Компанія “Швидка Позика” існує на ринку мікрофінансових послуг з 2013 року. Вона постійно розширюється і вдосконалюється, на даний момент тут можна взяти кредит через інтернет, або звернутися в одне з регіональних відділень мікрокредітной організації, і отримати гроші в борг.

Компанія пропонує різні кредитний плани, максимальна тривалість терміну кредитування становить сім місяців, мінімальна – три дня. Сума позики може досягати 15 тисяч гривень, а мінімальний займ – 500 гривень. Отримати кредит на картку в компанії “Швидка Позика” дуже просто, послуга доступна для більшості громадян.

Детальна інформація про кредити в “Швидка Позика”

Широкий вибір мікрофінансових організацій змушує людей довго вибирати відповідну компанію. Отримати на банківську карту потрібну суму грошей, причому на вигідних умовах, і на певний термін, пропонує ряд сервісів. Відгуки людей про роботу компаній багато в чому допомагають визначитися, також, як і основні принципи співпраці, зазначені нижче.

Відсоткові ставки

У мікрофінансової організації “Швидка Позика” клієнтам пропонується вибрати один з семи тарифів кредитування.

Максимальний розмір процентної ставки становить 1,75%. Все залежить від того, який саме буде оформлений кредит від Швидка Позика.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.75%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Ось діючі тарифи по кредитах:

 1. “Швидкий кредит онлайн – стандартний”. Термін кредитування – не більше двох тижнів, відсоткова ставка близько 1,75%, мінімальна сума кредиту – 500 гривень, максимальна – 5 тисяч гривень.
 2. “Безвідсотковий кредит” – процентна ставка 0%, термін кредитування не більше трьох днів, якщо кредит буде продовжений, то процентна ставка вже буде нараховуватися з першого дня продовження. Доступна сума від п’ятисот до п’яти тисяч гривень. Оформити кредит в “Швидка Позика” під 0% можна через інтернет, але ось гроші видають тільки у відділеннях компанії.
 3. “Свої люди-5” – тут умови кредитування аналогічні, як у тарифному плані “Швидкий кредит онлайн”, різниця полягає в тому, що процентні ставки розраховуються індивідуально, і вони в будь-якому випадку менше 1,75% в день. Цей тарифний план недоступний для нових клієнтів.
 4. “Свої люди-7” – тариф для тих позичальників, які вже не менше чотирьох разів користувалися послугами сервісу. Відсоткова ставка нижче, ніж в попередньому тарифному плані, розраховується індивідуально і прописується в кредитному договорі. Сума позики – від п’ятисот до 7 тисяч гривень, максимальний термін кредитування – тридцять днів.
 5. “Пенсійний кредит” – доступний тільки для громадян пенсійного віку. Отримати гроші може тільки сам пенсіонер особисто відвідавши відділення мікрофінансової організації. Доступна сума кредиту пенсіонеру – від 500 до 2500 тисяч гривень. Термін кредитування від трьох днів до двох тижнів. Відсоткова ставка мінімальна, обговорюється індивідуально при відвідуванні офісу, залежить від доходів, суми кредиту, тривалості кредитування.
 6. “Кредит для підприємця” – надається в розмірі від двох до семи тисяч гривень, за умови наявності реєстраційного свідоцтва суб’єкта підприємницької діяльності, і угоди про оренду приміщення. Тривалість позики – 30 днів, а процентна ставка досить низька.
 7. “Кредит 15 днів” – надається на термін до семи місяців, а сума позики може досягати п’ятнадцяти тисяч гривень. Цей тариф доступний тільки для постійних клієнтів компанії. Погашати кредит необхідно частинами, кожні п’ятнадцять днів, для отримання такої позики необхідна хороша кредитна історія і вік до 65 років.

Для наочності, наводимо всі тарифи в табличному вигляді з коротким описом:

У компанії працює гаряча лінія, ви завжди можете уточнити у співробітників умови кредитування з того чи іншого тарифного плану.

Хто може взяти кредит в “Швидка Позика”

Для того щоб отримати кредит онлайн в мікрофінансової організації, необхідно відповідати ряду вимог. Їх значно менше. ніж в банку, але все ж обмеження є. Ряд з них розроблений організаторами підприємства з метою мінімізації ризиків, інші встановлені на законодавчому рівні.

 1. Для того щоб отримати кредит, вік клієнта повинен бути не менше 21 року, і не більше 70 років;
 2. Знадобиться паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
 3. Щоб отримати кредит на банківську карту від “Швидка Позика”, знадобиться діюча картка будь-якого українського банку.
 4. Для зв’язку з співробітниками компанії необхідно мати мобільний телефон.
 5. Щоб заповнити заявку на кредит і відправити всі дані, необхідно мати вільний доступ в інтернет.

