MyWallet – це молода й динамічна компанія що розвивається, яка існує на українському мікрофінансовому ринку з 2017 року. За час своєї роботи сервіс зарекомендував себе, як надійний фінансовий партнер для багатьох громадян України, незалежно від їх статусу та достатку. Відгуки людей говорять про те, що фірма працює чесно й прозоро, швидко реагує на звернення клієнтів і надає лояльні умови кредитування. Кредитна установа повністю орієнтоване на онлайн кредитування, з цієї причини компанія не має своїх відділень. Всі послуги надаються через інтернет.

Мінімальна сума споживчої позики становить 100 гривень, а максимальна – 15 тисяч гривень. Мінімальний термін, на який можуть бути видані кошти, це п’ять днів, а максимальний – 30 календарних днів. Компанія використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, а професійні консультанти готові відповісти на всі питання по гарячій лінії клієнтської підтримки.

Умови кредитування в Май Воллет

Залежно від того, як довго ви є клієнтом даної організації, процентні ставки будуть різнитися

Яка відсоткова ставка для нових клієнтів?

Якщо ви є новим клієнтом компанії, то можете скористатися акційною пропозицією, й оформити позику з відсотковою ставкою 0.01%. У такому випадку, якщо взяти 1000 гривень на 10 днів, переплатити доведеться 1 гривню за користування коштами.

Який відсоток по кредиту для постійних клієнтів?

Постійні клієнти можуть отримати гроші під 1.6%. При оформленні позики на 1000 гривень на 10 днів переплата складе 160 гривень.

Тобто доведеться повернути 1160 гривень. Для того щоб подивитися, яку суму знадобиться оплатити за користування кредитними коштами, можна скористатися кредитним калькулятором на головній сторінці сайту.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.10%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.60%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може взяти кредит у My Wallet

У МайВалет діє ряд обов’язкових вимог до позичальників:

 1. Наявність паспорта та ідентифікаційного коду.
 2. Українське громадянство і реєстрація.
 3. Постійне проживання на території держави.
 4. Наявність банківської карти одного з банків України.
 5. Дієздатність та працездатність.
 6. Вік від 18 до 65 років.
 7. Доступ до інтернету і діючий номер мобільного телефону.

Переваги та недоліки

Сервіс MyWallet має низку переваг на тлі інших аналогічних компаній. Клієнти відзначають наступні плюси співробітництва з компанією:

 • Отримати кредит можуть люди пенсійного віку, для яких в банках практично неможливо оформлення позики;
 • Щоб скористатися послугами фірми не знадобиться шукати довідку про доходи, витрачати багато часу на збір документів;
 • Організація готова співпрацювати з особами, які не мають офіційного місця роботи, що дуже поширено в наш час;
 • Клієнти можуть не переживати за збереження своїх даних – в MyWallet встановлені найсучасніші та надійні системи безпеки;
 • Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете зв’язатися з консультантом компанії;
 • Тут раді працювати зі студентами, які знаходяться на навчанні, і не мають постійної роботи;
 • Приймаючи рішення, система не бере до уваги кредитні історії клієнтів, а аналізує перспективи співпраці, спираючись на дані анкет;
 • Постійні акції та розіграші роблять співпрацю з MyWallet вигідним і цікавим;
 • Процедура реєстрації та заповнення заявки не займе більше півгодини – анкета проста, зрозуміла кожному;
 • Оплатити свій кредит ви можете будь-яким, зручним для вас способом, для цього не обов’язково йти в конкретне відділення;
 • Вся процедура оформлення може здійснюватися з дому або офісу;
 • Якщо у вас виникли фінансові проблеми, ви завжди можете скористатися пролонгацією;
 • Інтерфейс сайту – простий і зрозумілий, орієнтований на різних клієнтів. У тому числі і тих, хто не є фахівцями в комп’ютерах;
 • На обробку заявок йде мінімум часу;
 • Компанія належить до бажаючих отримати позику дуже лояльно, тому має високий відсоток схвалень за запитами;
 • Відсоткова ставка 1.6% – досить вигідна, в порівнянні з рядом інших ринкових пропозицій;
  Новачки можуть отримати свій перший позику під 0.01%, тобто практично безкоштовно.

