Мікрофінансова компанія КредитКафе надає фінансову допомогу безпосередньо у відділеннях, які працюють не тільки в Києві, а й в п’ятдесяти містах України. Працює з 2014 року. КредитКафе особистого кабінету клієнта на сайті не має, позики в дистанційному режимі не видає.

Кредит в KreditKafe: умови, ставки, можливості

Онлайн можна отримати тільки консультацію інформацію про послуги. Через інтернет можна подати заявку, а ось гроші вам видадуть готівкою в обраному вами відділенні. Сайт досить зручний, що не перенасичений зайвою інформацією. Працює на двох мовах: російській і англійській. Є онлайн-чат з співробітниками компанії, при виникненні питань завжди можна звернутися і отримати професійну консультацію.

Відсоткові ставки, суми, терміни

Ставка за використання позикових коштів становить 2% в день. До першого продовження оплата фіксована. Якщо ви вирішите погасити кредит раніше терміну зазначеного в договорі, то все одно відсотки потрібно оплатити за весь термін.

У KreditKafe можна позичити гроші на сім або 14 днів. Ліміт позикових коштів від 1000 до 10000 грн. Сума позики може бути такою: 1000, 1500, 2000, 3000, 4000, 5000, 6000 або 7000 грн.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Після продовження терміну використання кредитного договору процентна ставка нараховується за кожен день використання грошей KreditKafe.

Приклад. Ви вирішили взяти одну тисячу гривень на тиждень. Оплата складе 140 грн. В кінці терміну потрібно повернути 1140 грн. Якщо заходите оформити пролонгацію і продовжити дію договору – оплачуєте тільки відсотки і можете далі користуватися кредитом (термін аналогічний первинному).

Умови видачі

Фінансова мережу КредитКафе надає свої послуги в великих містах нашої країни і постійно розширює географію присутності. Адреси відділень легко знайти на сайті компанії.

«Зарядитися грошима» можуть всі громадяни України. Вікова категорія позичальників від 18 до 70 років.

З документів потрібен тільки паспорт та ІПН, без всяких довідок. Обов’язковою є постійна реєстрація на території України. Все дуже просто. Нікою паперової тяганини і біганини по різних інстанціях за документами.

Переваги та недоліки

Тут нададуть допомогу всім працездатним громадянам, які мають постійний дохід. Зовсім не обов’язково, щоб він був офіційним. KreditKafe лояльно ставиться до своїх клієнтів і не вимагає від них копії трудової книжки завіреної роботодавцем або довідки про розмір заробітної плати. У цій компанії довіряють своїм позичальникам.

Реєстрація в КредітКафе не зажадає від вас багато особистого часу. Буквально одна хвилина. Заявку в КредитКафе можна подати онлайн, в дистанційному режимі, а ось підписати документи і отримати кошти вже у відділенні.

Хтось скаже, що не дуже зручно – за грошима потрібно йти до відділення, не можна отримати в КредитКафе кредит на банківську карту. З одного боку це так і є.

Але подібні мікрофінансові послуги вигідні тим, хто не має доступу до інтернету і не може провести всі операції онлайн. Наприклад, у людини зламався комп’ютер, на ремонт якого і потрібні позикові кошти.

Компанія кредитує громадян до 70 років. Не дивлячись на розвиток сучасних технологій, багато громадян старшого покоління не вміють користуватися інтернетом. Для цієї категорії людей послуги KreditKafe краще рішення. Тут як в банку, але набагато швидше і кредит видадуть нема на картку, а готівкою.

Також, подібний тип фінансових послуг буде вигідним для тих, хто не хоче світити в інтернеті номер банківського пластику. Або у людини зараз немає карти, вона знаходиться на перевипуску і недоступна для використання, а гроші потрібні зараз. Тоді взяти кредит в компанії КредитКафе краще рішення.

Дуже зручно, що заявку можна відправити в будь-який зручний час, в цілодобовому режимі, без вихідних і святкових днів.

Зверніть увагу! Компанія веде свою діяльність чесно і відкрито! Тут:

  • не беруть оплату за розгляд заявки;
  • не вимагають поручительство сторонніх осіб або майно забезпечення;
  • надають тільки фінансові послуги, немає ніяких посередницьких або консультаційних послуг;
  • від населення приймається тільки оплата за кредит, ніяких зайвих витрат;
  • особиста інформація клієнтів надійно зберігається.

Ліцензії КредитКафе

Фінансова компанія «Партнер Фінанс» під торговою маркою «КредитКафе» веде свою діяльність на основі ліцензії виданої Нацкомфінпослуг.

 

Як взяти кредит

Видача позикових коштів здійснюється дуже просто потрібно виконати кілька кроків.

Заявку можна подати в дистанційному режимі. Потрібно клікнути на кнопку у верхньому правому кутку головної сторінки.

 

Далі необхідно заповнити просту анкету. Щоб відзначити всю необхідну інформацію у вас піде не більше хвилини особистого часу. Рішення компанія приймає досить швидко. Клієнту на телефон надійде повідомлення, після якого призначать зустріч у відділенні.

