МФО «Містер Мані» пропонує привабливі умови видачі мікропозик. У цій статті ми розглянемо переваги і недоліки онлайн кредиту «Містер Мані».

Відсоткова ставка

Плата за послугу кредитування виражається у відсотках, які нараховуються на тіло позики. У компанії Mr Money вони становлять 1,7% на добу. На сайті присутній зручний калькулятор – просто виберіть розмір кредиту і його термін, і нижче з’явиться точна сума, яку потрібно буде повернути.

Унікальність даного сервісу в тому, що мінімальна сума позики – 100 грн і її ви можете взяти навіть на 1 день. І в перший день відсотки не нараховуються, на суму позики нараховується комісія за все в 20 грн. Тобто, якщо вам потрібно перепозичити десь невелику суму на день-два – Містер Мані якраз те, що вам потрібно.
Взагалі, термін, на який видається кредит – від 1 до 60 днів.

Також, в особистому кабінеті є шкала кредитного рейтингу. Спостерігаючи за нею, ви зможете оцінити свої шанси на отримання великих позик (при повторному зверненні).

Виплати відбуваються на банківську карту, оформлену на ім’я клієнта.

Зверніть увагу – інформація про умови кредитування на сайті не зовсім актуальна і умови можна дізнатись за телефоном гарячої лінії або в месенджер-чаті.

Для вашої зручності ми наводимо актуальну інформацію.

Умови для нових клієнтів:

 • Сума позики від 100 до 3000.
 • Терміни – від 1 до 30 днів
 • Відсоткова ставка – 1,7%

Умови для постійних клієнтів:

 • Сума позики від 100 до 6 000 грн.
 • Термін кредитування – від 1 до 60 днів
 • Процентна ставка – 1,7%

Для клієнтів існує можливість пролонгації.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
100 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.70%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.70%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Кому надає гроші в кредит MrMoney?

Отримати кошти в цьому сервісі простіше, ніж у банку. Однак навіть тут є деякі обмеження. Мікропозики видаються особам:

 • У віці від 20 років.
 • Тим, хто має громадянство України.
 • Що має власну карту будь-якого українського банку.
 • Які не мають ВІДКРИТИХ прострочень.

При оформленні позики знадобиться ІПН та паспорт. У позичальника також повинен бути активний номер мобільного телефону. Щоб отримати мікрокредит потрібен доступ до інтернету і можливість зробити власні фото з розгорнутим на першій сторінці паспортом в руці.

Переваги і недоліки «Містер Мані»

Відгуки людей про «Містер Мані» свідчать, що цоьму МФО довіряють багато користувачів. Серед переваг компанії виділимо наступні:

 • для отримання позики потрібен тільки паспорт, код і номер телефону українського оператора;
 • можливість схвалення заявки навіть в тому випадку, якщо кредитна історія позичальника не ідеальна;
 • відсутність необхідності надавати довідку про доходи;
 • доступна послуга пролонгації боргу;
 • швидка обробка клієнтських заявок;
 • моментальний відповідь операторів Гарячої лінії (дзвінки безкоштовні)

Щоб отримати кредит в «Містер Мані» не потрібно відвідувати відділення МФО в місті, потрібно лише мати доступ в інтернет. Оформлення позик відбувається цілодобово, 24/7. Час отримання відповіді по заявці – від 2 до 7 хвилин.

«Містер Мані» має і ряд недоліків. Серед них:

 • Відносно висока процентна ставка. На ринку мікрофінансових послуг працюють компанії, які надають позики під ~ 1,60%.
 • Невелика сума кредитування для нових клієнтів. Межа становить 3000 грн.
 • Деякі конкуренти «Містер Мані» дають видають новим позичальникам великі суми – до 4 000 грн.
 • Відсутність привітального бонусу – «Перший кредит під 0,01%» (такий бонус є у багатьох МФО). Нові клієнти не мають можливості взяти перший мікропозик під символічний відсоток. Звичайно, компанія влаштовує акції та по промокоду можна отримати бонуси, але у більшості МФО для нових клієнтів 0,01% встановлено за умовчанням.
 • На сайті компанії немає чату Служби підтримки. Доводиться телефонувати за номером Гарячої лінії.

В ході розгляду заявки співробітники компанії можуть передзвонити для уточнення інформації вам, а також особам, чиї телефони ви вказали при заповненні анкети-заявки.

Ліцензії та інші документи

На сайті МФО «Містер Мані» в відповідному розділі викладені всі основні документи, з якими буде корисно ознайомитися потенційних позичальників. Серед них:

 1. Свідоцтво про реєстрацію.
 2. Статут.
 3. Аудиторський висновок.
 4. Фінансова звітність.
 5. Правила видачі позик.
 6. Типовий кредитний договір.
 7. Згода на обробку персональних даних.
 8. Інформацію про керівника компанії.
 9. Дані юридичної особи.

МФО «МістерМоней» – на 100% легальна структура. Працювати з нею безпечно з правової точки зору. Головне вчасно погашати позику.

Як взяти кредит в особистому кабінеті «Містер Мані»?

Оформлення заявки на отримання позики не займе багато часу. Процедура гранично проста, і не вимагає від користувача ніяких специфічних знань і навичок. Для початку потрібно пройти реєстрацію в «Містер Мані». Для цього натисніть на відповідну кнопку. Перед вам з’явиться наступне вікно:

Заповніть всі поля та клацніть на кнопці «Реєстрація». Далі потрібно верифікувати ваш телефонний номер. На нього буде відправлений чотиризначний код, який слід ввести в формі, що з’явилася.

Після відкриття «Особистого кабінету» в компанії «Містер Мані» виберіть необхідну суму позики і його термін. Натисніть «Далі».

