Кожен з нас стикався з ситуацією, коли гроші просто необхідні, а ось потрібної суми немає на руках. В такому випадку вам готові надати фінансову підтримку в такій компанії, як «Компаньйон Фінанс».


Організація існує на ринку вже більше п’яти років, і весь цей час вона допомагає людям, які зацікавлені в отриманні позикових коштів на вигідних умовах. «Компаньйон Фінанс» кредит – це просто, зручно і доступно практично кожному, що підтверджують відгуки людей.
Робота команди націлена на клієнтів!

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.80%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Детальна інформація про кредити в «Компаньйон Фінанс»

«Компаньйон Фінанс» – мікропозики на карту онлайн на вигідних умовах! Розмір відсоткової ставки становить всього 0,01%, що значно менше, ніж у багатьох інших кредитних компаніях, проте ці умови поширюються на тих громадян, які звернулися в компанію вперше. Якщо ви вже не раз користувалися фінансовою допомогою підприємства, то процентна ставка буде інший. На сайті організації можна ознайомитися з інформацією про те, скільки складе процентна ставка, як для новачків, так і для постійних клієнтів, досить вказати плановану суму кредиту, а також тривалість позики.

Хто може скористатися послугами KF UA?

Отримати свій мікропозик може практично будь-який громадянин України, який досяг повнолітнього віку, і не бажає звертатися за коштами в банк.

КФ не вимагає довідки про доходи або застави, не дивиться на ваш соціальний статус – для фірми цінний кожен клієнт! Переживаєте про погану кредитну історію? Для «Компаньйон Фінанс» і це не стане на заваді – професіонали допоможуть вирішити вашу проблему, і ви отримаєте необхідну суму. «Компаньйон Фінанс» підтримує політику дострокового розрахунку по боргу, що також відрізняє фірму від банківських структур.

Важливо мати власну банківську карту для отримання позики. Це може бути карта Приват Банку, А-банку, ПУМБ, Конкорд банку або банку Південний. Для КФ байдуже, чи є ви пенсіонером, безробітним, або навчаєтеся в університеті – в першу чергу, ви – потенційний клієнт!

Переваги та особливості

До переваг компанії «Компаньйон Фінанс» можна віднести наступні фактори:

 • Співробітники допоможуть вирішити ваше питання не більше, ніж за п’ятнадцять хвилин, цього часу достатньо для того, щоб отримати потрібну суму на свою банківську карту;
 • Окрема увага приділяється турботі про захист даних клієнтів, рівень безпеки в компанії – це гарантія надійності і показник ступеня турботи про громадян;
 • Сервіс «Компаньйон Фінанс» приємно дивує вас своєю мобільністю;
 • Для того щоб поповнити свій бюджет, вам не знадобиться збирати довідки, шукати поручителя або готувати пакет документів – співпрацювати з компанією КФ легко!

Звичайно, слід виділити і деякі недоліки, якими володіють мікропозики.

 • Отримати позику не вийде, якщо у вас немає веб-камери, доступу в інтернет, банківської карти або паспорта;
 • Відсоток на короткострокові позики завжди трохи вищий, ніж на довгостроковий кредит, тому вибір залежить, в першу чергу, від потреб клієнта.

Як оформити кредит в «Компаньйон Фінанс»

Перш ніж приступати до заповнення анкети, перевірте роботу веб-камери, приготуйте банківську картку і обов’язково налагодьте підключення до інтернету. Після цього вам необхідно ввести номер свого мобільного телефону в спеціально відведене поле. На протязі декількох секунд ви отримаєте повідомлення з восьмизначним кодом, який знадобиться вказати в формі.

Після цього приступаємо до покрокової реєстрації на сайті з метою отримання кредитних коштів.

