Мікрокредітна компанія “Loany” існує на ринку з 2016 року. Її діяльність спрямована на видачу позик у режимі онлайн. Взяти кредит від “Loany” можна на суму від однієї тисячі гривень до 25 тисяч.

Тут встановлюється ліміт по кредиту для кожного клієнта в індивідуальному порядку. На доступну суму позики може вплинути кредитна історія, інформація, зазначена в анкеті, а також оцінка платоспроможності позичальника. Відгуки людей про роботу “Loany” вельми позитивні, сервіс відзначають, як надійний і стабільний.

Детальна інформація про кредити в “Loany”

Мікрофінансова організація працює не зовсім так, як компанії аналоги. Ви можете оформити кредит у “Loany” на суму до 25 тисяч гривень, хоча більшість фірм не надають позики більш, ніж на 15 000. Відмінність є і в тривалості терміну кредитування – якщо вибрати певний тип позики, то виплачувати його можна протягом року. Що особливого може запропонувати “Loany” своїм клієнтам?

Відсоткові ставки

Відсотки, які доведеться виплатити за використання грошей, залежать від суми кредиту, тривалості терміну кредитування і виду позики. У компанії пропонують оформити або терміновий кредит, або розумний.

Терміновий кредит – передбачає термін не більше тридцяти днів, а сума позики може бути не менше однієї тисячі гривень, і не більше шести. Погасити кредит необхідно або в останній день, або раніше. При достроковому погашенні сума нарахованих відсотків буде перерахована.

Розумний займ – від 6 тисяч гривень до 25 тисяч, його можна оформити на строк до трьох місяців. Оплачується такий кредит фіксованими платежами щомісяця. Доступна можливість погасити кредит раніше терміну, що дозволить знизити процентні нарахування.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.60%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Сама відсоткова ставка не встановлюється для всіх єдина – вона розраховується індивідуально, в залежності від кредитного рейтингу клієнта. В середньому розмір відсотків становить від 0,6% до 1,8% щодня.

Для того щоб розрахувати процентну ставку за своїм кредитом, досить скористатися кредитним калькулятором на головній сторінці сайту. Спочатку виберете, який саме займ вас цікавить, після чого вкажіть його суму і тривалість за допомогою індикаторів. Тривалість термінової позики вимірюється днями, а розумної – в місцях.

З правого боку ви зможете бачити, на яких умовах отримаєте кредит на банківську карту від “Loany”. Тут вказано крайній термін повернення грошей, процентні нарахування і підсумкову сума до оплати.

Хто може взяти кредит в Лоані

Для того щоб скористатися послугами компанії і отримати кредит на банківську картку від “Лоані”, досить відповідати наступним вимогам:

 1. Мати паспорт громадянина України.
 2. Постійно проживати на території країни, мати українське громадянство.
 3. Володіти карткою будь-якого українського банку;
 4. Мати можливість виходу в інтернет і діючий мобільний номер телефону.
 5. Мати ідентифікаційний номер.

Дані про доходи та місце роботи необхідно вказати в реєстраційній формі, проте підтверджувати їх документально немає необхідності.

Переваги та особливості мікрофінансової компанії “Loany”

При виборі фінансового партнера, кожен намагається знайти оптимальну для себе організацію, умови співпраці з якої відповідають всім побажанням. Іноді важливим критерієм вибору стає процентна ставка або максимально доступна сума позики, в інших випадках важлива тривалість кредитування або лояльні умови для продовження позики. Компанія “Loany” має низку переваг, до яких слід віднести наступні:

 • Погасити кредит можна різними способами, все залежить від того, який є найбільш зручним для клієнта;
 • У компанії працює гаряча лінія, по якій завжди можна отримати допомогою співробітників в оформленні, погашенні або пролонгації позики;
 • Зручна та швидка реєстрація займає мінімум часу;
 • На обробку запиту йде не більше півгодини;
 • Для клієнтів доступна реструктуризація боргу;
 • Зручні типи кредитування, взяти кредит можна на максимальний термін в місяць або рік, залежить від обраного варіанту;
 • Досить велика сума кредиту для нових клієнтів;
 • Не потрібна довідка про доходи з офіційного місця роботи для отримання позики;
 • Для кожного позичальника в індивідуальному порядку підбираються умови кредитування;
 • Постійно діють акції та бонусні програми для всіх клієнтів;
 • Для того щоб отримати кредит онлайн не треба їхати до відділення компанії, все можна оформити через інтернет, не виходячи з дому.

