Мікрофінансова компанія МегаГроші – це досить молодий сервіс, який працює на ринку мікрокредитування України з 2017 року. За нетривалий термін своєї роботи організація встигла зарекомендувати себе, як надійний фінансовий партнер, готовий піти назустріч кожному клієнту. Відгуки людей говорять про те, що послугою скористатися можна дуже швидко, при цьому не знадобиться витрачати багато часу на заповнення заявки і пошук необхідних документів.

В мікрокредітній установі megagroshi можна отримати позику на суму від 500 гривень до 15 тисяч гривень. Термін кредитування становить від одного тижня до 27 днів. При первинному зверненні в компанію клієнт може розраховувати на три тисячі гривень. У megagroshi діє безкоштовна гаряча лінія, зателефонувавши на яку, ви зможете знайти відповіді на всі ваші запитання.

Скільки потрібно заплатити за користування сервісом?

Якщо ви звертаєтеся за отриманням кредитних коштів вперше, то можете взяти участь в акції, і отримати гроші на ваш рахунок під процентну ставку 0.1%. Для постійних клієнтів розмір ставки встановлений 1.8%.

Розглянемо приклад нарахування відсотка новим клієнтам. При оформленні 1000 гривень на термін 10 днів розмір переплати складе 10 * 0.1, тобто 1 гривня. По закінченню терміну повернути необхідно 1001 гривню.

Повторний кредит обкладається процентною ставкою в розмірі 1.8%, тобто переплата складе 180 гривень за аналогічну позику. Сума до повернення – 1180 гривень через 10 днів. Розмір річної ставки – 657%.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.80%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Для кого розрахований мікрокредит в Мегагроші

Щоб стати клієнтом мікрофінансової організації, знадобиться:

 1. Український паспорт.
 2. Ідентифікаційний номер.
 3. Компанії, видана на ім’я позичальника одним з українських банків.
 4. Доступ до високошвидкісного інтернету.
 5. Чинний номер мобільного телефону.

Стати клієнтом megagroshi може кожен, хто відповідає таким вимогам:

 1. Постійно проживає на території держави, є громадянином України.
 2. Є працездатним і дієздатним громадянином.
 3. Відповідає віковим рамкам від 18 до 65 років.
 4. Не має реєстрації, не веде підприємницької діяльності та не проживає на тимчасово окупованих територіях.
 5. Чи не числиться військовослужбовцям.

Плюси і мінуси компанії

Мікрофінансова компанія Мегагроші працює на підставі загальних правил та принципів, прийнятих у сфері мікрокредитування. Однак є певні особливості її співробітництва з клієнтами, і ряд переваги, з якими варто ознайомитися. До переваг належать:

 • Можливість оформлення позики з 18 років;
 • Доступна дострокова оплата позики;
 • Пролонгація, яка допоможе відстрочити платіж;
 • Компанія співпрацює зі студентами та пенсіонерами;
 • Для отримання позики не обов’язково офіційне працевлаштування;
 • Кредит видають без довідки про доходи;
 • Постійно діючі акції та бонусна програма для клієнтів;
 • Надійна система безпеки каналів передачі даних;
 • Високий відсоток схвалення заявок;
 • Швидке прийняття рішення за запитом на отримання позики;
 • Зручний особистий кабінет;
 • Можливість оформлення позики, не виходячи з дому;
 • Наявність гарячої лінії та служби підтримки клієнтів;
 • Доступ до різних способів погашення заборгованості;
 • Швидке заповнення заявки на отримання кредиту;

До особливостей роботи сервісу можна віднести:

 • При прийнятті рішення за заявкою має значення кредитна історія клієнта;
 • Для нових позичальників діє обмеження щодо суми кредиту – 3000 гривень;
 • З першого дня прострочення різко виростає процентна ставка до 3%;
 • Платна послуга пролонгації.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрофінансова компанія Мегагроші працює на кредитному ринку України згідно з усіма рамкам і вимогам чинного законодавства країни. Фірма володіє необхідною ліцензією на надання послуг, а так само отримала реєстраційне свідоцтво. Організатором мікрокредітной сервісу є товариство з обмеженою відповідальністю, яке носить назву «ФІНТЕЧ ЛАБ», організоване в 2017 році.

Покрокова інструкція по отриманню позики в Megagroshi

Онлайн кредитування – це альтернативне рішення для тих, кому необхідна термінова фінансова допомога, проте можливості звернутися в банк за кредитом, немає. Мікрофінансовий сервіс Мегагроші дозволяє в лічені хвилини отримати гроші на картку. При первинному зверненні доведеться приділити деякий час процедури реєстрації та вказівки власних даних, але в наступні рази дані вже будуть зберігатися в системі, і на відправку запиту піде не більше декількох хвилин. Розглянемо інструкцію з оформлення кредиту при отриманні першої позики.

