Компанія МайКредіт на фінансовому ринку України з’явилася в 2015 році, коли ТОВ «Перше надійне агентство необхідних кредитів» запустило сервіс по кредитуванню населення в режимі онлайн. Послуга дозволяє швидко отримати необхідну суму, без довідок з податкової, без документального підтвердження доходу, без візиту в установу.

Можливості інтернету і вигідні кредитні продукти дозволяють будь-якому українцеві оформити мікропозик в зручний час, включаючи ніч, свята, вихідні. Особиста інформація позичальника, яка надається організації при заповненні анкети-заявника, надійно захищається від перегляду 3-ми особами.

Кредити в MyCredit: хто може отримати, вигідні пропозиції

Будь-який громадянин України, який досяг 18 років, має паспорт, може отримати гроші за допомогою сервісу МайКредіт, не залежно від стану особистого кредитного рейтингу (історії за кредитами) та місця проживання.

Мінімальна сума доступна для кредитування 100 гривень, максимальна – 15 000 гривень. Термін повернення запозичених коштів від 1 дня до 30 днів.

В організації існує 2 типу кредитування:

 • для нових клієнтів;
 • постійним клієнтам.

Різниця полягає в процентній ставці і кредитному ліміті. Новачкам доступна сума до 3 000 гривень, відсоток схвалення заявок високий – 90%, тобто з 5 осіб, гроші отримають 4-ро. Постійні позичальники можуть розраховувати на збільшення суми до 10 000 гривень, а також вони автоматично стають учасника програми кешбек.

У MyCredit діють 3 кредитних пропозиції:

 1. «Кредит вихідного дня». Ця програма дозволяє отримати 500 гривень за 20 хвилин, на термін до 5 днів. Якщо потрібні терміново гроші на свято або вихідні, цей мікрокредит прийде на допомогу.
 2. «Гроші під рукою». За цією програмою, ви можете отримати 1000 гривень на термін 5 днів. Така короткострокова позика виручить в будь-який непередбаченої ситуації як, наприклад, поломка автомобіля, покупка ліків, незапланована поїздка і т.д.
 3. «Студентський кредит». Дана пропозиція поширюється на всіх студентів країни. Доступна сума – 1 000 гривень на 10 днів.

Для оформлення буде потрібно ідентифікаційний код і паспорт, карта від українського банку в системі Майстер Кард, Віза.

Процентна ставка

Ставка для нових клієнтів МайКредіт становить 0,01 відсоток. У підсумку, виходить кредит під 0%. На її розмір впливає сума запозичених коштів і термін погашення. Тому, чим швидше буде погашена заборгованість, тим меншою буде сума до повернення.

Простий і зрозумілий інтерфейс сервісу, дозволяє швидко дізнатися відсоток, який потрібно повернути разом з основною сумою позики.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
100 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.99%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Для цього потрібно:

 • Зайти на сайт організації.
 • Вказати бажану суму та термін, пересуваючи повзунки у полі онлайн калькулятора. У графі «Інформація про кредит», ви побачите суму для погашення і дату, до якої гроші необхідно повернути. Ніяких прихованих комісій за оформлення. Умови кредитування зрозумілі і прозорі.

Постійним клієнтам, які мають можливість отримувати збільшений кредит, оформлюється знижка до 20%. Рішення по заявці приймається автоматично.

При регулярній співпраці, сервіс готовий надати позику до 30 000 гривень. В даному випадку, процентна ставка розраховується менеджерами індивідуально

Хто може отримати кредит в МайКредіт

Основна відмінність організації перед банками, полягає в тому, що отримати терміново гроші можуть все категорії українців, які проживають в будь-якому населеному пункті. Не потрібно збирати папери по інстанціях, брати довідки з місця роботи, офіційно підтверджувати заробіток. Шанси отримати гроші є у кожного.

Якщо, вам доступний вихід в інтернет, є картка, оформлена на ваше ім’я, дізнався номер ІПН, паспорта – рушайте вперед. Кредит нараховується на банківську карту. MyCredit переказує кошти на будь-який тип карток – дебетні, кредитні, соціальні, зарплатні. Важливо, щоб карта належала банку, розташованому в Україні.

Отримати позику можуть:

 • позичальники з негативною кредитною історією або її відсутністю;
 • громадяни, які не мають офіційного працевлаштування;
 • пенсіонери;
 • громадяни, які отримали інвалідність;
 • студени.

