Компанія «Море Грошей» готова піти на зустріч практично до кожного клієнта. Плюсом є той факт, що для того, щоб отримати кредит, досить просто мати банківську картку і необхідні документи, а саме паспорт і код. Незважаючи на те, що це досить молода фірма «Море Грошей», відгуки клієнтів говорять про надійність, стабільність та якість її роботи.

Детальна інформація про кредити в «Море Грошей»

Зараз існує великий вибір мікрофінансових організацій, робота яких орієнтована на видачу самих різних позик, і вибрати підходящого партнера – досить складно. Кожен зацікавлений в тому, щоб отримати максимально вигідні умови на мікропозики онлайн.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.85%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.70%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Відсоткова ставка

Звичайна відсоткова ставка в “Море Грошей” становить 1,7% в день, при цьому для нових клієнтів часто діють знижки та різні акції, що дозволяє новачкові заощадити. На офіційному сайті компанії є спеціальний лічильник, який допоможе обчислити суму до оплати, відсотки, і визначити крайній термін погашення боргу. Він виглядає наступним чином:
расчет кредита Море Грошей

Тут клієнт може вказати суму, яку він хотів би отримати, і термін, на який вона йому знадобиться, а також отримати інформацію про процентні нарахування. Лічильник досить зручний і простий у використанні.

Хто може отримати в «Море Грошей» мікропозику?

Для того щоб скористатися послугами кредитної організації, необхідно:

 1. Мати ідентифікаційний номер, а також паспорт громадянина України;
 2. У компанії співпрацюють з громадянами, чий вік перевищує двадцять один рік, і може досягати сімдесяти років;
 3. Обов’язкова умова – наявність банківської карти;
 4. Щоб отримати кредит на картку, необхідна наявність номера мобільного телефону;
 5. Електронна поштова скринька обов’язкова;
 6. У потенційного клієнта повинен бути досвід роботи менше, ніж три повних місяці.

Переваги та особливості компанії

На конкурентному ринку всі фінансові компанії намагаються виділитися на тлі інших, пропонуючи максимально зручні умови співпраці своїм клієнтам. До переваг фірми «Море Грошей» можна віднести наступні:

 • В організації дуже велику увагу приділяють безпеки клієнтів і їх даних, що досить актуально в нинішній час;
 • Підприємство пропонує цілодобову підтримку клієнтів в будь-який день тижня, незалежно від вихідних і свят;
 • На оформлення фінансової допомоги йде зовсім небагато часу – рішення приминається в найкоротші терміни;
 • Тут відсутні приховані платежі – вся процедура прозора для клієнта;
 • Для оформлення угоди вам не доведеться залишати свій будинок або офіс – онлайн сервіси прекрасно адаптовані для клієнтів, навіть для тих. хто не особливо добре розбирається в комп’ютерах;
 • Тривалість позики досягає сімдесяти днів.

Якщо говорити про особливості компанії, то можна виділити наступні нюанси:

 • В «Море Грошей» діють більш суворі обмеження за віком, якщо деякі фінансові організації пропонують кредити для громадян, яким виповнилося вісімнадцять років, то тут співпраця можлива тільки після досягнення двадцяти одного року;
 • Відсоткова ставка в системі мікропозик завжди досить висока, так як це термінова послуга на короткий період, тому перш, ніж взяти кредит, необхідно переконатися в тому, що зможете повернути його в строк;
 • Анкета містить досить багато питань, на її заповнення знадобиться час.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Дана організація має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи з листопада місяця 2015 року, а також ліцензію, яка була отримана в січні 2016 рік, і переоформлена в 2017 році. У минулому році також була отримана нагорода Фаворит Успіху 2017.

Як оформити кредит в «Море Грошей» через особистий кабінет?

Звичайно, набагато зручніше взяти кредит, оформивши заявку не покидаючи свого будинку або офісу, тому багато громадян із задоволенням користуються цією послугою. Розглянемо послідовну інструкцію проходження процедури оформлення кредиту онлайн на сайті MoreGroshey.

 • В першу чергу, слід визначитися з сумою бажаного кредиту, а також з термінами погашення заборгованості, це робиться на калькуляторі, який представлений на сайті. Після натискаємо на кнопку замовити, і переходимо до заповнення анкети;
 • Перша сторінки анкети вимагає вказати свої особисті дані, а саме ідентифікаційний код, пароль до особистого кабінету, і так далі;
 • На другій сторінці знадобляться соціальні відомості, тобто Інформація про освіту, сімейний стан, наявність дітей, і деякі інші дані;
 • Далі переходимо до вказівкою інформації про проживання – фактична адреса, номер домашнього телефону;
 • Фінансова інформація включає в себе дані про працевлаштування, заробітну плату, місце роботи і статус;
 • На п’ятій сторінці знадобиться вказати реквізити банківської картки, і пройти верифікацію. Тут знадобитися ваш актуальний номер мобільного телефону, так як протягом найближчого часу вам буде дзвонити працівник фірми;
 • Останній етап – підтвердження введеної інформації. Після розмови з вами, компанія буде приймати рішення про надання або ненадання вам кредитних коштів, на що піде близько двадцяти хвилин. Коли гроші будуть зараховані, вам прийде сповіщення.

