Smartiway – це унікальний український сервіс з видачі швидких кредитів через інтернет. Він вигідно відрізняється від конкурентів – СмартіВей кредит онлайн це повністю мобільний додаток, яке дозволить взяти гроші в борг, використовуючи свій смартфон.

Творці сервісу – прогресивна міжнародна команда з досвідом роботи в Фінтех з 2013 року. В Україні ж Smartiway з’явився недавно – з травня 2018 року.

Умови кредитування в Smartiway

Це легкий, зрозумілий і зручний сервіс. Місія компанії – зробити систему кредитування соціально-відповідальної. Мета Smartiway кредит онлайн – забезпечити високу швидкість, доступність, прозорість і сучасні технології для отримання грошей через інтернет. Все що потрібно – установка програми на ваш смартфон.

Відсоткові ставки та умови на СмартіВей кредит на банківську карту

Максимально доступна сума 149 999 гривень. Термін дії позики до шести місяців. Процентні ставки одні з найвигідніших серед інших кредитних пропозицій на ринку і це привертає велику кількість клієнтів.

При першому зверненні процентна ставка 0,01%. Стандартна відсоткова ставка 1,19% від тіла кредиту щодня. Але вона може швидко знизиться за рахунок бонусних гривень, якими можна скористатися вже з другої позики. Розмір ставки може бути менше 1% за рахунок бонусів. Крім цього, при достатній кількості бонусних гривень можна повністю оплатити відсотки, нараховані за використання позики.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
3000 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.19%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто може взяти кредит у компанії Smartiway ua

Тут не пред’являється особливих вимог до позичальників і до всіх ставляться досить лояльно. Все що потрібно, це бути громадянином України, вікова категорія – від вісімнадцяти років.

Щоб взяти кредит на картку потрібні:

 • Ідентифікаційний податковий номер.
 • Номер мобільного телефону і особистий смартфон.
 • Компанії, оформлена на особа, яка подає заявку.

Інших вимог до клієнтів не пред’являється. Щоб взяти кредит на банківську картку не потрібно збирати великий пакет документів, ходити по різних інстанціях за купою довідок або тривалий час очікувати в черзі, поки видадуть чергову папірець.

Стати клієнтом цієї компанії можуть навіть студенти, пенсіонери або жінки в декреті. Тут не важливий соціальний статус або тип вашого працевлаштування.

Чому взяти кредит краще через мобільний додаток: переваги сервісу та його недоліки

СмартіВей особистий кабінет можна назвати банком в кишені. Для того щоб зайняти гроші не потрібно відвідувати відділення компанії кредитора, в Smartiway їх просто немає. Гроші завжди будуть у вас під рукою.

Також відгуки про СмартіВей свідчать про те, що тут не вимагають поручительства третіх осіб або майно забезпечення. Все для того, щоб клієнти отримали гроші дуже швидко і не проходили тривалу процедуру оформлення традиційного банківського кредиту.

Отримати кредит можна буквально з будь-якої точки нашої країни, не тільки в Києві і інших великих містах. Головне, щоб був доступ до інтернету і смартфон і банківська карта.

Рішення приймається автоматично штучним інтелектом. Так, що людський фактор виключається.

Обробка заявки і видача позикових коштів відбувається дуже швидко. В середньому у користувача на це йде дві з половиною хвилини.

Доступна пролонгація при простроченні! В інших компаніях немає подібної умови. Для тих, хто потрапить у складну фінансову ситуацію, ця функція допоможе уникнути нарахування великих штрафів і негативних оцінок в кредитній історії.

У компанії не заробляють на штрафах, сума яких може дорівнювати відстані від Києва на місяць і назад.

Відгуки людей про Smartiway говорять про те, що це принципово новий сервіс. Для того, щоб вигідно конкурувати на Мікрофінансовому ринку тут застосовують нові технології і дійсно працює фінансову модель.

Основна ідея даного проекту – створення розумної системи з чесними відсотками. Все працює за допомогою штучного інтелекту. Відсоткова ставка прозора, відсутні приховані платежі або комісії.