Мета кредитування також не важлива, витратити гроші можна куди завгодно. Коли більшість банків відмовили у видачі грошей, а здавати цінні речі в ломбард немає бажання, за допомогою сервісу ви можете за короткий час отримати невелику суму.

Це незамінний варіант, якщо ви є жителем віддалених регіонів України, де немає банківських відділень і офісів МФО. МайКредіт працює всюди, де є вихід в інтернет.

Переваги і недоліки

Переваги кредитування через онлайн-ресурс очевидні:

 • гроші видаються без застави та поруки;
 • кредит оформляється і видається дистанційно;
 • автоматичне розгляд заявки;
 • нарахування коштів здійснюється протягом 20 хвилин;
 • відсутність паперової тяганини;
 • зручні способи погашення заборгованості;
 • доступність всім категоріям громадян;
 • цілодобова можливість подачі заявки.

До недоліків можна віднести наступне:

 • обмежена сума позики;
 • короткий термін погашення;
 • щоденне нарахування відсотка.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Вся інформація, яка підтверджує легальну діяльність компанії, знаходиться на сайті в розділах «Правова інформація» і «Фінансова звітність».

У 2017 році за підсумками інтернет-голосування, компанія МайКредіт стала срібним призером премії PSM Awards, як найкращий сервіс кредитування онлайн.

До недавнього часу діяльність мікрофінансових організацій виробляв Нацкомфінпослуг. Як на будь-якому молодому ринку, в мікрокредитуванні було безліч прогалин і невизначеностей з точки зору законодавства. Тому, в кінці 2019 року Верховна Рада України підтримала законопроект про так звану процедуру “спліта” – ліквідації Нацкомфінпослуг і розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між Нацбанком і Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Починаючи з 30 червня 2020 року, мікрокредітні компанії будуть підпорядковуватися безпосередньо НБУ, яке приведе діяльність МФО у відповідність з міжнародними стандартами роботи. Більш детально – читайте в джерелі https://bank.gov.ua/news/all/zakon-pro-split-zabezpechit-prozorist-nadiynist-ta-efektivnist-nebankivskogo-finansovogo-sektoru.

Як оформити кредит в МайКредіт: докладний опис

 1. Процедура оформлення починається з онлайн калькулятора. Вказуємо суму і термін, натискаємо на «отримати гроші».
 2. Реєструємося в особистому кабінеті.
 3. Заповнюємо поля анкети особистими даними для ідентифікації особи: ПІБ, ІПН, серія паспорта, дата народження, адреса, сімейний стан, відомості про щомісячний дохід, тип зайнятості (робота, навчання, декрет і т. Д).
 4. Наступний етап – прив’язка карти. Для цього необхідно вказати реквізити, CVV код, термін дії. При верифікації карти блокується сума на рахунку (на балансі повинно бути хоча б кілька гривень). Цю суму, необхідно ввести в спеціальне поле на сервісі. Далі, заявка відразу вирушає на розгляд.
 5. На заключному етапі потрібно відповісти на дзвінок менеджера або дочекатися СМС. Потім, заходимо в особистий кабінет, уважно читаємо договір. Для підтвердження договору потрібно натиснути на кнопку «Я згоден».

Що робити, якщо отримали відмову

Анкета-заявника перевіряється спеціальною скорингової системою, яка звіряє одночасно безліч факторів. Але, як правило, відмова в кредиті відбувається в наступних причин.

 • Неправильне надання особистих даних і контактів (це може бути допущена помилка в цифрах або ж надана інформація може здатися підозрілою). До заповнення анкети слід поставитися серйозно, не допускаючи помилок в номері ІПН і серії паспорта. Також, слід надавати правдиву інформацію щодо доходу.
 • Невідповідність віковим обмеженням (молодше 18 років).
 • Рішення може бути негативним, якщо позичальник не відповів на дзвінок оператора, у кредиторів МайКредіт можуть виникнути додаткові питання.

Повторно відправляти заявку на кредит можна через 20 днів, після відмови.

MyCredit промокод

Компанія MyCredit пропонує своїм клієнтам різні програми лояльності та акції. Регулярні промокоди для МайКредіт дозволяють отримати хорошу знижку на кредит.

Стежити за акціями просто, як тільки ви зайдете на сервіс, ви побачите спливаюче вікно з акцією. Щоб отримати знижку, потрібно скопіювати промокод і вставити його на сторінці заявки в спеціальному полі.