Заповніть реєстраційні дані. У їх числі номер мобільного телефону, e-mail, освіта, стать і т. д.

Тепер введіть адресу прописки: область, місто, вулицю, номер будинку і квартиру. Також потрібно вказати домашній телефон, якщо такий є. Вкажіть фактичну адресу проживання, якщо вона не збігається з пропискою.

Наступний крок – позичальник повинен зробити своє фото з паспортом, відкритим на першій сторінці. Цей етап не є обов’язковим, але він істотно підвищує шанс позитивної відповіді по заявці.

Тепер потрібно ввести дані документів. Введіть номер ІПН, дату свого народження, серію і номер паспорта або ID-карти. Також вкажіть де було видано посвідчення особи.

Додайте дані про свою банківську картку. Для цього натисніть на кнопочку «Додати карту».

У вікні, потрібно ввести номер картки, термін її дії. Також введіть ім’я, вказане на карті і CVV2 код, розміщений на її задній стороні. Натисніть «Далі».

На вашій кредитній карті заблокують випадкову суму до 5 гривень. У новому вікні необхідно ввести її. Після цього картка буде додана до вашого аккаунту на сервісі. На наступному етапі потрібно ознайомитися з умовами кредитного договору, клікнувши по відповідному повзунку. Після цього натиснути «Отримати». Через 7 хвилин вас сповістять про рішення, яке було прийнято сервісом за вашою заявкою. Якщо воно буде позитивним вам буде перерахований компанією «Містер Мані» кредит на банківську карту.

Якщо «Містер Мані» не дав мікропозику, що робити?

Причини відмови в отриманні мікропозики можуть бути різними. Найбільш типовими з них вважаються такі:

 1. Прострочення по позиках в інших фінансових установах. У цьому випадку, щоб вплинути на ситуацію потрібно погасити свої борги.
 2. Помилки при введенні даних. Будь-яка неточність в номері паспорта, ІПН і інших відомостях призведе до однозначного відмови. Тому потрібно ретельно перевірити зазначену вами інформацію.
 3. Помилка системи. Якщо ви берете повторний займ відразу ж після закриття попереднього кредиту, дані на сервісі можу не встигнути оновитися. В цьому випадку потрібно просто трохи почекати, і повторити спробу.

Причиною відмови також можуть бути низькі доходи і деякі інші фактори. Відзначимо, що сервіс «Містер Мані» рідко відмовляє в отриманні позики.

Що таке промокод і навіщо він потрібен?

МФО MRMoney іноді проводить акції для нових і постійних клієнтів, які дозволяють оформити кредит за пільговою процентною ставкою. Промокод потрібно вводити в спеціальне поле на початковому етапі заповнення заявки. Це прекрасний спосіб отримати кредитні кошти на більш привабливих умовах.

Як погасити кредит в «Містер Мані»?

Щоб внести оплату за своїм займу потрібно використовувати один з декількох варіантів погашення боргу. У позичальників є можливість:

 1. Внести кошти через «Особистий кабінет». Потрібно увійти в свій аккаунт і клікнути по відповідній кнопці – «Погашення кредиту».
 2. Платіж через термінал I-Box готівкою, вибравши “Банківські, кредити і страхування / mrmomey”
  Платіж через термінал «Приват Банку». У день погашення cформіруйте в «Особистому кабінеті» квитанцію.
 3. Для цього виберіть спосіб погашення – «Платіжний термінал». Після цього можна вносити кошти за вказаними реквізитами через термінали «Приват Банку». Погашення відбувається в той же день.
 4. Через касу банку. Необхідно вказати реквізити з вашого кредитного договору та його номер обов’язково вписати в графу «Призначення перекладу». Враховуйте, що при такому способі погашення боргу ваш платіж може оброблятися до трьох банківських днів.

З усіх перерахованих варіантів внесення коштів перший – самий зручний і простий. Головне, щоб на карті позичальника було достатньо коштів для здійснення платежу.

Прострочення в «Містер Мані»: що робити?

Якщо позичальник не має можливості погасити кредит своєчасно, йому потрібно повідомити МФО про свою проблему на гарячу лінію «Містер Мані». У будь-якому випадку за прострочення буде нараховано штраф. Компанія намагається бути лояльною до своїх клієнтів. У кожному конкретному випадку знаходять індивідуальний підхід до вирішення проблеми. Основна пропозиція від компанії «Містер Мані» – реструктуризація. Борг буде розбитий не кілька частин, які потрібно внести в чітко встановлені терміни.
Але все ж, краще оформляти пролонгацію – це набагато простіше і швидше.

Пролонгація позики

Щоб продовжити термін користування кредитом від «Містер Мані» досить оплатити нараховані відсотки. Така процедура називається пролонгацією. Вдаватися до неї можна нескінченну кількість разів. Обмеження на пролонгацію мікропозик можуть стосуватися тільки тих кредитів, які були оформлені на пільгових умовах за промокодом.

Контакти

МФО є офіційною структурою. Контактні дані компанії наступні:

Адреса
місто Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4
Телефон
0 800 75-03-95
Юридична особа
ТОВ «Містер Мані»

Відгуки про MRMoney

Компанія «Містер Мані» працює на ринку мікрокредитування відносно недавно. У мережі не так багато відгуків реальних клієнтів про співпрацю з нею. В цілому, більшість користувачів відзначають, що у компанії найпростіша анкета для оформлення кредиту. На її заповнення йде мінімум часу. Сервіс працює швидко і стабільно. З мінусів багатьом не подобається відсутність вітального бонуса в 0,01% на перший займ.

4
0
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Loading...