Компанія Манівео пропонує допомогу в скрутних фінансових ситуаціях, надаючи мікропозики в найкоротші терміни і з максимально простими умовами. Дана організація успішно існує на ринку і активно розвивається вже більше, ніж чотири роки, при цьому постійно вдосконалює свою діяльність, покращує сервіс і умови кредитування, про репутацію Moneyveo відгуки вдячних клієнтів можуть сказати багато.

До недавнього часу діяльність мікрофінансових організацій виробляла Нацкомфінпослуг. Як на будь-якому молодому ринку, в мікрокредитування було безліч прогалин і невизначеностей з точки зору законодавства. Тому, в кінці 2019 року Верховна Рада України підтримала законопроект про так званої процедури “спліта” – ліквідації Нацкомфінпослуг і розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між Нацбанком і Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Починаючи з 30 червня 2020 року, мікрокредітной компанії будуть підпорядковуватися безпосередньо НБУ, який приведе діяльність МФО у відповідність з міжнародними стандартами роботи. Більш детально – читайте в джерелі https://bank.gov.ua/news/all/zakon-pro-split-zabezpechit-prozorist-nadiynist-ta-efektivnist-nebankivskogo-finansovogo-sektoru.

Кредит онлайн в Манівео: умови, ставки, можливості

Перш ніж взяти кредит, кожна людина намагається отримати максимум інформації про ту компанію, з якою він буде співпрацювати. Moneyveo пропонує отримати кредит на банківську карту, не виходячи з дому, адже всі операції можна здійснити за допомогою інтернету.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
100 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
0.20%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Процентна ставка

Якщо ви берете кредит в Манівео вперше, то для вас сума процентної ставки складе всього 0,01%. На сайті представлений калькулятор, який допоможе вам розрахувати суму до погашення, а так само вкаже терміни на розрахунок з компанією.

Вам необхідно за допомогою стрілок вибрати необхідну суму і тривалість позики, а в правій частині ви побачите суму процентної ставки і день, до якого борг повинен бути погашений. Якщо ви вже є клієнтом Moneyveo, то процентна ставка буде більше, ніж для новачка, але її можна буде знизити за допомогою промокоду або участі в різних акціях.

Кому надає гроші в кредит Moneyveo?

Для того щоб отримати фінансову допомогу від компанії Moneyveo, знадобиться банківська карта, яка повинна бути чинною (не мати вичерпаний термін використання). Що стосується вікових обмежень, то тут головне бути повнолітнім, адже в компанії із задоволенням надають кредити і студентам, і пенсіонерам, які молодші за дев’яноста (!) років. Клієнт повинен мати посвідчення громадянина України – паспорт, а також ідентифікаційний код. Крім того, знадобитися мобільний номер телефону і електронна пошта.

Співробітники компанії не відвернуться від клієнта, навіть якщо він є безробітним, працевлаштований неофіційно, знаходиться в декреті або має не найкращу кредитну історію.

Переваги та недоліки Манівео

Кожна фінансова компанія має свої переваги і недоліки, і Moneyveo – не виняток. Отже, до позитивних характеристик компанії можна віднести:

 • Сервіс Moneyveo працює цілодобово, у вихідні та святкові дні, що дозволяє вирішити будь-яке питання практично миттєво;
 • Якщо у кредитора виникли проблеми, і він не може розрахуватися з боргами своєчасно, йому пропонується продовжити позику, при цьому процентна ставка залишається незмінною;
 • Порекомендувавши своєму другові звернутися за мікропозикою в компанію Манівео, ви можете отримати грошову винагороду;
 • Компанія Moneyveo активно використовує різні маркетингові ходи для залучення клієнтів, які можуть виявитися дуже корисними для вас. Це і акційні пропозиції, і знижки на повторну позику, і приємні бонуси.