Є й деякі особливості роботи сервісу, які теж слід враховувати при прийнятті рішення про співпрацю:

 • Підвищення відсоткової ставки по кредиту для боржників;
 • Кредити в Лоані не видають на суму менше, ніж 1000 гривень;
 • Всі умови кредитування за підсумком формуються індивідуально.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія працює на законних підставах. Є ліцензія, яка дозволяє здійснювати фінансову діяльність в сфері кредитування громадян країни. У 2016 році було отримано свідоцтво про реєстрацію підприємства, як фінансової установи. Ознайомитися з юридичною інформацією про компанію можна на офіційному сайті.

Як взяти кредит онлайн в Loany

Отримати кредит на картку можна, відправивши заявку на розгляд через комп’ютер, ноутбук або свій смартфон. Процедура досить швидка і проста, розібратися з роботою сервісу зможе кожен. Пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією, яка значно полегшить процес реєстрації на сайті.

Покрокова інструкція отримання кредиту від Лоані

 1. Виберете тип кредиту на кредитному калькуляторі. Тут же вкажіть бажану суму позики, а також строк кредитування. Ознайомтеся з умовами отримання грошей, якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку “Оформити”.
 2. Створіть свій обліковий запис для входу в особистий кабінет. Для цього внесіть основну інформацію про себе в анкету українською мовою. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку “Далі”.
 3. Після цього зайдіть в свою електронну пошту і перейдіть за посиланням, яке вказано в листі від мікрофінансової організації. Так ви підтверджуєте свою реєстрацію, і потрапляєте в особистий кабінет.
 4. Тут вже відбувається реєстрація заявки на отримання кредиту. Послідовно заповніть всі анкети, які запитують вашу адресу (фактичну та адресу проживання), сімейний стан, інформацію про освіту, роботу, доходи, і так далі. В анкетах докладно розписано, що треба вказати і в якому полі, це не викличе ніяких складнощів.
 5. Знадобиться вказати контакти людини, яка зможе підтвердити інформацію, яку ви надали фірмі. Це може бути ваш друг, знайомий, колега або родич. Співробітник фірми може зв’язатися з ним, і уточнити необхідні відомості.
 6. Тепер внесіть номер вашої банківської картки, її код і термін дії. Для верифікації карти система заблокує на рахунку невелику суму, яку потрібно буде вказати в спеціальному полі. Після цього карта буде закріплена за вашим обліковим записом, а гроші повернуті на рахунок.
 7. На останньому кроці вам належить ознайомитися з кредитною угодою. Уважно прочитайте всі умови співпраці. Якщо вас все влаштовує, підпишіть договір. Вам прийде повідомлення із спеціальним кодом, який потрібно буде ввести в якості свого підпису і підтвердження згоди на співпрацю.
 8. На очікування відповіді від системи піде не більше тридцяти хвилин.

Отримано відмову по кредиту – причини

У Loany дуже високий відсоток по видачі кредитів новим клієнтам, але іноді компанія відмовляється від надання кредитних коштів. Причини можуть бути наступні:

 1. Ви оформляєте повторний кредит відразу після того, як погасили минулий займ. Необхідно почекати деякий час поки дані системи будуть оновлені, і після цього відправляти заявку.
 2. В анкеті ви допустили помилку. Це може бути проста помилка, чи помилкова інформація про себе, пропущений символ або неправильні дані документів. Всі ці неточності однаково розцінюються як спроба обдурити систему, що призводить до негативної відповіді. Перевіряйте всю інформацію, яку ви вказуєте в анкеті, перш, ніж відправляти її на обробку.
 3. У вас є прострочення по кредитах, яке до цих пір не погашено. Якщо ви не знаєте, що це за заборгованість, зв’яжіться з кредитним бюро, щоб з’ясувати її походження.
 4. Зазначена банківська карта прострочена або на балансі недостатньо грошей для проходження верифікації. Перевіряйте баланс картки перш, ніж приступати до заповнення анкет, а дані про термін дії можна подивитися на лицьовій стороні картки.
 5. Співробітник не зміг зв’язатися з позичальником – тримайте свій телефон поруч, щоб встигнути відповісти на дзвінок.