Переваги та недоліки Швидка Позика

За своєю суттю, практично всі мікрофінансові установи, це компанії аналоги, які пропонують оформити позику на нетривалий термін, причому сума позики обмежується не більше, ніж 15 тисячами. Однак навіть в схожих компаніях є свої відмінності, які стосуються умов кредитування і роботи сервісу. Якщо говорити про переваги “Швидка Позика” на ринку мікрокредитування, слід виділити наступні:

 • Дуже проста реєстрація на сайті компанії;
 • Можливість отримання кредиту, як готівкою, так і онлайн на картку;
 • Швидка обробка заявок, яка не займе більше двадцяти хвилин;
 • Відсутність необхідності в поручителів або заставне майно;
 • Надання кредиту без довідки про доходи;
 • Можливість вибрати найбільш оптимальний для себе тарифний план;
 • Високий рівень схвалення заявок – понад 80% клієнтів отримують позитивну відповідь;
 • Регулярні акції, які проводить компанія для нових і постійних позичальників;
 • Доступна пролонгація позики для тих, хто не може погасити борг вчасно;
 • Відсутність прихованих комісій та додаткових відсотків;
 • Клієнтська підтримка, готова допомогти розібратися з будь-якою проблемою.

При оформленні позики в мікрофінансової організації “Швидка Позика”, необхідно окремо приділити увагу і деяких особливостей співпраці:

 • Для боржників діє різке підвищення процентної ставки, яке сильно збільшує суму заборгованості з кожним днем;
 • Оформити кредит під нуль відсотків на три дні можуть тільки нові клієнти компанії;
 • У деяких тарифних планах є додаткові вимоги до позичальників.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія “Швидка Позика” працює повністю згідно з законодавчими вимогами держави. Вона має ліцензію на надання послуг з кредитування громадянам України. Також в 2013 році було отримано свідоцтво про те, що організація зареєстрована, як фінансова установа.

Як отримати кредит онлайн в Швидка позика “

Інтернет послуга з отримання кредитів користується широким попитом серед громадян країни, багато хто вже не раз зверталися в мікрофінансові компанії, з метою отримати невелику суму кредитних коштів. Ця послуга просто незамінна для тих, хто не розрахував бюджет. зіткнувся з непередбаченими витратами або затримкою зарплати. Але для багатьох кредити в інтернеті все ще залишаються чимось незрозумілим і складним. Пропонуємо вам ознайомитися з керівництвом по оформленню позик в мікрофінансової компанії “Швидка Позика”, що дозволить краще розібратися з тим, як працює ця система.

Покрокова інструкція: як отримати гроші в борг у “Швидка Позика”

 1. На головній сторінці сайту представлений кредитний калькулятор. Тут, за допомогою індикаторів, виберіть суму кредиту, а також тривалість позики. Вгорі представлено меню, що випадає, тут потрібно вказати тарифний план, яким ви хотіли б скористатися. Під індикаторами з’явиться інформація про те, коли вам потрібно буде повністю розрахуватися з боргом, а також буде видно підсумкова сума до погашення. включаючи процентні нарахування. Якщо вас влаштовують запропоновані умови, натисніть кнопку “Оформити позику”.
 2. Заповніть онлайн заявку на отримання кредиту – вкажіть своє ім’я, прізвище, номер телефону, а також місто, в якому ви проживаєте, в тому випадку, якщо ви вибрали отримання грошей у відділенні. Для того щоб взяти гроші в борг на картку, необхідно зареєструватися на сайті.
 3. Вкажіть всі свої дані, які вимагає анкета. Після цього галочкою відзначте свою згоду на обробку зазначеної інформації, та натисніть кнопку “Реєстрація”
 4. У вас є обліковий запис на сайті компанії. Тепер можна переходити до реєстрації заявки на отримання грошей онлайн. вкажіть всю необхідну інформацію про себе – свою адресу, контакти родича чи друга, сімейний стан, відомості про роботу, доході. і так далі. Процедура заповнення заявки не складна, з нею дуже легко розбереться кожен.
 5. Прикріпіть до свого облікового запису картку банку, на яку повинні будуть вступити гроші. для цього потрібно пройти процедуру верифікації: система заблокує деяку суму на вашому рахунку, не більше кількох гривень, а вам потрібно буде вказати, що це за сума. після гроші будуть повернуті на рахунок, а картка закріпитися за клієнтом.
 6. Після цього зайдіть в свій особистий кабінет. ознайомтеся з умовами кредитування, і ще раз виберете розмір суми позики.
 7. Протягом п’ятнадцяти. максимум двадцяти хвилин, очікуйте рішення компанії з питання надання вам фінансової підтримки.

