Мані24 пропонує інноваційні послуги кредитування з 2016 року. Основний напрямок діяльності – видача швидких мікропозик через інтернет. Українці можуть отримати кредит на карту готівкою. Money24 прибрали все зайве, що затягує оформлення позики. Це новий сервіс, які дозволяє отримати фінансову підтримку в автоматичному режимі, використовуючи технології нейронних мереж.

Кредит онлайн в Мані24: умови, ставки, можливості

Тепер можна взяти гроші в борг практично миттєво. Компанії потрібно всього вісім хвилин на отримання та розгляд заявки. Потім клієнт підтверджує договір і йому відразу ж відправляється вся сума. Така швидкість роботи вражає, жоден банк не видасть кредит за такий короткий термін. Але це ще не все. Щоб спростити процедуру отримання грошей, які іноді потрібні дуже швидко, в цій МФО прибрали з процесу оформлення купу довідок і документів.

Відсоткові ставки, умови

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
350 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.47%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.30%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

У Money24 (кредит онлайн) процентна ставка нараховується трохи за іншим принципом, ніж в інших подібних компаніях. Найчастіше мікрофінансові контори вказують ставку за день використання позикових коштів.

Тут, щоб взяти кредит на картку потрібно буде платити ставку за місяць – це від 22 до 39,7% в день. Чим більше суму ви берете, тим менше буде ставка. Також вона залежить від терміну дії договору, чим довше – тим нижче ставка.

При першому зверненні можна отримати до 3 000 грн. на термін до тридцяти днів за акційними відсоткам – 0,47% в день, а також знижку до 50% Надалі ліміт кредиту зростає до 20 тисяч грн. – це досить вигідно, в багатьох компаніях дають не більше 5-10 тисяч.

З документів потрібно тільки паспорт та ІПН.
Для отримання позикових коштів знадобиться особиста банківська картка клієнта. Вона повинна бути активною, оформленої тільки на обличчя подає заявку на позику. Також буде потрібно мобільний телефон, плюс будь-який пристрій для виходу в інтернет і доступу до електронної пошти.

 

Хто може взяти кредит у компанії Мані24

Скористатися послугами цього кредитора може будь-який повнолітній громадянин України. Тут не вимагають офіційне працевлаштування або ідеально чисту кредитну історію.

Отримати фінансову підтримку зможуть всі дієздатні громадяни, які зареєстровані на території нашої країни: студенти і пенсіонери, домогосподарки або жінки в декретній відпустці, тимчасово непрацюючі.

Переваги та недоліки кредиту на банківську карту в Money24

На фінансовому ринку України існує досить велика кількість компаній, які надають послуги онлайн-кредитування. Серед них є організації, які належать банкам і приватним особам. Якщо оформляти кредит в банку, то це займе велику кількість вільного часу, а також буде потрібно оплатити безліч додаткових послуг – страхування, юридичні та інші.

Якщо ж оформити кредит на картку через інтернет в Києві або будь-якому іншому населеному пункті, то найвигідніше зробити це в компанії Мані24.Всі процедури під час подачі заявки максимально спрощені і досить формальні.

 • Весь процес від реєстрації в Money24 і до отримання грошей на карту відбувається через інтернет. Немає необхідності відвідувати офіс компанії.
 • Більше не потрібно збирати тонну довідок для всіх членів сім’ї.
 • Немає необхідності підтверджувати свої доходи за останні півроку або надавати копію трудової книжки, завірену роботодавцем. Це дуже зручно для великої категорії населення, тому що багато українців працюють неофіційно або не мають багато часу на збір документів.
 • Проста процедура оформлення, зрозуміла навіть «чайнику».
 • Всі дані прозорі – ви бачите суму позики, відсотки за його використання, дату погашення.
 • Відсутні приховані платежі або страхові збори.
 • Надалі вся інформація доступна після входу в особистий кабінет Мані24.
 • Режим роботи – цілодобовий. У банку ви не отримаєте кредит вночі, в святковий або вихідний день. А Мані24 дає кредит на банківську карту в режимі 24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік!
 • Щоб отримати гроші не потрібні поручителі, або заставу. У цій компанії немає цільового використання позикових коштів. Їх можна використовувати на будь-які потреби позичальника.

Персональні дані клієнтів надійно захищені за допомогою системи SSL. Якщо у сайту є SSL- сертифікат, то в адресному рядку вашого браузера буде зелений знак замку-колодки. Це означає, що на даному порталі можна вводити особисту інформацію, а також номер банківського пластику.

Ліцензії, сертифікати

Фінансова компанія – ТОВ «Кредитні рішення Моней24» офіційно зареєстрована 11.10.2016 року. Ліцензія видана державним органом – Національною комісією з регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Компанія Money24 (кредит на банківську карту) отримала свідоцтво на торговельну марку.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Мані24

Бувають ситуації, колись терміново потрібні кошти, а взяти їх ніде. Що робити? У банк звертатися довго, в ломбард – немає майна, яке можна закласти, позичати у друзів – незручно. Тоді реєстрація в Мані 24 і кредит онлайн – найкраще рішення. Для цього потрібно виконати кілька простих кроків:

 1. В електронному калькуляторі вибрати необхідні параметри позики – суму і термін.
 2. Заповнити анкету з інформацією про себе і відповісти на кілька простих запитань.
 3. Завантажити копії ваших даних документів і Селфі з паспортом.
 4. Підтвердити свою банківську карту.
 5. Надіслати заявку, а після її схвалення підписати договір і отримати гроші.

