Свізо – сервіс з видачі простих і необхідних людям фінансових послуг через інтернет. Тут видають мікропозики в дистанційному режимі. Клієнт отримує фінансову підтримку, як тільки вона йому знадобиться – без тривалого очікування, черг, великої кількості документів.

Кредит на картку в Swizo: умови, ставки, можливості

У компанії все роблять для того, щоб заслужити найвище визнання клієнтів. Цінність кредитів онлайн Swizo – вони завжди прості, доступні, легкі в розумінні і використанні. Тут надають надійні і безпечні послуги, з повагою ставляться до кожного клієнта. Крім того, компанія постійно вдосконалює свій сервіс і розвиває нові послуги.

Відсоткові ставки та умови

Перша позика всього під 0,01% за день використання. Нові клієнти отримують гроші практично безкоштовно. Їм доступна сума від 500 до 5000 гривень. Термін дії позики до тридцяти днів. Стандартна відсоткова ставка складе 0,99% в день.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
1 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
0.99%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

При наступному зверненні після входу в особистий кабінет Свізо буде доступна вся інформація про можливості, наданих кожному клієнту. Якщо своєчасно виконувати зобов’язання, то ліміт поступово збільшується. Максимально доступна сума позики в Swizo ua – 15 000 гривень.

Постійним клієнтам в рамках схваленого ліміту можна брати кілька позик. Якщо у вас вже є кредит онлайн від Свізо, але вам потрібні додаткові кошти – виконайте вхід в особистий кабінет або передзвоніть на гарячу лінію. Це дуже зручно, подібна опція дозволить економити на відсотках. Наприклад, вам потрібно 500 грн, а через тиждень ще 1000, не потрібно буде перший тиждень платити відсотки за 1500, можна пізніше добрати потрібну суму.

Хто може взяти кредит у компанії Свізо?

Клієнтом цієї компанії може стати будь-який громадянин України. Вікова категорія від 18 до 70 років.

Буде потрібно паспорт, ІПН, банківська карта з позитивним балансом від 5 грн., Електронна адреса, мобільний телефон і будь-який пристрій з виходом в інтернет.

Зверніть увагу. Банківський пластик повинен бути випущений в ПриватБанку.

Переваги та недоліки

Весь процес від початку заповнення заявки до зарахування грошей на карту відбувається віддалено. Вам не потрібно нікуди їхати, очікувати в черзі, поки вас обслужать. Для оформлення позики не буде потрібно навіть вставати з дивана.

Велика перевага – це цілодобовий графік роботи. Люди отримують фінансову підтримку в будь-який час доби. Для оформлення позики немає необхідності чекати, поки закінчаться вихідні, свята і відкриється банк. Кредит на банківську карту від Свізо можна отримати вночі, в неділю або вранці після зустрічі Нового Року.

Немає необхідності збирати купу довідок і документів. Все що потрібно, це паспорт і ІПН. Тут не вимагають довідку про зарплату за останні півроку. Багато людей працює неофіційно, тому для них це вагомих критерій звернеться в цю МФО, а не в традиційний банк, де ця довідка обов’язкове. Трапляється, що гроші потрібні тут і зараз і просто немає часу чекати, поки на роботі видадуть цю довідку.

Оформляючи в Swizo кредит на банківську карту, ви не витратите багато особистого часу. Тут розуміють, що іноді важлива кожна хвилина. Тому в компанії подбали про те, щоб процес подачі заявки був максимально швидким і простим. Він займає не більше п’яти хвилин. Розглядають заявку ще десять хвилин. Після цього клієнт підтверджує договір, і кредит перерахують на банківську карту за пару хвилин. Таким чином, весь процес займає не більше двадцяти хвилин.

Тут лояльно ставляться до клієнтів, і дозволяють взяти кредит навіть неофіційно працевлаштованим громадянам, пенсіонерам, студентам, домогосподаркам. Головне відсутність в кредитній історії негативних оцінок.

З недоліків можна назвати те, що компанія видає позики тільки на картку ПриватБанку. Це відомий, популярний банк, його послугами користується велика кількість людей. Але не у всіх є пластик цього Привату і цей фактор може знизити кількість клієнтів.

Ліцензії, нагороди

Ліцензію на ведення господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме видачу грошових коштів в борг на умовах фінансового кредиту видана Нацкомфінпослуг 09. 10. 2018 року.

Компанія молода і ще не має великих нагород, але вона робить все, щоб заслужити визнання клієнтів.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Swizo?

Це дуже легко. В оформленні заявки немає нічого складного. Для початку на головній сторінці сайту в електронному калькуляторі відзначаєте необхідні параметри позики – суму і термін і клікаєте на кнопку отримати зараз.

Далі ви автоматично потрапляєте на сторінку створення свого аккаунта. Для реєстрації на Swizo потрібно спочатку вказати свій номер мобільного телефону, він далі буде логіном для входу. Потім відзначаєте електронну адресу, придумуєте пароль. Він повинен містити великі і маленькі букви, мінімум одну цифру.

Далі даєте свою згоду на використання персональних даних і погоджуєтеся з умовами користування сайтом та політикою конфіденційності. Якщо хочете, можете поставити галочку, і вам будуть приходити цікаві пропозиції або новини.