Компанія Май Воллет відрізняється і деякими особливостями в роботі зі своїми клієнтами, наприклад, варто згадати такі:

 • Обмеження по сумі кредиту для нових клієнтів – до 4000 гривень;
 • Подати заявку на 15 000 гривень можна тільки при п’ятому зверненні в компанію;
 • Звернення на мікрокредит перевіряються тільки в робочий час, не дивлячись на те, що приймаються цілодобово.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрофінансова установа Майволлет працює на території України, чітко виконуючи всі норми і вимоги українського законодавства. Фірма має ліцензію на ведення кредитної діяльності, а так само в вересні 2017 року одержала свідоцтво про те, що була пройдена реєстрація в якості фінансової установи. Компанія організована товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Воллет».

До недавнього часу діяльність мікрофінансових організацій виробляла Нацкомфінпослуг. Як на будь-якому молодому ринку, в мікрокредитування було безліч прогалин і невизначеностей з точки зору законодавства. Тому, в кінці 2019 року Верховна Рада України підтримала законопроект про так званої процедури “спліта” – ліквідації Нацкомфінпослуг і розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між Нацбанком і Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Починаючи з 30 червня 2020 року, мікрокредітной компанії будуть підпорядковуватися безпосередньо НБУ, який приведе діяльність МФО у відповідність з міжнародними стандартами роботи. Більш детально – читайте в джерелі https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66723

Інструкція оформлення мікрокредиту в Май Воллет

Сучасна мікрофінансова компанія My Wallet подбала про те, щоб процедура оформлення онлайн позики була максимально простою та зручною для клієнтів. Розглянемо інструкцію, як оформити заявку і отримати кредит від сервісу:

 1. На головній сторінці виберіть термін і суму позики. Для цього встановіть індикатори в потрібному положенні, і уважно ознайомтеся з інформацією в нижній частині калькулятора. Тут ви побачите крайній термін погашення заборгованості, а так суму, яку треба буде внести, разом з процентними нарахуваннями. Якщо умови вас влаштовують, натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Тепер необхідно заповнити реєстраційну форму, тут вкажіть свої контактні дані – електронну пошту, телефон, ідентифікаційний номер та ПІБ українською мовою. Так само придумайте пароль для входу в свій особистий кабінет. Натисніть кнопку “Далі”.
 3. У найближчі кілька секунд ви отримаєте повідомлення з комбінацією символів, яку потрібно вказати у вікні, після чого натисніть кнопку «Підтвердити». На цьому реєстрація закінчена, ваш номер закріпився за особистим кабінетом.
 4. Тепер ви переходите до заповнення самої заявки на отримання грошей. Вам знадобиться заповнити кілька анкет, в яких повинні бути вказані всі ваші дані. В основній формі відзначте свою дату народження, сімейний стан, а також контактні номери двох людей. які зможуть підтвердити вашу особистість. Натисніть кнопку “Далі”
 5. Наступна вкладка призначена для вказівки вашого фактичної адреси і адреси реєстрації.
 6. Після натискання кнопки «Далі» відкриється нова форма, всі питання якої стосуються вашої роботи, доходів, платоспроможності.
 7. Прикріпіть в спеціальних вікнах фотографії документів, їх бажано заздалегідь відсканувати і зберегти на пристрої, з якого буде оформлятися позика.
 8. Так як компанія буде відправляти гроші на вашу картку, необхідно закріпити її за вашим профілем, тобто верифікувати. Вкажіть номер своєї картки, її термін дії, і CRV код, вказаний на зворотному боці картки. Система зніме невелику суму з вашого балансу (менше 1 грн.) І вам потрібно буде вказати, що це за сума, тим самим підтвердивши, що ви є власником картки. Після цього гроші повернуть на ваш рахунок, а карта закріпиться в особистому кабінеті.
 9. Повторно перевірте суму і термін кредитування, після чого уважно вивчіть кредитну угоду. Якщо вас все влаштовує, натисніть – «Згоден», якщо з’явилися питання, зв’яжіться з менеджерами на гарячій лінії і з’ясуйте всі нюанси.
 10. Чекайте дзвінка від оператора, він задасть вам кілька запитань, після чого рішення буде прийнято в найближчі хвилини.

