Monetka – сервіс мікрокредитування в Україні. Незважаючи на те, що компанія не входить в ТОП популярних в країні МФО, вона пропонує комфортні умови кредитування: невисокий відсоток за послуги, проста форма подачі заявки і, що найбільш важливо, для кредиту потрібен тільки паспорт і код.

У цій статті ми детально розберемо переваги і недоліки даного сервісу.

Процентна ставка

Плата за послугу мікрокредитування виражається у відсотках, які нараховуються на тіло позики. У МФО «Монетка» вони складають 2,2% на добу.
Щоб простіше було зробити необхідні розрахунки, на сайті компанії є зручний калькулятор – просто виберіть обсяг позики і визначте його термін. У правій частині екрана з’явиться точна сума, яку потрібно буде повернути в підсумку.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1500 грн
Термін кредиту
3 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
2.20%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Мінімальний розмір мікрокредиту становить 300 гривень, а максимальний – 3000 грн. Але після виплати першої позики рейтинг нового клієнта підвищується і він зможе подавати заявки на більшу суму. Тривалість кредитування – від трьох до тридцяти днів.
Кошти перераховуються на особисту банківську картку клієнта.

Кому надає гроші в кредит Monetka?

Оформити позику в цій МФО набагато простіше, ніж отримати кредит в банку. Позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • Вік від 18 до 65 років.
 • Громадянство України.
 • Наявність платіжної картки, оформленої в одному з українських банків.
 • Відсутність прострочень по кредитах в інших кредитних організаціях.

Для оформлення кредиту потрібен паспорт і ІПН. Також необхідний активний номер мобільного телефону і доступ до інтернету.

Переваги та недоліки сервісу «Монетка»

Відгуки клієнтів компанії говорять про довіру споживачів до цієї кредитної організації. Переваги цієї МФО наступні:

 • доступ до послуг кредитування в режимі 24/7;
 • висока ймовірність схвалення заявок позичальників, чия кредитна історія залишає бажати кращого;
 • відсутність комісії при достроковому погашенні позики;
 • висока швидкість обробки заявок;
 • мінімальний пакет документів для отримання кредиту;
 • комфортні умови отримання позики: 2,2% в день – цілком прийнятна цифра. На ринку працює досить багато компаній, у яких відсоток по кредиту істотно вище;
 • зручний сайт і чат Служби підтримки, де можна поставити будь-які питання

Заявка на отримання позики реєструється через інтернет. Для оформлення кредиту немає необхідності відвідувати відділення МФО, досить мати доступ до інтернету. Заявки постійних клієнтів обробляються практично миттєво. У разі необхідності у позичальників є можливість реструктуризації боргу.

До мінусів співпраці з цією компанії можна віднести наступне:

 • відсутність заохочуючих бонусів. Деякі МФО пропонують новим клієнтам знижки при оформленні першого кредиту. У «Монетки» ж для всіх стандартні умови кредитування.

В ході обробки заявки співробітники МФО можуть перетелефонувати клієнтові для уточнення будь-якої інформації, а також особам, телефони яких були вказані в анкеті позичальника.

Ліцензії та інші документи

На сайті МФО в розділі «Про нас» викладені основні документи, з якими варто ознайомитися, якщо ви захочете оформити в цій організації кредит. Серед них:

 1. Зразок кредитного договору.
 2. Ліцензії, видані Нацкомфінпослуг.
 3. Правила надання кредиту (через інтернет).
 4. Свідоцтво НКФУ.

МФО Monetka – легальна компанія, що має відповідні дозвільні документи. Співпрацювати з нею з правової точки зору абсолютно безпечно.

Як взяти кредит онлайн в особистому кабінеті «Монетка»?

Оформлення заявки просте і швидке – всього кілька хвилин і все готово.

Виберіть суму позики на головній сторінці сайту і натисніть на кнопку «Отримати кредит». Після цього ви побачите віконце. Введіть номер свого мобільного телефону, e-mail і придумайте пароль до свого «Особистого кабінету». Обов’язково поставте «галочку», що підтверджує згоду на обробку персональних даних. Потім натисніть «Продовжити». Після відкриється нове вікно і на ваш телефон прийде SMS з шестизначним кодом. Введіть його у відповідне поле і натисніть «Продовжити».

Якщо код був введений правильно, відкриється реєстраційна форма, де потрібно вказати свої особисті дані.

Вкажіть своє повне ім’я, стать, ІПН і дату народження. Додатково можна вказати ще один свій номер телефону, а також секретне питання і відповідь на нього. Знову натисніть «Продовжити».

Далі потрібно вказати адресу реєстрації та адресу фактичного проживання. Якщо вони збігаються, досить поставити «галочку» у відповідному полі. Також вкажіть форму володіння житлом, і дату початку проживання за вказаною адресою (місяць і рік).

На наступному етапі потрібно повідомити інформацію про освіту, сімейний стан і кількість осіб на утриманні (якщо такі є). Нижче вкажіть свої паспортні дані.