Додаток максимально просто для клієнта. Анкета заповнюється дуже швидко. Гаряча лінія служби підтримки працює через зручний онлайн-чат і через чат-бот в Телеграм. Є деяка категорія користувачів, яка соромиться розмовляти з операторами, а тут всі запитання можна вирішити в режимі чату.

З недоліків можна назвати лише відсутність реструктуризації в Smartiway для більш комфортного обслуговування і відсутність можливості здійснювати всі операції на сайті кредитора. Трапляються ситуації, коли смартфон ламається, губиться і т.д. І тоді повинен бути альтернативний метод оформлення / оплати.

Ліцензії, сертифікати

Нацкофінупослуги видала свідоцтво про реєстрацію фінансової установи 8 серпня 2018 року.

 

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг видана 12.06. 2018.

Як взяти кредит в Smartiway через особистий кабінет

Для того щоб оформити позику в цій компанії необхідно завантажити додаток на свій смартфон. Установка відбувається дуже швидко, буквально за пару хвилин.

Спочатку необхідно пройти реєстрацію в СмартіВей. На першому етапі вказуємо номер мобільного телефону, на нього прийде смс-код для підтвердження.


Потім необхідно придумати пароль для входу в особистий кабінет Smartiway. Він повинен бути довжиною від семи до тридцяти символів, містити маленькі і великі символи, мінімум одну цифру і не містити спецсимволи.

Після реєстрації в Smartiway і входу в особистий кабінет відкривається калькулятор, там потрібно вказати суму і термін. Вірніше не вказати, а вибрати із запропонованого списку. Для новачків сума стартує від 100 грн, потім 250 і далі кратно 250 до 3 000 грн. Встановлюєте потрібні параметри і натискаєте кнопки «Отримати позику».

Далі відкривається поле для введення ІПН.

Потім потрібно вказати Прізвище українською мовою, без помилок, як в паспорті і підтверджуємо.

Потім в наступному полі точно також пишемо Ім’я, підтверджуємо.

Далі пишемо по батькові і натискаємо кнопку підтвердити.

Потім для дівчат відкриється додаткове поле – тільки дівоче прізвище, якщо вона не змінювалася, то залишаємо поле порожнім.

Останній крок – верифікація платіжної картки. На вашому пластиці заблокують суму до двох гривень, для перевірки справжності інформації. Ви вкажіть цю суму в спеціальному вікні. Після транзакції ваші гроші автоматично розблоковують.

Далі відправляєте заявку. Її перевіряє робот. Рішення приймається в автоматичному режимі, дуже швидко. Чи підтверджуєте електронний договір і гроші вже у вас на карті.

Після входу в особистий кабінет СмартіВей, на будь-якому етапі оформлення заявки активна кнопка меню в нижньому правому куті. Після натискання на неї, відкриваються такі пункти: бонуси, промо, кредити, профіль, настройки.

Що робити, якщо ви отримали негативне рішення

Якщо реєстрація в Smartiway, вхід в додаток виявилися невдалими – вам відмовили у видачі мікропозик – що робити? Не потрібно турбуватися. Рішення приймає робот, але він теж не досконалий. Можливо, стався збій в алгоритмі, трохи пізніше спробуйте подати повторну заявку.

Але перед тим як ще раз відправляти заявку, виконайте такі дії:

 • Перевірте достовірність анкетних даних. Можливо, Ви автоматично вказали ПІБ чоловіка / дружини.
 • Вивчіть анкету, може бути, там є помилки, наприклад, неправильна дата народження. Коректність введених сприятиме затвердженню позики.
 • Зверніться в УБКІ, може бути, там ще не оновилася інформація про вас. Ви недавно закрили попередній кредит, але інформація в бюро кредитних історій ще не передана.

