На фінансовому ринку України з’явився новий гравець – компанія MisterCash, яка пропонує експрес-кредитування, тобто видачу позики з мінімальним набором документів в найкоротші терміни. У компанії вважають кращим рішенням для кожного клієнта саме отримання грошових коштів на банківську карту, адже людині не доведеться навіть виходити з дому, добиратися до філії, стояти в черзі.

Кредитування в Mister Cash абсолютно безпечне, при цьому паперова тяганина повністю відсутня. У будь-який час дня і ночі користувачеві досить буде перейти на сайт і в пару кліків відправити заявку на отримання позики.

MisterCash: умови отримання кредиту

Перед зверненням до компанії слід розуміти, що, на відміну від банків, МФО надають позики на відносно невеликі суми. Однак якщо потрібна фінансова підтримка від зарплати до зарплати, сума для погашення боргу в іншій компанії, або кошти, яких бракує на покупку бажаного товару, то Містер Кеш стане надійним помічником.

Які відсоткові ставки і терміни позики в Містер Кеш?

 1. Сума кредитування – від 1 до 15 тис гривень.
 2. Термін позики – від 5 до 30 днів.
 3. Відсоткова ставка – 0,01% (пільгові умови для нових клієнтів) і 1,65% – для постійних користувачів послугами компанії.

Для зручності користування, на сайті mister cash ua встановлений кредитний калькулятор. Людині досить пересунути бігунки на відповідні показники суми і терміну кредиту, а система автоматично розрахує переплату.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
100 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.65%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

MisterCash висуває мінімальні вимоги до клієнтів. Для того, щоб отримати гроші, необхідно мати українське громадянство, діючі документи, що підтверджують особу (паспорт та ідентифікаційний код), відкриту карту будь-якого банку, мобільний телефон, а також гаджет з доступом до інтернету.

Оформлення кредиту: як це відбувається

Процедура подачі заяви для виплати позики проста і зрозуміла. Всі дії відбуваються в особистому кабінеті. Це персональна сторінка кожного клієнта, де зберігаються дані з документів, банківські реквізити, історія запитів і виплат, публікуються останні новини компанії Містер Кеш.

Якщо клієнт вже користувався послугами Mister Cash, то йому буде потрібно зайти в особистий кабінет – прописати номер мобільного і код з смс, який приходить для ініціалізації користувача. Однак якщо це перший візит в компанію, то буде потрібно попередня реєстрація, яка може зайняти до 15 хвилин. Це обов’язкова процедура, оскільки МФО необхідно отримати мінімальні відомості про потенційного клієнта.

Етапи реєстрації в особистому кабінеті Містер Кеш

 1. Введення мобільного номеру телефону.
 2. Отримання смс-коду і його введення в спеціальне віконце.
 3. Визначення умов договору – виставляння бажаної суми і термінів кредиту.
 4. Заповнення полів з персональною інформацією – потрібно написати дані з паспорта та ідентифікаційного коду.
 5. Етап заповнення контактів – вказівка ​​адреси прописки і проживання, номерів телефону контактних осіб.
 6. Введення додаткової інформації та заповнення анкети. Відповіді на питання допоможуть компанії Містер Кеш більше дізнатися про потенційного клієнта, сформувати кредит довіри.
 7. Заповнення таблиці з банківськими реквізитами. Це обов’язкові поля, оскільки МФО буде перераховувати кошти прямо на банківську карту. Щоб не виникало труднощів, на розрахунковому рахунку повинен бути позитивний ліміт (від 1 гривні).
 8. Підписання договору в електронному форматі.
 9. Очікування рішення і, в разі позитивної відповіді, зарахування грошей.

Що робити, якщо отримано відмову

Деякі користувачі стикалися з тим, що на сайті mister cash ua в графі “статус заявки” з’являвся відгук. Якщо так сталося, то не варто переживати, все ще можна виправити. Причини можуть критися у банальних помилках. Наприклад, в орфографії, вказівці не тієї букви або цифри, пропуску важливого значення. Необхідно уважно перечитати всі слова і звірить номери в документах. Ще однією причиною може стати пропуск поля, тому в компанії Mister Cash рекомендують заповнювати всі графи без винятку, вказувати виключно правдиву і достовірну інформацію.

Тому, в разі відмови, необхідно ще раз перевірити анкету, банківську карту, свій кредитний статус.

Акції та бонуси: як отримати знижку від Mister Cash

У компанії розвинена програма лояльності, яка спрямована на турботу про клієнтів. На сайті компанії, а також її сторінках в соцмережах завжди публікуються новини щодо старту акційних програм.

На сьогоднішній день діє постійна акція для нових користувачів – надання кредиту під 0,01% і програма “Заробляй на позику”. Мається на увазі 5% знижка на всю суму. Таким чином можна не тільки не втратити кошти, а й заробити їх. Наприклад, клієнт оформляє заявку на отримання 5000 гривень під 0,01%, а віддає на 5% менше, тобто 4750 гривень. 250 грн залишаються в бюджеті користувача у вигляді приємного бонусу.

Як погасити кредит в МістерКеш

Існує кілька способів, як можна повернути кошти:

 • оплатити борг з карти, яка прив’язана до особистого кабінету;
 • скористатися терміналом самообслуговування;
 • звернутися в касу банку.

У разі прострочення платежу, буде нараховано штраф. Тому краще не допускати порушення умов договору. Якщо з якихось причин не вдається погасити борг, то можна скористатися послугою пролонгації. Компанія MisterCash завжди йде на контакт і поступки, тому запропонує шляхи вирішення даної ситуації.

MisterCash: контактна інформація

[Mfo_contacts]

Графік роботи: з понеділка по неділю з 8 до 23.00

Сайт компанії: https://mistercash.ua/

Mister Cash відгуки

Кожен, хто скористався послугами компанії, може залишити відгук. Серед них бувають як позитивні, так і негативні думки. Клієнти, кому сподобалися умови, відзначають високу швидкість і простоту оформлення заявки, лояльні відсотки і актуальні акції. Люди, які отримали негативний досвід, найчастіше говорять про відмову в кредитуванні, або нарахування штрафу на прострочення платежів.

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...