«КошельОк» – одна з найнадійніших в Україні компаній з мікрокредитування. Низька процентна ставка, зручний калькулятор на сайті і простота в оформленні позики роблять процес отримання кредиту легким і комфортним.


Нижче ми докладно розповімо про те, що потрібно для отримання позики на сервісі KoshelOk.

Відсоткова ставка

Кожній людині, яка бере кредит, хочеться відразу розрахувати, скільки в підсумку доведеться повернути сервісу. Наприклад, KoshelOk бере 1,62% на добу за свої послуги мікрокредитування. Але сидіти і множити відсотки на дні незручно, тому компанія додала на свій сайт два «бігунка» – просто рухайте обидва, щоб вибрати суму і термін, і сервіс відразу покаже, скільки потрібно буде повернути в цілому.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.62%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Яка можлива сума кредиту?

Розмір мінімального кредиту для нових клієнтів складає 500 грн., А максимального – 2 500 грн., Термін – від 7 до 30 діб.

Також сервіс видає і великі позики на великі терміни. Постійні користувачі сервісу можуть брати кредит до 15 000 грн. на термін до 65 днів.

Позика видається безготівковим переказом на банківську карту, оформлену на ім’я позичальника.

Кому видає кредити KoshelOk?

«КошельОк» лояльний до своїх клієнтів, тому вимоги до них дуже прості. Позичальник повинен відповідати таким критеріям:

 1. Бути громадянином України.
 2. Володіти карткою будь-якого українського банку.
 3. Мати активний номер стільникового телефону.
 4. Не мати відкритих прострочень в інших МФО.
 5. Вік позичальника повинен бути від вісімнадцяти до сімдесяти п’яти років.

Які потрібні документи? Щоб оформити мікропозик в KoshelOk знадобиться лише ІПН і паспорт (старого чи нового зразка). І, звичайно, нікуди не потрібно їхати або йти – подати заявку на кредит можна онлайн.

Плюси та мінусі сервісу

Відгуки користувачів KoshelOk в цілому нейтральні або позитивні. Більшість клієнтів сервісу задоволені співпрацею з ним.
Безумовні плюси МФО «КошельОк»:

 • потрібні тільки паспорт та ІПН для отримання кредиту на карту;
 • заявки розглядаються оперативно;
 • спеціальні умови для постійних клієнтів: можливість брати більшу суму на тривалий термін;
 • ніяких прихованих платежів і комісій;
 • доступ до сервісу цілодобово, сім днів на тиждень;
 • адекватна процентна ставка – 1,62% в день, для українського ринку це не найвищий відсоток. В Україні маса МФО, які пропонують більш жорсткі умови (від 1,75 до 2%);
 • дуже докладна інформація на сайті, всі, що може зацікавити користувача, там є

Підсумок: у сервісу проста онлайн-реєстрація заявки на оформлення позики. Завдяки цьому отримати кредит на карту можна через інтернет, не виходячи з власної квартири. Заявки постійних клієнтів обробляються сервісом практично миттєво. У компанії можлива пролонгація кредиту.

До недоліків KoshelOk можна віднести наступне:

 • мінімальний період мікрокредитування – один тиждень. Деякі МФО видають позики на менший термін (від 1-2 днів). Якщо користувачеві потрібні гроші буквально на пару днів, простіше скористатися послугами інших сервісів;
 • відсутність знижок на перший кредит. Нові користувачі отримують позики на загальних підставах;
  відсутність чату Сервісу підтримки (потрібно дзвонити за телефонами, вказаними на сайті)

Важливо. В процесі обробки анкети позичальника оператори «КошельОк» можуть зателефонувати клієнту для уточнення додаткової інформації.

Ліцензії та документація

На сайті компанії викладені вся необхідна юридична інформація. Щоб ознайомитися з документацією фірми потрібно зайти в розділ «Про нас», і підрозділ «Документи». Тут ви зможете ознайомитися з:

 1. Фінансовою звітністю.
 2. Типовим кредитним договором.
 3. Правилами видачі позик.
 4. Публічною інформацією про компанії.

ТОВ «Кошельок» є на сто відсотків легальної фінансовою організацією, яка має дозвільною документацією, необхідною для надання послуг мікрокредитування. Тому співпрацювати з цим сервісом безпечно і комфортно.

Як взяти кредит онлайн на карту в особистому кабінеті KoshelOk?

Формування заявки на оформлення позики займає мінімум часу. На заповнення анкетних даних у вас піде не більше п’ятнадцяти хвилин. На головній сторінці сервісу виберіть необхідну суму і тривалість послуги. Потім натисніть «Отримати кредит». Відкриється наступне вікно:

Заповніть поля: прізвище, ім’я, по батькові, ІПН, і дату народження. Потім вкажіть свою стать, адреса електронної пошти та номер мобільного телефону. Придумайте пароль для входу в «Особистий кабінет» і введіть його двічі. Обов’язково поставте позначку про те, що даєте згоду на обробку персональних даних. Натисніть на reCAPTCHA, підтвердивши, що ви реальна людина, а не бот. Після цього клікніть «Далі».

Тепер потрібно ввести чотиризначний код, відправлений в SMS на вказаний вами раніше номер мобільного телефону.

З цього моменту починається заповнення анкетних даних. Вкажіть місце народження, а також зробіть позначку щодо того, міняли ви своє прізвище. Виберіть тип паспорта (старий або новий). Введіть серію, номер, ким і коли був виданий документ. Тепер перегорніть анкету нижче.

Введіть дані про свій сімейний стан, кількість дітей і освіту. Нижче вкажіть два контактних особи, готових підтвердити вашу особистість. Це може бути один, родич, сусід або колега по роботі.