Також можуть відмовити у видачі, якщо ви:

 • Маєте більше двох дітей, що природно знижує рівень платоспроможності.
 • Перебуваєте на обліку в психдиспансері.
 • Чи маєте судимість, перебуваєте під слідством.
 • Представник професій, які пов’язані із великим ризиком.

Що таке кеш-бек СмартіВей

Це аналог промокоду в інших подібних компаніях. Жоден з мікрокредіторов не повертає гроші, витрачені на відсотки, а у Smartiway кредит на банківську карту може вийти зовсім безкоштовним. Ви повернете тільки тіло кредиту, а відсотки оплатіть бонусними гривнями. Умови кеш-бека в Smartiway дуже прості. З кожним вчасно закритим кредитом компанія повертає гроші на оплату наступних кредитів. Таким чином, ваша відсоткова ставка буде тільки знижуватися за рахунок бонусних гривень.

На кількість нарахованих бонусів впливає фінансова дисциплінованість клієнта і параметри мікропозик: термін і сума. Розрахунки проводяться в автоматичному режимі за допомогою спеціальних внутрішніх алгоритмів. При оплаті бонусами, нові не нараховуються.

Акція “Приведи друзів”

За кожного друга, який оформить кредит по реферальному посиланню, клієнт отримує гарантовані 100 гривень.

Як погасити кредит в Smartiway?

Найпростіший спосіб, як повернути гроші Smartiway:

 • Відкриваєте додаток на своєму смартфоні.
 • Авторизуєтесь.
 • Клікаєте на кнопку оплатити. І підтверджуєте списання коштів. Ви моментально побачите зарахування коштів в особистому кабінеті.

Як ще можна повернути гроші СмартіВей:

 • У касі будь-якого українського банку.
 • Через свій онлайн-банкінг.
 • У деяких терміналах самообслуговування.

У призначенні платежу вказуйте свої ПІБ та ІПН. При собі потрібно мати реквізити кредитора.

Важливо. Згідно з нормативами НБУ оплата за реквізитами може виконуватися від трьох годин до трьох банківських днів. Поки гроші не надійдуть на рахунок кредитора, можуть нараховуватися додаткові відсотки за прострочення в Smartiway, тому необхідно враховувати цей факт, щоб оплата проходила вчасно.

Прострочення в СмартіВей, як бути й що робити, якщо не виходить заплатити в строк?

У разі виникнення простроченої заборгованості по кредиту клієнту нараховується пеня 2,29% щодня, до повного погашення. Після десяти днів прострочення всю інформацію передають у бюро кредитних історій. Це негативно відбивається на кредитній історії і надалі ускладнює оформлення наступної позики у сторонньої організації.

Заборгованість можуть стягувати за допомогою послуг колекторів або через суд. Компанія закликає клієнтів бути відповідальним.

Пролонгація

Ця послуга дозволить уникнути негативних наслідків прострочення. Пролонгація – це продовження терміну дії кредиту. У деяких компаніях після виходу на прострочення можна домовитися тільки про реструктуризацію, але в Smartiway доступна пролонгація після виходу на прострочення.

Для оформлення необхідно авторизуватися в додатку, знайти кнопку пролонгація, через червоний олівець вибрати період і натиснути на кнопку оплатити. Ви оплачуєте тільки відсотки, що набігли.

Контакти

E-mail
support@smartiway.com.ua
Телефон
0 800 33 10 34
Графік роботи
Працює в будні дні з 9.00 до 21.00, у вихідні до 18.00

Зв’язатися з компаній можна через відомі менеджери: вайбер, телеграм або написати в соцмережах.

Відгуки людей про Smartiway

Компанія веде свою діяльність порівняно недавно. Але вже встигла добре зарекомендувати себе. Людям подобаються умови використання, що все гранично просто і зрозуміло. Також клієнтів приваблює процентна ставка нижче, ніж в аналогічних компаніях.

Виходячи з переглянутих відгуків про Смартівей, ми можемо рекомендувати цю МФО як надійного і чесного кредитора.

42
27
2
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (19 оценок, среднее: 2,47 из 5)
Loading...