Ocean Credit – інноваційна фінансова компанія, яка допомагає всім своїм клієнтам отримати необхідну грошову суму. Кожна людина, яка звернутися в OceanCredit, може отримати до 200 000 гривен, при цьому не переплачуючи величезні комісії. Співпраця можлива в кілька способів:

 • видача кредиту;
 • збільшення поточного кредитного ліміту;
 • рефінансування.

Своїм головним відмінністю від стандартних МФО Ocean Credit вбачає зовсім інші форми роботи з клієнтами. Ніяких мікропозик, малих термінів кредитування або відсотків, які після неможливо погасити вчасно. Компанія пропонує абсолютно нові умови для спільної роботи, які не можуть залишитися непоміченими.

Умови кредитування

Перша і головна відмінність Ocean Credit в тому, що вони не видають “кредит до зарплати”. Як відомо, такі позики після вкрай важко погасити. Тому всі продукти фінансової компанії спрямовані не на те, щоб якомога більше отримати прибутку з людини, а навпаки, для підвищення фінансових можливостей кожного клієнта.

Документи, які потрібні:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • документи, що підтверджують платоспроможність: довідка з місця роботи, або розгорнута виписка з банківської картки, якою ведеться регулярна оплата товарів і послуг.

Однак для тих, хто не має постійного доходу в OceanCredit є особливі пропозиції.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
10000 грн
Термін кредиту
6 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.15%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.90%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

У разі, якщо у клієнта є відкриті кредити в інших банках, то він також може претендувати на позику в Ocean Credit. Однак йому все ж доведеться підтверджувати платоспроможність. До стандартних способів можуть додавати документи про володіння транспортним засобом, об’єктами нерухомості.

Послуги і выдсоткова ставка

Компанія пропонує такі можливості для своїх клієнтів:

 1. Покупки з Ocean Credit. Як це працює? Придбання бажаного товару відбувається сьогодні, а повернення коштів – протягом 6 місяців. Але якщо впораєтеся з оплатою за 14 днів, то ніякі переплати вам не страшні. Ознайомитися зі списком торгових точок можна в каталозі на офіційному сайті.
 2. Кредити готівкою. Це може бути сума до 200 000 гривен, яка надійде на банківський рахунок, або сума на погашення позик, які існують в даний момент.
 3. Збільшення кредитного ліміту.

Тарифи на послуги

Кредит на мрію Кредитна лінія Рефінансування Покупки
Відсоткова ставка 29,99% 29,99% 29,99% від 0,01%
Комісія за обслуговування 1,99%-4,99% 1,99%-4,99% 11,99% від 0,01%
Комісія за видачу коштів 2,5% 2,5% 2,5% 2,5%
Реальна відсоткова ставка від 66% від 53,8% від 198% від 0%
Максимальна сума 200 000 гривень 200 000 гривень 50 000 гривень 500 000 гривень
Максимальний строк 36 місяців 36 місяців 36 місяців 6 місяців

Кому надає гроші Ocean Credit?

Для компанії головне, щоб клієнт був дієздатним громадянином України. Його місце проживання не має значення, оскільки гроші видаються в режимі онлайн. Ще один важливий аспект – підтвердження платоспроможності. Однак це не величезний пакет документів, а всього лише виписка з банківської карти – цього буде достатньо.

Кожного конкретного клієнта перевіряє система і розглядає його індивідуально. Тому погана кредитна історія в минулому не завжди є перешкодою для співпраці з компанією Ocean Credit.

Переваги і недоліки

 • кредитні ліміти, які більше, ніж у банку;
 • прозорі і зрозумілі умови кредитування;
 • відсутність додаткових карток;
 • оформлення позик онлайн;
 • можливість вибрати тип кредиту, який максимально відповідає потребам;
 • мінімальний пакет документів;
 • швидке оформлення договору;
 • власна система оцінки кредитного рейтингу клієнта.

Серед мінусів – необхідність підтверджувати платоспроможність, можливі відмови через низький кредитний рейтинг.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Ocean Credit?

Перше, що необхідно зробити перед тим, як взяти кредит – розрахунок кредитного рейтингу. Для цього в спеціальній формі потрібно ввести такі дані як:

 • ПІБ;
 • дата народження;
 • контакти – номер телефону, адреса електронної пошти;
 • інформацію з документів – паспорта та ІПН;
 • суму доходу в місяць;
 • можливість підтвердження даної суми.

Система, аналізуючи отримані дані, присвоїть кредитний рейтинг. На його підставі будуть запропоновані варіанти кредитування в OceanCredit.

Якщо доступні всі варіанти, то необхідно буде вибрати:

 • бажану суму кредиту;
 • терміни.

Калькулятор автоматично розрахує щомісячний платіж, який обов’язково слід вносити.

Ще однією обов’язковою процедурою буде верифікація за допомогою програми Zoom. Це відеодзвінок, протягом якого працівник компанії повинен переконатися, що запит на видачу кредиту відправляє безпосередньо клієнт, а не шахрай. Відповівши на всі питання і показавши свій паспорт верифікація буде відзначена як позитивна.

Всі дані, які будуть введені в систему, зберігаються в особистому кабінеті. Там можна не тільки ознайомитися з інформацією, а й сплатити відсотки по кредиту, погасити позику повністю, подати наступну кредитну заявку.

Промокоди та актуальні акції Ocean Credit

Про всіх акційних програмах, які доступні для клієнтів, можна дізнаватися на офіційному сайті компанії, або у відповідному розділі особистого кабінету.

Як погасити кредит?

Погашення кредиту – проста і зрозуміла процедура. Зробити це можна кількома способами:

 • в особистому кабінеті за допомогою банківської карти;
 • за допомогою інтернет-банкінгу;
 • через касу будь-якого українського банку.

У будь-який зручний момент кожен клієнт може здійснювати як часткове, так і повне погашення позики.

У разі, якщо з якої-небудь причини не вдається вчасно заплатити відсотки, то необхідно звернутися в компанію для пошуку індивідуального рішення.

Прострочення і пролонгація позики

Така послуга в Ocean Credit не передбачена. Тому велике прохання перед тим, як брати кредит, переконатися в своїй платоспроможності й твердому наміри погасити заборгованість.

Якщо кредит все ж не вдається погасити вчасно, то слід звертатися до співробітників компанії. У разі об’єктивної причини буде призначена реструктуризація боргу. В іншому випадку клієнта очікують судові дебати.

Контакти

Телефони для консультацій: +380 (50) 257 11 00; +380 (63) 257 11 00; +380 (67) 257 11 00.

Електронна пошта: .

Юридична адреса: .

Відгуки Ocean Credit

Ocean Credit почала свою роботу всього декілька місяців тому, проте їх послугами вже встигло скористатися безліч українців. На сьогоднішній день про компанію можна знайти переважно позитивні відгуки. Вони стосуються індивідуального підходу до кожного клієнта, вибору кращого способу кредитування, лояльної відсоткової ставки і можливості дійсно поправити своє матеріальне становище. Серед мінусів – відмови в позиці, встановлення низького кредитного рейтингу.

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...