 1. Відразу при вході на сайт ви побачите кредитний калькулятор, на якому слід вказати суму грошей, яку ви хочете отримати в борг, а також тривалість кредиту. Це легко зробити за допомогою спеціальних смуг прокрутки. У правій частині вікна з’явиться інформація для вас – дата до якої необхідно погасити кредит, відсоткова ставка, загальна сума до повернення з урахуванням відсотків. Тут необхідно вибрати відповідні умови позики, після чого натисніть кнопку «Продовжити». При наявність промокодом, вкажіть його в спеціальному полі, натиснувши на рядок «Промокод».
 2. Щоб скористатися послугами компанії, потрібно зареєструватися на сайті. Для цього в спеціальному вікні вкажіть інформацію про себе, а також номер телефону та адресу електронної пошти. Придумайте пароль, який надалі будете вводити для того, щоб відвідати особистий кабінет. Натисніть кнопку «Продовжити».
 3. Система відправить вам повідомлення на номер телефону і поштову скриньку, воно буде містити спеціальну комбінацію символів, яку слід вказати в спеціальному полі. За вашим особистим кабінетом буде закріплений номер телефону і пошта.
 4. Тепер ви заповнюєте безпосередньо заявку на кредит, так як процедура реєстрації вже закінчена. Для цього вам необхідно послідовно вказати ряд відомостей про себе в спеціальних анкетах. Спочатку у вкладці «Паспортні дані» внесіть номер свого паспорта, адреса прописки, сімейний стан і деякі інші дані.
 5. Вкладка «Адреса та рід занять» передбачає зазначення місця вашої роботи, розміру заробітної плати, посади, стажу, статусу і так далі.
 6. Щоб компанія могла перевести гроші на вашу карту, необхідно вказати її номер, код CRV і термін дії, а так само пройти процедуру верифікації. На рахунку певну суму заблокують, і вам доведеться вказати, що це була за сума, після чого гроші повернуть назад. Найчастіше на це потрібно не більше однієї гривні. Вказавши правильно суму, ви закріпіть карту за своєю анкетою, і підтвердіть, що є її власником.
 7. Закріпити фотографії документів. Бажано заздалегідь відсканувати їх і зберегти в тому пристрої, з якого буде відправлятися заявка.
 8. Обов’язково повторно перевірте суму і термін кредитування – іноді система може збитися. Уважно ознайомтеся з кредитною угодою і його умовами, якщо вас все влаштовує, відправляйте запит на отримання грошей.
 9. Протягом 7-8 хвилин з вами зв’яжеться представник фірми, який повинен буде поставити кілька запитань, після чого буде прийматися рішення про видачу вам кредитних коштів.

Що робити, якщо отримали відмову

Мега гроші – досить лояльна компанія, згідно зі статистикою, тут отримує схвалення близько 87% заявок на кредит. Однак залишаються і ті, хто стикається з негативною відповіддю. В такому випадку необхідно повторно повторити заявку через тиждень, попередньо проаналізувавши можливі причини відмови:

 • У вас погана КІ;
 • У заявці ви вказали неправдиву інформацію про себе;
 • Система знайшла помилки в анкеті;
 • Закінчився термін дії банківської карти;
 • Немає грошей на балансі, щоб пройти верифікацію;
 • Повторний позику оформляється відразу після оплати попереднього;
 • У вас відсутній постійне джерело доходів.

Промокоди от Мегагроші

Мікрофінансова організація активно використовує різні маркетингові ходи для залучення клієнтів. Це і бонусна програма, яка дозволяє заощадити на оплаті процентної ставки або пролонгації, і акційні пропозиції для нових клієнтів з мінімальною процентною ставкою. Так само промокодом – спеціальні комбінації, що дають право на отримання знижки при оформленні позики, дозволяють заощадити.

Комбінація повинна бути вказана на початковій стадії оформлення кредиту, на кредитному калькуляторі є спеціальна кнопка.

Способи погашення кредиту

Погасити борг можна декількома способами:

 1. Через особистий кабінет.
 2. З використанням інтернет банкінгу.
 3. У терміналах самообслуговування.
 4. У терміналах Приват Банк.
 5. У касах українських банках.

Наслідки прострочення

Якщо клієнт не погашає свій кредит своєчасно, з першого дня прострочення його процентна ставка зростає до 3%, незалежно від того, мав місце перший або повторний займ. Крім цього, боржника чекають постійні дзвінки від працівників компанії з проханнями погасити борг, а так само дзвінки контактним особам. Відомості про боржника будуть передані в бюро кредитних історій, і взяти позику в банку стане справжньою проблемою надалі.

Після певного часу компанія може направити справу до суду, тоді борг може бути відшкодована шляхом конфіскації майна. Так само фірма залишає за собою право передавати проблемні кредити колекторським компаніям.

Пролонгація Мегагроші

Кожен клієнт може скористатися відстрочкою платежу, причому робити це можна протягом року. У компанії Мега Гроші ця послуга платна – крім того, що клієнт повинен буде повністю оплатити всі відсотки і пеню, якщо така була нарахована, йому доведеться заплатити додаткову суму грошей за використання пролонгації. Ця сума залежить від розмір заборгованості і терміну кредитування.

Наприклад, якщо ви хочете відстрочити кредит на суму 1000 гривень, оформлений на термін 10 днів, то пролонгація на тиждень буде коштувати 120 гривень, на 15 днів – 200 гривень, а на 30 днів – 300 гривень.

Контакти

Адреса
01032, г. Киев, ул. Саксаганського, 119-А, офіс 31
E-mail
info@megagroshi.com.ua
Телефон
0-800-30-12-12
Графік роботи
щодня, з 9-00 до 21-00

МегаГроші відгуки

Незважаючи на те, що компанія Megagroshi працює на ринку мікрокредитування з 2017 року, відгуків в мережі не так і багато. Люди відзначають приємну процентну ставку на перший кредит. Але ось на повторний, є організації, що надають позику під менші відсотки. Також вони вважають, що сервіс запитує багато зайвої інформації, наприклад фото з паспортом.

Якщо ви брали кредит в даній організації, залиште свій відгук для наших користувачів.

4
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, среднее: 4,43 из 5)
Loading...