Компанія «Шерман» – молодий, але досить успішний сервіс мікрокредитування на українському ринку.

У цій статті ми детально розберемо умови співпраці з ним.

 

Відсоткова ставка

За надання послуг кредитування МФО бере оплату в розмірі 2% на добу.

Користуючись спеціальним калькулятором на головній сторінці сайту, ви легко зможете розрахувати, яку суму вам потрібно буде повернути в підсумку.

Для нових користувачів доступні позики:

 • від 500 до 4 000 грн.
 • на термін 15 днів
 • з шостого дня можлива пролонгація.

Для постійних клієнтів умови такі:

 • від 500 до 8000 грн, під 1.85%, і від 8001 до 15000 під 1.5%, до 30 днів.
 • максимальна сума мікрокредиту становить 14 950 грн.

(На сайті сервісу зазначено, що кредитуватися на термін від 65 днів, але інформація застаріла і зараз діють умови, зазначені вище).

Кредитні кошти позичальникові перераховують на карту будь-якого українського банку.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.85%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може отримати мікрокредит в «Шерман»?

Компанія надає послуги широкому колу користувачів.

Щоб стати клієнтом цього МФО потрібно відповідати наступним критеріям:

 • володіти карткою одного з українських банків;
 • мати громадянство України;
 • бути у віці від 18 (і бажано до 60 років);
 • мати стабільний дохід, який дозволить своєчасно погасити позику.

З документів позичальникові потрібен лише номер телефону одного з українських операторів мобільного зв’язку, паспорт і ІПН. Електронні фото документів знадобляться при оформленні заявки на сайті сервісу. Також потрібно буде зробити своє фото з паспортом в руці, відкритому на першій сторінці.

Переваги та недоліки сервісу «Шерман»

Судячи з позитивних відгуків в інтернеті, клієнти сервісу задоволені умовами «Шермана».
До безумовних переваг МФО відносяться такі особливості:

 • видача позик на карту 24/7;
 • високі шанси оформлення кредиту позичальникам з проблемною кредитною історією;
 • відсутність комісії і прихованих платежів;
 • оперативна обробка запитів користувачів на отримання позик;
 • наявність привітального бонусу для нових клієнтів у вигляді процентної ставки 0,01% і промокод на знижку на відсотки для постійних клієнтів;
 • мінімальний пакет документів: тільки паспорт і код
 • дуже зручна форма чату на сайті, служба підтримки відповідає на всі питання практично миттєво

Оформлення мікрокредиту відбувається віддалено, через інтернет і відразу надходять на карту. Це дуже зручно, тому як нікуди не потрібно йти, стояти в черзі і та витрачати свій час. Звернення постійних клієнтів обробляються практично миттєво. У разі неможливості оплати позики можлива реструктуризації боргу.

До мінусів співпраці з цією компанії можна віднести тільки те, що для оформлення позики необхідно надати своє фото з паспортом в руці, відкритому на першій сторінці. У багатьох сервісів такого вимоги немає.

Ліцензії та документи

На сайті «Шерман» в розділі «Про нас» викладена вся документація, яка регламентує роботу сервісу. З нею бажано ознайомитися перед початком співпраці з компанією. У числі викладених на сайті документів:

 1. Ліцензії, видані Нацкомфінпослуг.
 2. Ліцензія, видана НБУ.
 3. Внутрішні правила надання послуг.

«Шерман» – легальний сервіс, що володіє всією необхідною документацією для законного здійснення послуг мікрокредитування. Тому співпрацювати з ним абсолютно безпечно.

Як взяти кредит онлайн в особистому кабінеті «Шерман»?

Щоб отримати мікропозик потрібно зовсім небагато часу. Виберіть суму на головній сторінці сервісу, і натисніть на кнопку «Отримати кредит». Після цього відкриється наступне віконце:

Введіть своє повне ім’я та номер мобільного телефону. Потім клацніть на кнопці «Отримати СМС-підтвердження».

На ваш телефон прийде восьмизначний код, який потрібно ввести у відповідне поле. Також поставте позначку про те, що погоджуєтеся на обробку персональних даних та ознайомлені з умовами надання послуг сервісом.

Тепер вкажіть свій ІПН і електронну пошту, а також придумайте і введіть двічі пароль для входу в обліковий запис. Тисніть «Далі». Через кілька секунд на вашу пошту прийде лист з кодом підтвердження.

На сайті з’явиться повідомлення про те, що ваш email непідтверджений. Клацніть по ньому.

Далі введіть ще раз адресу своєї електронної пошти і код, який був висланий вам раніше. Натисніть «Підтвердити». Після цього ваш email стане підтвердженим.

На наступному кроці потрібно ввести свою попередню прізвище, і додатковий номер телефону (якщо такі були), а також дату народження. Після цього натисніть «Далі».

Вкажіть серію / номер паспорта, ким він був виданий, і дату отримання документа. Необхідно прикріпити фотографію ІПН, а також зазначені сторінки паспорта. Обов’язково зробіть Селфі з посвідченням особи в руках, відкритим на першій сторінці. Натискайте «Далі».

