ТОВ «SOS Credit» – мікрофінансових організація, яка надає швидкі кредити. У 2015 році «Сос Кредит» зареєстрована як фінансова установа Нацкомісією, що здійснює держрегулювання у сфері ринків, і є структурним підрозділом компанії SOS Credit Holding B.V. (Нідерланди).

Умови кредитування в SOS Credit

Отримати в SOS Credit мікропозик можна онлайн в будь-який час доби і без вихідних.

Мінімальна сума позики – 300 грн. Максимальна сума кредитування при першому зверненні – 3000 грн. Термін кредитування – від 7 до 30 днів. З урахуванням розміру попередніх кредитів і їх своєчасного погашення, а також при позитивній історії кредитування в БКІ (Бюро Кредитних Історій) для постійних позичальників компанії розмір кредиту в подальшому може бути збільшений до 10000 грн.

Правилами SOS Кредит передбачено, що клієнт зобов’язаний повернути компанії суму кредиту та сплатити проценти за користування позиковими засобами відповідно до умов договору.

Розміри процентних ставок і пільгові умови

Стандартна річна процентна ставка (APR) в SOS Credit становить 584%. Однак, компанія пропонує різні акції, що дозволяють отримати мікропозику під менший відсоток. Наприклад, по акції «Кредит без відсотків» можна оформити перший мікрокредит на термін до 10 днів за ставкою 0,01% в день, що складає 3,65% річних.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
3.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

При оформленні першого кредиту по даній акції на термін більше 10 днів ставка з 11 дня ставка буде розраховуватися під 584% річних. При стандартних умовах кредитування на 21 день і сумі позики 3000 грн., відсотки за користування кредитними грошима складуть 531 грн.процентные ставки в СОС Кредит

До недавнього часу діяльність мікрофінансових організацій була на Нацкомфінпослугах. Як на будь-якому молодому ринку, в мікрокредитування було безліч прогалин і невизначеностей з точки зору законодавства. Тому, в кінці 2019 року Верховна Рада України підтримала законопроект про так званої процедури “спліта” – ліквідації Нацкомфінпослуг і розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між Нацбанком і Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Починаючи з 30 червня 2020 року, мікрокредітной компанії будуть підпорядковуватися безпосередньо НБУ, який приведе діяльність МФО у відповідність з міжнародними стандартами роботи. Більш детально – читайте в джерелі https://www.nssmc.gov.ua/2019/09/12/verhovna-rada-priynyala-zakon-pro-splt/.

Кредити в SOSCredit можна отримати зі знижкою до 50%, скориставшись спеціальною програмою лояльності. Розміри знижок:

 • 1 рівень – 15%;
 • 2 рівень – 20%;
 • 3 рівень – 25%;
 • 4 рівень – 30%;
 • 5 рівень – 35%;
 • 6 рівень – 40%;
 • 7 рівень – 45%;
 • 8 рівень – 50%.

Для переходу на новий рівень необхідно набрати певну кількість балів. Зокрема, нараховується:

 • за отримання мікропозик від 1000 грн. і більше нараховується 3 бали;
 • за оформлення позики терміном від 10 днів і більше – 3 бали;
 • за своєчасне повернення позики – 4 бали.

Дізнатися розмір індивідуальної знижки можна в розділі «Моя знижка» Особистого Кабінету.

Хто може отримати мікропозику в SOS Кредит?

Отримати мікропозику в SOS Credit може будь-яка фізособа:

 • яка є громадянином України;
 • яка досягла повноліття на момент підписання кредитного договору.

Основними документами, необхідними SOS Credit для ідентифікації клієнта є паспорт і ІПН. Крім цього у позичальника обов’язково повинна бути оформлена на його ім’я платіжна карта MasterCard або VISA, випущена будь-яким банком України.

Перевагами мікрокредитування в SOS Credit є:

 • онлайн-заявка і повне оформлення позики через Інтернет;
 • автоматичне прийняття рішення про видачу позики;
 • можливість пролонгації мікрокредиту;
 • дострокове погашення без штрафних санкцій;
 • можливість вибрати зручний спосіб погашення кредиту;
 • відсутність необхідності передавати в заставу власність позичальника;
 • наявність програми лояльності для постійних клієнтів.

До недоліків отримання позики в SOS Credit можна віднести:

 • значну комісію за пролонгацію кредитного договору;
 • отримання кредитором права записувати телефонні розмови з клієнтом, використовувати його дані з відкритих джерел інформації (в т.ч. з соцмереж).