Чому можуть відмовити в наданні позики?

Іноді виникають ситуації, в яких людина отримує відмову у співпраці, тобто гроші в борг йому не видаються. Для цього може бути кілька причин, до яких відносяться і такі, як:

 • Помилки при заповненні анкети в особистому кабінеті. При введенні даних перевіряйте їх перш, ніж підтверджувати надсилання форми. Навіть сама незначна неточність може послужити причиною для відмови. Анкета повинна бути заповнена правильно, чітко і зрозуміло;
 • Неправильно зазначений номер телефону. Поки менеджер не зможе зв’язатися з клієнтом, останній не отримає кредитні кошти. Можливо, ви випадково вказали не ту цифру, ваш номер відключений або батарея розряджена – перевірте, чи працює телефон;
 • Помилка карти. Банківська картка може бути прострочена, особливо якщо ви давно єю не користувалися, уважно перевірте дату, до якої вона дійсна;
 • У компанії досить ретельно перевіряють кредитні історії клієнтів, тому наявність невиплаченого боргу може стати причиною для відмови. Поширеною є ситуація, коли ви вже виплатили всі позики, а ось інформація про це ще не надійшла в систему, і звідси можуть виникати проблеми з оформленням нового кредиту. Якщо ви впевнені, що у вас немає заборгованостей, зв’яжіться з кредитної інспекцією, і уточніть, чи немає яких-небудь збоїв в програмі, і чому ви не можете оформити повторний кредит.

Промокодом для «Море Грошей»

Компанія пропонує не промокоди, а акційні бали, які називаються аналогічно «Море Грошей». Наприклад, якщо ви вперше зареєструвалися в системі то отримуєте на свій рахунок 120 МГ, крім того, кожна виплата позики теж приносить бонуси, як і участь в різних акціях. Використовувати ці бонуси можна для того, щоб розраховуватися з боргами. Досить зайти в особистий кабінет, і вибрати там опцію «повернути гроші». Це оригінальний маркетинговий хід, який особливо зручний постійним клієнтам, адже за допомогою бонусів можна повертати кредит.

Як повернути кредит?

Сервіс дуже зручний для всіх громадян саме тим, що оплатити свій обов’язок можна практично в будь-якій точці країни. Про те, як повернути гроші, не доведеться переживати.

Можна не виходячи з дому поповнити баланс через особистий кабінет на сайті компанії, для цього достатньо мати банківську картку під рукою. Тим більше що при такому способі оплати кредиту вам не доведеться платити комісію. У більшості терміналів доступний сервіс «Море Грошей», який також дозволяє погасити кредит. Якщо поруч з вами знаходиться банк, або ви не довіряєте інтернету і терміналам – то завжди можна внести платіж через будь-яку касу, незалежно від того, який це банк.

Якщо кредит прострочений, що робити?

Ситуації бувають різні, і іноді у людини просто не виходить виплатити всю суму в термін. В такому випадку, головне – не затягувати з проблемою, а як можна раніше зв’язатися з кредитним інспектором, і поставити його до відома про свою проблему. Співробітники More Groshey підуть на зустріч, і постараються максимально допомогти уникнути штрафних санкцій, пені або судових розглядів. Наприклад, скористатися пролонгацією позики. Прострочення – це додаткові відсотки, які можуть значно збільшити суму до виплати.

Пролонгація «Море Грошей»: реструктуризація боргу

Пролонгація, тобто продовження терміну виплати кредиту, дозволить трохи відсунути крайню дату погашення позики, а також уникнути нарахування штрафу або пені.

Компанія «Море Грошей» пропонує скористатися послугою прямо в особистому кабінеті, причому продовжити термін можна навіть на рік. Звичайно, за це доведеться заплатити певний відсоток, але він буде набагато менше, ніж штрафні нарахування в разі прострочення кредиту.

Контакти фінансового підприємства «Море Грошей»

Адреса
04071 Україна, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51
Телефон
095-100-87-78;

097-100-87-78;

073-100-87-78

Відгуки про компанію “Море Грошей”

Море Грошей приваблює багатьох оригінальним підходом до акцій і бонусним пропозицій. За кожну дію тут можна отримати бонус, який після перетворитися в грошову суму, і може бути використаний для оплати процентної частки кредиту. Компанія “Море Грошей” може похвалитися великою кількістю задоволених клієнтів, які готові повертатися знову для отримання позики на вигідних умовах. Вигідна процентна ставка, лояльні вимоги для позичальників і індивідуальний підхід до кожного клієнта – це саме те, що привертає увагу українців.

3
0
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Loading...