МФО «Качай гроші» – молода мікрофінансових компанія, яка зареєстрована 15 березня 2018 року. За рік своєї роботи вже встигла завоювати довіру своїх клієнтів. «Качай гроші» надає фінансову послугу – видачу грошових коштів в борг. Позики надаються громадянам України через інтернет на карту будь-якого банку нашої країни.

Ця компанія впроваджує в свою роботу сучасні технологічні новинки для максимально комфортного обслуговування клієнтів. Тут можна отримати швидку фінансову підтримку без паперової тяганини і великих черг.

Умови кредитування

Це сучасна онлайн-платформа, яка готова надати грошові кошти 24 години на добу, сім днів на тиждень. Дуже зручно, що сайт МФО «Качай гроші» працює на двох мовах, російською та українською. Інтерфейс простий і зрозумілий будь-якому користувачеві, який дозволить легко розібратися в деталях, подати заявку і взяти кредит в лічені хвилини.

За усі послуги необхідно платити, в тому числі за використання позикових коштів. Взяти кредит в компанії качай гроші можна на таких умовах.

Ліміти

Мінімальна сума 500 грн.

Максимальна сума:

 • при першому і другому зверненні – 4000 грн., термін використання попередньої позики для повторних клієнтів повинен бути більше семи днів;
 • 5000 Грн. можуть взяти повторні клієнти, які мають вже два успішно закритих позики і загальний термін їх використання понад 14 днів;
 • 6000 грн. для тих, хто вже погасив три і більше мікропозик, а їх загальний термін використання понад 29 днів;
 • 7000 грн. можуть запросити громадяни, у яких вже є шість успішно погашених онлайн-позик із загальним терміном використання понад 29 днів.

Фінансові параметри

Перша позика в Києві і по всій Україні можна взяти практично безкоштовно, для нових клієнтів ставка 0,01% в день, далі ставка залежить від суми кредиту.

Відсоткова ставка:

 • 2% – при сумі 4000 грн .;
 • 1,7% – при сумі 5000 грн .;
 • 1,5% – при сумі 6000 грн .;
 • 1,3% – при сумі 7000 грн.

Разова комісія для новачків – 0%, для тих, хто хоч раз допускав прострочення або має загальний термін використання попередніх кредитів менш семи днів – 15%, для інших клієнтів – 10%.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може взяти кредит у компанії «Качай гроші»

Стати клієнтом даної МФО можуть всі повнолітні та дієздатні громадяни України, які мають паспорт та ІПН. Також їм буде потрібно активна банківська карта будь-якого банку і доступ до інтернету. Зверніть увагу, пластик повинен бути оформлений на особа, яка подає заявку на мікрокредит, а не на його родичів або знайомих.

Звернеться сюди за допомогою, можуть ті громадяни, яким трохи не вистачає до зарплати, або ті, хто просто не має достатньо часу на збір документів для традиційного банківського кредиту.

Оформити заявку в особистому кабінеті Качай Гроші, можуть навіть ті клієнти, які мають негативні позначки в кредитній історії. Компанія молода і досить лояльно ставиться до позичальників, щоб збільшити кількість постійних клієнтів. Головне не потрапляти в «злісні неплатники» і не мати великих прострочень в Качай Гроші.

Переваги та недоліки кредитів на банківську карту в Качай Гроші

Це дуже зручний спосіб кредитування. Тепер немає необхідності просити у колег або родичів, якщо трохи не вистачає до зарплати або у вас захворіла дитина і терміново потрібні гроші на лікування. Перевага діяльності цієї мікрофінансової компанії:

 • Дистанційне обслуговування. Всі етапи від реєстрації на сайті та входу в особистий кабінет Качай Гроші до зарахування позикових коштів на банківську карту проходять віддалено. Вам не потрібно нікуди ходити і стояти в чергах.
 • Мінімальні вимоги до клієнтів. З документів потрібен паспорт, ІПН. Немає необхідності брати довідку про доходи за останні півроку. Це дуже вигідно для тих громадян, які працюють неофіційно і не можуть звернутися в банк.
 • Швидкість обслуговування. Гроші поступаю на карту протягом 15 хвилин – при першому зверненні, надалі практично моментально. Кредит на банківську карту через інтернет – це найшвидший спосіб зайняти гроші.
 • Тут не запитають, на що ви хочете використовувати позику. Гроші можна витратити на будь-які поточні потреби клієнта. У цій МФО не вимагають залучати поручителів або шукати заставу.
 • Цілодобовий режим роботи. Отримати мікропозик можна днем, вночі, у вихідний і святковий день. Непередбачені витрати дуже часто виникають в той час, коли банки закриті. А в Качай Гроші можна звернутися незалежно від часу доби.

З недоліків можна назвати лише обмежений ліміт кредитування. Якщо вам буде потрібна сума більше 7000 грн потрібно звертатися в інша фінансова установа.

Ліцензії, нагороди

Ця фінансова компанія зареєстрована 15.03.2018 року – свідоцтво №999 серія ФК. Ліцензія на видачу грошових коштів в кредит №520 від 11.04.2018.

Високих нагород у цій компанії поки немає, але вона веде свою діяльність чесно і прозоро, тому вже встигла завоювати довіру клієнтів.

