ви могли не спеціально припуститися помилки, пропустити якийсь символ, але це вже буде сприйнято, як завідомо неправдиве надання невірних даних. Уважно перевіряйте кожну форму, перш ніж відправляти її в компанію;
 • Помилка банківської карти. Перевірте свій баланс перед початком заповнення заявки. Для проходження верифікації знадобиться не більше п’яти гривень, але вони повинні бути на рахунку, в іншому випадку карту не прив’яжуть до облікового запису, і гроші не нарахують;
 • Прострочена карта. Зверніть увагу на термін дії картки, якщо він вже закінчився, перевести на неї кредитні кошти мікрофінансових компанія просто не зможе;
 • Чи не оформляйте повторний кредит відразу після погашення колишньої заборгованості. Дайте системі час на оновлення;
 • Перевірте, чи всі кредити у вас закриті – наявність прострочення може стати причиною для відмови.

Промокоди для “Ifinance”

Отримати промокод на знижку може кожен клієнт компанії. для цього достатньо отримувати розсилку від “I finance”, брати участь в акціях, розіграшах, стежити за новинами сайту. У компанії зараз діють і інші акції – це знижка 50% для нових клієнтів, 25% для тих, хто оформляє позику вдруге. Також діє акція – бонуси за залучення друзів. Кожна людина, яка через вас зареєструється і оформить кредит, принесе вам 100 гривень і 50 бонусів. Щоб отримати більш детальну інформацію про цікаві пропозиції “Ifinance”, заходите на офіційний сайт, на сторінку “Акції та бонуси”.

Як погашати борг в “Ifinance”

Ви можете розрахуватися зі своєю заборгованістю наступними способами:

 • Щоб швидко погасити борг, найкраще перевести гроші через особистий кабінет. Для цього знадобиться банківська карта і доступ до інтернету. Зайдіть в свій кабінет, і дійте відповідно до інструкцій, гроші надійдуть на рахунок компанії в найближчі хвилини;
 • Якщо немає можливості оплатити позику через сайт, скористайтеся терміналом. Знайти їх зовсім нескладно, але важливо враховувати, що гроші можуть йти на рахунок протягом трьох днів. Обов’язково зберігайте чек про операцію, поки в особистому кабінеті не відобразиться інформація про надходження грошей;
 • Можна зайти в відділення будь-якого українського банку і перевести гроші через касу. Для цього потрібно знати реквізити компанії, а також вказати свої дані. Але гроші можуть йти три дні, що важливо враховувати при розрахунку термінів оплати.

Прострочення та його наслідки

Компанія надає додаткових три дні на оплату кредиту після того, як закінчився його термін. Це розраховано на той випадок, якщо клієнт відправив гроші через термінал або банк в останній день, але вони ще не встигли надійти. якщо ж протягом цих трьох днів оплата не була проведена, то розмір процентної ставки зросте на 1%. Припустимо, ви оформили позику під 0,75%, тепер доведеться платити 1,75%. Якщо за три пільгових дня гроші не були внесені на рахунок, то за них теж нараховується штрафний відсоток.

Співробітники компанії будуть регулярно дзвонити боржникові і його рідним і друзям, нагадувати про заборгованість, пропонувати різні варіанти вирішення проблеми. Якщо клієнт не реагує на дії працівників, його борг може бути переданий колекторської компанії або справа попрямує до суду.

Прострочення негативно відіб’ється на кредитній історії.

Пролонгація позики

Продовжити термін кредитування в “Ifinance” можна до того моменту, поки позику не буде прострочений. Для цього слід виплатити всю процентну частину боргу, а оплату самого тіла кредиту можна перенести на термін до 30 днів. Все це легко зробити в особистому кабінеті, керуючись інструкціями сайту. За допомогою пролонгації ви зможете уникнути всіх наслідків прострочення.

Контакти “Ifinance”

Адреса
04205, м Київ, Оболонський район, проспект Оболонський, 29, офіс 319
Телефон
093-41-518-18;
098-41-518-18;
050-41-518-18
Графік роботи
з 9-00 до 18-00 тільки в будні дні

Відгуки про “Ifinance”

Компанія надає стабільний і зрозумілий кожному сервіс, про що часто згадується в відгуках про Ifinance. Також відзначають, що в ай фінанс працюють ввічливі консультанти, які завжди готові відповісти на питання.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...