Багато українців вже не раз скористалися послугами компанії «Мілоан», яка не перший рік існує на фінансовому ринку країни. Взяти кредит на банківську карту «Мілоан» можна дуже швидко, а умови, які пропонує сервіс, подобаються більшості клієнтів, досить почитати відгуки людей про роботу компанії.

Детальна інформація про кредити в «Мілоан»

Перед тим, як взяти кредит, клієнт хоче отримати максимум інформації про ту компанію, в яку він планує звернутися. Зараз існує багато мікрофінансових організацій, готових запропонувати термінову фінансову допомогу на вигідних умовах. Про те на яких умовах пропонує позику «Мілоан» ми і поговоримо далі в матеріалі.

Відсоткова ставка в Мілоан

Відсотки – це та неприємна частина миттєвого кредиту, яка в першу чергу турбує потенційного клієнта.

Організація «Miloan» пропонує для новачків хороші умови, що дозволяють взяти в борг під відсоток 0,01%, але ось сума не може перевищувати 3000 при першому позику. Наступні кошти оформляються в кредит під відсоток, який залежить від суми, тобто, чим більше грошей ви візьмете, тим менше буде переплата.

Мінімальна ставка – 1,3% за один кредитний день, максимальна – 5,4%. Для того щоб прорахувати, скільки вам обійдеться позика на ту чи іншу суму, можна скористатися зручним калькулятором.

У верхньому правому куті відображається сума, яку необхідно буде повернути, розмір оплати за користування грошима, а так же крайній термін розрахунку по кредиту.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.90%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може взяти кредит на картку в «Miloan»

Тут умови для отримання грошей набагато лояльніші, ніж у банку, але все ж присутні свої обмеження. На отримання кредитних коштів мають право такі громадяни:

 1. Особи, вік яких більше двадцяти років і менше шістдесяти п’яти;
 2. Обов’язково мати власну банківську карту;
 3. Важливо, щоб в кредитній історії не було частих прострочених заборгованостей або невиплачених боргів;
 4. Наявність ідентифікаційного коду, а так же посвідчення громадянина України;
 5. Наявність мобільного телефону;
 6. Необхідно мати доступ до інтернету і можливість зробити фото свого обличчя разом з документами.

Переваги та особливості «Мілоан»

Відгуки людей говорять про те, що компанія «Мілоан» – відмінна фінансова організація, і виділяють ряд її переваг:

 • Не завжди людина отримує відмову, якщо його кредитна історія не ідеальна;
 • При погашенні заборгованості раніше терміну не доводиться виплачувати комісію;
 • Немає необхідності в довідці про доходи або документах з місця роботи для отримання фінансової допомоги;
 • Доступна реструктуризація боргу, як спосіб уникнути штрафів і пені за несвоєчасне внесення грошей;
 • Швидка процедура отримання кредитних коштів.

У кожній компанії є і свої особливості, якщо говорити про «Мілоан», то необхідно відзначити, що:

 • Співробітники попросять надати контакти родичів або друзів, для того щоб зателефонувати і перевірити інформацію, отриману від вас;
 • Ви не зможете отримати тут кредит, якщо вам не виповнилося вісімнадцять років.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія є ліцензованою, має свідоцтво про реєстрацію з 2016 року, успішно працює на ринку, надаючи громадянам фінансові послуги.

Як взяти кредит онлайн в «Miloan»

Більшість людей виявляють інтерес до нового типу кредитування, коли взяти кошти в борг можна, не виходячи з дому, але поки ще не кожен уявляє собі, що значить кредит онлайн, і як його оформити.

Покрокова інструкція оформлення позики в «Miloan»

 1. На калькуляторі вибираємо суму кредиту, яка нам необхідна, а так само вказуємо термін позики, після чого натискаємо кнопку «Взяти кредит». Уважно ознайомтеся з інформацією в правій частині екрана, перш ніж переходити до реєстрації. Тут буде вказано, до якого числа слід закрити операцію, а так же процентна ставка по тілу кредиту;
 2. Перед тим, як оформити кредит в «Мілоан», необхідно заповнити анкету на сайті. Вона досить проста, містить лише основну інформацію про клієнта. Заповнювати слід тільки українською мовою, вносити всі дані так, як написано в документах;
 3. На вказаний мобільний номер прийде повідомлення з кодом, який ми вводимо на наступній сторінці;
 4. Відкривається анкета, де знадобиться вже більш детально розповісти про себе, це і сімейний стан, і паспортні дані, тут же ми повинні завантажити своє фото з документами, а так само фото сторінки паспорта, де зазначена реєстрація;
 5. На наступній сторінці необхідно вказати інформацію про місце свого проживання, домашній телефон, і натиснути кнопку «Далі». Якщо ви проживаєте не за місцем реєстрації, додатково слід вказати ще деякі відомості;
 6. Переходимо до наступного етапу, де потрібно вказати дані про своє майно, наявність авто, місячний дохід, витрати, а також контактні номери двох осіб, які можуть підтвердити інформацію про клієнта;
 7. Після цього внесені дані надійдуть на розгляд, а нам знадобиться вказати номер кредитної картки, яка буде верифицирована шляхом блокування невеликої суми, що не перевищує одну гривню;
 8. Після підтвердження картки знадобиться деякий час очікувати кінцевого рішення системи.