Як взяти кредит через особистий кабінет

Взяти мікрокредит дуже просто і не потребує великих зусиль. Щоб отримати гроші необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Для початку потрібно пройти реєстрацію на сайті Качай Гроші. Потім виконати вхід в особистий кабінет і заповнити анкету з інформацією про позичальника. Нічого неприродного, типу як звали собачку вашої прабабусі, у вас не запитають. В анкеті потрібно залишити контактні і паспортні дані, інформацію про сімейний статус, вашої зайнятості і рівні доходів.
 2. Потім потрібно відправити скан-копії паспорта та ІПН.
 3. Далі потрібно пройти процедуру верифікації карти, щоб в компанії переконалися, що пластик знаходиться у свого власника. У вас заблокують випадкову суму до однієї гривні. Ви будь-яким зручним способом зв’язуєтеся з банком, уточнюєте цю цифру і вказуєте її на сайті МФО. Ваші особисті кошти розблокують автоматично.
 4. На наступному етапі відзначаєте необхідні термін і суму в електронному калькуляторі і подаєте заявку.
 5. Після отримання схвалення необхідно укласти електронний договір. Він має юридичну силу. Гроші за вказаними реквізитами надійдуть практично миттєво. Але іноді перерахування коштів може займати до трьох днів, це залежить від банку приймає платіж.

Ви отримали відмову – що робити?

Навіть якщо отримали негативне рішення, не турбуйтеся. Спробуйте подати заявку на отримання кредиту на картку через кілька днів.

Щоб вам повторно не відмовили, постарайтеся виконати наступні рекомендації:

 • в анкеті вказуйте тільки реальні дані і нічого не перебільшуйте;
 • якщо ви працюєте офіційно, але забули відзначити це в анкеті, обов’язково внесіть ці дані;
 • при першому обігу не запитуйте максимальну суму;
 • перед ідентифікацією карти перевірте, чи є на ній позитивний баланс;
 • перевірте свою кредитну історію в різних бюро, можливо десь інформація відображається не коректно, і ви числитеся в боржниках, хоча вже виконали всі зобов’язання перед попереднім кредитором, зв’яжіться з бюро кредитних історій і надайте дані для підтвердження того, що попередній договір закритий;

Промокод і програма лояльності

Качай Гроші Промокод дозволяє отримати кредит на пільгових умовах під більш низький відсоток. Отримати його можна під час проведення акцій. Уважно стежте за всіма новинами на офіційному порталі компанії. Промокод – це одноразова знижка на відсотки.

Якщо стати учасником програми лояльності, можна постійно оформляти позики на більш вигідних умовах. Вам буде присвоєно категорію клієнта в залежності від того, скільки кредитів ви вже оформили. Програма знижок активується для тих, хто оформляв мікропозики терміном понад десять днів. Які є категорії:

 • Silver – знижка 5%, два успішно закритих мікрокредиту, доступна сума 5 тис. Грн .;
 • Gold – знижка 10%, три вчасно погашених позики, ліміт 6 тис. Грн .;
 • Vip – знижка 20% після шести успішно погашених мікропозик, доступний ліміт 7 тис. Грн.

Вся інформація про участь в програмі лояльності відображається при вході в особистий кабінет клієнта. Там можна побачити відповідний статус.

Акції

Пролонгація може подарувати гроші. Для цього необхідно пролонгувати свій договір в період з 10.06.2021 по 10.09.2021 та отримай один з цінних призів. Подробиці акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

Як погасити кредит

Виконати свої зобов’язання за договором і повернути гроші Качай Гроші дуже просто. Головне зробити це вчасно, за кілька днів до дати погашення. Зверніть увагу – у всіх фінансових установ свій регламент на проведення грошових коштів, і не завжди вони надходять миттєво. Тому, краще зробіть проплату на кілька днів раніше, щоб кошти на рахунок кредитора прийшли вчасно.

Як повернути гроші за позикою в Качай Гроші:

 • Оплатити карткою, на яку оформляли кредит через особистий кабінет на сайті МФО. Це самий простий, швидкий і зручний спосіб погашення.
 • У терміналі Приватбанку. Це додатковий спосіб погашення. У пристрої для самообслуговування виберіть відповідний пункт меню, вкажіть свій ІПН та суму для погашення.
 • В екстрених випадках можна виконати переклад з будь-якого банку нашої країни. Необхідно знати такі реквізити:

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Код ЄДРПОУ 41697872

р / с 26508056200984 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»,

МФО 380269

У призначенні платежу обов’язково вкажіть ваші ПІБ та ІПН, щоб в компанії ідентифікували платіж, і ваш кредит був погашений.

Зверніть увагу. Закрити свій мікропозик можна достроково. За це немає ніяких штрафних санкцій. А відсотки нараховуються за фактом, тільки за час використання позикових коштів.

Пролонгація або як не допустити прострочення

Якщо у вас не виходить вчасно виконати свої зобов’язання за договором, скористайтеся послугою пролонгації. Це дозволить не потрапити в список неплатників і далі користуватися мікрокредитом на законних підставах.

Щоб продовжити термін дії кредиту необхідно сплатити нараховані відсотки і автоматично станеться реструктуризація боргу в Качай Гроші. А договір тривати на той термін, на який спочатку оформлявся. Клієнту є не більше десяти пролонгацій по одному мікрокредитів.

Контакти

Адреса
04050, м. Київ, ул. Іллєнка, 18Б, оф. 204
E-mail
info@kachay.com.ua
Телефон
38 (044) 337 67 27
38 (099) 528 70 37
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№520 от 11.04.2018
Юридична особа
ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Відгуки людей, які вже користувалися послугами Качай Гроші

Наш портал уважно вивчив в інтернеті відгуки про МФО «Качай Гроші». Можна з упевненістю сказати, що це молода, але надійна компанія, яка дорожить своєю репутацією.

Сервіс по видачі онлайн-кредитів працює без перебоїв, цілодобово. Подача заявки проста, зручна. Гроші приходять швидко, без затримок. Співробітники компанії не надзвонюють родичам або вашим колегам. Якщо вчасно виконувати свої зобов’язання за договором, то немає ніяких проблем. Якщо потрібна швидка фінансова підтримка, можете сміливо звертатися в цю компанію!

7
4
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Loading...