 1. Перед вами відкриється сторінка з полями, в яких слід вказати свій ідентифікаційний код, а також дату свого народження. Тут же встановіть галочку на підтвердження того, що ви ознайомилися з правилами співпраці і дозволяєте співробітникам «Компаньйон Фінанс» використовувати свої персональні дані.
 2. Ідентифікація починається з реєстрації через інтернет банкінг. Тут знадобиться зайти в КФ ЮА особистий кабінет, а також вказати номер своєї кредитної картки, яку ви хочете поповнити в кредит.
 3. Тепер необхідно заповнити анкету, яка містить інформацію про клієнта.
 4. Після коректного вказівки всієї необхідної інформації, можна переходити до наступної форми, яка повинна містити ще деякі відомості
 5. Тепер вам пропонується додати фотографію або скановану копію свого посвідчення особи, а саме паспорта. Вибрати файл можна з комп’ютера або зробити фото на веб-камеру. Знадобляться всі сторінки документа, а також ваш ідентифікаційний номер.
 6. Дуже важливим кроком є ​​фотографія на веб-камеру, на якій повинні бути відображені ви разом з документами. Для цього необхідно відкрити паспорт на першій сторінці, наблизити його до свого обличчя і зробити фото.
 7. Якщо є якісь побажання щодо позики, про них можна написати в коментарях, після чого натисніть кнопку продовжити.

На цьому процедура реєстрації та ідентифікації завершується, і залишається лише чекати рішення по вашому запиту. Ознайомитися зі статусом заявки завжди можна в особистому кабінеті, який зроблений спеціально для клієнтів. Він має відмінний інтерфейс, просту структуру, так що не складе труднощів спостерігати за своїм запитом.

Як показують відгуки людей, співробітники організації обов’язково сповіщають своїх клієнтів за допомогою повідомлення, коли рішення буде прийнято, і вказують суму кредиту. Якщо вона для вас підійде, то знадобиться вказати картку, на яку ви б хотіли отримати всю суму. Електронний договір буде вважатися укладеним тільки після того, як ви введете спеціальний код, який прийде на мобільний телефон, а також ту електронну пошту, що була вказана при вході.

Як ми бачимо, оформлення позики – це просто і швидко, компанія КФ із задоволенням допоможе вам отримати кошти, яких бракує в найкоротші терміни.

Відео інструкція як отримати кредит в компанії КФ юа

Ми вирішили на своєму прикладі переконається, наскільки складно або просто отримати кредит в компанії Компаньйон Фінанс. Про нашому особистому досвіді в відеоогляді нижче.
І звичайно, підписуйтесь на наш ютуб канал, в ньому тільки корисний контент)

Що робити, якщо було отримано відмову?

Іноді в компанії доводиться відмовляти клієнтам, що найчастіше можна пояснити наступними причинами:

 • Клієнт неправильно вніс інформацію про себе: допустив помилку, написав інформацію іншою мовою, і так далі. Важливо! Всі відомості повинні бути внесені тільки українською мовою, перевірте їх перед відправкою форми;
 • Ви пропустили поле «Додаткова інформація». Так як рішення приймаються безпосередньо системою, а не людиною, додаткові відомості підвищують ймовірність отримати позитивну відповідь. Поверніться назад і доповніть свою анкету;
 • Прострочена ваша кредитна картка. Перевірте, чи діє карта, номер якої ви вказали в анкеті;
 • Можливо, якісь з фото документів не прогрузити, перевірте, чи всі зображення на місці;
 • Занадто велика сума на невеликий період часу. Це теж може стати причиною відмови – спробуйте або скоротити тіло кредиту, або продовжити його термін;
 • Можливо, ви зовсім недавно розрахувалися зі своїм позикою, а ось оновлені відомості ще не прийшли в систему, в такому випадку теж велика ймовірність відмови. Почекайте з кредитом, або зв’яжіться з бюро, щоб вирішити проблему.

Промокодом Компаньйон Фінанс

Всі клієнти люблять знижки, і в КФ це знають, тому спеціально пропонують різні промокодом, які дозволяють заощадити.