Отримано відмову по кредиту – в чому причина

Незважаючи на високий відсоток схвалення заявок, деякі люди все ж стикаються з негативним рішенням по кредиту навіть у мікрофінансових організаціях. Найчастіше причинами цього виступають наступні обставини:

 1. Громадянин не відповідає вимогам компанії, наприклад, не досяг 21 року або не має на руках потрібних документів.
 2. Оформляється повторний кредит відразу після того, як був погашений попередній. для того щоб система оновилася, їй необхідний час, якийсь період клієнт все ще знаходиться в списку боржників після оплати.
 3. При заповненні анкети були вказані невірні дані, допущена помилки або пропущена буква або цифра. найменша неточність може бути сприйнята, як свідомо помилкова інформація, тому намагайтеся заповнювати форму уважно.
 4. Занадто багато пропущених полів в анкеті. Бажано заповнювати всі поля, навіть якщо вони не зазначені, як обов’язкові, це підвищує ймовірність отримання схвалення за заявкою.
 5. Банківська картка прострочена або на балансі недостатньо грошей для проходження верифікації. Перед початком реєстрації перевірте стан рахунку і термін дії карти. Бажано мати на балансі не менше трьох-п’яти гривень.

Промокоди для “Швидка Позика”

Компанія регулярно проводить різні акції, в яких можна виграти промокод. Він дає право на знижку по процентних ставках при оформленні позики в компанії, причому скористатися таким кодом може і новий, і постійний клієнт. Також діє бонусна програма, яка пропонує винагороду кожному, хто приведе з собою друга або знайомого. буде нараховано сто гривень на рахунок мобільного телефону. Іноді розігруються бонуси, які дозволяють вигідно погасити кредит. Щоб бути в курсі всіх новин компанії, підписуйтесь на розсилку, а також регулярно відвідуйте офіційний сайт. Тут є спеціальна вкладка “Акції та новини”, на якій можна знайти найсвіжішу інформацію.

Акції

Вигідна пропозиція – приведи друга та отримай 100 гривень на мобільний рахунок. Головна умова – друг в обов’язковому порядку повинен оформити позику.

Як погашати борг в “Швидка Позика”

У мікрофінансової компанії ретельно продумали, як розробити максимально зручну для клієнтів систему погашення заборгованостей. Кожен може підібрати для себе оптимальний варіант, незалежно від місця проживання, графіка роботи або своїх можливостей.

Ось варіанти погашення боргу в “Швидко позика”:

 1. Погасити заборгованість можна в будь-якому відділенні мікрофінансової організації.
 2. Внести гроші пропонується через термінали самообслуговування, які зараз знайти можна практично в кожному супермаркеті.
 3. Не виходячи з дому, погасити кредит можна на сайті компанії через особистий кабінет. Для цього знадобиться банківська карта з необхідною сумою на рахунку, і доступ до інтернету.
 4. Якщо ви є клієнтом ПриватБанку, можна скористатися системою Приват 24, щоб внести гроші на свій рахунок.
 5. У всіх відділеннях українських банків можна відправити гроші через касу, вказавши реквізити компанії, і деякі свої дані.

Прострочення та його наслідки

Якщо ви не встигнете оплатити кредит до останнього дня терміну кредитування, то щоденна процентна ставка буде збільшена на 2%. Тобто, якщо ви платили за кредитом, наприклад, 1,75%, то з першого дня прострочення доведеться платити 3,45%. Це значно збільшить суму боргу і може привести до формування боргової ями. Постійно будуть дзвонити співробітники мікрофінансової організації нагадуючи про необхідність погасити борг. Вони можуть зв’язуватися не тільки з боржником, а й з його колегами. родичами і друзьямі. Якщо людина не реагує на ці заходи, і не виплачує борг протягом певного часу, то його можуть передати коллерсторской службі.

Реструктуризація боргу

Оптимальним рішенням для тих, хто не може своєчасно внести гроші, є послуга пролонгації позики. Для того щоб їй скористатися, необхідно повністю оплатити всі пені і процентну частку кредиту. Тоді ви зможете відстрочити виплату самого тіла позики на певну кількість днів. У компанії “Швидка позика” мінімальний термін продовження становить шістдесят один день, максимальний – п’ятсот днів.

За використання цієї послуги не доведеться платити додаткові відсотки або комісію. Але саме за допомогою пролонгації можна уникнути штрафних санкцій і погіршення кредитної історії.

Контакти “Швидка Позика”

Адреса
Україна, м Київ, пр. Голосіївський, 100/2
E-mail
info@spozyka.com.ua
Телефон
0 800 755 777
Графік роботи
Час роботи клієнтської підтримки - з 9-00 до 18-00

Відгуки про “Швидка Позика”

Компанія працює на українському ринку вже більше 5 років. За час існування у компанії були злети і падіння, однак зараз користувачі залишають позитивні відгуки про Швидка Позика. Така тенденція спостерігається вже протягом кількох років.

3
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...