Як взяти позику в СОС Кредит: особистий кабінет

Зручний і зрозумілий функціонал сайту дозволяє легко розібратися, як оформити кредит в SOS Credit.
вход в личный кабинет СОС Кредит

На головній сторінці сервісу ви відразу ж зможете ввести необхідну вам суму позики і дату її повернення, щоб побачити, скільки відсотків вам необхідно буде заплатити за користування кредитними коштами. Загальна сума платежу для погашення мікропозик буде розрахована автоматично.

Етапи оформлення короткострокового кредиту:

 1. Вкажіть бажану суму мікропозики і термін, на який він вам необхідний, в формі на головній сторінці сайту. Натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Заповніть анкету, по якій автоматично буде винесено рішення про кредитування. Відповідно до законодавства України ви надаєте кредитної організації право на обробку та використання ваших персональних даних.
 3. Отримайте повідомлення з результатом розгляду заявки – SMS і e-mail на зазначені в заявці контактні дані. Крім того, статус заявки можна відстежити в Особистому Кабінеті.
 4. При позитивному рішенні про кредитування – підпишіть онлайн-договір.
 5. Отримайте гроші по кредиту безготівковим переказом на вашу карту.

Більшість рішень про видачу або про відмову у видачі мікрокредитів приймається протягом 10-20 хвилин після оформлення заявки. Розглядається заявка в автоматичному режимі, тому будьте уважні, заповнюючи форму, вказуйте достовірні, коректні дані – вони впливають на результат, що видається комп’ютерною програмою. Приблизно по 80% заявок приймаються позитивні рішення про видачу мікропозик. В цьому випадку позикові кошти моментально надходять на зазначений вами картковий рахунок після онлайн-підписання договору кредитування.

Заповнення анкети-заявки

Для заповнення анкети-заявки на позику у відповідних полях онлайн-форми клієнту необхідно вказати його персональні дані:

 • номер контактного мобільного телефону та адресу електронної пошти;
 • паспортні дані та ІПН (з додатком електронних копій документів);
 • соціальні дані (інформацію про місце роботи, суми доходу, склад сім’ї);
 • дані про банківську платіжну картку, на яку буде перераховано позику, і за допомогою якої буде здійснюватися верифікація клієнта.

Якщо за заявкою потрібна додаткова перевірка співробітником SOS Credit в «ручному режимі», то вона буде оброблена в робочий час (в будні з 9.00 до 18.00). В окремих випадках SOS Credit може вимагати від клієнта його фото з паспортом в руках для запобігання шахрайства. Всі дані в анкеті заповнюються тільки один раз: при наступних зверненнях позичальнику просто слід увійти до кабінету, оновити інформацію в графах «Сума доходу» і «Дата наступної виплати», після чого відразу вибрати суму і термін позики.

Верифікація і підписання договору

Обов’язкових умов отримання мікропозик є верифікація банківської картки клієнта. З цією метою SOS Credit автоматично заблокує на ній суму до 1 гривні. Така перевірка карти виконується автоматично і виключає можливість використання карти шахраєм, дозволяючи точно ідентифікувати її власника. Взаємні зобов’язання клієнта і компанії SOS Credit, пов’язані з мікропозикою, закріплені в кредитному договорі:

 1. Перед підписанням договору клієнту надається для ознайомлення паспорт кредиту, в якому викладені всі суттєві умови кредитування: розрахунок і графік погашення відсотків по мікропозик, метод їх нарахування, повна вартість мікропозик та ін.
 2. Укладення договору здійснюється в онлайн-режимі з використанням одноразового ідентифікатора. Підписуючи договір, позичальник погоджується з викладеними в тексті документа умовами.
 3. Якщо клієнт не підписав договір протягом зазначеного в пропозиції від SOS Credit часу, то його заявка на мікропозику вважається анульованою. Анулювання заявки не позбавляє клієнта права подавати інші заявки і отримати кредит в подальшому.

Якщо після підписання Договору на рахунок позичальника не надійшли кредитні гроші, а в Особистому Кабінеті з’явилося повідомлення про те, що гроші по заявці не перераховані, то проблема може полягати в:

 • минулому терміні дії банківської картки клієнта;
 • процесингових проблемах на стороні банку клієнта;
 • неможливості зарахування переказів на конкретну платіжну карту через її обмежений функціонал.

Зверніть увагу, що SOS Credit перераховує на рахунок позичальника точну суму, зазначену в договорі мікропозики. Якщо на карту зараховано менше коштів, то позичальникові необхідно уточнити тарифи обслуговування в його банку – можливо, є комісія за поповнення картки.

