Мікрофінансова компанія POZIKA з’явилася на ринку ще в 2014 році, правда її діяльність була орієнтована на видачу готівкових позик. Починаючи з 2017 року підприємство оновило систему своєї роботи, і тепер надає кредити онлайн громадянам України. Взяти кредит в pozika.com.ua зовсім не складно, сам сервіс працює швидко й якісно.

Відгуки людей про компанії позитивні, багато виділяють професіоналізм співробітників, зручний інтерфейс і чесність в роботі. Тут ви можете отримати позику на період від трьох днів до трьох тижнів, сума кредиту – не більше п’яти тисяч гривень.

Детальна інформація про кредити в Рozika

На даний момент ринок мікрофінансових організацій постійно зростає, як і кількість пропозицій для клієнтів. Тому людині, яка вперше вирішила звернутися за мікрокредитом, досить складно визначитися з вибором фінансового партнера. Кожен хоче знайти оптимальну компанію, де будуть діяти низькі процентні ставки, вигідні умови кредитування і якісний сервіс. Що може запропонувати своїм клієнтам Рozika?

Процентні ставки

Умови кредитування для нових позичальників – 0,01%, для постійних позичальників розмір процентної ставки становить 2% щодня.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Для того щоб дізнатися, скільки грошей доведеться переплатити за використання позики, необхідно спочатку вказати суму на калькуляторі. Після відкриється вікно, де потрібно буде вказати тривалість кредитування. Внизу буде висвітлюватися сума, яку вам відправить компанія на банківську карту, і сума, яку доведеться повернути по закінченню терміну.

Хто може оформити кредит в Рozika

У мікрофінансовій організації отримати кредит набагато простіше, ніж у банку, але й тут є ряд обмежень для позичальників. Деякі з них розроблені на законодавчому рівні, інші додає сама організація з метою мінімізувати ризики й підвищити рівень прибутку. Для того щоб отримати кредит від Рozika, необхідно відповідати наступним вимогам:

 1. Позичальнику має бути не менше вісімнадцяти років, і не більше шістдесяти п’яти.
 2. Необхідно мати паспорт громадянина України та постійно проживати на території країни.
 3. Для отримання кредиту знадобиться банківська карта українського банку.
 4. Потрібен мобільний телефон для зв’язку з співробітниками організації, а також вільний доступ в інтернет.
 5. Знадобиться ідентифікаційний код.

Кредити в Рozika може отримати навіть той, у кого немає офіційного працевлаштування або ідеальної кредитної історії.

Переваги та особливості займів в Позика

У кожної мікрофінансової компанії є свої принципи, на основі яких вибудовується політика співпраці з клієнтами. якщо говорити про переваги організації Позика, то слід зазначити наступні:

 • Швидка реєстрація, на яку не доведеться витрачати багато часу;
 • Обробка заявки на отримання кредиту за 20 хвилин;
 • Надійні канали передачі інформації і система безпеки даних;
 • Сервіс приймає заявки в будь-який час доби;
 • Гаряча лінія працює щодня;
 • Для того щоб отримати кредит онлайн не потрібна довідка про доходи, поручителі або заставне майно;
 • Взяти кредит може пенсіонер, студент, мама в декретній відпустці або громадяни, які не працюють офіційно;
 • Для того щоб скористатися послугами мікрофінансової компанії, немає необхідності їхати в відділення, стояти в черзі, витрачати свій особистий час – все робиться, не виходячи з дому, а гроші приходять на банківську карту;
 • Послуги компанії доступні по всій території країни, незалежно від того, проживаєте ви в місті, передмісті або в області;
 • Для всіх клієнтів доступна пролонгація позики;
 • Існує кілька способів оплатити заборгованість – кожен може знайти відповідний для себе варіант;
 • Вже у 18 років можна стати клієнтом мікрофінансової організації.

Є й деякі особливості у компанії, про які слід знати перш, ніж підписувати договір і починати співпрацю. До особливостей можна віднести:

 • Обмеження для нових клієнтів – сума кредиту не може бути більше трьох тисяч гривень;
 • Досить висока процентна ставка – 2% і відсутність пільг для новачків;
 • При простроченні великі штрафні санкції для боржників.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрофінансова організація Рozika працює повністю на законних підставах і має всі необхідні документи. У компанії є ліцензія, що дозволяє надавати послуги з кредитування громадян на території країни. Також є свідчення про реєстрацію фірми, як фінансової установи.

Як отримати кредит онлайн в Позика

Більшість громадян вже встигли освоїти систему роботи сервісів з надання онлайн кредитів, однак у деяких все ще залишаються питання. Для того щоб отримати кредит на картку, не доведеться збирати безліч документів або шукати поручителів, досить просто підготувати відскановані копії свого паспорта та коду, і зберегти їх на тому пристрої, з якого ви будете заповнювати реєстраційну форму. Далі наведена покрокова інструкція, яка допоможе розібратися з процедурою отримання мікропозик онлайн.

