«Нові кредити» – компанія мікрокредитування, яка пропонує прийнятні умови кредитування. Незважаючи на те, що ця МФО не входить в десятку найбільш популярних сервісів в Україні, вона заслуговує на увагу з боку споживачів.

Яка процентна ставка в “Нові кредити”?

У процентній ставці закладена вартість послуги мікрокредитування. В «Нові кредити» для нових клієнтів відсоткова ставка за кредитом становить – 0,01% за перші 3 дні користування кредитом. Стандартна ставка – 1,99% на добу.

На головній сторінці сайту немає звичного для подібних сервісів калькулятора, який допомагає розрахувати суму з обслуговування позики. Сайт «Нові кредити» пропонує тільки форму, в яку потрібно ввести бажану суму кредиту.

Мінімальний обсяг позики – 1000 грн, а максимальний становить 10000 грн. Сплативши перший кредит користувач покращує свій рейтинг на сервісі. Це означає, що наступного разу йому можна буде оформити позику на більш значну суму. Кредитуватися на цьому сервісі можна на термін від 2 до 30 днів з можливістю пролонгації. Кошти перераховуються на картку користувача, оформленого в будь-якому з українських банків.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
3 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.99%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може отримати позику в «Нові кредити»?

Скористатися послугами цієї фінансової організації може практично будь-хто. Вимоги до позичальника наступні:

 • громадянство України;
 • вік від вісімнадцяти до дев’яноста років;
 • активна картка одного з українських банків;
 • стабільний дохід, що дозволяє погасити позику вчасно (не вимагає документального підтвердження).

З документів користувачеві знадобиться паспорт і ІПН. Щоб оформити позику також необхідний доступ до інтернету і номер мобільного телефону одного з українських стільникових операторів.

Переваги та недоліки сервісу «Нові кредити»

Відгуки користувачів про дану МФО свідчать про довіру до нього. Компанія володіє наступними перевагами:

 • можливість оформляти позики в будь-який час доби, сім днів на тиждень;
 • видача коштів користувачам з поганою кредитною історією;
 • відсутність комісійних зборів при достроковому погашенні боргу;
 • швидка обробка користувальницьких заявок;
 • мінімум документів для отримання мікрокредиту;
 • наявність послуги грейс-період (безпроцентні 3 календарних дні після кінцевої дати погашення,зазначеної в договорі. Якщо заборгованість буде погашена протягом цього часу, відсотки нараховуватися не будуть). Така послуга – рідкість для МФО
 • наявність послуги реструктуризація кредиту. Зазвичай, МФО пропонують тільки пролонгацію
  наявність послуги пролонгація кредиту

Реєстрація заявки виконується через інтернет. Щоб отримати кредит користувачеві не потрібно перебувати у відділенні МФО. Заявки постійних позичальників обробляються максимально швидко. Допускається реструктуризації заборгованості перед МФО.

До мінусів співпраці з цією компанії можна віднести наступне:

 1. Умови отримання позики не найкомфортніші. 1,99% в день – не надто приваблива цифра. На ринку представлені компанії, що видають мікропозики на більш вигідних умовах – від 1,5%. (Хоча, є і компанії, у яких відсоток по кредиту вище: від 2% на добу)
 2. Немає бонусів для нових клієнтів. Деякі мікрокредитні організації пропонують знижки при оформленні першої позики, «Нові кредити» – тільки стандартні умови

В ході обробки заявки оператори компанії можуть передзвонити користувачеві для уточнення даних анкети, а також контактним особам, чиї телефони були вказані клієнтом.

Ліцензії та документи

На сайті МФО в розділі «Юридична інформація» викладені основні статутні та дозвільні документи, з якими ми рекомендуємо ознайомитися тим, хто розраховує почати співпрацю з «Нові кредити». Серед них:

 1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.
 2. Правила надання послуг.
 3. Статут.
 4. Типовий договір позики.
 5. Свідоцтво про державну реєстрацію.

«Нові кредити» – легальна організація, яка має всю необхідну документацію для здійснення послуг мікрокредитування. Співпрацювати з цією компанією повністю безпечно.

Як взяти кредит онлайн в особистому кабінеті «Нові кредити»?

Щоб оформити позику необхідно мінімум часу. Виберіть суму кредиту на головній сторінці сайту, і натисніть відправити заявку. Після цього потрібно заповнити реєстраційні дані:

Впишіть своє повне ім’я на українській мові так само, як в паспорті. Вкажіть стать, дату свого народження, ІПН, номер мобільного телефону та e-mail. Поставте «галочку», що підтверджує, що ви ознайомилися з правилами кредитування. Тепер натисніть «Далі».

Вкажіть свій сімейний стан і рівень освіти. Далі заповніть номер і серію паспорта, а також дату і місце видачі. Поставте відмітку про те, що згодні на обробку персональних даних.

Наступний крок – вказати адресу реєстрації та місце проживання. Якщо вони збігаються, поставте позначку у відповідному пункті. Вкажіть тип житла і скільки часу ви проживаєте там. Тисніть «Далі».

Введіть інформацію про своє працевлаштування та платоспроможності. Потрібно вказати назву організації, в якій працюєте, посаду і робочий телефон. Також введіть відомості про ваших щомісячних доходи та витрати.