Отримано відмову у видачі позики: що робити?

Якщо ви отримали відмову по кредитній заявці, оформленій на сайті SOS Credit, зачекайте кілька днів і відправте повторний запит на кредит, який може бути схвалений системою. Причиною відмови може бути:

 • подача заявки клієнтом до погашення вже виданого йому в SOS Credit попередньої позики;
 • некоректне заповнення аплікаційної форми;
 • наявність у позичальника негативної історії кредитування в БКІ.

Не рекомендується відправляти більше одного запиту на мікропозику на добу.

SOS Credit промокод

Промокод являє собою унікальний набір символів, який дає можливість зменшити процентну ставку по кредиту. Знижкові промокоди від SOS Кредит можна знайти на офіційних сторінках компанії Facebook і ВКонтакте, в e-mail розсилках. Скопіюйте отриманий промокод і введіть його на сайті SOS Credit при оформленні заявки з головної сторінки – платіж за користування позиковими засобами зменшиться на вказаний за промокодом відсоток. При оформленні кредиту з Особистого кабінету поле для промокоду з’явиться після заповнення інформації про зарплату.

Погашення кредиту в SOS Credit

Способи повернення мікропозик в SOS Credit:

 • онлайн платежем з банківської карти (Visa / MasterCard) в Особистому Кабінеті позичальника;
 • банківським переказом;
 • в терміналах самообслуговування ПриватБанку і інших мереж;
 • в відділеннях Укрпошти.

При внесенні платежів слід перевірити правильність введених даних (в тому числі ПІБ позичальника, ІПН код, а також номер договору) і наявність або відсутність комісії у терміналі або банку, через який проводиться платіж. У разі дострокового погашення кредиту відсотки сплачуються тільки за дні фактичного користування займовим засобами

Наслідки прострочення в SOS Credit

У разі прострочення клієнтом терміну повернення мікропозик, період нарахування відсотків по кредиту обмежується терміном в 100 днів з дня виникнення прострочення. Якщо позичальник не повернув мікропозику протягом 3 днів після зазначеної в договорі дати погашення, ставка по кредиту збільшується відповідно до умов конкретного договору.

Пролонгація швидкої позики – як скористатися послугою?

Позичальник самостійно вибирає термін мікрокредитування – від 1 до 30 днів. При неможливості своєчасного погашення позики клієнт SOS Credit може скористатися послугою пролонгації – така функція доступна в Особистому Кабінеті. Пролонгація дає можливість збільшити термін користування позиковими засобами до 30 днів.

Пролонгація може бути повторної. Для пролонгації кредитного договору позичальник повинен виконати обидві умови:

 • відправити відповідне повідомлення електронної пошти в SOS Credit (можна це зробити з Особистого Кабінету);
 • оплатити існуючу на момент пролонгації заборгованість за відсотками, вже нарахованих за користування позиковими засобами;
 • сплатити комісію.

Сума комісії залежить від терміну, на який клієнт бажає пролонгувати мікропозику:

 • до 7 календарних днів – 150 грн .;
 • до 15 календарних днів – 250 грн .;
 • до 30 календарних днів – 450 грн.

Зверніть увагу, що пролонгація недоступна при наявності фактичного прострочення платежу по мікропозиці.

Контакти ТОВ “СОС Кредит”

Адреса
04070, Київ, вул. Почайнинська 23
E-mail
support@sos-credit.com.ua
Телефон
(044) 36 36 767
0 (800) 211 767
Графік роботи
з 9:00 до 18:00 (будні)
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№ 127 від 14.01.2016 року
Юридична особа
ТОВ "SOS CREDIT"

Відгуки про компанію SOS Credit

Мікрофінансових фірма SOS Credit існує на ринку досить недавно, але за цей період вже встигла отримати довірливе ставлення з боку своїх клієнтів. Тут пропонують вигідні умови співпраці для тих, хто вперше звертається за фінансовою допомогою, і тих, хто вже не раз стикався з послугами МФО. За статистичними даними, саме SOS Credit вийшла в лідери на фінансовому ринку України, і активно розвивається на протязі багатьох років. Тут готові співпрацювати з усіма громадянами, які вже досягли свого повноліття. Варто зазначити, що відгуки про SOS Credit позитивні, адже компанія показує низький відсоток відмов від фінансування, швидку роботу сервісу і зручний інтерфейс сайту.

Нижче ви можете прочитати відгуки реальних користувачів, а також будемо вдячні за ваш об’єктивний відгук про цю МФО.

4
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оценок, среднее: 4,27 из 5)
Loading...