Компанія Рaypong з’явилася на ринку в 2014 році, і з цього моменту вона активно розвивається, удосконалює роботу свого сервісу і робить доступним онлайн кредитування на території країни.

Відгуки людей про роботу мікрофінансової організації характеризують її як стабільну, надійну й чесну фірму, яка може надати фінансову підтримку у важкий момент. Мінімальна сума позики становить сто гривень, максимальна – 3 тисячі 700 гривень. Термін кредитування – від одного до тридцяти днів.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
100 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.70%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Детальна інформація про кредити від Рaypong

Велика кількість пропозицій кредитного ринку змушує клієнтів витрачати багато часу на підбір відповідного фінансового партнера. Кредит онлайн можна взяти на різних умовах, відрізняються відсоткові ставки, терміни кредитування, суми позик, умови пролонгації і інше. Для того щоб правильно вибрати, де оформляти кредит на картку. важливо мати повну інформацію про компанії.

Які відсоткові ставки Рay pong?

Для тих, хто вперше вирішив взяти кредит від Рaypong, діє система лояльності. Громадяни можуть отримати гроші в борг під відсоток у розмірі 1%. Якщо оформляється повторний кредит, то процентна ставка складе вже 1,7%.

Для того щоб ознайомитися з умовами по своєму кредиту, можна скористатися кредитним калькулятором на головній сторінці сайту.

За допомогою спеціальних індикаторів вкажіть суму і період кредитування. З правого боку з’явиться інформація про те, до якого числа необхідно повернути гроші, і яка буде підсумкова сума до оплати.

Хто може оформити кредит в Рaypong

Обмеження для клієнтів в мікрофінансової компанії невеликі, тут готові співпрацювати зі студентами та пенсіонерами, з громадянами, які не мають офіційного працевлаштування. Але все ж є ряд критеріїв, згідно з якими організація приймає рішення про співпрацю з позичальником:

 1. Клієнт повинен проживати на території України, і бути громадянином країни.
 2. Позичальнику має бути не менше 21 року і не більше 70 років.
 3. Обов’язкова наявність чинного паспорта громадянина України.
 4. Ідентифікаційний код.
 5. Можливість виходу в інтернет.
 6. Мобільний номер телефону.
 7. Кредити в компанії оформляються на банківську карту – обов’язкова наявність платіжної картки будь-якого українського банку.

Переваги та особливості організації Рay pong

Кожна мікрофінансових компанія намагається створити максимально вигідні умови для своїх клієнтів, для того щоб розширити клієнтську базу та отримати більше позичальників, ніж конкуренти. Саме тому компанії аналоги видають найвигідніші пропозиції, лише для залучення уваги. З боку клієнта важливо правильно оцінити момент, коли краще звернутися в компанії, та яким чином можна оформити позику найвигідніше. Мікрофінансових організація Рaypong має такі переваги:

 • Для оформлення кредиту не доведеться відвідувати офіс компанії – все здійснюється через інтернет;
 • Якщо виникають питання, завжди працює гаряча лінія, де можна запитати у співробітників всю необхідну інформацію;
 • Реєстрація на сайті зручна й проста;
 • Кредит на банківську карту від Рaypong можна отримати без довідки про доходи або заставного майна;
 • Для отримання позики не потрібні поручителі;
  Компанія надає три додаткових дні з моменту закінчення терміну кредитування на оформлення пролонгації або погашення боргу;
 • Більш 92% заявка на отримання позики схвалено позитивну відповідь;
 • Доступна реструктуризація боргу для всіх клієнтів;
 • Надійна система безпеки каналів передачі даних, що дозволяє клієнтам не переживати за збереження своїх персональних даних;
 • Система лояльності для новачків – знижена відсоткова ставка;
 • Тут відсутні приховані нарахування або відсотки;
 • Розрахувати суму відсотковий нарахувань можна прямо на сайті організації.