Фотографія з паспортом необхідна для підтвердження того факту, що документ знаходиться у свого власника і їм не скористалися шахраї.

З тією ж метою підтверджують банківську карту. Баланс на ній повинен бути позитивним. Кредитор тимчасово заблокує випадкову суму до 1 грн. Ви зв’язуєтеся зі своїм банком, уточнюєте цю цифру і вказуєте в спеціальному вікні на сайті Мані24. Потім ваші гроші розблокують.

Після цієї операції відправляєте заявку, її розглянуть протягом 8 хвилин. Потім підтверджуєте договір, і гроші моментально буду перераховані на вашу карту.

Якщо вам відмовили, що робити

Ви пройшли реєстрацію в Мані24, виконали вхід в особистий кабінет – ваші персональну сторінку на сайті кредитора, подали заявку і раптом отримали відмову? Що робити в цьому випадку?

Не потрібно турбуватися. Сервіс працює в автоматичному режимі. Заявки розглядає робот. Можливо, стався збій скорингової системи.

Дуже часто причиною відмови може бути помилка в наданих даних. Клієнт поспішав або неуважно заповнював анкету. Будь-яка невідповідність може викликати підозру і стати причиною видачі негативного рішення.

Також компанія строго забороняє використання проксі-серверів при подачі заявки.

Слід звернутися в Бюро кредитних історій. Може бути, у вас є займ, який ви просто забули погасити і вам почала капати прострочення. І під час перевірки вас визнали за злісного неплатника.

Виправте всі помилки і подайте заявку заново! Відгуки про Мані24 свідчать, що тут високий відсоток схвалення!

Промокод

Промокод Мані24 – це спеціальний код на знижку від відсоткової ставки. Нові клієнти отримують його автоматично – їм надається знижка 50%.

Постійні клієнти, які підтвердять свою платоспроможність і фінансову дисципліну, отримуватимуть промокод на знижку від 20% до 60%.

Бонусы

Для постійних клієнтів розроблена бонусна програма лояльності.
Відгуки людей про Mani24 свідчать, про те, що бонуси зараховуються:

 • за кожну позику, погашений раніше терміну, зазначеного в договорі.
 • Не потрібно виконувати ніяких додаткових дій, просто виконуйте свої зобов’язання раніше терміну, а компанія вас віддячить за це. Кількість бонусів залежить від параметрів кредиту
 • за рекомендацію цього сервісу своїм знайомим. За кожного нового клієнта, який візьме позику по вашій рекомендації, компанія нарахує вам 500 бонусів. Кількість запрошень необмежену
 • за позитивні відгуки про Mani24 на офіційних сторінках в соцмережах. Зробити це потрібно через спеціальну форму в своєму особистому кабінеті

Уточнити стан бонусного рахунку або використовувати їх для оплати мікропозик можна через особистий кабінет на сайті Money24.

Як повернути гроші Money24

Для того щоб виконати взяті на себе зобов’язання і погасити кредит використовуйте один з цих методів оплати:

 • Каса будь-якого банку нашої країни.
 • Термінали самообслуговування Приват-банку або іншого банку.
 • В особистому кабінеті Money24, оплата своєю карткою.
 • Через інтернет-банкінг Приват24.

Пролонгація

Якщо ви не знаєте, як повернути гроші Мані24, не затягуйте, а відразу зверніться на гарячу лінію і повідомте про свою проблему.

Щоб не потрапити в список боржників і не вийти на прострочення Мані24, можна скористатися послугою пролонгації. Продовжити термін дії кредиту можна на 7, 15 або 30 днів. Увійдіть в особистий кабінет і натисніть на кнопку «Продовження терміну кредитування».

Вартість пролонгації залежить від терміну:

 • На сім днів – 12% від розміру отриманої позики.
 • На п’ятнадцять днів – 20%.
 • На тридцять днів – 35%.

Несплата й прострочення в Мані24

Якщо ви не виконуєте свої зобов’язання вчасно, то на наступний день прострочення в Money24 вам буде нараховано штраф в розмірі 15% від тіла основного боргу. За кожен день прострочення буде нараховуватися пеня 3%.

Якщо борг буде продовжувати рости, ваша справа передадуть колекторам, а потім до суду. Інформацію про прострочення передадуть в Українське бюро кредитних історій, і отримання позики в будь-який іншій конторі стане неможливим.

Реструктуризація боргу в Money24

Це послуга з перегляду умов кредитного договору для більш комфортної оплати позики. Компанія може розбити ваш борг на невеликі частини або допустити продовження терміну виплати. Рішення про реструктуризацію в Мані24 приймається індивідуально, тільки для тих клієнтів, які вийшли на серйозне прострочення з поважних причин.

Контакти

Адреса
м.Тернопіль, вулиця Бойківська, будинок 4
E-mail
support@money24.ua
Телефон
0 (800), (044), (067), (050), (063) 30-45-15

Відгуки Money24

Ми вивчили те, що клієнти говорять в мережі про мікрофінансової компанії Мані24. Це молода МФО, вона веде свою діяльність кілька років, але вже встигла заробити хорошу репутацію. Більшість клієнтів говорять про вигідні умови кредитування. Процентні ставки набагато нижче, ніж у інших подібних організацій. Передбачена вигідна програма лояльності.

Умови кредитування прозорі. Ми не знайшли відгуків, де клієнти скаржаться на нав’язування додаткових послуг. Процес оформлення мікропозик дуже простий. Консультанти на гарячій лінії завжди надають вичерпні консультації.

До позичальників, які стикаються з фінансовими труднощами, тут ставляться з розумінням – для них передбачена можливість пролонгації.

3
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...