Покрокова інструкція з оформлення кредиту в Рozika

 1. Вкажіть суму кредиту, яку ви хочете отримати, за допомогою індикатора на кредитному калькуляторі, після чого натисніть кнопку “отримати кредит”.
 1. Заповніть невелику анкету, яка з’явиться перед вами, а також відзначте галочкою свою згоду на обробку ваших даних. Внизу також потрібно буде вибрати термін кредитування, після того як умови співпраці будуть повністю підібрані, натисніть кнопку “Продовжити”.
 2. Тепер необхідно вказати свої контакти, заповнити другу форму, і дочекатися повідомлення з кодовим підтвердженням на номер телефону, що зазначений в анкеті. Цей код вноситься в спеціальне поле, після чого номер вважається закріпленим за користувачем.
 3. Послідовно заповнюйте всі анкети, вказуючи свою адресу, дані про роботу, сімейний стан, доходи. Надайте контакт людини, яка змогла б підтвердити інформацію про вас.
 4. Щоб отримати кредит на банківську карту від Позика, необхідно пройти процедуру верифікації цієї карти. Недостатньо просто вказати її номер, код і термін дії, знадобиться також в окремому полі відзначити скільки грошей система заблокує на вашому рахунку.
 5. У своєму особистому кабінеті ви побачите кредитну угоду, з яким потрібно уважно ознайомитися. Якщо всі умови вас влаштовують, можна погоджуватися на співпрацю.
 6. На обробку вашого запиту знадобиться зовсім небагато часу, через 10-15 хвилин ви отримаєте повідомлення з рішенням по кредиту на електронну поштову скриньку і мобільний телефон.

Чому отримано відмову від видачі кредиту

Якщо вам відмовлять в кредитуванні в Позика, завжди можна звернутися в компанії аналоги, які також пропонують скористатися кредитними коштами. Незважаючи на те, що відсоток схвалень в “Рozika” досить високий, іноді люди змушені стикатися з відмовами. Найчастіше причиною негативного рішення стає одна з наступних:

 • На рахунку банківської карти не вистачило грошей для завершення процедури верифікації. Перевірте баланс перш, ніж приступати до процедури заповнення заявки на кредит. Окрему увагу приділіть терміну дії карти – якщо карта вже не дійсна, гроші на неї перевести не вийде;
 • Ви оформляєте повторний кредит відразу після того, як погасили попередній. Іноді система не встигає так швидко оновитися і ви все ще числитеся в списку боржників деякий час. Почекайте трохи раніше, ніж знову відправляти заявку;
 • Можливо, у вас є несплачений прострочений кредит, в цій чи іншій мікрофінансової компанії або банку;
 • При заповненні реєстраційної форми була допущена помилка або помилка. Будь-яке неправильно вказане слово буде сприйнято, як свідомо помилкова інформація, постарайтеся заповнювати анкети якомога уважніше;
 • Занадто багато пропущених полів. Навіть якщо поле не обов’язкове до заповнення, краще вказати данну інформацію, це дозволить підвищити шанси на позитивну відповідь.

Промокоди для Рozika

У мікрофінансової організації не використовуються промокоди. Тут віддають перевагу бонусним програмам, за допомогою яких постійні клієнти можуть оформити кредит на дуже вигідних умовах. Часто проводяться акції для нових позичальників. Для того щоб бути в курсі останніх новин підприємства Рozika, підписуйтесь на розсилку, і заходите на офіційний сайт сервісу. Тут завжди з’являється вся інформація про гарячі пропозиції компанії.

Як погашати борг в Рozika

Погасити кредит в компанії “Позика” зовсім не складно. існує три способи, кожен з яких простий і зручний.

 1. Оплата через особистий кабінет на сайті мікрофінансової компанії Рozika. Для цього вам знадобиться банківська сума з потрібною сумою, і доступ в інтернет. Гроші потраплять на рахунок дуже швидко – протягом декількох хвилин.
 2. Погашення заборгованості готівкою через термінали самообслуговування. Обов’язково візьміть чек про оплату і зберігайте його до того моменту, поки гроші не прийдуть на рахунок, що має відобразитися в особистому кабінеті.
 3. Розрахунок в касі будь-якого українського банку. Знадобиться вказати реквізити МФО. У цьому випадку термін на переклад грошей також становить три дні.

Прострочення та його наслідки

Якщо клієнт не сплатив борг до зазначеної в договорі дати, йому буде нараховуватися пеня з першого дня прострочення. вона становить 2% від суми заборгованості, і щодня зростає за рахунок збільшення самого боргу. Крім цього, співробітники компанії будуть регулярно дзвонити боржникові, його родичам, можуть дзвонити на роботу. Якщо ж ці заходи не подіють на клієнта, і він не виплатить свою заборгованість, компанія залишає за собою право передати цей кредит колекторській фірмі, або звернутися до суду для вилучення боргу.

Реструктуризація заборгованості

У компанії Рozika готові піти назустріч своїм клієнтам, і допомогти уникнути пені та штрафів у разі неможливості погашення боргу в строк. Досить просто оформити відстрочку платежу через свій особистий кабінет. Для того щоб скористатися послугою. Треба погасити відсоткову частину боргу, а також пеню, якщо вона вже нараховувалася. Термін відстрочки можна вибрати в особистому кабінеті, а підтвердженням оплати процентної частини боргу стає повідомлення з кодом, яке приходить на мобільний телефон.

Завдяки пролонгації можна убезпечити себе від зростання боргу, причому скористатися послугою можна абсолютно безкоштовно.

Контакти Рozika

Адреса
88018, Україна, м Ужгород, вулиця Швабська, будинок 17
E-mail
support@pozika.com.ua
Телефон
0972674284,
0992606890,
0636081758
Графік роботи
з 10-00 до 18-00

Відгуки про “Позика”

На сьогоднішній день компанія не надто популярна в Україні, проте з кожним днем залучає нових клієнтів. Так, користувачі залишають переважно позитивні відгуки про Рozika, адже до кожного клієнта ставляться з повагою.

4
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...