Нижче потрібно завантажити фотографії ІПН, першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта (прописка). Також необхідно зробити Селфі з розкритим посвідченням особи. Завантажте його на сайт. Тепер клацніть на кнопці «Далі».

Наступний крок – введення даних про місце проживання. Тут потрібно вказати індекс, місто, регіон, форму житла, вулицю, номер будинку і квартиру. Вкажіть термін проживання за даною адресою. Якщо ви живете не за місцем офіційної реєстрації, приберіть «галочку» у відповідному пункті, а потім введіть інформацію.

Далі необхідно вказати інформацію про місце роботи, і доходів. В цьому розділі анкети також потрібно ввести рівень своїх витрат, і мета отримання кредиту.

Далі користувач повинен верифікувати свою банківську картку. Вкажіть її номер і клацніть на кнопці «Далі».

Введіть номер карти, термін її дії та CVV2. Тисніть «Перевірити». На вашому рахунку буде заблокована сума від 0,01 до 6 грн. Через деякий час вона повернеться на карту.

Тепер ще раз уточніть суму і термін позики. Зверніть увагу, що максимальний період кредитування становить всього 15 днів. Відзначимо, що у різних користувачів можливості по першому займу можуть відрізнятися.

Натискайте «Далі», і чекайте рішення по вашій заявці. В ході її обробки представники KoshelOk можуть передзвонити вам, або контактним особам, зазначеним в анкеті. У разі позитивного рішення, користувачеві потрібно підписати договір електронним підписом. Це робиться за допомогою введення коду, що відправляється на телефон позичальника. Через кілька хвилин після підписання кредитного договору на ваш картковий рахунок надійдуть кошти.

Що робити, якщо сервіс KoshelOk відмовив у кредиті?

Відмова в послузі мікрокредитування може бути викликаний декількома факторами. Проблема найчастіше є наслідком:

 1. Помилок, допущених при заповненні заявки. Неправильна дата народження, серія і номер паспорта та інші неточності гарантовано приведуть до відмови. Обов’язково перевіряйте вводяться вами дані.
 2. Прострочення за відкритими кредитами в інших МФО. Сервіс досить лояльний до клієнтів з поганою кредитною історією. Однак, наявність прострочень в інших мікрокредітних організаціях можуть стати причиною відмови.
 3. Низький дохід. Компанія не видає кредити користувачам, які не здатні обслуговувати позику і своєчасно погашати заборгованість. У таких випадках компанія може відмовити або запропонувати меншу суму кредитних коштів.

За його користувачів KoshelOk, це досить лояльна компанія, з якою можна вигідно співпрацювати.

Акції та вигідні пропозиції

У компанії діє постійна акція “Приведи друга”, яка дозволяє отримати по 200 гривень за кожну людину. Що потрібно робити:

 • відправити посилання з особистого кабінету;
 • простежити, щоб друг перейшов по ньому та оформив позику;
 • отримати гроші на рахунок.

Як погасити позику KoshelOk?

Погашення мікропозик, виданого сервісом, здійснюється дуже просто. У користувачів є такі можливості:

 1. Відділення банків. У квитанції потрібно вказати реквізити МФО, а в призначенні платежу – номер кредитного договору. Платіжне доручення також можна роздрукувати в своєму «Особистому кабінеті» на сайті. Враховуйте, що банківські перекази обробляються до трьох робочих днів.
 2. Термінали самообслуговування. Виберіть назву компанії, і вкажіть платіжні дані. Якщо в терміналі немає назви компанії, виконати оплату можна за реквізитами (за аналогією з попереднім способом). Після внесення готівкових коштів буде роздрукована квитанція, яку рекомендується зберегти.
 3. Сайт компанії. Зайдіть в «Особистий кабінет», і виберіть відповідний пункт. Вкажіть суму переказу і підтвердіть його. Після цього кошти з вашої банківської картки надійдуть на рахунок МФО, заборгованість буде погашена.

Останній спосіб – найпростіший і зручний. Він дозволяє погашати борги, не виходячи з власного будинку або квартири. Для цього вам знадобиться тільки мобільний телефон і інтернет.

Прострочення в «КошельОк»: що робити?

Як росте заборгованість після прострочення?

 • Через 24 години з дати повернення позики, зазначеної в договорі, ставка за користування кредитними коштами зросте до 3%.
 • Через 30 днів сервіс нарахує штраф, який складе 50% від суми позики.
 • Через 99 днів від дати повернення мікрокредиту нарахування відсотків припиниться.

Увага! Умови роботи сервісу не припускають реструктуризації боргу. Тому необхідно чітко виконувати свої зобов’язання перед компанією.

Пролонгація кредиту

Початковий термін позики можна продовжити. Для цього передбачена процедура пролонгації. Щоб скористатися нею зайдіть в «Особистий кабінет», і натисніть відповідну кнопку. Для продовження кредиту потрібно заплатити нараховані на поточний момент відсотки. Число пролонгацій не обмежена.

Контакти

На сайті «КошельОк» присутні вся необхідна контактна інформація:

Адреса
Київська область, Києво-Святошинський район, село Чайки, вулиця Антонова, 8А
Телефон
(093) 238 20 20,
(095) 238 20 20,
(096) 238 20 20
Юридична особа
ТОВ «Кошельок»

Відгуки про «КошельОк»

Компанія працює на українському ринку кілька років. Відгуків користувачів про роботу МФО не так багато. В цілому користувачі задоволені швидкістю обробки заявок. З мінусів виділяють відсутність акцій і програми лояльності.

8
4
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...