Відмова – чому не видали кредит

Часто причиною відмови можуть стати наступні причини:

 • Проблема з банківською картою: неправильно введений номер, відсутня гривня на рахунку, закінчився термін дії карти;
 • Проблема із внесенною інформацією: будь-яка помилка, описка чи неправильно введена цифра може стати причиною відмови;
 • Проблема з іншими позиками: якщо у вас є прострочення, тобто борги, які ви все ще не виплатили, вам можуть відмовити в кредиті;
 • Проблема системи: можливо, ви хочете взяти повторний кредит відразу після того, як закрили колишній борг, тоді дані могли ще просто не вступити в систему, і не оновитися, почекайте трохи.

Miloan промокод – як отримати?

милоан промокод

Отримати акційний код можна за участю в розіграшах або спеціальних акціях, а так само при індивідуальній розсилці.

З його допомогою у клієнта з’являється можливість скоротити процентну ставку, збільшити тіло кредиту або продовжити термін позики. Отримати приємний бонус можна і в соціальній мережі, і на електронній пошті, і навіть в газеті чи журналі. Компанія пропонує індивідуальні та багаторазові купони, які напевно порадують одержувача.

В організації існує 2 види промокодів:

 1. Індивідуальний. Такий промокод надається конкретному користувачеві в рамках програми лояльності, по смс або електронною поштою.
 2. Багаторазовий. Даний промокод, надається як постійним так і новим клієнтам.

Як повернути гроші Мілоан

Компанія пропонує відразу кілька спосіб погасити кредит:

 • Ви можете закрити свій боргу з використанням картки будь-якого банку, при цьому вам навіть не доведеться заходити в свій особистий кабінет. Достатньо лише ввести номер договору, деякі дані і код карти, і ваш борг буде сплачений;
 • Можна скористатися особистим кабінетом, і так само, за допомогою картки, закрити свої заборгованості по кредиту;
 • «Мілоан» співпрацює з банком Приват Банк, тому розрахуватися можна готівкою через будь-які термінали Привату, які встановлені в багатьох супермаркетах, так і просто на вулицях, біля відділень банку;
 • Ви можете скористатися онлайн кабінетом Приват24 і оплатити кредит.

Наслідки прострочення

Якщо ви не знаєте, як повернути кредит в строк, то краще за все відразу звернутися на гарячу лінію, і проконсультуватися, як вчинити в даній ситуації. Не варто забувати про те, що при ігноруванні терміну виплат борг буде переданий колекторам, а це, в свою чергу, може створити проблеми. Співробітники компанії завжди готові піти назустріч, і допомогти клієнту, не варто затягувати з вирішенням проблеми, адже можна продовжити термін кредиту.

Пролонгація, як спосіб уникнути штрафу

«Мілоан» пропонує продовжити термін позики, якщо клієнт не може своєчасно розрахуватися. Доступно продовження на три дні, сім днів і п’ятнадцять днів. Єдине, що потрібно, це заплатити за користування грошима, однак ця сума буде значно менше, ніж відсоток за простроченням, тому пролонгація є оптимальним рішенням.

Контакти «Miloan»

Адреса
м. Київ, вул. В. Чорновола, 12
E-mail
info@miloan.ua
Телефон
38 (044) 337 36 67
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№2843 от 10.11.2016
Юридична особа
ТОВ «Мілоан»

Відгуки про компанію Miloan

Нова компанія Miloan з’явилася на ринку зовсім недавно, але в той же час вона встигла привернути увагу безлічі українців своїми привабливими пропозиціями та бонусними програмами. Практично кожен, хто потребує мікропозик, змушений шукати найбільш вигідні умови кредитування, і в цьому «Miloan» дійсно досяг успіху. Тут часто діють акції для нових клієнтів, проводяться розіграші між постійними позичальниками, а за допомогою промокодом практично кожен може отримати знижку на свій займ.

Співпраця з Miloan засноване на взаєморозумінні і довірі, тому клієнти, які сумлінно виконують всі зобов’язання кредитного договору, завжди можуть отримати привілеї від мікрофінансової фірми. На отримання позики йде зовсім небагато часу – заповнення анкети – це досить швидка процедура, а прийняття рішення по заявці займає ще менше часу, досить подивитися відгуки про Miloan.

12
6
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (15 оценок, среднее: 2,87 из 5)
Loading...