Кредитний сервіс Швидка Готівочка почав свою роботу на українському ринку зовсім недавно – в березні 2017 року. Компанія активно розвивається, вже встигла відкрити свої відділення в деяких регіонах країни, а так само постійно удосконалює популярне на даний момент напрямок – онлайн кредитування. Відгуки людей говорять про те, що дана організація швидко працює, надає клієнтам максимально зручні умови, а так само веде парну і прозору діяльність.

Клієнти можуть звернутися в організацію за отриманням короткострокової позики в розмірі від 200 гривень до 20 тисяч гривень. Термін кредитування фірма пропонує досить невеликий – від одного до двадцяти днів. У компанії працюють професіонали, які готові відповісти на всі питання клієнтів в телефонному режимі або електронною поштою. Сервіс Швидка Готівочка – це просте рішення фінансових проблем.

Хто може отримати кредит в Швидка Готівочка

Організація Швидка Готівочка пропонує лояльні умови для своїх клієнтів, і готова співпрацювати з більшістю громадян країни. Для того щоб отримати позику, необхідно:

 1. Мати ідентифікаційний номер.
 2. З’являтися працездатним і дієздатним громадянином України.
 3. Проживати на території країни і мати реєстрацію.
 4. Володіти картою будь-якого українського банку.
 5. Мати доступ до інтернету і діючий мобільний номер.
 6. Відповідати віковим рамкам: від 18 до 75 років.
 7. Мати паспорт громадянина країни.
 8. Мати постійне джерело доходу.

Під постійним джерелом доходу розуміється не тільки офіційне працевлаштування, а й пенсія, стипендія, аліменти, соціальні виплати, неофіційний дохід, прибуток зі здачі нерухомості і так далі.

Відсоткова ставка

Мікрофінансова організація видає кредити клієнтам на рівних умовах, незалежно від того, в перший раз людина звернулася за фінансовою допомогою, або є постійним позичальником.

Відсоткова ставка становить 1.8% щодня. Наприклад, якщо клієнт оформляє кредит в розмірі 1000 гривень на термін 10 днів, то сума переплати за користування кредитними коштами складе 180 гривень. Отже, остаточна сума до оплати – 1180 гривень.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
200 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.80%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Переваги та особливості роботи Швидка Готівочка

Швидка Готівочка – це досить молодий сервіс, тому тут враховуються всі сучасні тенденції та напрямки розвитку в сфері мікрокредитування в Україні. Ось основні переваги організації:

 • Професійна підтримка клієнтів по гарячій лінії;
 • Високий рівень обслуговування;
 • Швидкий розгляд заявок;
 • Швидке прийняття рішення за заявками;
 • Сучасні системи безпеки каналів передачі даних;
 • Можливість відстрочки платежу по кредиту;
 • Вік позичальників від 18 до 75 років;
 • Велика максимальна сума позики;
 • Відсутність прихованих комісій та платежів;
 • Проста і зрозуміла форма подачі заявки;
 • Високий відсоток схвалення запитів на отримання кредитних коштів;
 • Робота з пенсіонерами та студентами;
 • Відсутність необхідності в довідки про доходи;
 • Можливість отримання позики при наявності неофіційною роботи;
 • Різні способи погашення заборгованості;
 • Зручний особистий кабінет;
 • Можливість отримання позики в відділенні або інтернеті;
 • Кредитна історія не впливає на прийняте системою рішення по заявці.

В роботі компанії слід відзначити і деякі особливості:

 • Новий клієнт компанії не може отримати максимально доступну суму позики, в більшості випадків вона не перевищує декількох тисяч гривень;
 • При порушенні клієнтом умов кредитної угоди буде нарахована пеня;

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія Швидка Готівочка працює у відповідності з усіма нормами і вимогами українського законодавства. Вона веде кредитну діяльність на підставі існуючої, діючої ліцензії, яка дозволяє видавати громадянам держави кредитні кошти у тимчасове користування під певний відсоток. У березні 2017 року компанія була зареєстрована, як фінансова установа. Організатор сервісу – товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНДОПОМОГА»

Як взяти кредит онлайн в Швидка Готівочка

Оформити мікропозику онлайн дуже просто. Досить слідувати інструкції, яка приведена нижче, і вже через кілька хвилин гроші будуть на вашій картці. Інструкція з оформлення кредиту на сайті Швидка Готівочка:

 1. Як тільки ви відкриєте офіційний сайт компанії, перед вами з’явиться кредитний калькулятор, на якому необхідно вказати бажаний розмір позики і тривалість використання коштів. При зміні положення індикаторів ви відзначите, що під калькулятором змінюються і умови кредитування – крайній термін погашення, розмір відсоткової ставки, і загальна сума, яку доведеться повернути. Як тільки ви оберете для себе найбільш оптимальний варіант, натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Так як ви є новим клієнтом, вам необхідно зареєструватися і створити свій особистий кабінет. Для цього слід заповнити реєстраційну форму, вказавши свій номер ідентифікаційного коду, контакти і придумавши пароль для входу в кабінет. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку «Продовжити».
 3. Перед вами з’явиться невелике вікно, в якому потрібно ввести код, відправлений вам на мобільний телефон. Таким чином, ви закріпіть свій номер за особистим кабінетом і підтвердіть, що він належить вам.
 4. Тепер починається безпосередньо заповнення заявки на отримання грошей в борг. Вона складається з декількох форм, кожна з яких передбачає вказівку будь-якої конкретної інформації.
 5. Вкажіть дані свого паспорта, відомості про сімейний стан, освіту, наявність дітей, адреса проживання і прописки, і інші відомості.
 6. Окрема вкладка повинна містити повну інформацію про ваш статус і доходи. Це місце роботи, розмір заробітної плати, наявність інших кредитів, додаткові джерела доходу і інше.
 7. Обов’язково прикріпіть фотографії документів – паспорта та коду, вони повинні бути виконані в хорошій якості, бути зрозумілими і розбірливими.
 8. Верифікуйте вашу картку – для цього вкажіть всю інформацію про неї – CRV код, номер і термін дії. Система зніме з вашого рахунку не більше гривні, а вам необхідно буде точно вказати в окремому полі, скільки саме було знято з балансу. Цією дією ви підтвердите, що є власником картки, гроші повернути назад в найближчим часом.
 9. В останній формі потрібно ще раз перевірити суму і термін позики, а так само ознайомитися з кредитною угодою, уважно прочитавши всі його умови і правила.
 10. Протягом п’ятнадцяти хвилин з моменту відправки заявки з вами зв’яжеться працівник МФО і задасть кілька запитань, після чого залишиться трохи почекати рішення компанії.