На наступному кроці необхідно верифікувати свій номер мобільного телефону. Натисніть «Відправити код в SMS». Після цього вам прийде чотиризначний ключ. Введіть його на сайті.

Тепер виберіть суму і термін кредитування. Нижче буде показано плата за користування послугою, і загальна сума, яку потрібно буде погасити. Якщо вас все влаштовує, тисніть «Далі».

Тепер потрібно верифікувати свою банківську карту для отримання мікропозик. Введіть її номер, термін дії та СVV2. Після цього на вашому рахунку буде заблокована невелика сума коштів (від 0.01 до 1 грн). Через короткий термін вона повернеться, а ваша картка буде верифицирована сервісом мікрокредитування.

Тепер чекайте рішення по вашій заявці. Її обробка займе 10-15 хвилин. У разі позитивного рішення потрібно підписати договір за допомогою цифрового підпису. Через деякий час на вашу картку будуть переведені кошти. Як ви вже змогли переконатися, взяти мікропозик в компанії «Нові кредити» зовсім неважко.

Що робити при відмові в кредитуванні?

Причини відмови можуть бути різними. В основному це відбувається через:

 1. Наявності прострочення по позиках в інших МФО або банках. Погасіть наявні борги, і повторіть процедуру оформлення кредиту.
 2. Помилки при введенні даних в анкеті. Уважно вводите ІПН, серію і номер паспорта, а також інші відомості. Допущені помилки однозначно приведуть до відмови в кредитуванні.

Низький рівень доходу або високі витрати також можуть стати перешкодою на шляху оформлення мікропозик. Зауважимо, що компанія «Нові кредити» рідко відмовляє клієнтам. Вважається, що цей сервіс є досить лояльним.

Промокоди та акції

Компанія «Нові кредити» не поширює промокоди зі знижками, на відміну від багатьох своїх конкурентів. Однак, вона іноді проводить різні акції для нових клієнтів. Зокрема МФО періодично пропонує оформити кредити під 0.01%. Такими пропозиціями були тарифи «Весняний» і «Різдвяний». Вони діяли протягом певного короткочасного періоду.

Щоб отримати промокод, заходите на сайт компанії і перевіряйте нові акції.

Як погасити кредит в сервісі «Нові кредити»?

Щоб внести кошти для погашення позики в цій компанії можна скористатися кількома способами. У користувачів сервісу «Нові кредити» є наступні варіанти погашення заборгованості:

 1. Погасити борг на сайті компанії. Увійдіть в свій «Особистий кабінет» і натисніть на «Погашення кредиту». Після цього з вашої банківської карти, прив’язаною до аккаунту, буде списана зазначена вами сума. Сума зараховується миттєво.
 2. Внесення оплати через термінал самообслуговування (як зазначено на сайті, це можливо тільки термінали «Приватбанку»). В цьому випадку потрібно вибрати назву мікрофінансової організації. Потім вкажіть реквізити для оплати боргу і мобільний номер телефону. Після цього потрібно внести гроші готівкою. Далі буде роздрукований чек, який ми рекомендуємо вам зберегти. Сума зараховується миттєво.
 3. Відділення будь-якого з українських банків. Вкажіть реквізити рахунку, а в графі «Призначення платежу» впишіть номер кредитного договору з компанією «Нові кредити». Враховуйте, що обробка платіжного доручення може зайняти від одного до трьох банківських днів.

Перший варіант погашення заборгованості перед МФО – найпростіший і комфортний. Для виконання платежу вам не потрібно виходити з власної квартири. Операція відбувається практично миттєво. Всього кілька кліків, і ваш платіж надійде на рахунок МФО.

Прострочення в «Нові кредити»: що робити?

Якщо у вас виникли труднощі з погашенням мікропозики, обов’язково повідомте про це на гарячу лінію сервісу. У разі виникнення прострочення за кожен день несплати боргу буде нараховуватися збільшена відсоткова ставка, яка складе 3% на добу. По закінченню терміну позики у користувача є три пільгових дня без нарахування відсотків для погашення мікрокредиту (грейс-період). Якщо в цей термін позичальник не внесе гроші, за кожен день буде нараховано штрафні санкції в розмірі тих же 3% на добу.

У разі неможливості сплати боргу скористайтеся можливість реструктуризувати заборгованість. Ця процедура може проходить по-різному. Її суть полягає в тому, щоб розбити борг на кілька платежів, які потрібно внести в заздалегідь обумовлений термін.

Пролонгація позики

Щоб продовжити користуватися мікропозик потрібно лише внести відсотки, нараховані за послугу кредитування. Така процедура називається пролонгацією. Вдаватися до неї користувач може нескінченну кількість разів. Виняток становлять лише кредити оформлені на акційних умовах під 0.01%.

Контакти

«Нові кредити» – легальна мікрофінансових організація. Контактні дані МФО наступні:

Адреса
місто Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
Телефон
0 800 301 008
Юридична особа
ТОВ «Фінансова компанія «Нові кредити»

Відгуки про «Нові кредити»

Це МФО здійснює свою діяльність на українському ринку мікрокредитів вже кілька років. В інтернеті трохи відгуків про роботу компанії. Більшість користувачів сервісу в цілому задоволені їх якістю. Багато хто відзначає швидку обробку заявок, стабільну роботу сайту. До мінусів зараховують відсутність постійного привітального бонусу для нових клієнтів.

3
2
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...