Тепер необхідно заповнити інформацію щодо зайнятості, доходів і витрат позичальника. Вкажіть дату працевлаштування на останньому місці роботи, робочий телефон, а також телефон людини, здатну підтвердити вашу особистість.

Наступний крок – верифікація банківської карти, на яку буде перераховано кредит, в разі його схвалення сервісом. Потрібно вказати номер, термін дії та CVV2 / CVC2. Натисніть «Продовжити». Введіть код, висланий на ваш телефон. Після цього на карті буде тимчасово заблокована сума від 0.01 до 6 грн, яка повернеться на рахунок найближчим часом.

Після завершення верифікації карти ви зможете скоригувати необхідну вам суму позики. Також потрібно вказати мету кредитування.

Натисніть «Продовжити» і чекайте рішення по заявці. Обробка звернення позичальника триває не більше п’яти хвилин.

Внизу потрібно поставити відмітку про згоду з умовами кредитування, і натиснути «Так».

У разі позитивного рішення за вашою заявкою, натисніть «Перейти до підписання договору».

Через кілька хвилин на вашу карту буде переказано кошти. Як ви вже змогли переконатися, взяти кредит в компанії «Монетка» зовсім нескладно.

Якщо «Монетка» не схвалила кредит, що робити?

Причини відмови в отриманні позики бувають різними. Основними з них вважаються такі:

 • Наявність прострочення по кредитах в інших фінансових структурах. Вихід із ситуації один – погасити наявні борги, і повторити спробу.
 • Помилки при введенні інформації в заявці. Неточності в номері ІПН, паспорта та інших даних призведе до відмови. Ретельніше перевіряйте відомості, які надаєте.
 • Збій системи. Якщо клієнт компанії бере повторний кредит відразу ж після закриття попередньої позики, дані можу не встигнути оновитися. Почекайте трохи і повторіть спробу знову.

В якості причини відмови можуть виступати такі фактори, як низький дохід і деякі інші нюанси. За спостереженнями багатьох користувачів, сервіс «Монетка» один з найбільш лояльних. Він рідко відмовляє клієнтам в оформленні мікропозик.

Що таке промокод і навіщо він потрібен?

Промокод потрібен тим, хто хоче отримати мікропозику на більш вигідних умовах. Monetka піклується про своїх клієнтів – нових і постійних, і часто проводить акції, які дають можливість оформити мікрокредит за більш низькою відсотковою ставкою.
Щоб отримати знижку, просто введіть промокод в спеціальне поле. Важливо! Зробити це потрібно ще до заповнення заявки.

Як погасити кредит в сервісі «Монетка»?

Внести кошти для погашення заборгованості в Monetka можна декількома способами. У клієнтів компанії є такі можливості:

 1. Погасити борг через «Особистий кабінет». Увійдіть до свого облікового запису і клацніть по відповідній кнопці – «Погашення кредиту».
 2. Оплата через термінал самообслуговування. Виберіть назву МФО і вкажіть платіжні реквізити. Після цього внесіть необхідну суму готівкою. По завершенню процедури термінал роздрукує чек. Обов’язково збережіть його.
 3. Відділення банку. У будь-якому банківській установі можна здійснити платіж компанії «Монетка». Вкажіть реквізити рахунку, а в графі «Призначення переказу» впишіть номер кредитного договору. Обробка платежу в цьому випадку може скласти три дні. Враховуйте цей нюанс.

З усіх перерахованих способів погашення кредиту, перший – найбільш практичний і зручний. Головне, щоб на вашій картці вистачало коштів для здійснення оплати.

Прострочення в Monetka: що робити?

Якщо користувач не може погасити заборгованість вчасно, рекомендуємо повідомити про це на гарячу лінію сервісу «Монетка». За прострочення будуть нараховуватися штрафні санкції та процентна ставка збільшиться до 2,5%. У такому випадку потрібна реструктуризація боргу. У кожному конкретному випадку ця процедура проходить по-різному. Суть полягає в тому, що заборгованість буде розбита не кілька платежів, які необхідно здійснити в зазначений термін.

Пролонгація позики

Щоб продовжити користуватися мікропозикою від сервісу Monetka, оплатіть нараховані відсотки. Ця процедура отримала назву – пролонгація. Використовувати її можна необмежену кількість разів. Виняток становлять кредити, оформлені на спеціальних умовах за промокодом.

Контакти

«Монетка» – офіційна мікрофінансова організація. Її контактні дані виглядають так:

Адреса
місто Київ, вул. Володимира Великого, 2
Телефон
+38 (098) 760-68-68
Юридична особа
ТОВ «Фінансова компанія «Фінанс Інновація»

Відгуки про Monetka

МФО «Монетка» працює на ринку мікрокредитів кілька років. І хоча в мережі майже немає відгуків про цей сервіс, більшість клієнтів задоволені роботою з ним.

Найголовніший плюс – це невисокий відсоток і те, що це одна з небагатьох компаній в Україні, яка не вимагає завантаження фото документів і самого позичальника.

З мінусів користувачі часто вказують відсутність вітальних бонусів для нових клієнтів.

18
10
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 2,33 из 5)
Loading...