Що стосується недоліків, то тут слід, перш за все, виділити два моменти:

 • Мікропозик – це кредит на короткий термін, свого роду миттєва фінансова допомога, так що слід враховувати, що прострочені платежі загрожують штрафами, і політика стягнення боргу тут досить сувора;
 • Тривалість кредиту – максимум тридцять днів.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія Манівео має безліч нагород, які підтверджують ефективність її роботи, а так само високу оцінку з боку клієнтів. Компанія успішно розвивається з 2013 року, є юридичною особою, має представництва в багатьох містах України, що говорить про її надійності і стабільності.

У компанії є ліцензія і сертифікація.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Манівео?

Для того щоб розібратися з процедурою отримання кредитних коштів в компанії Манівео, пропонуємо ознайомитися з послідовною інструкцією щодо дій клієнта компанії.

 • Спочатку необхідно вказати, яку суму грошей ви хочете взяти, і на який термін вона вам знадобитися, після чого натискаємо кнопку отримати кредит;
 • Програма переведе клієнта на сторінку реєстрації, де необхідно ввести всі свої дані в спеціально відведених для цього полях. Тут так само пропонується реєстрація за допомогою використання своєї сторінки в соціальній мережі;
 • Далі ви перейдете на наступну вкладку, де програма пропонує внести свої соціальні дані, а саме номер і серію паспорта, інформацію про освіту і деякі інші відомості. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку продовжити;заполнение анкеты на получение кредита в Манивео
 • Наступна вкладка призначена для внесення даних про адресу проживання громадянина. Тут потрібно вказати поточне місце проживання, і уточнити ряд інших нюансів;
 • Далі програма запитує дані про працевлаштування потенційного клієнта. Тут потрібно вказати суму свого щомісячного доходу, назву підприємства, в якому ви працюєте, а так само свій статус;
 • На п’ятому кроці реєстраційної процедури знадобитися вказати реквізити своєї банківської картки, це необхідно для того щоб отримати Манівео кредит. Верифікація буде здійснена шляхом блокування невеликої суми з вашої картки, яка не перевищує одну гривню, а ви повинні будете вказати цю суму;
 • І, нарешті, останній крок: підтверджуємо введену інформацію, відповідаємо ще на кілька запитань, і отримуємо код на телефон, який необхідно ввести в поле анкети. Якщо ви є власником картки ПриватБанку, то гроші відразу будуть переведені на ваш рахунок, для інших банків іноді необхідно більше часу, але частіше за все процедура не займає більше години.

Якщо Манівео мікропозик не дав, що робити?

На жаль, не всі заявки отримують позитивну відповідь, іноді користувачам доводиться зіткнутися з відмовою, і тоді виникає резонне питання, чому це обумовлено?
Давайте розглянемо найпоширеніші причини:

 1. У зазначених даних була допущена помилка: неправильна цифра або буква, відсутня необхідна інформація. Уважно перевіряйте всі відомості, які вказуєте на сайті компанії, в іншому випадку можна зіткнутися з відмовою.
 2. Можливо, ваша кредитна карта вже прострочена, і більше не є дійсною. На карті повинен бути вказаний крайній термін її використання – перевірте його.
 3. Кредитне бюро – це система, яка оновлюється в певні проміжки часу. Можливо, ви недавно погасили свою позику в Манівео, але ці відомості ще не зайшли в систему, тому вам приходить відмова на повторний кредит.

Відбір клієнтів здійснюється в системному порядку, співробітники компанії ніяк не впливають на рішення, яке ви отримуєте, тому не варто дзвонити консультантам і співробітникам компанії з вимогою змінити підсумок розгляду заявки.

Промокод Манівео

Промокод для Moneyveo – це ще один спосіб зацікавити клієнтів. І залучити їх увагу, адже саме завдяки цим комбінаціям символів можна отримати знижку. Наприклад, якщо ви новачок, і прийшли за позикою вперше, то можете скористатися промокодом «Кредити з нульовим відсотком».

Щоб отримати знижку, можна так само додатися в соціальну мережу, залишити відгуки, коментарі, а потім відправити їх скріншоти на адресу support@moneyveo.ua. Також компанія Манівео часто проводить різні акції, в яких будь-який учасник може отримати приємний бонус.

