Товариство з обмеженою відповідальністю Money4YOU – молода мікрофінансова компанія. Працює в Україні з початку травня 2019 року. Надає послуги з дистанційного кредитування, видає швидкі мікропозики без великого пакета довідок і документів, без цільового використання, за фіксованою процентною ставкою.

Кредит онлайн в Money4YOU

Схема оформлення проста та зрозуміла кожному українцю. Основна мета роботи компанії – зробити фінансування доступним для всіх, щоб будь-який громадянин зміг отримати додаткові грошові кошти в разі необхідності.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
2 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.99%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Всі необхідні параметри мікропозик можна встановити через кредитний калькулятор. Вони будуть прописані в договорі. До моменту підписання можна змінити термін або суму.

Який кредитний ліміт?

Для новачків ліміт видачі до 3 000 грн, термін дії договору до тридцяти днів. Для тих громадян, які постійно користуються послугами Маніфою ліміт по кредиту на картку збільшується до 12 тисяч гривень.

Яка відсоткова ставка?

Базова ставка – 1,99% в день, від тіла позики. При першому зверненні діє акція – десять днів позики під 0,01%. Наприклад, ви берете кредит онлайн Money4YOU на десять днів на суму три тисячі гривень, повернути потрібно буде всього 3003 грн. За такий термін можна вирішити свої фінансові проблеми і повернути борг, практично не переплачуючи.

Хто може отримати кредит на банківську карту?

Свої послуги дана МФО надає всім повнолітнім громадянам нашої країни. З документів необхідні тільки паспорт та ІПН.

Тут все одно, до якої соціальної категорії відносяться клієнти. Оформити кредит в компанії Маніфою можуть студенти, пенсіонери, державні службовці, тимчасово безробітні, домогосподарки або матусі в декретній відпустці. Іноземцям кредити не видають.

Переваги та недоліки роботи Money4YOU

  • Одна з важливих переваг – дистанційне оформлення кредиту на банківську карту. Щоб швидко взяти в борг, не потрібно відвідувати банківське відділення. Весь процес проходить онлайн, без довгих черг і купи непотрібних питань. Через інтернет ви проходите реєстрацію та отримуєте гроші на карту, не виходячи з дому.
  • Не потрібно збирати велику папку документів. Все, що потрібно – це паспорт, ІПН, навіть без довідки про розмір заробітної плати. Це дуже зручно для тих, хто працює неофіційно та не може взяти таку довідку.
  • Компанія працює цілодобово. Взяти кредит онлайн в Маніфою можна в режимі 24/7/365. Ви можете взяти в борг тоді, коли вам це необхідно і не чекати, коли відкриється найближче банківське відділення. Тут можуть видати позику вночі, рано вранці, у вихідний день, навіть вранці першого січня.
  • Для отримання кредиту онлайн в Money4YOU не потрібно надавати заставне майно або шукати третю особу, яка готова за вас поручитися. Тут не будуть питати, на що ви збираєтеся витратити гроші.
  • Середній час на розгляд заявки п’ять хвилин.

З недоліків можна назвати тільки досить високу відсоткову ставку – 1,99%. Є компанії, де цей параметр значно нижчий.

Ліцензії

Маніфою працює на законних підставах, має всі необхідні дозволи державного регулятора.

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи № 1198 видано 07.05.2019 року.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Money4YOU

Заходимо на головну сторінку за адресою money4you.com.ua. В електронному калькуляторі вказуємо необхідні вам параметри позики: суму і термін та натискаємо на кнопку “Отримати кредит”.

Автоматично відкривається сторінка реєстрації в Money4YOU. Тут потрібно заповнити просту анкету. Зверніть увагу, чим точніше ви вказуєте дані, тим більша ймовірність позитивного рішення на видачу позики.

На першому етапі потрібно буде вказати ваші ПІБ, номер телефону. Далі необхідно ввести спеціальний код, який приходить в смс.

Потім потрібно заповнити просту анкету про себе. Тут необхідно відповісти на питання про місце проживання, рівень заробітної плати та витрат на місяць, чи є у вас джерела додаткового доходу. Також буде необхідно надати номери телефонів контактних осіб.

Потім потрібно завантажить електронні копії паспорта та ідентифікаційного номера платника податків.

Далі необхідно пройти процедуру перевірки банківської карти, на яку ви хочете отримати позику. Ваш пластик повинен мати позитивний баланс. Компанія тимчасово заблокує невелику суму, ви уточнюєте її в своєму банку та прописуєте в спеціальному вікні на сайті Money4YOU. Потім ваші особисті кошти знову будуть розблоковані та доступні для використання.

Дана операція потрібна для підтвердження того, що заявку на мікропозику подає власник карти, а не третя особа, яка вкрала документи або карту чужої людини.

Після цих дій можете відправляти заявку на розгляд. Після отримання позитивного рішення, будь ласка, ознайомтеся з умовами кредитного договору. Прочитайте всі пункти, якщо вас щось не влаштовує, просто відмовтеся. Після підписання вже не можна відмовитися від дії договору, і потрібно буде заплатити відсотки за два дні (це мінімальний термін дії кредитного договору), навіть якщо ви повернете займ через п’ять хвилин.

Що таке промокод Money4YOU

Це спеціальний аналог паперового флаера на знижку. Він дозволяє оформити позику за зниженою ставкою і заощадити на відсотках.

Отримати промокод Маніфою можна на офіційних сторінках кредитора в соцмережах. Також промокод надсилають постійним клієнтам під час проведення акцій.

Якщо ви отримали відмову, що робити

Вам відмовили у видачі мікропозики, а гроші потрібні? Як можна домогтися позитивного рішення?

Спробуйте перевірити свою анкету на наявність помилок, неточностей. На наступний день зверніться за видачею позики повторно.

Новачкам не рекомендуємо запитувати занадто великі суми. Під час розгляду залишайтеся на зв’язку, вам можуть зателефонувати для уточнення інформації. Якщо ваш телефон буде недоступний, ви гарантовано отримаєте відмову.

Також слід звернутися в бюро кредитних історій. Якщо ви нещодавно закрили кредит в іншому банку / МФО, то інформацію в УБКІ могли ще не передати і під час перевірки вас сприйняли за злісного неплатника.

Як повернути гроші Money4YOU

Швидше за все і без додаткової комісії внести оплату можна в особистому кабінеті з карти, яка пройшла верифікацію – гроші одразу потрапляють на рахунок кредитора. Також оплатити можна через касу будь-якого банку або в терміналах ПриватБанку – необхідно мати при собі реквізити МФО. Але необхідно враховувати, що оплата може надійти протягом трьох банківських днів.

Наслідки прострочення

Коли боржник не виконує свої зобов’язання до закінчення терміну дії договору починається прострочення. Йому нараховуються підвищені відсотки 3% в день від тіла кредиту. Якщо клієнт оформляв першу позику під 0,01% і вийшов на прострочення, то йому перерахують відсотки за стандартною ставкою 1,99% і з моменту прострочення нараховуватиметься пеня 3%.

Контакти

Адреса
Київ, вул. Казимира Малевича, 87
E-mail
info@money4you.com.ua
Телефон
0 800 330 024
0 44 223 93 44
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№ 1198 від 07. 05. 2019 року

Відгуки про компанію Money4YOU

Компанія Мані Фо Ю досить молода, але вже користується популярністю серед позичальників. Користувачі відзначають швидкість обробки заявок. Також позитивним моментом є можливість підключення пролонгації в особистому кабінеті компанії.

Якщо ви користувалися послугами даної організації, поділіться своїм відкликанням у формі нижче.

1
4
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...