Діючі акції

На сьогоднішній день в компанії діють такі акції:

 • “Безмежний Кеш” – при оформленні кредиту, нові клієнти отримують по 100 грн. на кешбек-рахунок, для оплати відсотків. Постійним клієнтам повертається частина суми погашених відсотків. Зверніть увагу, що кешбек нараховується протягом 24 годин після повного погашення позики, такими коштами можна сплатити частину нарахованих відсотків, кошти на кешбек-рахунки активні до 3 місяців.
 • Програма “Запроси друга” – якщо запрошений товариш оформить свій перший кредит по вашому партнерському посиланню, вам буде нараховано 70 грн.
 • Акція “MyEURO” – з 10 червня до 12 липня публікуйте сторіз в Інстаграмм зі спеціальною Інста-маскою і скажіть / напишіть, який подарунок ви б хотіли отримати. Додатково необхідно зазначити акаунти @mycredit.ua і @euro2020, а також підписатися на @mycredit.ua.

Детально про всіх акціях можна ознайомитися на сайті mycredit ua.

Відео огляд: як отримати кредит в MyCredit. Особистий досвід

Ми вирішили перевірити, наскільки просто отримати кредит в компанії МайКредіт, скільки це займає часу, які документи необхідні, наскільки ймовірним є відмови і наскільки правдиві відгуки людей про МайКредіт (MyCredit). Що вийшло – дивіться в нашому відео:

Як повернути кредит?

Погашати борг можна 3 зручними способами:

 1. Через каси будь-якого банку або банків-партнерів «Приват», «Укрсиббанк», «Альфа-Банк», «ЮніКредит»;
 2. Через термінали самообслуговування Сіті 24, Тайм, EasyPay IBOX;
 3. Через особистий кабінет.

Для оплати через термінал і касу необхідно вказати реквізити компанії, прописані в договорі.

Як повернути гроші МайКредіт через особистий кабінет за допомогою карти? Для цього потрібно пройти кілька простих етапів:

 • натиснути кнопку «Погашення» в графі «Мої кредити»;
 • вибрати спосіб оплати: ви можете погасити позику повним платежем або заплатити відсотки за користування тілом кредиту;
 • внести реквізити карти;
 • як тільки гроші зараховані, надходить повідомлення про погашення.

Чим загрожує прострочення

Максимальна ставка в рік по мікрокредитам становить 584%. У разі недотримання строків договору, пеня нараховується щодня, її розмір залежить від обраної кредитної програми і розміру позики. Після 3-х місяців прострочення, нарахування відсотків припиняється, але кредит доведеться повернути в будь-якому випадку, з урахуванням відсотків, що набігли, штрафів. У підсумку, сума буде в рази більше, ніж сам кредит. Якщо клієнт не виходить на зв’язок з менеджерами компанії і не погашає кредит, його боргові зобов’язання передаються колекторам.

В яких випадках потрібна пролонгація?

Пролонгація MyCredit – це послуга продовження кредитного договору. Якщо у вас немає можливості повністю погасити борг за 7, 15 або 30 днів (термін залежить від вашої кредитної програми), ви можете перенести дату оплати, без нарахування штрафів, заплативши тільки відсотки. Спеціальні умови компанії, дозволяють отримати знижку до 30%, з урахуванням терміну продовження.

Дізнатися точну суму нарахованих відсотків в період пролонгації можна в особистому кабінеті.

Контакти

Адреса
01010, м Київ, пл. Арсенальна, 1-Б
E-mail
support@mycredit.ua
Телефон
0 800 214 111
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№146 від 20.10.2015
Юридична особа
ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ"

На сайті МайКредіт ви можете скористатися зворотнім зв’язком, поставивши запитання оператору.

Відгуки про компанію MyCredit

Для отримання кредиту в MyCredit, вам знадобиться лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. Тут не вимагають пред’являти довідку про доходи, офіційному місці роботи або інші документи. Сервіс користується великим попитом серед студентів, пенсіонерів, громадян, які не мають офіційного місця роботи. Робота компанії заснована на довірі, тому навіть наявність чорних плям в кредитній історії не може відбитися на ухваленні рішення по заявці на кредит, про це говорять відгуки про мікрофінансової організації MyCredit.
Відсоток схвалених заявок перевищує 80%, це говорить про те, що практично кожна людина, яка оформляє запит на отримання грошей в кредит, стикається з позитивною відповіддю. Процедура отримання грошей на карту в режимі онлайн дуже швидка, вона не вимагає виїзду в відділення або тривалого очікування.

6
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (21 оценок, среднее: 4,10 из 5)
Loading...