«Слон Кредит» – сервіс мікрокредитування, який надає послуги на українському ринку. Компанія не входить десятку найпопулярніших МФО, проте заслуговує на увагу. Умови кредитування в ній істотно відрізняються від того, що пропонує більшість її конкурентів. Нижче ми розберемо їх.

Відсоткова ставка

Вартість послуги мікрокредитування в Slon Credit виражена в процентній ставці, яка складає за перший день користування кредитом – 9 125% річних, починаючи з другого дня і до кінця терміну позики – 85%.

Онлайн калькулятор на сайті МФО дозволить швидко здійснити розрахунки з оплати позики. Вкажіть суму кредиту і визначте його термін. Внизу з’явиться число платежів і їх розмір, які повинен здійснити позичальник.

Сервіс дає можливість оформити мікрокредит від 5 000 до 100 000 гривень. Позичальник виплатив позику без прострочень підвищує свій рейтинг на сервісі. В майбутньому це дозволить оформляти кредити на велику суму. Термін позики варіюється від трьох до дванадцяти місяців. Кошти перераховуються клієнту на його особисту банківську картку. Ключова відмінність сервісу Slon Credit від інших МФО полягає в великих термінах кредитування і фіксованій кількості платежів.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
5000 грн
Термін кредиту
90 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.55%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
10.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Кому надає гроші в кредит Slon Credit?

Оформити мікропозику на цьому сервісі можуть користувачі, відповідні певним критеріям:

 1. Громадянство: Україна.
 2. Вік: від 21 до 65 років.
 3. Компанії будь-якого українського банку.
 4. Відсутність простроченої заборгованості перед іншими фінансовими організаціями.

Для подачі заявки на отримання позики потрібно мати паспорт, ІПН, номер мобільного телефону та e-mail, а також мати можливість зробити електронні копії документів, і свою фотографію з розгорнутим на першій сторінці паспортом в руці.

Переваги та недоліки сервісу Slon Credit

Згідно відгуками клієнтів МФО в цілому сприятливе. Компанія має наступні переваги:

 • мінімальний набір документів необхідних для оформлення мікропозики;
 • швидка обробка заявок;
 • відсутність прихованих платежів і комісій;
 • можливість оформлення позик на відносно тривалий термін;
 • сума виданих кредитних коштів – до 20 000 гривень.

Реєстрація заявок відбувається в режимі онлайн через мережу інтернет. Позичальник немає потреби відвідувати відділення МФО в своєму місті. Повторні звернення на сервіс обробляються швидше.

До мінусів компанії «Слон Кредит» можна віднести наступне:

 1. Фіксовані платежі. З одного боку в цьому є плюс, оскільки позика допустимо оформляти на відносно тривалий термін. Однак при достроковому його погашенні все одно доведеться оплатити відсотки розраховані на весь період кредитування.
 2. Відсутність вітальних бонусів. Багато МФО пропонують новим позичальникам знижки при отриманні першого мікрокредиту. Slon Credit надає свої послуги тільки на стандартних умовах.

В ході обробки звернення співробітники компанії можуть передзвонити клієнтові або третім особам, зазначеним у заявці, для уточнення будь-якої інформації.

Ліцензії та інші документи

У розділі сайту компанії «Про нас» можна дізнатися необхідну інформацію про Slon Credit, а також ознайомитися документами, що регламентують її діяльність. Серед останніх:

 1. Свідоцтво про реєстрацію.
 2. Ліцензія на здійснення послуг кредитування.
 3. Розпорядження про внесення компанії до реєстру фінансових організацій.
 4. Типовий договір.

МФО «Слон Кредит» – офіційна фінансова структура, яка здійснює свою діяльність на законних підставах.

Як взяти кредит онлайн в особистому кабінеті Slon Credit?

Оформлення заявки на отримання позики відбувається досить швидко. Вкажіть необхідну суму мікрокредиту на головній сторінці сайту, і клацніть на кнопці «Отримати кредит». Після цього ви побачите наступне:

Вкажіть своє повне ім’я, номер мобільного телефону та e-mail (не обов’язково). Придумайте пароль до свого «Особистого кабінету», і введіть його у відповідні поля. Поставте відмітку про те, що ознайомилися з правилами видачі кредитів, і даєте згоду на обробку персональних даних. Після цього натисніть на кнопку «Далі».

Тепер потрібно підтвердити номер свого телефону. Для цього введіть код, відправлений вам, і натисніть «Підтвердити».

На наступному кроці потрібно заповнити в анкеті свої особисті дані. У їх числі, дата народження, сімейний стан, кількість дітей до вісімнадцяти років. Також потрібно вказати свою освіту, і паспортні дані. Потім тисніть «Далі».

На цьому кроці вказується адреса реєстрації. Якщо він відрізняється від місця проживання потрібно поставити «галочку» у відповідному полі, внеси його.

Далі необхідно ввести інформацію щодо типу зайнятості позичальника, посаду і її назва. Також вкажіть робочий телефон, термін роботи на нинішньому місці, рівень доходів, і витрати за наявними у вас позиками в інших фінансових установах.