Промокоди для Loany

Компанія не використовує промокодів в своїй роботі. У Лоані діє дуже цікава і вигідна бонусна програма. Позичальники можуть збирати бонуси, виконуючи прості завдання, наприклад, реєструючись в системі або проходячи тести на фінансову грамотність. Так само бали приносить і кожна своєчасно виплачена позика. Використовувати ці бонуси можна для погашення заборгованостей або оплати відсотків при продовженні позики.

Крім того, компанія Loany пропонує систему лояльності для своїх клієнтів. Завдяки ній можна підвищувати свій кредитний ліміт і зменшувати процентні ставки. Вся інформація про нові акції з’являється на офіційному сайті компанії. Можна підписатися на розсилку від Loany, щоб першим отримувати повідомлення про нові акції та розіграші.

Актуальні акції

 1. Акція “Приведи друга” – якщо хтось із ваших знайомих оформить кредит по вашому посиланню, то ви гарантовано отримаєте 150 гривень на свій рахунок. Зверніть увагу, що термін дії посилання 30 днів.
 2. “Літо з подарунками” – можливість виграти корисні гаджети за оформлення позики або її пролонгацію. Все, що потрібно зробити – встигнути отримати гроші в період з 01.06.2021 по 15.07.2021 року. У списку подарунків – смарт-годинник, портативна колонка та смартфон.

Як погашати борг в Лоані

Існує кілька способів оплатити заборгованість в мікрофінансової організації. Кожен клієнт може вибрати зручний для себе спосіб, головне, враховувати особливості цих варіантів.

 1. Погасити борг можна в особистому кабінеті. Для цього необхідно мати потрібну суму грошей на картці. Кошти будуть нараховані протягом декількох хвилин.
 2. Можна оплатити кредит через касу будь-якого українського банку або онлайн додатку банківської організації, наприклад, Приват 24. У відділеннях банку стягується комісія за переказ грошей, вона становить не більше 1,5% від всієї суми. Гроші можуть надійти на рахунок протягом трьох днів.
 3. Розрахуватися з заборгованістю можна через термінали самообслуговування. Важливо зберігати чек про операцію до того моменту, поки в особистому кабінеті не з’явиться інформація про надходження грошей на рахунок компанії. Кошти можуть йти на протязі трьох днів.
 4. Бонусна програма. Якщо у вас є достатньо бонусів на рахунку, з їх допомогою можна погашати кредити.

Прострочення та його наслідки

Як і в більшості мікрофінансових компаній, за прострочення платежу хоча б на один день нараховуються додаткові відсотки. Штрафні санкції також формуються індивідуально, залежно від особливостей кредитування клієнта.

Loany співпрацює з кредитним бюро, тому заборгованість по внесках може негативно відбитися на кредитній історії. Крім того, будьте готові до дзвінків співробітників, які будуть постійно нагадувати про вашу заборгованості. Якщо клієнт не вирішить проблему за певний час, справу про його прострочення буде передано в суд або колекторську організацію.

Пролонгація позики в Loany

Для того щоб уникнути зростання процентної ставки, можна скористатися послугою пролонгації позики. Бажано зробити це до того, як почне нараховуватися пеня, тобто до закінчення терміну кредитування. Для того щоб відстрочити платіж, необхідно оплатити процентні нарахування по кредиту, відстрочка поширюється лише на тіло позики. Скористатися послугою можна через особистий кабінет, діючи відповідно до інструкцій.

Кредит, оформлений як термінова позика, можна продовжити на термін до тридцяти днів, а гроші, які ви взяли під розумний займ – аж до півроку. Послуга пролонгації безкоштовна.

Контакти

Адреса
04116, м.Київ, проспект Перемоги, будинок 26, офіс 129
E-mail
support@loansinfo.com.ua
Телефон
0 800 300 359
Графік роботи
з 09-00 до 19-00 в будні дні, в суботу - з 10-00 до 17-00, неділя - вихідний.
Ліцензія Нацкомфінпослуг
ліцензія IK, № 168 від 02.06.2016 р
Юридична особа
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "АКТИВ-ІНВЕСТ"

Відгуки про Loany

Вигідні умови для всіх клієнтів – запорука успіху компанії, яка не підводить вже не один рік. Так клієнти задоволені сервісом і, судячи з відгуків про компанії, рекомендують його.

4
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...