На телефон вам надійде смс-код для підтвердження реєстрації в Свізо. Також потрібно буде підтвердити електронну адресу.

Після створення облікового запису ви перейдете на сторінку реєстрації вашої банківської карти. Вказуєте дані вашої карти і проходите процедуру ідентифікації, яка потрібна для запобігання шахрайських дій третіми особами.

На карті випадковим чином заблокують суму до п’яти гривень. Ви зв’яжіться зі своїм банком, уточніть цю суму і вкажіть її в спеціальному віконці. Ваші особисті кошти автоматично розблоковують.

Потім необхідно завантажити скан-копії паспорта та ІПН. Також буде потрібно Селфі з паспортом на сторінці з актуальною фотографією. Це необхідно для того, щоб підтвердити, що документ знаходиться в руках свого власника.

Відправляєте заявку і очікуєте схвалення. У разі позитивного рішення підписуєте електронний договір. Гроші надійдуть на вашу карту протягом декількох хвилин.

Що робити, якщо ви отримали відмову?

Після входу в особистий кабінет Swizo і подачі заявки ви отримали негативне рішення на видачу позики в Києві або будь-який інший точці країни? Не турбуйтеся, якщо ви зараз отримали відмову, ви завжди можете спробувати подати повторну заяву.

Рішення про видачу приймається автоматично штучним інтелектом, після обробки інформації за численними алгоритмам. Спробуйте знову відправити заявку. Можливо, ви десь помилилися при заповненні анкети, наприклад, написали не ту букву в прізвищі. Уважно перевірте всі дані, виправте помилки і подайте повторну заявку. Для отримання детальної консультації можете зателефонувати на support.

Що таке промокод Swizo і навіщо він потрібен?

Це електронна версія друкованих флаєрів, на яких вказано спеціальний код: слово, комбінація цифр, букв, символів. Його використання при оформленні мікропозик дозволить отримати знижку на відсоткову ставку.

Свізо – молода компанія і відгуки людей, що промокоди поки ще не видаються клієнтам. Сподіваємося, що постійним клієнтам скоро стануть доступні такі пільги.

Swizo – як повернути гроші?

Погасити кредит можна після входу в особистий кабінет Свізо зі своєї банківської картки, на яку і оформлявся мікропозик.

Виконати свої зобов’язання за договором можна в будь-якому банківському відділенні. При собі необхідно мати реквізити кредитора, вони вказані на сайті у вкладці «Як погасити». У призначенні платежу необхідно вказати номер і дату підписання договору, ваші паспортні дані та ІПН.

Важливо. Враховуйте, якщо ви не знали, як повернути гроші Свізо, довго думали і вирішили зробити це через касу банку, гроші на рахунок кредитора потраплять протягом трьох банківських днів. Якщо ви в останній день заплатили в касі, то вам можуть нарахувати прострочення, поки не надійде оплата.

Свізо – що робити, якщо немає грошей повернути позику?

Прострочення в Swizo

Якщо клієнт не виконує зобов’язання за договором вчасно, то до нього будуть застосовуватися штрафні санкції.

З першого дня прострочення Свізо налічується штраф в розмірі 2% від суми боргу.

Право на стягнення боргу можуть передати колекторському агентству або домагатися примусової оплати через суд.

Пролонгація

Дана послуга дозволить термін використання позики на тридцять днів. Для цього необхідно виконати вхід в особистий кабінет Свізо та сплатити проценти, які вам були нараховані.

Пролонгація дозволить на законних підставах відстрочити дату виплати мікропозик і не зіпсувати собі кредитну історію.

Swizo реструктуризація

Це послуга кредитора щодо врегулювання проблемної заборгованості. Умови вашого позики змінюються на більш лояльні. Зазвичай для цього повинні бути серйозні причини, кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку.

Кредитор йде на поступки позичальникові, щоб знизити його боргове навантаження і отримати оплату, нехай і меншими частинами. Як може виражатися реструктуризація Свізо: продовження терміну погашення, зменшення процентної ставки, можуть скасувати пеню або штраф, списати частку боргу.

Компанія ще молода, дані опції знаходяться в стадії розробки і, за відгуками людей про Swizo на сайті поки немає інформації про подібній послузі. Але якщо у вас виникли труднощі з виплатою, не ховайтеся, а звертайтеся на гарячу лінію, щоб там розглянули вашу ситуацію і допомогли знайти вирішення питання.

Контакти

E-mail
info@swizo.com.ua
Телефон
(068/063/066) 233-33-15.

Офіційна сторінка в Facebook:

https://www.facebook.com/Swizocomua-283910069122997/?view_public_for=283910069122997.

Свізо: відгуки

Коментарів про діяльність цієї компанії ще не багато, оскільки вона працює зовсім недавно, з жовтня 2018 року. Але за цей короткий період вона вже встигла зарекомендувати себе як надійного кредитора.

Відгуки про Swizo, які ми вивчили в інтернеті, говорять про те, що при необхідності отримати швидку фінансову підтримку сюди можна звертатися. Це відповідальна компанія, яка дорожить своєю репутацій і піклується про кожного клієнта.

2
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...