У представництві компанії клієнт проведе не більше п’ятнадцяти хвилин. Поки буде виконуватися оформлення документів, вам запропонують випити чашку ароматної кави або чаю! А в банку вам хоч раз пропонували чай? Хіба що довгу чергу і кілька годин очікування поки вас обслужать. Видача готівки проводиться безпосередньо у відділенні, відразу після укладення договору.

Як бути впевненим, що гроші точно дадуть, або Що робити, якщо вам відмовили?

Кредитна компанія зацікавлена ​​в достовірної інформації про розмір ваших доходів і вашому працевлаштуванні. У вас нестабільні доходи? Навіть це не є приводом для відмови у фінансовій допомозі. Необхідно точно вказувати всі свої дані і повну інформацію про вашому роботодавця.

Якщо вам все-таки відмовили, ще раз перевірте інформацію, зазначену в анкеті, можливо, ви десь просто помилилися. Спробуйте подати заявку повторно, щоб в компанії зрозуміли, що ви не шахрай, а просто помилилися при заповненні інформації.

Всім відомий алгоритм при зверненні в будь-яку фінансову установу, не тільки в КредітКафе – ніякого обману. Якщо при оформленні анкети ви навмисно спотворили якісь дані або вигадали інформацію – під час перевірки все стане ясно, і вас можуть внести в чорний список, тоді вже будуть відмовляти багато кредиторів.

Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, то уточніть всю необхідну інформацію перед подачею заявки.

Причиною відмови може стати велика кредитне навантаження. Можливо, ви недавно закрили кредит в сторонньому банку, але звідти не встигли передати інформацію в УБКІ. І під час перевірки в KreditKafe вирішили, що ви злісний неплатник і маєте непогашені борги.

Важливо. Щоб не отримувати відмови по мікропозик і побудувати довготривалі відносини з KreditKafe потрібно бути чесним і відкритим.

Промокод і програма лояльності Кредит Кафе

КредітКафе промокод – це спеціальний код на знижку від відсоткової ставки або інші більш вигідні умови кредитування. МФО може надавати його постійним клієнтам, які вже підтвердили свою платоспроможність і фінансову дисциплінованість.

Програма лояльності передбачає швидке і комфортне обслуговування постійних клієнтів. Щоб скористатися позикою вперше, потрібно відвідати відділення з паспортом, ІПН і заповнити анкету. На оформлення і підписання договору піде приблизно 15 хвилин. Постійні клієнти при наступних зверненнях обслуговуються за три хвилини. Де ще так швидко вам видадуть кредит?

Як повернути гроші?

Оскільки ця МФО працює тільки через відділення, то і погашення можливе тільки в представництвах компанії. Щоб виконати свої зобов’язання за договором необхідно просто прийти з необхідною сумою в відділення.

Сплатіть швидко і без черг! Уточнити розташування найближчого відділення, можна зателефонувавши за телефоном, вказаним на головній сторінці сайту.

Прострочення

Позичальник зобов’язаний в термін, встановлений в договорі забезпечити повну оплату позики. Якщо він своєчасно не проводить оплату мікропозик, то буде застосовуватися штрафні санкції. Пеня складе 2% від суми боргу за кожну добу прострочення.

В інтересах позичальника виконати зобов’язання точно в строк. Але все ж, якщо виникли непередбачені обставини, які можуть зірвати терміни або перешкоджають повній оплаті потрібно відразу звернутися в офіс або подзвонити на гарячу лінію мережі KreditKafe і розповісти, що ви не знаєте, як повернути гроші.

Пролонгація

У тих випадках, коли клієнт розуміє, що не може оплатити весь борг, можна порекомендувати пролонгацію. Це опція для продовження терміну використання позики.

Потрібно оплатити відсотки, що набігли і далі використовувати мікрокредит на законних підставах. Таким чином, можна уникнути нарахування пені, попадання в списки злісних неплатників і кредитна історія буде без негативних оцінок.

Контакти

Адреса
02121, г. Киев, ул. Харківське шосе, 201-203, оф. 43
Телефон
(044, 063, 067, 095) 3-600-500
Графік роботи
Графік роботи центрального відділення KreditKafe:
Пн-Пт: 09.00-18.00 (без перерви)
Сб-Нд: вихідний.
Ліцензія Нацкомфінпослуг
Код ЄДРПОУ 38327699
Юридична особа
ТОВ «Партнер Фінанс»

Інші види контакту

Можна клікнути на кнопку в верхньому кутку головної сторінки сайту і замовити зворотний дзвінок або написати повідомлення прямо з офіційного порталу в інтернеті. Також можна поспілкуватися з фахівцем компанії в онлайн-чаті.

KreditKafe відгуки

В інтернеті позитивні відгуки про КредитКафе. На підставі отриманої інформації ми можемо рекомендувати дану МФО як хорошого кредитора.

Це чесна компанія, яка веде свою роботу відкрито і прозоро. Клієнтам не нав’язуються додаткові послуги. Співробітники в відділеннях привітні, обслуговування професійне. Але деяким позичальникам хотілося б, щоб компанія розширила сферу послуг і почала видавати кредити в онлайн режимі.

Сподіваємося, наш огляд буде вам корисним. Якщо інформація надана в недостатній мірі, можете зателефонувати на support і отримати більш детальну консультацію або звернеться до найближчого відділення, адреса якого можна легко дізнатися на сайті КредитКафе.

3
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Loading...