Що робити, якщо отримали відмову

У мікрофінансових компаніях ретельно аналізують всі відомості, які позичальник надає в анкеті на отримання позики, і теж можуть відмовити у співпраці в деяких ситуаціях:

 • При заповненні форми клієнт нерозбірливо вказав свої дані – допустив шибки, друкарські помилки, використовував скорочення або пропустив деякі поля;
 • Ця картка не пройшла процедуру верифікації через відсутність грошей на балансі рахунку;
  Термін дії карти банку закінчився або повинен завершитися найближчим часом;
 • Клієнт тільки оплатив свій кредит, і відразу подає заявку на отримання наступної позики – необхідно почекати трохи, поки база даних оновитися;
 • У позичальника вже є непогашений кредит в компанії Швидка Готівочка;
 • Картка банку, зазначена в анкеті, зареєстрована на іншу людину;
 • Фотографії, які прикріпив клієнт, розмиті, нечіткі, викликають сумніви;
 • Інформація анкети недостовірна, не відповідає дійсності.

Ви можете подати повторний запит на отримання кредитних коштів в компанію через деякий час.

Промокоди для Швидка Готівочка

У компанії не використовують акції комбінації символів, які можуть дати клієнтові знижку на отримання позики, проте часто проводяться інші цікаві акції. Для того щоб отримувати відомості про всі вигідні пропозиції, досить підписатися на розсилку від компанії. Так само ви можете знайти багато цікавої інформації в соціальних мережах на сторінках сервісу.

Як повернути кредит в Швидка Готівочка

З поверненням банківських кредитів завжди виникало безліч проблем – необхідність зібрати всі документи, постояти в черзі, приїхати до відділення. З Швидка Готівочка все набагато простіше, ось кілька способів погашення заборгованості:

 • Скористайтеся особистим кабінетом і банківською картою для погашення заборгованості. Гроші надійдуть на рахунок миттєво, і вам не доведеться залишати свій будинок або офіс для того, щоб провести оплату;
 • Використовуйте термінали самообслуговування, однак важливо враховувати, що термін надходження коштів на картку може досягати трьох днів, тому не бажано чекати останнього дня кредитування;
 • Зверніться в будь-яке відділення банку і відправте переклад, вказавши реквізити компанії. Термін надходження грошей на рахунок так само становить три дні. При оплаті в банку або терміналі стягується комісія за переказ.

Наслідки прострочення

З першого дня порушення кредитного договору слід очікувати наполегливих телефонних дзвінків від співробітників компанії з вимогою погасити борг. Вони так само будуть дзвонити за контактними номерами – на роботу, родичам і друзям. Крім того, процентна ставка зросте на 1% і тепер за користування кредитними коштами доведеться платити 2.8% щодня. Дані про неплатника будуть передані в бюро кредитних історій.

Після певного періоду компанія має право передати борг колекторам, які будуть вживати всіх заходів, щоб стягнути кошти. Так само справа може бути направлена ​​до суду з метою конфіскації майна в рахунок погашення боргу.

Пролонгація Schvidka Gotivochka

Оформити пролонгацію кредиту в компанії Швидка Готівочка можна абсолютно безкоштовно. Для цього досить зайти в свій особистий кабінет або звернутися в будь-яке відділення фірми, щоб скласти новий договір. Обов’язковою умовою для відстрочки платежу є погашення всіх відсотків за використання коштів, а так само пені, якщо вона є. Важливо це зробити до того, як настане прострочення. Продовжується лише саме тіло кредиту.

Якщо боржник скористається пролонгацією, процентна ставка залишиться колишньою, а дані про те, що людина прострочив крайній термін виплати, не будуть спрямовані в бюро кредитних історій.

Контакти

Адреса
04060, г. Киев, вулиця Щусєва, будинок 36, офіс 19
E-mail
gotivo4ka@gmail.com
Телефон
098-576-81-81,
073-576-81-81,
095-576-81-81
Графік роботи
понеділок - п'ятниця - з 9-00 до 20-00, субота та неділя - з 10-00 до 18-00

Швидка Готівочка відгуки

Завдяки відгукам боржників про компанію Швидка Готівочка в мережі, можна зробити висновок, що компанія видає кредит швидко і без додаткових документів. Але клієнти відзначають не завжди коректне спілкування співробітників по телефону. Якщо ви співпрацювали з цією організацією – розкажіть про це в коментарях. Цим ви допоможете іншим клієнтам зробити правильний вибір МФО.

3
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оценок, среднее: 4,43 из 5)
Loading...