Актуальні акції

 • “Рівні лояльності” – за певних умов можливо отримати знижку від 2,5 до 50%;
 • “300 за кожного друга” – термін акції до 30.06.2021 року;
 • програма Enotcoin – отримуйте “монети” за певні дії в сервісі Moneyveo і обмінюйте їх на гривні (1 enotcoin = 1 грн.) тим самим знижуючи суму відсотків по кредиту.

Як погасити кредит в Манівео?

У компанії Манівео розроблена максимально зручна система погашення заборгованості, вам немає необхідності стояти в черзі, їхати в певне відділення компанії, все набагато простіше.

Для того, щоб розрахуватися з боргом можна вибрати один із таких способів:

 • Для того щоб сплатити борг банківською карткою, необхідно зайти в особистий кабінет на сайті компанії, це можна зробити вдома, на роботі, або в будь-якому іншому місці. Де у вас буде доступ до інтернету;
 • Манівео надає реквізити спеціального розрахункового рахунку, за допомогою якого можна оплатити заборгованість через банк. Проводячи платіж внесіть свої дані та ідентифікаційний номер, щоб було зрозуміло, хто перевів оплату;
 • Компанія Манівео подбала про те, щоб практично в будь-якому терміналі можна було виплатити кредит, досить лише вказати номер мобільного, який ви вже раніше вказували під час реєстрації.

Прострочення Манівео: як бути і що робити, якщо заплатити не виходить в термін?

Ситуації бувають різні, і іноді громадянин, абсолютно не чекаючи того, просто змушений затримати виплату: відстрочили зарплату, не повернули борг, вкрали гроші, може статися все, що завгодно. Що ж робити в такому випадку? При простроченні Манівео надасть вам ще три дні понад термін, щоб вирішити проблему з виплатою, і в цей період ні відсотки, ні штрафи нараховуватися не будуть. А ось четвертий день принесе дванадцять відсотків пені, зростання кредитної ставки складе три відсотки. Такі відсотки будуть набиратися протягом ста днів, потім борг заморожується.

Саме тому, всі фахівці і кредитні компанії настійно радять звернутися до свого інспектора, якщо виникають проблеми з виплатою боргу. Він підкаже, як вийти з ситуації, постарається зробити все, щоб заморозити штрафні санкції, а це досить важливо. Часто найкращим виходом із ситуації є пролонгація, або продовження кредитного періоду.

Пролонгація позики

Співробітники компанії зацікавлені в тому, щоб без суду, штрафів і проблем отримати повернення кредиту. Саме тому останнім часом вони пропонують продовження кредитного періоду у важких ситуаціях. Це дозволить обійти штрафи і величезні відсотки. Для оформлення пролонгації досить відвідати свій особистий кабінет на сайті Манівео, максимальний термін – тридцять днів, за користування цією послугою стягується невеликий відсоток, але він набагато менше, ніж пеня і штраф за прострочення.

Контакты

Адреса
01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, 15-Б, 1 поверх
E-mail
support@moneyveo.ua
Телефон
0 800 21 9393
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№105 от 21.03.2013
Юридична особа
ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Відгуки про MoneyVeo

У компанію MoneyVeo можуть звертатися громадяни від вісімнадцяти до дев’яноста років, це дозволяє фірмі значно розширити клієнтську базу. Якщо розглядати відгуки громадян, які вже скористалися послугами фірми, то можна відзначити безліч позитивних якостей. В першу чергу, це прозора і чесна система співпраці, люди не стикалися з додатковими комісіями і відсотками. По-друге, важливим аспектом є швидка обробка заявок.

Для заповнення анкети клієнтам не знадобиться не більше п’ятнадцяти хвилин, а нарахування грошей займе приблизно стільки ж часу. Тут постійно присутні акції для нових клієнтів, тому якщо ви звертаєтеся вперше, у вас є всі шанси отримати кредит під 0 або під 0.01%, що підтверджують відгуки про MoneyVeo.

18
6
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (31 оценок, среднее: 3,32 из 5)
Loading...