До особливостей роботи мікрофінансової організації можна віднести наступні:

 • Обмеження щодо суми кредиту до двох тисяч для нових клієнтів;
 • Невеликий максимально доступний позику – 3700 гривень;
 • Великі штрафи для боржників;
 • Отримати позику можна тільки на банківську карту.

Ліцензії, сертифікати, нагороди

Мікрофінансова організація Рaypong працює на підставі всіх норм і правил законодавства України. Компанія отримала свідоцтво про те, що він а була зареєстрована як фінансова установа, ще в 2014 році. На даному етапі у підприємства є діюча ліцензія на надання послуг громадянам у сфері мікрокредитування.

Як отримати кредит онлайн в Рaypong

Для того щоб взяти кредит через інтернет не доведеться докладати ніяких зусиль. Насправді, саме так отримати гроші в борг набагато простіше, ніж в банківському відділенні. Для деяких до сих пір здається складною сама реєстрація і процедура оформлення заявки в режимі онлайн, хоча в цьому немає ніяких проблем. Для того щоб зробити процес більш зрозумілим, ми склали покрокову інструкцію оформлення позики онлайн.

Покрокова інструкція: як отримати кредит від Рay pong

 1. На кредитному калькуляторі вкажіть необхідну суму позики, а також строк кредитування. Уважно ознайомтеся з умовами отримання цієї суми в правій частині калькулятора. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку “Отримати кредит на карту”.
 2. Після цього вам необхідно створити свій особистий кабінет. Для цього натисніть кнопку реєстрація, або використовуйте вхід через соціальну мережу.
 1. При реєстрації через соціальні мережі, необхідно додатково вказати номер вашого телефону, і натиснути кнопку “Реєстрація”

 1. Якщо ви хочете зареєструватися через сайт організації, то необхідно буде заповнити невелику анкету, після чого підтвердити, що ви не робот, поставивши галочку, і натиснути кнопку “Продовжити”.

 1. Заповніть анкету з персональними даними. Тут потрібно ввести ідентифікаційний номер, паспортні дані, дату народження, і інше.
 2. Вкажіть свій фактична адреса та адреса проживання, якщо вони збігаються відзначте це галочкою в анкете.Понадобітся так само вказати контакти людини, який зможе підтвердити ваші дані – це може бути один, родич або колега по роботі.
 3. Надайте повну інформацію про місце вашої роботи і про свої доходи. Тут потрібно вказати назву організації, в якій ви працюєте, її адреса і телефон, суму вашої заробітної плати, наявність кредитів, та інше.
 4. Заповніть форму з інформацією про банківську картку, на яку буде спрямовано гроші – її номер, код і термін дії. Після цього вам запропонують пройти процедуру верифікації – вона необхідна для того, щоб підтвердити карту.
 5. На рахунку буде заблокована деяка сума грошей, вам знадобиться вказати її в спеціальному вікні, якщо буде введено правильне значення, карта закріплюється за вашим аккаунтом, а гроші повернутися на рахунок.
 6. Ще раз перевірте інформацію про своє позику, прочитайте кредитну угоду. Якщо вас все влаштовує – підпишіть документ.
 7. Чекайте відповіді по своїй заявці, на це піде не більше п’ятнадцяти хвилин.

Отримано відмову – причини, як уникнути

Незважаючи на великий відсоток схвалення кредитних заявок в мікрофінансових компаніях, тут теж можна зіткнутися з негативною відповіддю. Причин може бути багато, але найчастіше це:

 • Невиплачений кредит. Можливо, по якомусь займу у вас є прострочення, це напевно відобразитися в системі, і цілком ймовірно, що стане причиною для відмови від співпраці. Якщо ви сумніваєтеся в наявність заборгованостей, зв’яжіться з кредитним бюро, і запросіть свою історію;
 • Помилкова інформація. Анкета заповнена невірно – десь допущені помилки або друкарські помилки. Навіть одна неточність вже може бути сприйнята, як явне надання невірних відомостей. Уважно перевіряйте форму перш, ніж відправляти її на сайт;
 • Недійсна карта банку, якщо термін дії карти закінчився, гроші на неї ніяк не можуть бути переведені. Перевірте, до якого місяця і року придатна ваша картка – це написано на лицьовій стороні близько номера карти;
 • Недостатньо коштів. Для того щоб пройти процедуру верифікації необхідно мати на рахунку не менше кількох гривень. В іншому випадку картка не буде закріплена за профілем, і гроші не відправлять. Перегляньте баланс своєї картки перед початком процедури подачі заявки;
 • Повторний займ, якщо ви звертаєтеся з новою заявкою відразу після того, як оплатили колишній займ, система потребує певного часу на оновлення даних. Почекайте трохи перед повторним зверненням.

Промокоди для Рaypong

Компанія розсилає промокоди своїм постійним клієнтам. Завдяки спеціальним комбінаціям вони можуть отримати вигідні умови кредитування, або взяти участь в акції. На даний момент діє програма лояльності для новачків – знижена відсоткова ставка при оформленні кредиту. Для того щоб бути в курсі всіх новин, акцій і розіграшів від фірми, підписуйтесь на розсилку. Вся інформація завжди є на офіційному сайті компанії.

Як погашати борг в Рaypong

Існує кілька варіантів оплатити кредит, до них відносяться:

 1. Оплатити позику можна в особистому кабінеті. Знадобиться картка з необхідною сумою грошей і доступ до інтернету. Гроші надійдуть на рахунок компанії протягом декількох хвилин.
 2. Внести кошти через термінал можна в будь-якому супермаркеті або на зупинках громадського транспорту. Обов’язково беріть і зберігайте чек про операцію до того моменту, поки гроші не відобразяться у вашому особистому кабінеті, на це піде не більше трьох днів.
 3. Будь-який український банк приймає платежі, головне, правильно вказати реквізити і свої дані. Термін надходження грошей на рахунок – не більше 3 днів.

Прострочення і наслідки

З першого дня прострочення клієнта чекає збільшення процентної ставки практично в два рази. Крім цього, може стягуватися пеня за несвоєчасну виплату боргу. Щодня співробітники мікрофінансової компанії будуть дзвонити і нагадувати про прострочення, причому не тільки самого боржника, але і його родичам або друзям. Можуть зв’язатися з колегами по робочому телефону, який був зазначений в анкеті, дані про боржника будуть передані в кредитне бюро, що позначиться на кредитної історії громадянина – взяти позику йому буде надалі набагато складніше.

Компанія залишає за собою право передачі боргу колекторським компаніям, якщо позичальник протягом вказаного часу не буде намагається вирішити проблему і не виходить на зв’язок. Справа також може бути направлена до суду.

Пролонгація кредиту в Рaypong

Послуга пролонгації доступна всім громадянам, які оформили кредит в Рaypong. Вона здійснює на безоплатній основі, все, що необхідно сплатити – це процентні нарахування по кредиту за весь період його використання, а також штрафи, якщо їх уже встигли нарахувати. Оплату самого тіла кредиту можна відстрочити максимум на тридцять днів, причому робити це можна стільки, скільки буде необхідно. Завдяки пролонгації ви зможете зберегти чисту кредитну історію, і не зіткнутися зі зростанням відсоткової ставки

Контакти Пей понг

Адреса
м Київ, бульвар Вацлава Гавела (І. Лепсе), 4
E-mail
help@paypong.ua
Телефон
+38 (044) 321-11-32
Графік роботи
з 9-00 до 18-00 у будні
Ліцензія Нацкомфінпослуг
ФК № 489 від 07.08.2014 р.

Відгуки про Рaypong

На сьогоднішній день відгуки про Рaypong позитивні, проте клієнти відзначають часті дзвінки в разі прострочення. В цілому сервіс працює стабільно і цим приваблює клієнтів.

3
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...