Відмова – можливі причини

Іноді мікрофінансові компанії надсилають негативну відповідь по заявці. Це буває не часто, але такі ситуації трапляються. Варіанти причин для відмови наступні:

 • Ваша анкета містить неправдиві дані;
 • Ви допустили друкарську помилку або помилку при зазначення відомостей в анкеті;
 • Ваша карта банку прострочена;
 • На балансі немає грошей, щоб верифікувати карту;
 • Фотографії не є чіткими, на них не зрозумілі номера документів та інша інформація;
 • Ви оформили заявку відразу після закриття попередньої позики;
 • У вас вже є кредит в MyWallet;
 • Оператор не зміг вам додзвонитися.

Ви можете спробувати ще раз відправити запит на отримання кредитних коштів, виправивши всі можливі помилки, перевіривши баланс і карту, а так само свій особистий кабінет.

Промокоди My Wallet – знижки та акції

Фірма пропонує своїм клієнтам скористатися знижкою на отримання позики, для цього необхідно ввести спеціальну комбінацію, натиснувши на рядок «Промокод» на кредитному калькуляторі. Щоб отримати цю комбінацію, підпишіться на розсилку, й регулярно перевіряйте свою поштову скриньку. Так само можна знайти промокод, виконавши будь-які дії на сторінках компанії в соціальних мережах, або встановивши мобільний додаток.

Компанія регулярно проводить акції для своїх клієнтів – це бонусні програми, цікаві пропозиції та призи.

Способи повернення кредиту

Погасити свою заборгованість можна декількома способами:

 1. Зайдіть в особистий кабінет і з своєї банківської картки переведіть необхідну суму, при цьому гроші надійдуть моментально на рахунок компанії.
 2. Зверніться у відділення будь-якого банку, і відправте потрібну суму банківським переказом, вказавши реквізити сервісу. Термін надходження коштів в компанію – до трьох календарних днів.
 3. Скористайтеся терміналом самообслуговування – знайдіть іконку MyWallet, вкажіть потрібні відомості, і направте платіж, при цьому не забудьте про комісії, яку термінал бере за переказ грошей. Кошти можуть йти не більше трьох днів.

Наслідки прострочення позики

Якщо клієнт не виплачує гроші своєчасно, починаючи з першого дня прострочення, йому буде щодня нараховуватиметься пеня в розмірі 1.6%, не рахуючи процентної ставки. Крім того, дані про прострочення направляють в бюро кредитних історій, що відразу знижує рейтинг позичальника. Працівники сервісу будуть регулярно дзвонити боржникові, а так само тим людям, чиї номери були вказані при заповненні анкети.

Через деякий час компанія має право передати борг колекторській фірмі, або відправитися в суд, щоб відшкодувати заборгованість шляхом конфіскації майна боржника. Щоб уникнути безлічі негативних наслідків, краще скористатися послугою пролонгації, або своєчасно внести платіж.

Пролонгація Май Воллет

Оформити пролонгацію кредиту можна в особистому кабінеті. Для цього необхідно, слідуючи інструкціям вибрати необхідну вкладку, а якщо виникнуть питання або проблеми – зателефонувати в службу підтримки. Щоб скористатися послугою, необхідно сплатити в повній мірі процентну частку кредиту, а так само пеню, якщо вона була вже нарахована. Оформляти відстрочку можна скільки завгодно, її максимальний термін становить 30 днів. Компанія так само знімає деяку суму в якості додаткового платежу за несвоєчасне погашення боргу.

Контакти

Адреса
01054, м.Київ, вул. Олеся Гончара, 41-А
E-mail
info@mywallet.net.ua
Телефон
0 800 211 049
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№3934 от 28.09.2017
Юридична особа
ТОВ "ФК "Воллєт"

My wallet відгуки

Відгуки про Май Воллет різноманітні. Багатьом клієнтам подобається відсткова ставка першого кредиту, яка дозволяє оформити позику на вигідних умовах. Так само відзначають зручний мобільний додаток. Але деякі клієнти скаржаться на те, що особиста інформація не захищена надійним чином і надходять дзвінки з невідомих джерел.

2
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оценок, среднее: 4,22 из 5)
Loading...