Наступний крок – внесення даних про реєстрацію та фактичне місце проживання. Потрібно вказати індекс, регіон, місто і вулицю. Якщо адреса реєстрації та фактичного проживання збігаються, поставте позначку поряд з відповідним пунктом.

Введіть дані про своє працевлаштування, і вкажіть середньомісячний рівень доходу.

Наступний етап – внесення даних про свій соціальний статус. Вибирайте відповідний пункт, і тисніть «Далі».

На останньому етапі вкажіть контактні відомості про двох осіб, готових підтвердити вашу особистість.

Тепер необхідно верифікувати вашу банківську картку. Натисніть «Додати карту в LiqPay». Вкажіть її номер, термін дії та CVV2. Далі з вашої картки буде списана невелика сума грошей від 0,01 до 5 грн. Через деякий час вона повернеться назад.

Після закінчення введення всіх даних буде відбуватися обробка заявки. Через деякий час ви отримаєте відповідь. Співробітники МФО можуть передзвонити вам, або зазначеним в анкеті особам для підтвердження деяких відомостей.

У разі прийняття позитивного рішення клієнту для отримання позики потрібно підписати договір з допомогою цифрового підпису (ввести код, відправлений в SMS на ваш телефон). Через кілька хвилин після цього на вашу банківську картку будуть переведені кредитні кошти.

Що робити при відмові у видачі позики?

Відмова ви видачу позики може бути пов’язаний з декількома факторами. У більшості випадків причина криється в:

 1. Помилках, допущених в ході заповнення анкети. Неправильно вказана дата народження, адреса та інші відомості наводять автоматичну відмову. Тому слід уважно заповнювати дані, і перевіряти ще раз їх.
 2. Борги і прострочення в інших фінансових установах. Якщо у вас занадто погана кредитна історія, МФО швидше за все відмовить вам у видачі позики. Погасіть наявну заборгованість перед іншими компаніям, і спробуйте ще раз.

Низький рівень доходу, і неофіційне працевлаштування також можуть стати однією з причин відмови. МФО має бути впевнена в тому, що ви зможете своєчасно погасити заборгованість перед нею. Відзначимо, що «Шерман», як і багато інших МОФ, є досить лояльним сервісом, і рідко відмовляє користувачам в оформленні позик.

Промокоди та акції

Сервіс «Шерман» дає можливість оформляти кредити зі знижкою і автоматично розсилає промокодом Ввівши промокод, ви зможете отримати мікрокредит з більш низькою процентною ставкою.

Як погасити кредит в сервісі «Шерман»?

Щоб погасити заборгованість перед МФО можна скористатися кількома варіантами оплати.

У клієнтів сервісу «Шерман» є наступні способи перерахування платежів:

 1. На сайті компанії через особистий кабінет. Увійдіть до свого облікового запису та натисніть на відповідну кнопку. Виконайте зазначені дії. Відразу після цього з вашої банківської картки буде списана необхідний платіж.
 2. Через термінали самообслуговування мереж EasyPay або City24. Виберіть зі списку необхідне вам МФО. Вкажіть платіжні реквізити. Далі потрібно внести готівкові кошти, і підтвердити операцію. Після завершення процедури буде роздрукований чек.
 3. Через банк. Вкажіть реквізити рахунку, а в пункті призначення платежу впишіть номер кредитного договору з компанією «Шерман». Обробка перекладу може зайняти від 1 до 3 банківських днів. Обов’язково враховуйте цей нюанс. Важливо, щоб гроші зайшли на рахунок компанії своєчасно.

Перший спосіб погашення заборгованості перед «Шерман» – найпростіший, доступний і практичний. Для здійснення переказу коштів не потрібно навіть виходити з власного будинку. Процедура проходить практично моментально. Кілька кліків, і платіж надійде на рахунок компанії.

Прострочення в «Шерман»: що робити?

Якщо у вас виникли фінансові труднощі, і ви не можете загасити мікропозик своєчасно, обов’язково повідомте про це на гарячу лінію компанії. У разі появи прострочення за кожен день несплати заборгованості буде нараховуватися підвищена процентна ставка, яка становить 2,5% на добу.

Попросіть виконати пролонгацію наявного боргу.

Пролонгація позики

Щоб продовжити термін використання позики потрібно оплатити відсотки, нараховані за минулий період. Це називається пролонгація кредиту. Використовувати цю операцію можна нескінченну кількість разів. Винятком можуть бути тільки акції кредити, які були оформлені в компанії на якихось особливих умовах.

Контакти

«Шерман» – легальна мікрофінансових компанія. Її контактні дані такі:

Адреса
місто Одеса, вул. Гімназична, 21
Телефон
0 800 757 017
Юридична особа
ТОВ «Стандарт Фінанс Груп»

Відгуки про «Шерман»

Компанія працює на українському ринку мікрокредитування кілька років. За час свого існування багато користувачів зуміли оцінити якість співпраці з нею.

3
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...