Наступний крок – додаткові контакти. Впишіть друга, колегу або родича і вкажіть номер його телефону.

Тепер потрібно зареєструвати банківську картку. Вкажіть її номер і натисніть «Додати карту».

У вікні, введіть номер картки, термін її дії та CVV2-код. Після цього на вашому рахунку буде кілька секунд заблокована 1 гривня.

Залишилося лише підтвердити заявку. На цьому етапі ви можете змінити суму позики і термін кредитування. Натисніть «Підтверджую» і чекайте рішення сервісу. Обробка заявок в середньому триває від 30 до 60 хвилин. Співробітники компанії можуть подзвонити вам або додаткового особі, якого ви вказали в анкеті, для уточнення будь-якої інформації.

У разі позитивної відповіді потрібно підписати договір електронним підписом – ввести код, відправлений вам у вигляді SMS-повідомлення. Відразу після цього на вашу карту будуть перераховані кредитні кошти.

Якщо Slon Credit відмовив у кредитуванні, що робити?

Відмова в кредитуванні може бути наслідком декількох причин. Їх набір такий же, як і у інших МФО. Виглядають вони таким чином:

 1. Наявність пророченних кредитів в інших фінансових організаціях. В цьому випадку вирішити проблему можна тільки шляхом погашення заборгованості.
 2. Помилки при введенні даних в анкеті. Неточності в ІПН, серію та номер паспорта, а також інших відомостей – часта причина відмови в кредитуванні. Тому уважно перевіряйте вводяться в заявці дані.
 3. Погана платоспроможність. Якщо у вас низький дохід, але при цьому ви хочете оформити великий позику, компанія може відмовити вам.

Причини відмови бувають різноманітними. За спостереженням користувачів сервіс «Слон Кредит» є досить лояльним. Відмови в кредитування бувають досить рідко.

Промокоди та акції

Багато МФО залучають нових клієнтів акціями та промокодом зі знижками. На жаль, нічого подібного сервіс «Слон Кредит» не пропонує. Оформити мікропозику в компанії можна лише на загальних підставах, стандартних для всіх клієнтів. Можливо, в майбутньому сервіс зможе здивувати користувачів цікавими акційними пропозиціями, але в даний момент вони, на жаль, відсутні.

Як погасити кредит в сервісі Slon Credit?

Платежі по мікропозикам можна внести декількома способами. Варіанти такі ж, як і у випадку з іншими МФО. Виглядають вони наступним чином:

 1. Наявність пророченних кредитів в інших фінансових організаціях. В цьому випадку вирішити проблему можна тільки шляхом погашення заборгованості.
 2. Помилки при введенні даних в анкеті. Неточності в ІПН, серію та номер паспорта, а також інших відомостей – часта причина відмови в кредитуванні. Тому уважно перевіряйте вводяться в заявці дані.
 3. Погана платоспроможність. Якщо у вас низький дохід, але при цьому ви хочете оформити великий позику, компанія може відмовити вам.

Перший і другий варіант – найкращі і зручні. Користуючись ними, ви можете бути впевнені, що ваш платіж надійде на рахунок компанії максимально швидко. При оплаті через банк процедура може зайняти більше часу, що робить її менш зручною.

Прострочення в Slon Credit: що робити?

У кредитному договорі передбачені штрафні санкції за несвоєчасне виконання зобов’язань позичальником. Тому настійно рекомендуємо суворо дотримуватися графіка платежів.

Якщо ситуація склалася несприятливим для вас чином, і ви вже точно знаєте, що не зможете оплачувати позику, зверніться на гарячу лінію компанії, і повідомте про свою проблему.

Стандартних рішень для таких випадків не передбачено. Однак компанія ставиться до своїх клієнтів досить лояльно. Тому висока ймовірність того, що МФО піде вам на зустріч і погодиться на реструктуризацію боргу.

Пролонгація позики

Пролонгації кредиту в цьому сервісі немає. Потрібно суворо дотримуватися сформованому графіку платежів. У цьому його характерна особливість від інших МФО. Обов’язково враховуйте цей нюанс, якщо вирішите оформити мікропозик в Slon Credit.

Контакти

Slon Credit – легальна мікрофінансових компанія. Її контакти наступні:

Адреса
місто Київ, вул. Багговутівська, 23
E-mail
info@sloncredit.com.ua
Телефон
0 800 33 03 83
Ліцензія Нацкомфінпослуг
ФК № 1103 від 03.10.2018 р.
Юридична особа
ТОВ «Слон Кредит»

Офіційний сайт: https://sloncredit.com.ua.

Відгуки про Slon Credit

МФО «Слон Кредит» працює на ринку кредитування відносно недовго. Відгуки про роботу компанії досить суперечливі. Багатьом користувачам не подобається тривалість розгляду заявок. У більшості мікрофінансових організацій вона становить близько 15 хвилин. Цей сервіс розглядає їх протягом однієї години.

3
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 3,33 из 5)
Loading...