Промокодом представляють собою набір знаків, скориставшись якими можна взяти участь в акції або отримати приємний бонус. Такі коди ви зможете знайти в соціальній мережі або в електронних листах, які компанія буде відправляти своїм клієнтам.

Як розрахуватися з боргом і повернути гроші

Компанія «Компаньйон Фінанс» максимально подбала про своїх клієнтів, тому існують різні способи виплати боргу, які зручні практично для всіх жителів країни.

 • Кожному клієнту надаються реквізити організації, за допомогою яких можна оплатити свій кредит в будь-якому банківському відділенні;
 • Погашати борг просто – не виходячи з дому. Для цього вам знадобитися тільки доступ в інтернет, кредитна карта і особистий кабінет;
 • Компанія КФ має безліч відділень у всіх містах України, де ви зможете швидко і легко внести необхідну суму;
 • Термінали зараз є практично в кожному супермаркеті, і клієнти можуть погашати заборгованість з їх допомогою.

Компаньйон Фінанс прострочення – як бути

Кожна людина приблизно розуміє, яка фінансова ситуація чекає його в найближчому майбутньому, тому якщо ви усвідомлюєте, що з розрахунком за позикою може виникнути проблема, краще відразу звернутися до співробітника мікрофінансової компанії, щоб разом прийняти правильне рішення. Продовжіть кредитний договір, інакше доведеться зіткнутися зі стягненням грошей через суд, попаданням в чорний список, й іншими проблемами. Організація завжди намагається піти назустріч кожному клієнту, тому набагато більш дієво мирне вирішення ситуації.

За допомогою продовження кредиту можна захистити себе від нарахування пені, штрафів та відсотка, при цьому сума комісії залишиться колишньою.

Пролонгація в КФ ЮА

Для продовження термінів досить просто відвідати свій особистий кабінет на сайті. Тут програма пропонує відсунути крайній термін виплати на будь-яку кількість днів: від одного до тридцяти, але за послугу доведеться заплатити. Сума до оплати безпосередньо пов’язана з тривалістю пролонгації, сумою позики, комісійних нарахувань.

«Компаньйон Фінанс»: ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія має всі необхідні документи, є сертифікованою організацією на ринку фінансових послуг. «Компаньйон Фінанс» довіряє своїм клієнтам, тому у відкритому доступі знаходиться вся фінансова звітність за той чи інший рік, з якою можна ознайомитися на сайті.

Компанії довіряють багато громадян України, а наявність нагород та документальних заохочень це підтверджує.

Контакти

Адреса головного офісу компанії – ТОВ «Компаньйон Фінанс», г. Киев, ул. Вікентія Хвойки, 15/15. Пропонується також цілодобова підтримка клієнтам за допомогою гарячої лінії – номер телефону – 0 800 3000 88 – всі дзвінки по території країни безкоштовні. На сайті можна замовити зворотний дзвінок, і співробітник КФ зв’яжеться з вами найближчим часом.

Адреса
м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15
Телефон
0 800 3000 88
Юридична особа
ТОВ «Компаньйон Фінанс»

KF UA відгуки

Компаньйон Фінанс – це стабільна організація, яка надає послуги з кредитування онлайн і в відділеннях компанії. Саме тут кожен повнолітній громадянин України може оформити позику до 15 000 гривень на 180 днів.
Низька процентна ставка, можливість отримання великого кредиту онлайн на тривалий термін залучають нових користувачів. Вони залишають позитивні відгуки про Компаньйон Фінанс, розповідаючи про ввічливих консультантів, лояльні умови і можливості розстрочення мікрокредиту.
Також користувачі мережі говорять про можливість погашення кредиту і про підписання договору з мокрою печаткою у відділенні компанії. Це підвищує довіру і дає можливість особистого підписання друкованого документа.

8
8
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (29 оценок, среднее: 2,59 из 5)
Loading...